User Tag List

Sayfa 438/998 İlkİlk ... 338388428436437438439440448488538938 ... SonSon
18958 sonuçtan 8.304 ile 8.322 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    ekmeklik paylaşmasınlar zaten ticaret konusu değil diki bu konu ilk başladığında böylede değildi aslında çok masumdu ilk başladığında amaç herkesin bütçesine göre favorisinde olan araçları paylaşması birinin bakdığı diğerinin gözünden kaçmış olabilir yada çok temiz bir araç ekmeklik değil yani ticari olarak para bırakmaz belki ama son kullanıcıya biniciye güzel nimet olur yabancıya gitmesin kendi aramızda kalsın tarzı araçların paylaşımıydı .. bir müddette öyle gitmişdi hatta öyle faydalanan araç alan arkadaşlarda oldu .. sonra ne olduysa uçtu gitti..

adamın 50 bin tl bütçesi vardır arabası olsada gene vardır belki bir ekstra 50 bini roadster hayranıdır sw tutkunudur v.b ailevi nedenlerden ötürü yada çevre koşullarından ötürü 50 bin tl ye kadar roadster araç alabilicek gücü varken alamıyordur ama imkanı gücü olduğu için belki bir gün alırım niyetine eklemişdir favorisine onun alamadığı o favoride başkasına yarayabilir.. insanın hayali bile ulaşılabilir olmalı diye düşünüyorum yani bütçesine denk olmalı diye düşünüyorum.. ... Konunun Amacı Kısaca genel olarak buydu..

bir ara biz çok keyif alıyorduk. o ütopik yada pahalı araçlar için hayallerini paylaş yada birgün çok param olursa almak istediğiniz araçlar diye ayrı bir konu açılması lazım.. bakın yabancı yurtdışı favori araçlarım diye açıldı bence güzel oldu..

burdada insanlar gerçekden bütçelerine göre maddi varlık durumlarına göre ki bu ferraride olabilir doğanda olabilir araçları paylaşsa konu verimli bir hale gelir.. ben ferrari bakıcak arkadaşada bu iyiymiş bu biraz kötüymüş demek isterim doğan bakan arkadaşada bu iyiymiş bu kötüymüş demek isterim..

konu öyle bir hale geldiki bütçesi az olan imkanı varlığı az olan insanlar belkide utandıklarından giripde şu araç nasıl bile diyemiyorlar alıcakları tepkiden korktukları için belkide bu benim fikrim.. söylemek istemiyorum ama sınıf ayrımı otomatik oluşdu konuda.. işte o yüzden bimiwi diyorum.. son 10-15 sayfayı açın 500 ilan paylaşılmışsa 400 tanesi belki 450 tanesi rahat bmw dir bunuda bana kimse insanlar bmw çok seviyorla açıklayamaz bunun adı mahalle baskısıdır..

arkadaş çekiniyor bir eleştiri yerim bir laf yerim diye kimse eksi basmasın şimdi diyor kimsele atışmıyım polemiğe girmiyim yapıştır gitsin bir bmw ilanı garantiye alalım işimizi mantığında paylaşım yapıyorlar bence..

o yüzden konular ayrışmalı bence işte o zaman şu ilanlar arası yarışda biter ben daha iyisini paylaşıcam ben daha fiyakalısını paylaşıcam... şu eski hurda tenek araç olayıda biter çünkü adamın bütçesi o eski araca yetiyordur belki herkes istediği aracı paylaşır.. şu anda konuda verimde yok aa güzelmiş ne güzelmiş mantığında kim daha uzağa yapıcak mantığında ilerliyor..

istisnai paylaşımları ve insanları tenzih ederim .. bu benim yıllardır bu konuya girip edindiğim izlenimdir iki günlük bir izlenim değil hepside şahsi fikrimdir..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vallahi ben culsuzmusum onu farkettim Allah daha çok versin de min 100bin liralik araçlar çoğu... Bana o bile cok utopik geliyor. Ve fazla... Kac yasinda arabalarin yuzlerce binlaraya alinip satilmasi gülünç. Vergi sistemimizden ve al satci piyasasından diyoruz ama param olsa bile ben vermezdim sanirim... 70 bine e36lar 200bine 8 10 yaşında lüks araçlar... Herhalde servise girsek bi orta direk binek parası da orda yer...

Neyse...
    Ayni zamanda forumdan sanirim 1.8t s3

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Corsa 1.7

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Clio rs (ben alamıyorum temizse bizden biri alsin bari ondan alirim bikac seneye )

Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

Lee-on! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aranan kan bertone 2.0 cabrio. Hastasiyim ama ben alamıyorum belki birinin işine yarar. Lpg yi söküp biraz bakim ve ilgiyle canavar olur.

