User Tag List

Sayfa 447/998 İlkİlk ... 347397437445446447448449457497547947 ... SonSon
18958 sonuçtan 8.475 ile 8.493 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    edit geri gelsin
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erçin abi, arabayla arabayı karşılaştırsak okeyde bu bildiğin uzay gemisi

Nasıl bir şey?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    edit geri gelsin
    Grey market ve bu kmde bir araç için fiyat çok yüksek.

Silence45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu nasıl? Sahibi buralardaysa gerçekten maşallahı var arabanın. Paylaşmanın mahsuru yoktur umarım

boş geçmeyelim.

Audi A3

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

edit geri gelsin

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Silence45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erçin abi, arabayla arabayı karşılaştırsak okeyde bu bildiğin uzay gemisi
    Hakikaten öyle ama akıl tutulması yaşanan bir ülkedeyiz. Yıllarca Renault kullandım ve benim eşşekliğim yüzünden bozulan parçalar bile aracı bakıma götürdüğümde 1 günde bana haber bile verilmeden garantiden değişti.
    Yolların rezilliğinden gittim VW Amarok aldım ;

11.000 km'de yakıt şamandırası arıza yaptığından garantiden değişti. (Arıza tespiti 1 gün, değişimi 1 gün olarak totalde 2 gün sürdü)
    16.000 km'de sol ön cam ses yaptığı için cam krikosu vs garantiden değişti. (Arıza tespiti 1 gün, değişimi 1 gün olarak totalde 2 gün sürdü)
    Araç kendi torkuyla ilerlerken kendi kendine frene basıyor. (Arıza tespiti 1 gün sürdü, bu sıkıntı da Amarok'ların tamamında var, servis bülteni yayınlanacak bekleyin dendi. Yayınlanınca tamiri için en az 1 gün de o sürecek.)

Diyeceğim o ki, Fransız arabası boktur, alınmaz vs derler ama bence çok daha sorunsuzlar. Alman diye saçma sapan VW alana kadar şöyle bir araç almak 10 kat daha mantıklı bence. Hem de aynı para.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba yakın bir abimin. Manuel'i az bulunur, ciddi düşünenlere aracı olurum. Gözü gibi bakan birisi. Daha yeni sırf saçma sapan bir kaza yüzünden belaltı boyatıp uzun yıllar bineceği hale getirdi. Geçen sene delikli diskine vs'sine kadar gümrüklerle uğraşıp masraf yaptığını biliyorum. Yurtdışında yaşarken arabayı kullanamayacağı için satıyor. Açıklamada yazmış mıydı hatırlamıyorum.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı kıvancr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yigit ozel mesaj kutusu dolu silebilirnisin bir konuda yardim isticem ��
    Boşaltıyorum
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakikaten öyle ama akıl tutulması yaşanan bir ülkedeyiz. Yıllarca Renault kullandım ve benim eşşekliğim yüzünden bozulan parçalar bile aracı bakıma götürdüğümde 1 günde bana haber bile verilmeden garantiden değişti.
    Yolların rezilliğinden gittim VW Amarok aldım ;

11.000 km'de yakıt şamandırası arıza yaptığından garantiden değişti. (Arıza tespiti 1 gün, değişimi 1 gün olarak totalde 2 gün sürdü)
    16.000 km'de sol ön cam ses yaptığı için cam krikosu vs garantiden değişti. (Arıza tespiti 1 gün, değişimi 1 gün olarak totalde 2 gün sürdü)
    Araç kendi torkuyla ilerlerken kendi kendine frene basıyor. (Arıza tespiti 1 gün sürdü, bu sıkıntı da Amarok'ların tamamında var, servis bülteni yayınlanacak bekleyin dendi. Yayınlanınca tamiri için en az 1 gün de o sürecek.)

Diyeceğim o ki, Fransız arabası boktur, alınmaz vs derler ama bence çok daha sorunsuzlar. Alman diye saçma sapan VW alana kadar şöyle bir araç almak 10 kat daha mantıklı bence. Hem de aynı para.
    fransızın eskileri çok iyi benim arkadaşım koyu fransıcıydı sana araçlarını sayıyım hatırladıklarım picasso,307 c.c ,407 sw tekrar 407 sw sonrası 508sw .. bütün araçlardan çok memnundu taki 508 e kadar keza dayımda full+full opsiyonlar dahil 508 vardı piyasada çok azdır o dolulukda araç 90 binden sonra adeta problemler bombardımanına başladı.. mcp şanzımanı hiç katmıyorum çevremde değişmeyen yok balatayı..

eski fransızlar için dediğin doğru ama yeniler belli bir yaş yada km den sonra sorunlar çıkartıyor ardı ardına..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @darkmoon Abi bunların ederi nedir sence?

Bir tane de galeride var. Diğerine nazaran daha yorgun duruyor. Kasko değerine göre bi 10-15 bin tl fazla yazmışlar.

