User Tag List

Sayfa 815/998 İlkİlk ... 315715765805813814815816817825865915 ... SonSon
18958 sonuçtan 15.467 ile 15.485 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nissan / 200 SX / 2.0 Turbo / TAŞPINAR/SIFIR MOTOR RODAJI YAPILMAMIŞ S14A 250+ BEYGİR sahibinden.comda - 574743587 200 sx nıssan. arkadaslar arabayı tanıyan bılgı sahıbı olan varmı durumu nedir
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW X5 30D (2005)

2005 BMW X5 30d 103.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 584264516

MERCEDES S320 (1994)

Mercedes - Benz / S / S 320 / 320 / UNALLAR GRUP- KOLEKSİYONLUK MERCEDES-BENZ S320 HATASIZ-BOYASIZ sahibinden.comda - 583113755

İlanlara bu müzikle birlikte bakarsanız, araçları satın alma olasılığınız artacaktır:

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Müziği dinledim, ikisine toplam 80k tl oynar fazlası yok
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müziği dinledim, ikisine toplam 80k tl oynar fazlası yok
    Kardeş bir de KV Tulum müziği var onu da dinleyin, sonra 5 daha eklersiniz üstüne biz de kazanalım bekliyorum.

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2006 Audi Q7 3.0 TDI Quattro 85.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 584945701

fiyat aşırı uygun geldi bugün ilana girmiş bi falsosu varmıdr acaba

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 Audi Q7 3.0 TDI Quattro 85.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 584945701

fiyat aşırı uygun geldi bugün ilana girmiş bi falsosu varmıdr acaba
    Resimler toplama.Kapora tokatçısı büyük ihtimal..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

ilkerist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    psa grubuna bi antipatiniz yoksa ise ben 70-80-90 bandında bu arabalara bakaardım.
    hem az yakıyorlar hemde gaddar konforlular...

Peugeot / 508 / 1.6 e-HDi / Allure / SAHİBİNDEN hatasız full+full bu fiyata boyle lux yok sahibinden.comda - 582718072
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 yıl şantiyelerde dag bayır kar çamur kullandık bana mısın demedi agır olan şanzumanı hariç onnumara şehir içi kullanıma uygun olmamasına ragmen uzun yolda mersedes tadında bi makine
    Vakti zamanında şantiye,dağ,bayır hesabı sıfırını almıştık,3 defa partikül filtresi arızasından yolda bıraktı ilk 12.000 km'sinde,akabinde sattık.O sebepten 1.6 thp'sini düşünüyorum ara ara ama pek bilgim yok onun hakkında da. Alternatiflerim,

Golf7 1.4 tsi,
    Ceed dizel premium ve premium sw,
    i30 elite dizel,
    508 thp,

508 sw
    Peugeot / 508 / 1.6 THP / Active / Ege'den-508 SW-1.6 TURBO 156 HP-TAM OTOMATİK-CAM TAVAN-ACTİVE sahibinden.comda - 573537421

i30
    Hyundai / i30 / 1.6 CRDi / Elite / HATASIZ 2013 SERVİS BAKIMLI 71000 de FULL sahibinden.comda - 584058043
    Hyundai / i30 / 1.6 GDi / Elite / Hyundai i 30 Elite Otomatik 2013 Model Temiz ilk Sahibinden sahibinden.comda - 576986930

Ceed sw
    Kia / Ceed / 1.6 CRDi / Premium SW / ACİL!!!! 2013 KAZASIZ DEĞİŞENSİZ 60.000 KM DE İLK SAHİBİNDEN sahibinden.comda - 560405917
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...80148992/detay

DS5
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...68153392/detay

Favorimde ki araçların bazıları,bilgisi olan arkadaşlar yorum yapar,yönlendirirse memnun olurum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enes_srb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.18 i coupe , araç baya hoş geldi gözüme aracı tanıyan bilen var mı ? yazılım ve downpipe varmış daha önce 1.5 leri yazılımlı kullanan oldu mu sorun çıkarır mı acaba ?.

BMW / 2 Serisi / 218i / M Sport / SS MOTORS 2015 BMW 2.18i M SPORT COUPE-AKRAPOVIC-RECARO-BORUSAN sahibinden.comda - 570277100
    Güzel görünüyor. Yazılımdan sorun yaşayan görmedim. Bende de b38 motor var. Yazılımlı arkadaşta var. Yazılımcılar n13 ten daha risksiz diyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmettatar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel görünüyor. Yazılımdan sorun yaşayan görmedim. Bende de b38 motor var. Yazılımlı arkadaşta var. Yazılımcılar n13 ten daha risksiz diyor.
    Suan ciddi olarak 3.20ied dusunuyorum ama farklilik acisindan 2 de kafami karistiriyor , araca bakmaya gidebilirim bu hafta

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ilkerist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    DS5
    DS Automobiles / DS 5 / 1.6 THP / D-Sport / AUTO FK 'dan 2012 MODEL DS5 CAM TAVAN/FULL/HATASIZ 45.000 KM'DE sahibinden.comda - 568153392

Favorimdeki araçların bazıları, bilgisi olan arkadaşlar yorum yapar, yönlendirirse memnun olurum.
    DS5, 1.200 km kadar bizzat kullandığım bir araç.
    Sadece ve sadece iç-dış tasarımından ötürü almıştım, başka hiçbir sebep etken değildi.

