User Tag List

Sayfa 600/998 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
18958 sonuçtan 11.382 ile 11.400 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Havayı Koklayan Adam Redfish16V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ilanlarda sanırım şu an tek 5 kapılı corsa artık 30 + isteyenler çok dti'ya ki araç 334binde olsa bile bence çok durmaz ilanda satılır alanıda çıkar..
    Progressive Trance & Progressive House Music Producer.
    Spotify : https://open.spotify.com/artist/24ek...jQ&dl_branch=1

bukrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GSİ CLUB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilanlarda sanırım şu an tek 5 kapılı corsa artık 30 + isteyenler çok dti'ya ki araç 334binde olsa bile bence çok durmaz ilanda satılır alanıda çıkar..
    Allah razı olsun sonunda beni anlayan biri çıktı. Bu foruma kayıt olalı daha 2 buçuk saat olmadı şimdiden böyleyse 3 güne sinir hastası olur çıkarım herhalde...

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bukrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur ilk mesajım, üyeliğim onaylanmış mı diye kontrol etmek için favorilerimdeki beğendiğim bir aracı paylaşmak istedim. 15.000 fazlası olduğuna katılmıyorum şu anki Corsa piyasasına bakarsak fiyatı en fazla 4-5 bin yüksek. Hibrit turbo- hard yazılım vs. speclerle projelik bir araç yapılabilir. Karşılaştırma yaparken 5 kapı 1.7'lerle karşılaştırmak lazım sitede başka yok diye biliyorum.
    O zaman başka. Bazıları vardır özellikle bu konuya ilk mesajını atar genelde kendi arabasıdır satılıktır onun reklamını yapmaya girerler onlardansın sandık. Şimdi o paralara 2-3 yaş daha genç yarı kilometrede Focuslar bile var demek istediğimiz 17 yaşında 300.000 km üstü komple boyalı Corsaya hiç kimse kolay kolay o paraları vermez yani. Yoksa araç temizdir iyi bakılmıştır piyasada tektir orası ayrı. Hoşgeldin foruma kendini tanıtman ve bu konuda ilan paylaşırken linkin altında veya üstünde marka-model belirtmen gerekir bu arada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CX-9ları ilk zamanlar çok beğenirdim. Donanımlı kaliteli geniş gövdeli ve 3.700 motor var üzerinde. Sonra IIHS testinde çok ağır bir facia yaşadı. (2016dan itibaren Mazda araçlarının zayıf aksamlarını güçlendirdi ve artık bu testlerde problem yaşamıyorlar.) Ardından MTVsi yaklaşık 10.000 TLye yaklaştı. Sonra soğudum. Düşünebiliyormusunuz aracın 80.000 kadar fiyatı var, yıllık vergi 10.000! Adam araca 60.000 yazsa yine zor satar Allah böyle kullanıcıların yardımcısı olsun.

MAZDA CX-9

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

AyrtonSenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 2.0Tquattro Manuel B7-Audi A4 1.8Tquattro B5-Audi A4 1.8Tquattro Manuel B6
    Garanti Otomotiv Bosch Car Service
    Kaporta&Mekanik&2.EL

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bukrek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına sadece cevap yazmış olmak için cevap yazıyorsunuz. Bakın bakalım 40 ilandan kaçı gerçekten 5 kapı kaçı yanlış işaretlenmiş ?
    ben 5 kapı işaretleyerek ironi yaptım sadece. normal 1.7 dti piyasasından en az 10bin tl yüksek fiyatlı hem de 300küsür bindeki arabanın senin için favori olmasının tek sebebi 5 kapı olması mı allah aşkına bırakın bu işleri ya hem de ilk mesajında. bir de foruma *** atıyor sinir hastası olacakmış beyefendi uyardık diye. linkin sorunsuz olsa bile altına marka model açıklaması yapacaksın ilk mesajı oku. konu amacından sapmasın diye uzatmayacaktım ama hem suçlu hem ukela görünce dayanamıyorum

mhmtyyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok mu ya şöyle ucuz araba alabileceğimiz bir yer...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bukrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı optimus_prime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 5 kapı işaretleyerek ironi yaptım sadece. normal 1.7 dti piyasasından en az 10bin tl yüksek fiyatlı hem de 300küsür bindeki arabanın senin için favori olmasının tek sebebi 5 kapı olması mı allah aşkına bırakın bu işleri ya hem de ilk mesajında. bir de foruma *** atıyor sinir hastası olacakmış beyefendi uyardık diye. linkin sorunsuz olsa bile altına marka model açıklaması yapacaksın ilk mesajı oku. konu amacından sapmasın diye uzatmayacaktım ama hem suçlu hem ukela görünce dayanamıyorum
    Dediğim gibi ilk mesajımdı, deneme amaçlı yazdım açıklama yapılması gerektiğini bilmiyordum. Kaldı ki benden önce de açıklamasız paylaşılmış tonla ilan var.
    Nadir bir model olması ve iyi kondisyonda olması benim favorilerimde olması için yeterli. 200k km'den aşağı dti bulmak çok zor zaten. 300 küsür bin km bu araçlar için normal. Sizin mesajınızda da bir ironilik bir durum göremiyorum.
    Hoşunuza gitmediyse geçip gidersiniz yada herhangi bir saygısızlık, reklam veya ukalalık gördüyseniz şikayet edersiniz olur biter. Bu kadar uzatmaya gerek yoktu.

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AyrtonSenna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerekli tenik bilgi ve donanimim ve mekanim olsa safrane alip cikma 1.5 dci/edc koyar gezerim. Ama o motorla zor
    "Korkmadık, savaştık"

sinisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mtv, sigortacıdan kasko değer bildirimi alıp vergi dairesinde düşürülebiliyor. senelik mtv araç değerinin %5inden fazla olamıyor. ama her sene uğraşmak can sıkıcı tabi.

Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CX-9ları ilk zamanlar çok beğenirdim. Donanımlı kaliteli geniş gövdeli ve 3.700 motor var üzerinde. Sonra IIHS testinde çok ağır bir facia yaşadı. (2016dan itibaren Mazda araçlarının zayıf aksamlarını güçlendirdi ve artık bu testlerde problem yaşamıyorlar.) Ardından MTVsi yaklaşık 10.000 TLye yaklaştı. Sonra soğudum. Düşünebiliyormusunuz aracın 80.000 kadar fiyatı var, yıllık vergi 10.000! Adam araca 60.000 yazsa yine zor satar Allah böyle kullanıcıların yardımcısı olsun.

MAZDA CX-9

sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sinisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mtv, sigortacıdan kasko değer bildirimi alıp vergi dairesinde düşürülebiliyor. senelik mtv araç değerinin %5inden fazla olamıyor. ama her sene uğraşmak can sıkıcı tabi.
    Torba yasada bu oranı %10 a cıkardılar. 2018 den itibaren %10 u geçerse bi alt kademeden ödüyorsun artık . Oda imkansız gibi birşey
    Form > Function

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hay torba yasanıza...

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiyati gorene kadar hersey cok guzel ilerliyordu..
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burun Adolf Hitler bıyığı takılmış gibi ama araçda projede muhteşem!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)