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres
    sana şöyle diyim şu ilandaki araç resimlerinden hatırladım baya bayadir ilanlarda yani yıllar olmuşdur.. istedikleri fiyat belli satılmamış kaldıki sw ların gideri normal en çok tutan modellerde bmw mercedesde bile sedanlarına göre baya ağırdır.. kaldıki rover da sen düşün.. arabalar şahane şahsen benim ediceğim bir laf yok motorları bmw motoru webastolu olan biliyoruz zaten bayadir bir girip ilana ibr çıkıyor. webastolu yüksek ihtimal rusyaya yollananlardan ..

valla bana kalsa 30 a falan alınır ama o galeriler o rakama bırakmaz..bu rakamada şahsi fikrim satamaz.. kaldıki gri sık sık dediğim gibi yıllardır eğer farklı bir gri değilse ilana girip girip ara ara çekiliyor ilanlardan.. sonra tekrar konuluyor..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Memleketteki KOLPACILARA bir yenisini daha ekliyoruz Araç arkadaşımın abisinin arabasıydı , Gaziantep-Adana otobanında takla attılar aşağıda fotoğrafını da paylaşacağım açılmadık hava yastığı vs'de kalmadı , sanırım 260.000 hasar kaydı ile perte ayrıldı .

Bahsi geçen ilan - Audi A7 ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Satıcı arkadaş replika parçalar ile dıştan toplamış ( yürüyen ne kadar sağlıklı bilinmez 500binlik arabaya 3 liraya replika tampon koymuşlar ) Ustüne de ağır hasar yoktur diye laf cambazlığı yapıp aracın hasarının doludan kaynaklandığını dile getirmiş .

Kazadan önce araç henüz arkadaşımda iken Auto Club'da çekmiştik hemen benim aracın önünde ;

Bu da kazadan sonra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=MK8800;8342155]Memleketteki KOLPACILARA bir yenisini daha ekliyoruz Araç arkadaşımın abisinin arabasıydı , Gaziantep-Adana otobanında takla attılar aşağıda fotoğrafını da paylaşacağım açılmadık hava yastığı vs'de kalmadı , sanırım 260.000 hasar kaydı ile perte ayrıldı .

Bahsi geçen ilan - Audi A7 ; sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Satıcı arkadaş replika parçalar ile dıştan toplamış ( yürüyen ne kadar sağlıklı bilinmez 500binlik arabaya 3 liraya replika tampon koymuşlar ) Ustüne de ağır hasar yoktur diye laf cambazlığı yapıp aracın hasarının doludan kaynaklandığını dile getirmiş .

Kazadan önce araç henüz arkadaşımda iken Auto Club'da çekmiştik hemen benim aracın önünde ;

Bu da kazadan sonra

Bu ilan açana o arabayı sokmalı

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kupon aynen ama Türkiyede Tek Değil Benim Bildiğim bir Siyah ve Bİrde Gümüş var. dahada ardır tahminim ama az var oda bir gerçek.. fiyatlar göreceli 2015 de gümüş olanı 32 bin tl ye satılmışdı..

Bu motor passat a6 touareg falan vw grubunda çok araçda kullanıldı ama bence en verimli bu kasada hayat buldu.. kasa aliminyum olduğu için hafif haliyle 150 beygirlik motor kasayı uçuruyor.. yakıtıda idel şehir içi aracın kondisyonuna göre 11-12 hatta çok iyiyse kondisyonu bir ihtimal 10 ları bile görebilirsin uzun yolda gene 5.5-7 arası yakarsın..

Doluluksa şu an pek çok araç donanımda eline su dökemez..

A8 2.5 tdi

arkadaşımın servisinin bahçesinde de var bir tane siyah gümrükten alındı motor arızalı yatıyor , sahibi inatçı bir amca kaç kere pazarlık ettik satmıyor istediğimiz rakama

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba yakın bir abimin. Manuel'i az bulunur, ciddi düşünenlere aracı olurum. Gözü gibi bakan birisi. Daha yeni sırf saçma sapan bir kaza yüzünden belaltı boyatıp uzun yıllar bineceği hale getirdi. Geçen sene delikli diskine vs'sine kadar gümrüklerle uğraşıp masraf yaptığını biliyorum. Yurtdışında yaşarken arabayı kullanamayacağı için satıyor. Açıklamada yazmış mıydı hatırlamıyorum.
    Yaa kesinlikle yanlış anlama. Manueli çok az bulunur ifadesini gördükten sonra , ''davaro'daki'' hıyar tarlası kim alırsa onun kıçına girsin sahnesi geldi Bana göre d segmenti araçta manuel zaten başlı başına fiyasko ama neyse. bu arada 159 daki m32 şanzıman problemli bir şanzımandır , 159 un otomatiği daha makbuldür. (yazılım , sağlamlık , konfor aklınıza ne gelirse vs.....)

Haa araba düzgün orası ayrı , ama dediğim gibi manuel olması eksi...
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi bu a7 nin satıcısını derhal içeri atmıyorlarsa bunlar cesaretle çoğalır...
    Instagram: mutusgarage

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)