User Tag List

Sayfa 253/998 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
18958 sonuçtan 4.789 ile 4.807 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Paylaştığı ilanın marka model vs ne olduğunu yazmanız bu kadar zor geliyorsa konuya yazmayın arkadaşlar lütfen rica ediyorum.

@ef186

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abarth ritmo, çok güzel bi detaysın be

Used Abarth Ritmo 130 Tc , Una, Spain, , , Hatchback, , - OOYYO
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

TechTurkey ef186 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevilen konuya burdan devam arkadaşlar eski konu 1500, bundan önceki konu 1000 sayfaya ulaştı artık eski linkler çalışmıyor yeni bir 1000 sayfa yaparız artık bunuda

Favorilerinizi linkleri ile aşağıdaki gibi paylaşırsanız tüm üyelerimize kolaylık olacaktır.
    Bu konuda kendi arabanızı, arkadaşınızın arabasını, vs paylaşırsanız ceza alırsınız.
    Bu konuda ilanları aşağıdaki şekilde model /marka bilgisi ile paylaşmak zorunludur.

NASYONEL 1996 LAMBORGHiNi DiABLO VT COUPE
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

iyi forumlar .
    Gene unutmaya başladınız boşuna ceza yemeyin dikkat edin ...
    Intercity Istanbul Park
    Caterham Türkiye
    OMP Türkiye
    Pist Günleri
    Intercity Endurance Cup
    Intercity Clio Cup
    Intercity Megane Cup
    Intercity Caterham Cup

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1998 CL500. Hemen dibimde bu galeri. Cok guzel araclar buluyorlar. Birkac hafta once ilk sahibinden estoril blue bildigin sifir kondusyonda 2000 z3 vardi acaba teklif versemmi diyene kdr satildi.

1998 Mercedes Benz CL500 Coupe
    Bu arabayı nedense hiç Mercedes olarak göremiyorum abi, sanırım Daewoo'nun Chairman modeliyle aynı göründüğü için tuhaf geliyor

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerdeyse çok bile o para daha önce de paylaşmıştım sanırım, günlük araç olarak çok keyifli olur bu tarz bişey. f11 535d

BMW 535d Touring Sportsitz*Leder*Navi Prov* Facelift als Kombi in Munchen

Bu ikisi de düşündürüyo ama heralde biraz daha düşer fiyatları yakın zamanda, o zaman güzel pazarlık edilip alınır.

f12 640d
    BMW 6er Coupe 640d*Head-up*Nappa*Soft-Close* ... als Sportwagen/Coupe in Strullendorf

BMW 640d Coupe/Leder Braun/Navi als Sportwagen/Coupe in Stockelsdorf

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

colt otomatik

beyler bunların otomatikleri nasıl. sorun çıkarır mı 35e kadar en az 5 yaşında eli yüzü düzgün bir araba lazım var mı favorisinde olan
    10 bin km dir kullanıyorum 2005 1,5 lpg li modelini. otomatik vitesi cok bozulan bir parça değil baskı balata zamanında değişirse aktüatör denen robot sıkıntısız çalışıyor. yok ben dibine kadar kullanırım diyorsan bu sefer robotun da değişmesi gerekiyor. robot 900 tl civarı baskı balata da ona yakındır muhtemelen. önceki kasalarda kronik klima kompresörü arızası var onun haricinde mekanik olarak tank gibi ama çok konfor vs beklentiniz olmasın en azından c sınıfı bir araçtan geçince. vites geçişleri 1-2-3 arası geçişlerde biraz hissedilir. benim araçta 2 den 3 e geçerken hissediliyor onun haricinde çok sarsıntı yok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı A.Kepez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 bin km dir kullanıyorum 2005 1,5 lpg li modelini. otomatik vitesi cok bozulan bir parça değil baskı balata zamanında değişirse aktüatör denen robot sıkıntısız çalışıyor. yok ben dibine kadar kullanırım diyorsan bu sefer robotun da değişmesi gerekiyor. robot 900 tl civarı baskı balata da ona yakındır muhtemelen. önceki kasalarda kronik klima kompresörü arızası var onun haricinde mekanik olarak tank gibi ama çok konfor vs beklentiniz olmasın en azından c sınıfı bir araçtan geçince. vites geçişleri 1-2-3 arası geçişlerde biraz hissedilir. benim araçta 2 den 3 e geçerken hissediliyor onun haricinde çok sarsıntı yok.
    teşekkür ettim aklımızda bulunsun faydalı oldu

