User Tag List

Sayfa 234/998 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
18958 sonuçtan 4.428 ile 4.446 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıl olmuş 2017 hala orta kolçak koyulmayan arabalar var ,ben utanıyorum insanlar satarken utanmıyor.
    imzasız..

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı metin_1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bana fiyat tuhaf geldi ali bakmak lazım acıkcası u yuklemeler 35ten aşagı gıtmıyor bılıyorsundur
    Aynı şekilde banada fiyat uygun geldi, ama bakmakta fayda var diye düşünüyorum.
    Sonunda banada aldırcaksın

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gecen yaz daha dolusunu 0 kondusyonda 31e almistik. ne olacak bu piyasa ya. herseyiyle uctu, gidiyor.

msk_bmw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıl olmuş 2017 hala orta kolçak koyulmayan arabalar var ,ben utanıyorum insanlar satarken utanmıyor.
    citroen baz modellerine cam üstü el tutamağı koymamasıyla meşhurdur oysa ki. O tutamağın çok önemli bir detay olduğunu c3 aldığımızda anlamıştık. Helede araca orta yaş üstü anne babanızda biniyorsa sağ koltuğa.
    ///M Rulez...

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı msk_bmw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    citroen baz modellerine cam üstü el tutamağı koymamasıyla meşhurdur oysa ki. O tutamağın çok önemli bir detay olduğunu c3 aldığımızda anlamıştık. Helede araca orta yaş üstü anne babanızda biniyorsa sağ koltuğa.
    ya kardeşim meşhurluk falan saçma artık,her markada çok abidik gubidik şeyler olmuyor kaç yılına geldik yeminle komedi. vw hala dijital klima koymaz ,yok başka markada arkada stepne opsiyonel. Allah belalarını versin topunun milleti düdükleyecek yer arıyorlar kitapsızlar.
    imzasız..

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kardeşim meşhurluk falan saçma artık,her markada çok abidik gubidik şeyler olmuyor kaç yılına geldik yeminle komedi. vw hala dijital klima koymaz ,yok başka markada arkada stepne opsiyonel. Allah belalarını versin topunun milleti düdükleyecek yer arıyorlar kitapsızlar.
    Anıl bence asıl suç markadan ziyade bizim ülkedeki distribütörlerde.
    Motor, donanım, renk kombinasyonları olarak o kadar farklı alternatifler var ki yurtdışında, yarısının yarısı bizim ülkede yok malesef, distribütör istese getiremeyecek mi sence? İnsanımızın tek düze bir yaşam sürmesi de buna çok büyük bir etken. Olan yine bize oluyor

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı serkanokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anıl bence asıl suç markadan ziyade bizim ülkedeki distribütörlerde.
    Motor, donanım, renk kombinasyonları olarak o kadar farklı alternatifler var ki yurtdışında, yarısının yarısı bizim ülkede yok malesef, distribütör istese getiremeyecek mi sence? İnsanımızın tek düze bir yaşam sürmesi de buna çok büyük bir etken. Olan yine bize oluyor
    İşte asıl sorun biz tuketiciler de.Distribitör ne getirirse özellikle bağzı markalarda almak için kapora verilip sıra bile bekliyoruz.Bilinçli bir tüketim ülkesi olmadığımızdan adamlar her bir olması gerekeni para ile satıyorlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen yaz daha dolusunu 0 kondusyonda 31e almistik. ne olacak bu piyasa ya. herseyiyle uctu, gidiyor.
    Malesef fiyatlar yukseldi:/ motoru almak için dünürken bile hop fiyat artıyo:/ ama kombinasyon cok guzel
    Revo

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte asıl sorun biz tuketiciler de.Distribitör ne getirirse özellikle bağzı markalarda almak için kapora verilip sıra bile bekliyoruz.Bilinçli bir tüketim ülkesi olmadığımızdan adamlar her bir olması gerekeni para ile satıyorlar.
    Şu an İngiltere'deyim, manuel vitesli 1.6 litre dizel f30 BMW'ler sokaklarda dolanıyor. Doğuş oto örneğini vereyim, dizel sciroccolar, audi tt'ler, golf gtd'ler heryerdeler.. Ben eminim ki aynı otomobile Türkiye'de olsa insanlar Borusan'ın veya Doğuş Oto'nun kapısında yatar. Bu gibi örneklerden dolayı bence suç hem distribütörde hem de bizde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nasıl bir mantıksa artık; adama soruyorum neden manuelini getirmiyorsunuz diye. Adamın verdiği cevap satamazlarmış...
    Yav he he deyip uzaklaşıyoruz işte. Ne yapalım. 316d bir seçenek. Bi de 320d'nin manueli var ki eminim yok satar. Anlayana.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasıl bir mantıksa artık; adama soruyorum neden manuelini getirmiyorsunuz diye. Adamın verdiği cevap satamazlarmış...
    Yav he he deyip uzaklaşıyoruz işte. Ne yapalım. 316d bir seçenek. Bi de 320d'nin manueli var ki eminim yok satar. Anlayana.
    bence olaya biraz duygusal bakıyorsunuz sonuçta ek model getiirmenin elbet bir maliyeti olacaktır getirseler kaç tane satabilirler ki özellikle istanbul gibi dur-kalkı meşhur bir şehirde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tamam da manuel diye elde kalan araba olmuş mu bu memlekette? Zaten otomatiğe göre hatırı sayılır bir fiyat avantajı da var. Kaldı ki BMW'de zevk için özellikle manuel kovalayan hatırı sayılır bir kitle de var. 100 arabadan 10'unu ya da hadi bilemedin 20 tanesini manuel getirsen ne kazanırsın ya da ne kaybedersin diye sorar insan.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kalipson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam da manuel diye elde kalan araba olmuş mu bu memlekette? Zaten otomatiğe göre hatırı sayılır bir fiyat avantajı da var. Kaldı ki BMW'de zevk için özellikle manuel kovalayan hatırı sayılır bir kitle de var. 100 arabadan 10'unu ya da hadi bilemedin 20 tanesini manuel getirsen ne kazanırsın ya da ne kaybedersin diye sorar insan.
    tabii bu yönden bakınca siz de haklısınız

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamlar bizim mantığımızda değil abi,10 umuzdan 8 i otomatik vites olsun,ben debriyaja basamam trafikte yorulurum cart curt,e adam da haliyle neden getirsin ki.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Adamlarda trafik yok ki Umurlarında değil. Şehir merkezine arabayla özel bir sebep olmadıkça girmez adamlar. ( Büyük şehirler için) Zaten kasabada veya küçük şehirde adamın derdi değil ki trafik alıyor manuel geçiyor.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)