User Tag List

Sayfa 276/998 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
18958 sonuçtan 5.226 ile 5.244 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Moto guzzi ile Renault Twizy sentezi mi bu abi
    china vision çinliden zaten çakma bir twizy bekliyorum şöyle motorsiklere koydukları basit elektrikli motorlardan koydularmı fiyatı yapsınlar güzel abilerim 10-12 arası almayan ne olsun .. twizye alaçatıdaki lansmanınada davet edilmişdik gitmişdik valla ben çok beğendim o fiyata alırmıyım asla..

o kadar twizy dedik ağlamasın arkamızdan şuraya bir twizy koyalım şurayada biraz ağaç çizelim.. yeşil elektrik hesabı..

ya o değilde bu twizyler çıkalı o kadar oldmu 2014 de gelmiş vay anasını zaman ne çabuk akıp gidiyor saki daha geçen yıl çıkmış gibi geliyor bana..

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kral kullanan biri olarak. Bakın çok keyifli ve menzili baya uzun bir alet. Ben yolda kalma korkusu sebebi ile maksimum 50 km yol gittik 2 kişi. sıcak havada ve tek kişi tahmini düz yolda 80 km gider.
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    china vision çinliden zaten çakma bir twizy bekliyorum şöyle motorsiklere koydukları basit elektrikli motorlardan koydularmı fiyatı yapsınlar güzel abilerim 10-12 arası almayan ne olsun .. twizye alaçatıdaki lansmanınada davet edilmişdik gitmişdik valla ben çok beğendim o fiyata alırmıyım asla..

o kadar twizy dedik ağlamasın arkamızdan şuraya bir twizy koyalım şurayada biraz ağaç çizelim.. yeşil elektrik hesabı..

ya o değilde bu twizyler çıkalı o kadar oldmu 2014 de gelmiş vay anasını zaman ne çabuk akıp gidiyor saki daha geçen yıl çıkmış gibi geliyor bana..

Keşke şarj edecek bir müstakil ev falan olsa da hiç benzinle vergiyle ötvyle bakım masrafıyla falan uğraşmadan şunlara binebilsek. Eminim çok keyifli olurdu

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samara 2109

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jaguar x type vagon @darkmoon

2005 Jaguar Xtype Sportwagon

770
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rs6 lar çok vahşi,geçen sayfalarda da yabancı bir sitede rengarenk bmw ler müthişti fakat alıştığımızdan mı bilmiyorum yabancı sitelerin arayüzleri kullanışlılığı falan çok kötü geliyor bana bir sahibinden lazım oralara.

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mobile.de almanyanın araba için sahibindeni desem yanlış olmaz sanırım. Ben de ilk kullanmaya başladığımda çok kullanışsız gelmişti, sahibinden iyi alıştırmış arayüzüne. Ama mobile daha güzel çalışıyor, çok detaylı tek tek özellik seçerek arama gibi özellikler var, çalışması da daha akıcı bence.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mobile.de almanyanın araba için sahibindeni desem yanlış olmaz sanırım. Ben de ilk kullanmaya başladığımda çok kullanışsız gelmişti, sahibinden iyi alıştırmış arayüzüne. Ama mobile daha güzel çalışıyor, çok detaylı tek tek özellik seçerek arama gibi özellikler var, çalışması da daha akıcı bence.
    ooyyo'yu tavsiye ederim arayüzü kısmen daha başarılı

golf 7 1.2 tsi

şu arkadaşta benim favorim bi süredir, 66 küsürlerden düştü bu fiyatlara kademeli olarak
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

E21hamza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çürüksüz yazmasaymış iyiymiş. Kaput kapı bagaj boşluklarına baktığımda araç epey oynanmış gibi duruyor. Bizde de boyasız bir tane var oradan biliyorum

Boş geçmeyelim:

Geçen sene almaya niyetlendim fakat GTİ modelini bulunca almaktan vazgeçtim. Araç epey orjinal farları stoplarına kadar fabrikasyondu. Kilometresi orjinal içi falan tertemizdi fakat boyalı yerleri var ve bazı yerler düzgün boyanmamış ama yine de böyle bir 205 1.1 kolay kolay bulunmaz diye düşünüyorum.

Ali_ZG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mesaj sayisi yukseldikce insanlar daha mi prestijli oluyor, kral mi oluyor 10k mesaji olan nedir anlamadim ki

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)