User Tag List

Sayfa 294/998 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
18958 sonuçtan 5.568 ile 5.586 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı onursumer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ithalati ile ilgili abuk subuk vergiler olmasa bizde uyguna alirizda kanun ve vergiler sagolsun mezar fiyata bile alsan 150bin tl den asagi mal edemezsin tr sartlarinda yoksa haklisin
    benim yiğen almanyada klasik araba işinde işin komik yanı bizde para etmeyen eski taunuslar varya orda oldie klassmanında çok değerli ve pahalı.. her şeyimizmi ters olur.. bana bir araçlar gösteriyor bunlar 10 bin 15 bin euro diyor temizi bakıyorum bunlar türkiyede 2-3 bin tl ye almayanı dövüyorlar dedim
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50 yıl sonra o yeni minileri restore etsen gene o morrisin yerini dolduramaz klasik değeri olarak.. birde çok küçümsemişsinde 10 bin pound 15 bin pound ingiltere için araba için yüksek mevlalar .. o fiyatlara modelli a3 de alırsın a4 alırsın o fiyata modelli tonla araba alırsın.. modelli derken tabiki 2015 -16 falan belki olmaz ama 2003 -2005 falan alınır bür sürü araç.. wheeler dealerda adamlar sağlam çalışan sorunsuz mx5 e 98 yada 99 du 2 bin yada 2500 pounda almışdı..

klasikcilerle sohbet edersen sanayide özellikle elinde çok klasik aracı olanlarla sohbet edersen genel olarak yeni nesil araçlara plastik bol oyuncakları olan araçlar gözüyle bakıyorlar.. ruhu yok diyorlar.. bir abimizde 12-13 aracı var garajında hitler kasa nadir olan vw nine kadar var kızındada yeni beetle lardan var.. en yeni aracı pt cruiser cabriosudur impalası falan var.. adamla otur sohbete dünyayı gezmiş görmüş yıllarcana fransada kalmış avrupayı defalarca arabayla gezmiş biri..
    yeni nesil araçların hepsini bol oyuncağı olan bol plastikli araçlar olarak görüyor .. genelde klasik araç toplayan kolleksiyon yapanlarda bu tip sohbetlere denk gelirsen hep aynı şeyleri duyarsın bunların yerini hiçbiri tutmaz bunlar ayrı bir dünya falan filan..
    niye dolduramasın hacı morris dediğin mini nin özel bir modeli vs değil ki Morris markası altında satıldı bir dönem markası Morris yani modeli mini.. Morris Mini... Zibille bulursun ingilterede... Bence bi 40 sene sonra GP çok daha değerli olur.Ha bunların 1300cc S WORKS rally versiyonları falan var önlerde 4 adet driving light falan olan o olsa hadi bi nebze dersin ama standart Cooper için 250 bin yapmayın yani.. Ben klasikliğine birşey demiyorum muhteşem klasik bir araç tamam ama 250 binlik değil.. Ha 1000 dolarlık civicin 50 bine satıldıgı ülkedeyiz tamam o ayrı herşeyin fiyatı uçuk.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

msk_bmw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ///M Rulez...

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    niye dolduramasın hacı morris dediğin mini nin özel bir modeli vs değil ki Morris markası altında satıldı bir dönem markası Morris yani modeli mini.. Morris Mini... Zibille bulursun ingilterede... Bence bi 40 sene sonra GP çok daha değerli olur.Ha bunların 1300cc S WORKS rally versiyonları falan var önlerde 4 adet driving light falan olan o olsa hadi bi nebze dersin ama standart Cooper için 250 bin yapmayın yani.. Ben klasikliğine birşey demiyorum muhteşem klasik bir araç tamam ama 250 binlik değil.. Ha 1000 dolarlık civicin 50 bine satıldıgı ülkedeyiz tamam o ayrı herşeyin fiyatı uçuk.
    fotokopicide adamın birine rastladım eski tip amerikan araba fotoğrafı bastırıyordu. 56 chevrolet hani şu içine isuzu motoru konulup dolmuş olarak kullanılandan. yanındakine anlatıyor bu paha biçilmez klasik. dayanamadım konuya daldım evet haklısın en çok tutulanı dizel motorlu olanları birde kesip sekiz kişilik yapılmışsa tadından yenmez dedim. adam klasik otomobil experi çıktı. devamını siz hayal edin.
    adamların klasik anlayışı : eski olacak yani en az 40 lı yaşlarda.
    klasik otomobil toplayan : parayı yeni bulmuş tablo yada sanattan anlamayan ama etrafa hava atabileceği bir şeyler alan. (bu işle uğraşıp gerçekten bilgili birilerinin de varlığından haberdarım )
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DENON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün akşamki yarıştan önce start verecek olan hatun dediki elimi bı yerıne götürüp : kazansanda kaybetsende bu senın ama kazanırsan hepsi senın , iliğimi guruttu gevurun gızı yarışı kazandıktan sonra

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ramcho® Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umran expertizi iyidir. gidilip bakılabilir.
    yalnız helal olsun düzgün esnaf ne öyle demiş ne böyle demiş ekspertiz kağıdının fotosunu çekip koymuş aracında değişmeyen boyanmayan yeri kalmamış ama dürüst esnaf .. bazı esnaflar gibi yok abi ne değişeni ne boyası bebekler bebeği avuç içi kadar varsa çamurlukda vardır yapmamış tekrar helal olsun..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

CGTY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gözüm çok yükseklerde değil, tek duam f30, f20, renk jant mükemmel ötesiymiş
    Teşekkürler kardeşim Allah sana daha iyilerini nasip etsin inşallah.

Hakkını helal et

Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    keşke m olsaydı
    Başlığa M paket yazdığım için öyle dediniz sanırım. Ama normal Premium donanıma ek olarak M görünüme sahip olduğunu belirtmek için sadece başlığa öyle yazdım özellikle, orjinal M olmadığını arayan arkadaşlara belirtiyorum. Teşekkür ederim
    Alıntı R-Turbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lanet olası sokak yarışçıları...
    dekagrup.sahibinden.com

instagram.com/cagataycora

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim araba tr yi geziyor ocak ayının başında antebe satmıştım. benden aldığı fotolarla ilana atmıştı. araba osmaniyeye gitmiş , hala benim çektiğim fotolar

bu arada piyasada git gide yükseliyor herhalde , 2016 eylül de 35.500 e almıştım ben

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim araba tr yi geziyor ocak ayının başında antebe satmıştım. benden aldığı fotolarla ilana atmıştı. araba osmaniyeye gitmiş , hala benim çektiğim fotolar

bu arada piyasada git gide yükseliyor herhalde , 2016 eylül de 35.500 e almıştım ben

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Dolardan daha hızlı yükselmiş senin aracın kur'u Ama araçta biblo...
    AC/DC Back In Black
    1968 Mercury Cougar GT-E 427 390Hp

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Samara 2109

ottoman32 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oxygen Nickli Üyeden Alıntı;
    "yanındaki avukat demiyor mu göte mukayyet ol 200 erkek okuyor konuyu, ortalama 14 cm den 28 mt yapar diye?"

serkanokan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu fiyata 20 yıl daha yeni, atmosferik olarak o gücü veren otomobiller var

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    sonu 60 olsaydı iyimiş @CasabLanca
    1881 - 193

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)