Alıntı aLperTunga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bu aracın adını AT SKİ koydum.jet ski hesabı,At ski mustang

ÇALIŞKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uno'ya benzin yetiştiremedim geçen sene sattım bu jeepi binmek için benzin istasyonu sahip olmak lazım

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Birkaç ay önce 130bin TL'ye sahibinden satılıktı. Alan üstüne koymuş satıyor hrh.

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkaç ay önce 130bin TL'ye sahibinden satılıktı. Alan üstüne koymuş satıyor hrh.
    Belki, maksat satmak değildir.
    Ortamlarda ilanımız paylaşılsın, görülsün, konuşulsun.
    Ha, elimizi sıkana, güzel rakama zaten veririz.
    Düz adam___

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı osmanaydo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki, maksat satmak değildir.
    Ortamlarda ilanımız paylaşılsın, görülsün, konuşulsun.
    Ha, elimizi sıkana, güzel rakama zaten veririz.
    Fiyat konusuna bişey diyemem ama böyle bi araç bi daha zor gelir. Muazzam emek var

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    madem bmw paylaşamıyoruz o zaman şekli fiyatından fazla favorilerim

Daihatsu Copen

MG F 1.6

Hyundai Coupe 1.6 fx

Fiat 500

Alfa Romeo GT hala çok çok güzel duruyor bence biraz masrafı var ama uğraşmaya değer

Kia Cerato Koup fiyat performans canavarı, ne bu infinity falanmı diyenler çok oluyor
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...11651570/detay

Mazda MX-5 kırmızısı bebekte hala iş yapabiliyor
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01729548/detay
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem bmw paylaşamıyoruz o zaman şekli fiyatından fazla favorilerim

Daihatsu Copen

MG F 1.6

Hyundai Coupe 1.6 fx

Fiat 500

Alfa Romeo GT hala çok çok güzel duruyor bence biraz masrafı var ama uğraşmaya değer

Kia Cerato Koup fiyat performans canavarı, ne bu infinity falanmı diyenler çok oluyor
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...11651570/detay

Mazda MX-5 kırmızısı bebekte hala iş yapabiliyor
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01729548/detay

Copen i eskiden beridir beğenirim, hiç kullanmadım ama dergi testleri iyi yol tuttuğunu keyifli olduğunu yazıyordu. Bildiğim kadarı ile motoru toyota yaris ile aynı parça problemi olmaz (turbo kitleri de olması lazım). Klasik olacak ama fiyatları çok arttı 20 bin lira civarında sürünüyordu bu arabalar.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Copen i eskiden beridir beğenirim, hiç kullanmadım ama dergi testleri iyi yol tuttuğunu keyifli olduğunu yazıyordu. Bildiğim kadarı ile motoru toyota yaris ile aynı parça problemi olmaz (turbo kitleri de olması lazım). Klasik olacak ama fiyatları çok arttı 20 bin lira civarında sürünüyordu bu arabalar.
    fiyatlar çok artmış ya ne zamandır bakmıyordum bu araçlara hele bir tanesi 50 bin yazmış aklımı kaybettim
    Drive Fast Live Young
    One Love E39

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    arabaya diyiceğim bir laf yok mercedes özünde zaten.. geçen bir arkadaş kendi crossfirena parça arıyorduda bulamamışdı hatta turbo&quatro amerikada bile bu araçlardan nerdeyse hiç görmediğini söylemişdi.. amerikada bile parçası zor bulunur büyük ihtimal..

Hadi herşeyi geçdimde cidden parçası sıkıntılı ve sorunlu olan bir araç için çok yüksek fiyatlar düşünüyorum parası mühim değil... adamın teki geldi arkadan patladı bana tampon bir stop değişmesi lazım arka bagajı düzeltiririz dedik misal.. ben nerden bulucam o stopu o tamponu yada ben gidip birine vurucam ön far tampon sisler falan komple değişicek yada onu geçdim farı çocuklar sokakda kırdı insanlık hali olur olur yada aynasını kırdılar nerden bulucan..
    ebayda şu an için yok ki yurtdışından çok parça alan biriyim ben şahsen kendi adıma düşünüyorum beni bile aşırı zorlar.. para değil parçayı bulmak..

neyse hani pahalıda olsa bulmak var paran olmasına rağmen bulamamak var.. böyle bir aracada bu paralar alınıcak risk değil risk alınabilicek rakamlarda olsa hadi neyse derim rakamı makul o risk alınır..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)