User Tag List

Sayfa 354/998 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404454854 ... SonSon
18958 sonuçtan 6.708 ile 6.726 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yeni disco'nun eski kült köşeli yapısından vazgeçmeleri imajı açısından eksi olsa da yeni tasarımı bence güzel, yeni marka yüzünü güzel adapte ettiler

Alıntı wiesmann Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatırladığım kadarıyla discovery 3 beklentinin üzerinde bir araç olduğu ve range in satışını kestiği için böyle ufaltıp eski amacından uzaklaştırdılar. hatta yamulmuyorsam discovery 3 ü Türk birisi dizayn etmişti.
    boyutlarda bi küçülme yok tam tersine tüm ölçüleri artmış, discovery sport ile karıştı sanırım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kendisi veya çevresinden düşünen vardır diye paylaşıyorum ilanı , kimse mağduriyet yaşamasın istenen paralar 500.000'li rakamlar keyfine alıp da kimse başı ağrısın istemez .

Satan arkadaşın kazası hakkında bilgisi var mıdır , var ise ne kadar detaylı bilgi sahibidir bilemiyorum zaten ilan açıklamasında da HASAR KAYDI olduğunu belirtmişler . Bu sebeple galeriyi zan altında bırakmanın lüzumu yok .

Ilanini paylaşacağım araç geçen sene Haziran başında Adana-Mersin otobanında takla atmıştı . Kazadan 1 gün sonra bayiden çekiciye inerken aracın halini gördüm , tavandan temel hatlarına kadar alıp yaptırıp binerim diye detaylı inceledim . Bayi müdürü çok samimi sevdiğim bi abim olduğu için kendi beyanıyla ''toplansa da sağlıklı olmaz , güvenlik ve yürüyeninde illa ki arızalar olacaktır'' dediği için araçtan vazgeçtim . O zaman perte ayrılmıştı 380.000 gibi bir hasar bedeli ile sigorta şirketine devretmişlerdi . Tavsiyem ne kadar iyi toplanmış olsa da çok çok iyi baktırıp alınmasıdır .

Carrera : sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    - Bir sevdadır Tarlabaşı
    - Liderimiz Baş Komutan RTE <3
    - Reislerde sever Akp <3 Mhp
    - Mermiye kafa atmak umudumuzdur !
    - Karşılıksız Çek Yardım Derneği !
    - Adamlarım yok yanımda yürüyen kardeşlerim var <3

Bu adımlarla instagrama giriş yapıp örnek kombinasyonlu aracımızıda alırsanız sizde semtte yerinizi alırsınız - Beyaz CLS : sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Dayıcım bunları yaparsak instagramda gayrimesruturkiye sayfasinda fotoğrafimiz yayinlanir mi ? Acele cevap pls.

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu kasada 163lük motor var mıydı?

E46 320d Touring

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dayıcım bunları yaparsak instagramda gayrimesruturkiye sayfasinda fotoğrafimiz yayinlanir mi ? Acele cevap pls.
    Hahaha dayı valla diyorum daha bugün başkentgayrimeşru olanı dm'den yazdı icraatı olanları koyuyoruz seni de paylaşalım mı diye aslında güzel ekmeğini yerdik de baba beni hanım eder

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankarada bi tane vardı 145, 1.6 boxer motor diye bulaşmadım, forumdan da kimse tavsiye etmedi Acaip temizdi ve ben arabayı araştırana kadar 10.250ye falan gitti. Yalnız egzozla falan senfoni olur, küçük subaru
    Vallaha bu paraya 98-99 şahin veriyorlar.Hiç değilse alfaya binerim.Güzel bir detailing.Sonra 1000 liralık periyodik bakımla çiçek gibi olur.

msk_bmw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E46'da 163'lük motor yok, model yılı 2005 ve 2005'te e90 kasa da olduğu için sahibinden otomatik 163'lük verilerini vermiş. not: 150 lik motor da gayet güzeldir.
    ///M Rulez...

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Kendisi veya çevresinden düşünen vardır diye paylaşıyorum ilanı , kimse mağduriyet yaşamasın istenen paralar 500.000'li rakamlar keyfine alıp da kimse başı ağrısın istemez .

Satan arkadaşın kazası hakkında bilgisi var mıdır , var ise ne kadar detaylı bilgi sahibidir bilemiyorum zaten ilan açıklamasında da HASAR KAYDI olduğunu belirtmişler . Bu sebeple galeriyi zan altında bırakmanın lüzumu yok .

Ilanini paylaşacağım araç geçen sene Haziran başında Adana-Mersin otobanında takla atmıştı . Kazadan 1 gün sonra bayiden çekiciye inerken aracın halini gördüm , tavandan temel hatlarına kadar alıp yaptırıp binerim diye detaylı inceledim . Bayi müdürü çok samimi sevdiğim bi abim olduğu için kendi beyanıyla ''toplansa da sağlıklı olmaz , güvenlik ve yürüyeninde illa ki arızalar olacaktır'' dediği için araçtan vazgeçtim . O zaman perte ayrılmıştı 380.000 gibi bir hasar bedeli ile sigorta şirketine devretmişlerdi . Tavsiyem ne kadar iyi toplanmış olsa da çok çok iyi baktırıp alınmasıdır .

Carrera : sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    oo kerane line
    1881 - 193

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @msk_bmw

150'lik motor hakkında pek bilgim yok. Bir de sunroof olaydı tam yürünecek araçmış. Direksiyon nasılsa hallolurdu. Başka aradığım donanım yok zaten.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hahaha dayı valla diyorum daha bugün başkentgayrimeşru olanı dm'den yazdı icraatı olanları koyuyoruz seni de paylaşalım mı diye aslında güzel ekmeğini yerdik de baba beni hanım eder
    Hahahaha
    Valla pederler kemerle döver kanka hiç girmemek lazım

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanlar sağlam, uzun ömürlü diye Mercedes alıyor ...

Eğer bu kronik se vay haline Mercedes in ...

Bu abi de acaba aynı sorunu mu yaşadı ?

Koreli Adam Tamir Edilemeyen Mercedes&#39;ini Protesto İcin Servisin Onunde Parcaladı - YouTube
    ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)