User Tag List

Sayfa 270/998 İlkİlk ... 170220260268269270271272280320370770 ... SonSon
18958 sonuçtan 5.112 ile 5.130 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    AC Schnitzer F30 320 d, alıp tek yapılacak ön lip arka difuzör ve spoiler karbon kaplama yapıp ömür boyu binilesei , alabileceğimizden değil ama insan umut ediyor işte
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Dentech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nameless34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AC Schnitzer F30 320 d, alıp tek yapılacak ön lip arka difuzör ve spoiler karbon kaplama yapıp ömür boyu binilesei , alabileceğimizden değil ama insan umut ediyor işte
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    iyi yapmışlar ,herşey hoş ama farlar halojen mi gerçekten???

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Dentech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi yapmışlar ,herşey hoş ama farlar halojen mi gerçekten???
    Araba boş oğlu boş ötesi..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Nameless34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ona hiç dikkat etmemiştim, öyleyse kötü hakikaten ben koltukların güzelliğine aldanıp sunroof olmamasına bile bakmamışım o kadar opsiyon alıp hayati özellikleri olmaması kötü hakikaten geri alıyorum favorimi

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    f30 iğrenç bulanlar like yapsın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    f30 iğrenç bulanlar like yapsın.
    koltuklar 10 numara ama gerisi ne biliyim..
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

msk_bmw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nameless34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pist için alınmış araç, gereksiz ağırlık getirecek donanımları almamışlar o yüzden. Şanzımanın 200 milisaniye daha hızlı olması için o opsiyon farkını ödeyen adam sunroof ve xenonu fiyatı için değil hızı düşüreceği için almamıştır.
    ///M Rulez...

Seyfettin777 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @salih_560
    Kıyamet gibi bir yakıt tüketimi olduğunu biliyorum, teyzemlerin komşusunda vardı bir tane.Satamıyordu, kaza yaptı geçmiş olsun demeye gittik geçti geçti kurtuldum çok şükür demişti.

ALFA ROMEO GT 3.2 V6
    İlan No: 327584459

Fiyatı 45-50k arası olsa iyi de 63 bin eder mi? Bence yanından bile geçmez...

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ac f30 nezamandır ilanda güzel evlat olacak cinsten tıpkı e92 kardeşi Alpina 3.20d gibi taklırlar beraber .

Ayrıca istediği kadar ağırlık yapsın yavaşlatsın 0.0x sec kaybettirsin herşeyi anlarım hatta manuel klima bile kabul edilir ama o bixenon orada olacak yoksa resmen çöpe benziyor araç.
    1881 - 193

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seyfettin777 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @salih_560
    Kıyamet gibi bir yakıt tüketimi olduğunu biliyorum, teyzemlerin komşusunda vardı bir tane.Satamıyordu, kaza yaptı geçmiş olsun demeye gittik geçti geçti kurtuldum çok şükür demişti.

ALFA ROMEO GT 3.2 V6
    İlan No: 327584459

Fiyatı 45-50k arası olsa iyi de 63 bin eder mi? Bence yanından bile geçmez...
    Nasıl öyle bir izlenime sahip oldunuz Merak ettim.

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı msk_bmw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pist için alınmış araç, gereksiz ağırlık getirecek donanımları almamışlar o yüzden. Şanzımanın 200 milisaniye daha hızlı olması için o opsiyon farkını ödeyen adam sunroof ve xenonu fiyatı için değil hızı düşüreceği için almamıştır.
    satan da : https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net...51&oe=5900D7D9
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @rain man
    Tanıdığım bir abi 2007 yılında sıfır 2.0 Jts almıştı, 62 bin liraya.

11 yaşında ve 68 bin kilometrede bir Alfa, v6 bile olsa dünyanın hiçbir yerinde bu paraları etmez.Sadece Alfa değil çoğu araba etmez bence.Otomobillerin ekonomik ömrünün dünyada ortalama 15 yıl olduğunu okumuştum.Buna göre bu araç ömrünü doldurmak üzere, kaldı ki bizde 15 yıl olduğunu da sanmıyorum yurtdışında 600-700 bin yapan arabalar bizdeki 180-190 binde araçlar gibi duruyor.

sky clio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arabayı ilk gördüğüm günden beri neden makyaj yaptıklarını merak ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @rain man
    Tanıdığım bir abi 2007 yılında sıfır 2.0 Jts almıştı, 62 bin liraya.