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    doğuştan araba manyağı

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

colt otomatik

beyler bunların otomatikleri nasıl. sorun çıkarır mı 35e kadar en az 5 yaşında eli yüzü düzgün bir araba lazım var mı favorisinde olan
    Bir önceki kasanın coupe olanı yani cz3 ünü 2 defa aldım sattım. Tekniği ***** 1.3 95 hp ama (bence) daha güçlü bir aramış gibi gidiyor. Amt ye alışmak lazım biraz Alışınca sarsıntı epey azalıyor. Mekanik olarak ben bir sorun yaşamadım şanzımanda. Birinin alt kulağını kırmamak rağmen banamısın demedi. Robotu için fiyat yazılmış haricinde klasik baskı balata işte. Son kasayı bilmiyorum ama önceki kasa da güncelleme vardı. Ayrıca ilk kasanın arka koltukları ileri geri hareket ettiğinden bagaj boş ise diz mesafesi şaşırtır. Biraz sert tir. 50 yanak lastik var orj. İçeri ses alır yalıtım az. 6 ileri olduğundan dehşet ekonomiktir. Nasipse alacağım yine. 4 kapı amt 1.5 110 hp olanları var sunroof deri koltuk ısıtma vs denk gelirse oda iyidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir önceki kasanın coupe olanı yani cz3 ünü 2 defa aldım sattım. Tekniği ***** 1.3 95 hp ama (bence) daha güçlü bir aramış gibi gidiyor. Amt ye alışmak lazım biraz Alışınca sarsıntı epey azalıyor. Mekanik olarak ben bir sorun yaşamadım şanzımanda. Birinin alt kulağını kırmamak rağmen banamısın demedi. Robotu için fiyat yazılmış haricinde klasik baskı balata işte. Son kasayı bilmiyorum ama önceki kasa da güncelleme vardı. Ayrıca ilk kasanın arka koltukları ileri geri hareket ettiğinden bagaj boş ise diz mesafesi şaşırtır. Biraz sert tir. 50 yanak lastik var orj. İçeri ses alır yalıtım az. 6 ileri olduğundan dehşet ekonomiktir. Nasipse alacağım yine. 4 kapı amt 1.5 110 hp olanları var sunroof deri koltuk ısıtma vs denk gelirse oda iyidir.
    Eyvallah teşekkür ettim bugün sürdüm aracı hakikaten 1.3 değil de 1.6 120 beygir gibi ayaklanması var. Linkteki araç tek kapı hoş duruyor 6 parça boyası varmış ama 30 bine otomatik 2012 araç başka bulunmaz Beylikdüzü Büyükçekmece tarafında bu araçlardan anlayan sağlam usta varsa exp yaptırayım

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eyvallah teşekkür ettim bugün sürdüm aracı hakikaten 1.3 değil de 1.6 120 beygir gibi ayaklanması var. Linkteki araç tek kapı hoş duruyor 6 parça boyası varmış ama 30 bine otomatik 2012 araç başka bulunmaz Beylikdüzü Büyükçekmece tarafında bu araçlardan anlayan sağlam usta varsa exp yaptırayım
    Askale var mitsubishi ben burada bakımları yapıldığı söylenen bir colt almıştım. Plaka verince geçmişiyle ilgili destek oldular. Expertiz yapıyorlar mı tam emin değilim. Klimasını iyi kontrol etmek lazım. F/P olarak iyi bir araç. Değişen yoksa 6 parça boya (ben takıntılı değilim) bir şey değil. Araba keşke kırmızı olsaymış bu arada Hayırlı olsun şimdiden güzel günlerde kullan inş.

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    @arabasızadam proceed sahibi şaşırmış. O fiyat ne öyle..

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @arabasızadam proceed sahibi şaşırmış. O fiyat ne öyle..
    Süreyya ustanın dp ve egzoz işcilik paralarınıda yerşleştirmasyon yapmış galiba
    1881 - 193

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)