User Tag List

Sayfa 382/998 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
18958 sonuçtan 7.240 ile 7.258 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    swift cabrio .. kimse onu anlamadı hep aile içinde üvey evlat muamelesi çekildi hor görüldü dışlandı .. açın sıcak yuvalarınızı ona ..

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    biz acayip tuhaf bir ülkeyiz .. benim yiğenin almanyada galerisi var klasik araba oldie işi yapıyor .. burda bizim beş para vermediğimiz eski taunuslar mercedes ler opeller orda aşırı değerli sıfır araçlardan pahalıya gidiyormuş çok iyi restarasyonluları hele birde kupon ara kasa falansa sağlam rakamlara gidiyormuş oralarda..
    burada da onlarda beş para etmeyen arabalar altın değerinde fahiş pahalı ..

herkes gider düzene biz gideriz tersine ..

exca- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    taunusun çok bi para ediceğini samıyorum, biraz bakındım uçuk kaçık fiyatlar yok en babası 15bin o da satar mı bilemem. Almanlar Porsche seviyolar oldtimer, zaten dünyanın her yerinde gittikçe değerleniyo klasik porsche'ler. Kendim takip ettiğimden de biliyorum, özellikle turbo modeller çok ciddi paralara el değiştiriyo. Onlar hakikaten sıfırından yükseğe el değiştirdiği oluyor kendim gördüğümden biliyorum yani. Onun dışında challenger,charger vs uçuk kaçık versiyon ya da ciddi koleksiyoner kondüsyonunda (özel toplanmış ya da sıfır boyası duran gibi araçlar) olmadıkça binilebilecek olanlar türkiye ye kıyasla çok komik paralar tabi

bu ekstra ucuz ama oluyo bu tarz araçlar işte, gto arayanın derdinin dermanı alet. Şu paraya alır keyfini sürer hevesini alır satarsın en kötü zaten.

pontiac gto:
    Pontiac Bonneville 6.6 v8 EZ.1965 4 DOOR HARDTOP SEDAN als Limousine in Soest

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    dediğim yalnız 63-65-70 taunuslar falan .. burda üç beş bin tl ye alıcısı yok ...
    bu gün sizin orda temizi restarasyonlusufiyatları bilmiyorumda gne nerden baksan herhalde 7-8 bin euro para etse türkiye oranında gene çok çok iyi bir rakam.. 7-8 bin euro bugün 28-30 bin tl para eerki o rakamlara o araçların burda satılma ihtimali çok çok düşük hatta bence yok.. çünkü o kadar hastası yok ..

sanırım oralarda hastası çokmuş çünkü yiğen burdan donör niyetine hurdaya çekip alabilirmiyiz onu araştırıcam demişdi olursa bende ona burdan yardım edicekdim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tamam aynı şeyi diyomuşuz, evet o paralara ilanları aynen. Türkiye ile kıyaslayınca çok ciddi para tabi, ama araçlar da iyi derli toplu oluyo. Klasik statüsünde olduklarından ordan bizim buraya ithal edebilir diye biliyorum, tabi o sektörün içinde daha iyi bilir

ben de burdan bi challanger ya da charger alsam türkiye de restore edebilir miyim onu merak ediyorum da, sağlıklı bilgi nerden edinilir bununla ilgili bi fikrim yok

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam aynı şeyi diyomuşuz, evet o paralara ilanları aynen. Türkiye ile kıyaslayınca çok ciddi para tabi, ama araçlar da iyi derli toplu oluyo. Klasik statüsünde olduklarından ordan bizim buraya ithal edebilir diye biliyorum, tabi o sektörün içinde daha iyi bilir

ben de burdan bi challanger ya da charger alsam türkiye de restore edebilir miyim onu merak ediyorum da, sağlıklı bilgi nerden edinilir bununla ilgili bi fikrim yok
    Buraya ömürlük getireceksen çok maliyetli oluyor. Sadece burada restore edip geri götüreceksen mantıklı olabilir. Ama eskiden Amerikan restorasyonu yapanlar normal fiyatlardan bahsederken günümüzde fahiş rakamlardan ağız açıyorlar.

