User Tag List

Sayfa 333/998 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon
18958 sonuçtan 6.309 ile 6.327 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir parça boyansın da görelim o rengin güzelliğini.
    Düz adam___

by.gkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abiler ne diyosunuz elimde patlar mi misafir plaka boyle bi arac , yazin sonunda 3.20ied yada c180 dusunuyorum satarken kafam rahat olur diye ama 3 te 1 i fiyatina bu tarz aracta alabilirim
    YABANCIDAN YABANCIYA BMW E92 335d Aero Premium + Sıfır Motor
    İlan No: 368444538
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volvo ve kullanıcılarına gerçekten saygı duyuyorum. Böyle maviler, turuncular, kırmızılar falan bulunabiliyor. Gidip herkes siyah ya da beyaz diye tutturmamış.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben bazen ciddi ciddi niyetleniyorum audi a6 3.0 tdi quattro ya. 100 lira önden verip kalan 60 - 70 e kredi çekip bineyim diyorum ama , vergisini yakıtını bakım masraflarını kredi maliyetini sigortayı (biz hep sigortasız biniyoruz ) falan düşününce acı gerçeklerle yüzleşip vazgeçiyorum hele bide volant dağıttığını şanzımanda sorun olduğunu enjektör falan yediğini düşünsem kafayı yerim herhalde
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler ne diyosunuz elimde patlar mi misafir plaka boyle bi arac , yazin sonunda 3.20ied yada c180 dusunuyorum satarken kafam rahat olur diye ama 3 te 1 i fiyatina bu tarz aracta alabilirim
    YABANCIDAN YABANCIYA BMW E92 335d Aero Premium + Sıfır Motor
    İlan No: 368444538
    sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Cevat görünce bilgi verecektir. @asit

Bu da aracın videosu, fikir verir belki

BMW E92 335D Test Suruşu / Tork Canavarı İnceleme altında - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevat görünce bilgi verecektir. @asit

Bu da aracın videosu, fikir verir belki

BMW E92 335D Test Suruşu / Tork Canavarı İnceleme altında - YouTube
    Sahibi forumdan mi acaba aracin ? su duman atma disinda arac cok hos geldi gozume

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün okulda denk geldim bu modele benziyordu sanırım, spoiler ben burdayım diyor resmen

ÜSTÜNERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Volvo ve kullanıcılarına gerçekten saygı duyuyorum. Böyle maviler, turuncular, kırmızılar falan bulunabiliyor. Gidip herkes siyah ya da beyaz diye tutturmamış.
    Yan komsumuzun aracıydı belkı renginden sıkılmıstır belkıde segment atlamak istemistir siyah s80 kullanıyor suan

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Valla compactı değil de clc bana çok çirkin geliyor, sanki bmw çirkin üretmiş biz daha çirkinini üretmeliymişiz gibi bi rekabete girmiş gibi =) =) 25-27bin arasında arba bakıyordum. En kaliteli ve yksek model bu compact geldi diye az bütçeyi yukarı çekip aldım. Borca girmek istemedim, 10 aydır gayet sorunsuz mutlu mesut biniyorum. Güncelde yine baktım da aldığım fiyat aralığına 2006 corsa mı, 2008 206 mı alırım compact mı yine sanırım compact alırdım. =)
    Instagram: mutusgarage

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bana clc kendi değilde kullanıcı kitlesi mercedes grubu içinde çok sempatik geliyor sadece bizim sitede 2 tane var ilk sahipleri hatta siyahı almak istedik arkadaşada hanımfendi satmadı..

4-5 tanede çevrede bildiğim var bir albayın var burda emekli beyaz adam 60 ındamı 70 indemi bilmiyorum evli barklı boyum kadar torunları var bildim bileli beyaz clc si var sürüyor oda yüksek ihtimal ilk sahibi falandır..
    clc kullanıcıları baya sadık araçlarına.. Mercedesde fazla öyle kesim kalmadı çok küstürdü mercedes ucuza araba satıcaz diye kendi kemik kitlesinden çok kaybetti başka markalara ..

nasıl bir devrik cümle kurmuşsam artık

neyse boş geçmiyim

yahu bana şu aracı 2003 yada 2004 de motoru arızalısını 14 binliraya getirmişlerdi uğraşamam diye almamışdım şimdi rakamlara bak.. gerçi bende konuşuyorumda 14 bineda alsam şimdi bu rakamlara satışa koysam benden kim alır bu rakamlara Allah bilir bunların araçlar bile kaç yıldır bu fiyatlara satıllıkda bekliyor..

mercedes 450 slc

Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Volkswagen Amarok 3.0 V6

İstanbul - Ankara otobanda ben 170le giderken sellektör atıp yapıştırıp gitti. Aklımı aldı Ankara'ya indiğim gibi CLA'yı sattım, Amarok aldım. Tabi 3.0'a bütçe yetmedi ama idare ediyoruz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

arabasızadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana clc kendi değilde kullanıcı kitlesi mercedes grubu içinde çok sempatik geliyor sadece bizim sitede 2 tane var ilk sahipleri hatta siyahı almak istedik arkadaşada hanımfendi satmadı..

4-5 tanede çevrede bildiğim var bir albayın var burda emekli beyaz adam 60 ındamı 70 indemi bilmiyorum evli barklı boyum kadar torunları var bildim bileli beyaz clc si var sürüyor oda yüksek ihtimal ilk sahibi falandır..
    clc kullanıcıları baya sadık araçlarına.. Mercedesde fazla öyle kesim kalmadı çok küstürdü mercedes ucuza araba satıcaz diye kendi kemik kitlesinden çok kaybetti başka markalara ..

nasıl bir devrik cümle kurmuşsam artık

neyse boş geçmiyim

yahu bana şu aracı 2003 yada 2004 de motoru arızalısını 14 binliraya getirmişlerdi uğraşamam diye almamışdım şimdi rakamlara bak.. gerçi bende konuşuyorumda 14 bineda alsam şimdi bu rakamlara satışa koysam benden kim alır bu rakamlara Allah bilir bunların araçlar bile kaç yıldır bu fiyatlara satıllıkda bekliyor..

mercedes 450 slc

Yorumlarınızı anlatımlarınızı çok seviyorum,arabaları yaşayan insanlardansınız, gerçek Mercedes ler eskiler bence ,
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sevdiğim iç - dış renk kombinasyonu. şu iç renk ile ayda 30 bin km yapsam sıkılmam arabadan sanırım. insanın içini açıyor resmen.

a6

KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)