11 yaşında ve 68 bin kilometrede bir Alfa, v6 bile olsa dünyanın hiçbir yerinde bu paraları etmez.Sadece Alfa değil çoğu araba etmez bence.Otomobillerin ekonomik ömrünün dünyada ortalama 15 yıl olduğunu okumuştum.Buna göre bu araç ömrünü doldurmak üzere, kaldı ki bizde 15 yıl olduğunu da sanmıyorum yurtdışında 600-700 bin yapan arabalar bizdeki 180-190 binde araçlar gibi duruyor.
    Bu okuduklarını kaç yıllık tecrübenle bütünleştiriyorsun merak ediyorum

Bunları yazmadan önce v6 busso motoru hakkında bir kaç araştırma yap. Fiyatını tartışacak seviyeye geldiğimizd eseve seve konuşalım.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sky clio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arabayı ilk gördüğüm günden beri neden makyaj yaptıklarını merak ediyorum.
    Yeni a4'de içinin dışında bir benim mi hoşuma gitmiyor bilmiyorum. Ayrıca yeni a5'de cabası
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @rain man
    Okumayı öğrendiğimden beri arabalarla ilgili ne varsa inceledim araştırdım.Belki sizin kadar tecrübem yoktur ama armutla elmayı da ayırt edebiliyorum çok şükür.

Aramızda 8 yaş var, elbet benden daha fazlasını biliyor olabilirsiniz de benim seviyemi belirlemek size mi kaldı merak ettim.Busso diye tabir ettiğiniz Alfa'nın v6 motoru iyi ses veriyor, sesi dışında atmosferik olarak da fena sayılmaz ama bir k20 falan da değil.Ayrıca aluminyum blok, turboyla da pek yükleyen yok o yüzden, aluminyum güvenilmez bir element aşırı besleme olduğu zaman çünkü.
    Yani sesi ve kaputun altında yatan güzel işçiliğine ben 60-65 bin bağlamayı mantıklı görmüyorum.İlla busso almak isteseydim geçenlerde ilanda duran kırmızı renk, 156 2.5 olanını terci ederdim yarı fiyatına.

Daha fazla yazmıyorum, konuyu bulandırmayalım.Herkesin kendi fikri saygı duyarım, şahsen benim fikrim de budur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @rain man
    Okumayı öğrendiğimden beri arabalarla ilgili ne varsa inceledim araştırdım.Belki sizin kadar tecrübem yoktur ama armutla elmayı da ayırt edebiliyorum çok şükür.

Aramızda 8 yaş var, elbet benden daha fazlasını biliyor olabilirsiniz de benim seviyemi belirlemek size mi kaldı merak ettim.Busso diye tabir ettiğiniz Alfa'nın v6 motoru iyi ses veriyor, sesi dışında atmosferik olarak da fena sayılmaz ama bir k20 falan da değil.Ayrıca aluminyum blok, turboyla da pek yükleyen yok o yüzden, aluminyum güvenilmez bir element aşırı besleme olduğu zaman çünkü.
    Yani sesi ve kaputun altında yatan güzel işçiliğine ben 60-65 bin bağlamayı mantıklı görmüyorum.İlla busso almak isteseydim geçenlerde ilanda duran kırmızı renk, 156 2.5 olanını terci ederdim yarı fiyatına.

Daha fazla yazmıyorum, konuyu bulandırmayalım.Herkesin kendi fikri saygı duyarım, şahsen benim fikrim de budur.
    Kesinlikle yaş muhabbeti yapacak değilim O amaçla sormadım. Ama sadece videolardan ve sitedeki bilgilerde yer alan bir şey olmadığını bir arabanın sadece hacmi başına verdiği güçle keyif vermediğini söylemek istedim. Konuyu bulandırmamak da haklısın. İyi forumlar .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)