Tabi her şeyin yolunda gitmesi lazım. Oradan arabaya bindin geldin.
    Misal 1 ay tatil yapıp geri döneceksin.
    O 1 ayda araba yapılması lazım.

Yapılmazsa arabayı yarım götürrmek zorunda kalırsın veya havaalanından çıkarken terketmen lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    eskiden zaten almanyadan gelen gurbetçiler kazalı araçlarla gelir burada yaptırır dönerlerdi.. burda tamirat fiyatları çok ucuz diye..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 2jz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buraya ömürlük getireceksen çok maliyetli oluyor. Sadece burada restore edip geri götüreceksen mantıklı olabilir. Ama eskiden Amerikan restorasyonu yapanlar normal fiyatlardan bahsederken günümüzde fahiş rakamlardan ağız açıyorlar.

Tabi her şeyin yolunda gitmesi lazım. Oradan arabaya bindin geldin.
    Misal 1 ay tatil yapıp geri döneceksin.
    O 1 ayda araba yapılması lazım.

Yapılmazsa arabayı yarım götürrmek zorunda kalırsın veya havaalanından çıkarken terketmen lazım.
    İthali için uçuk vergisi var onu biliyorum, zaten ben de türkiye de yaşamadığımdan bağlayıcılığı da yok ama bence 1ay içinde restorasyon yapıp bitirmek imkansız, mutlaka aksaklık vs de olur planlanana göre. Zaten kalabileceğim süre max 1 ay benim de, o bile zor zaten. Bir de aracı getirmesi götürmesi var onları da eklemek lazım en azından 4gün yolda geçer. Bu fuar vs gelen araçlar nasıl giriş yapıyor acaba. Belki onların benzeri bir yöntem olursa, kendim gitmeden sadece aracı yollarım orada birileri ilgilenir yerime yapılacak işleriyle. Başka türlü zaten çok zor yalan olur o iş.
    @darkmoon aynen burada işçilik çok sıkıntı, acımadan geçiriyolar tam anlamıyla. Parça takma sökme vs ufak tefek yapılır da komple araç restore etmek zor sıkıntılı. Kaporta boya başlı başına araç parası tutar burda yapılırsa zaten. Bir 964 ve ya 930 kasa porsche toplamak çok istiyorum ama kaporta boya işi engel işte başlı başına

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

corrado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı exca- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İthali için uçuk vergisi var onu biliyorum, zaten ben de türkiye de yaşamadığımdan bağlayıcılığı da yok ama bence 1ay içinde restorasyon yapıp bitirmek imkansız, mutlaka aksaklık vs de olur planlanana göre. Zaten kalabileceğim süre max 1 ay benim de, o bile zor zaten. Bir de aracı getirmesi götürmesi var onları da eklemek lazım en azından 4gün yolda geçer. Bu fuar vs gelen araçlar nasıl giriş yapıyor acaba. Belki onların benzeri bir yöntem olursa, kendim gitmeden sadece aracı yollarım orada birileri ilgilenir yerime yapılacak işleriyle. Başka türlü zaten çok zor yalan olur o iş.
    @darkmoon aynen burada işçilik çok sıkıntı, acımadan geçiriyolar tam anlamıyla. Parça takma sökme vs ufak tefek yapılır da komple araç restore etmek zor sıkıntılı. Kaporta boya başlı başına araç parası tutar burda yapılırsa zaten. Bir 964 ve ya 930 kasa porsche toplamak çok istiyorum ama kaporta boya işi engel işte başlı başına
    sizin için en uygunu polonya olur. İngiltere,almanya ve kuzey ülkelerinden bir çok insan ucuz olduğu için polonya da yaptırıyor.

birde favori ekliyelim nick ile aynı olsun.

92 model 44.000 km de vr6 corrado.

Volkswagen Corrado Limousine in Rot als Gebrauchtwagen in Wolfsburg fur € 22.450,-

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yurtdışı Kıskanma Favorini Paylaş

Konusu açılmasını talep ediyorum

Her seferinde sövüyorum bu topraklaaaraaaa yeterr da
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)