1 buçuk tonluk ağırlıktan ötürü 8.0-9.5 lt arası yakıyor, fazla.
    Süspansiyonu sıradan bir Golf'ten iki tık daha sert.
    Orta konsolda bırak cep telefonunu, bozuk para koyabileceğin bir yer dahi yok.
    Torpido gözü girintili çıkıntılı ve aşırı küçük.
    İkinci eli çok kötü, çok zor çıkarırsın elden.

Bunlar önemli değilse alınabilir.

Peki bugün yenilenmiş versiyonu (1.6 lt, 165 hp) elime geçse biner miyim?
    Evet binerim. Peki neden?
    Öncelikle hala çok güzel, sıradan değil. Hala çağın ilerisinde duruyor, içi de dışı da...
    Sürüşü bambaşka bir deneyim, başka bir tat.
    Direksiyonunu tutması bile değişik.
    Uzay araçları gibi noktalarla bezenmiş kokpitin seni sararak ilerlemesi başka bir sürüş .
    Gerçekten sessiz, yalıtımı iyi.
    Diğer Fransızların üzerinde bir kaliteye sahip. (Bir iki ufak detay hariç.)
    Kliması, kullandığım tüm Audi'lerden daha hızlı soğuturdu.
    Donanımsal olarak yok yok. (Head-Up, masaj, anahtarsız giriş-çalıştırma, navigasyon, geri görüş, elektrikli koltuklarda ısıtma-hafıza, 3 parçalı cam tavan vs...)
    Ses sistemi B&O ya da B&W kadar olmasa da piyasadaki birçok araçtan güzel performans veriyor. (BOSE kıvamında.)
    Fiyatı da iyi bence. O paraya bu yaşta ve dolulukta, görseli güzel ne kaldı ki?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A8 3.0 TDI QUATTRO LONG (2008)
    Butik olarak birkaç tuşun yenilenmesi, kararmış farların parlatılması, detaylı iç koruma ve sonrasında kaliteli bir seramik uygulamasıyla keyif verir. (Sol ön jant göbeğine de bir logo istiyor.) Airmatic ve TV olması hem güzel hem de avantaj. Aracın kilometresi, o motor için henüz 28-30 yaşında bir insan anlamına geliyor. Bu km'ye kadar yetkili servis bakımlı olduğu yazıyor. Çok güzel...

Audi / A8 / 3.0 TDI / Quattro Long / MEHMET OZTURK OTOMOTİV'DEN 2008 AUDİ A8-İLK SAHİBİNDEN-BAYİİ- sahibinden.comda - 582802849

A4 1.4 TFSI DESIGN (2016)
    Normalde son kasa A4'ü pek sevemedim. Hele hele ufacık tipsiz jantlarla, buzdolabı beyazı, filo işi bomboş A4'ler hoş durmuyor. Yalnız bu başka bir güzel geldi gözüme ki bu rengi canlı canlı gördüm. Kahvenin en hoş tonlarından. Donanım ve parlak ahşapla birleştirilmiş iç mekan çok güzel. Ortalıkta gezenlerden çok daha dolu. Yalnız o kadar donanımın içinde en azından bir LED farlar olmalıydı diye düşünüyorum. Ha bir de koltuk arkası cepler... Audi o cepleri eşya gözü paketi adını verdiği küçük bir paketle sunuyor, ekstra yani. Almayacak olmama rağmen test etmiştim, 1.4 TFSI motor A4'ü rahatlıkla taşıyor.

Audi / A4 / A4 Sedan / 1.4 TFSI Design / --ACARLAR MOTORS- A4+ NAVİGASYON+ AHŞAP+HAYALET+KAYAR LED BYZ sahibinden.comda - 577013456

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış bilmiyorsam matador red diye geçiyor bu renk.

Tavanı da işaretleseydin be kardeşim yaa... Özel sipariş olduğu çok belli; Bu kasada iç-Dış S-Line, anahtarsız çalıştırma, geri görüş ve navigasyonun aynı anda bulunduğu hem de bu renkte bir A5 Coupe'yi Doğuş'un getirmesi pek inandırıcı olmazdı. Ayrıca araç benzinli bir Quattro. Kertenkele yani...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KemalHDH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tavanı da işaretleseydin be kardeşim yaa... Özel sipariş olduğu çok belli; Bu kasada iç-Dış S-Line, anahtarsız çalıştırma, geri görüş ve navigasyonun aynı anda bulunduğu hem de bu renkte bir A5 Coupe'yi Doğuş'un getirmesi pek inandırıcı olmazdı. Ayrıca araç benzinli bir Quattro. Kertenkele yani...
    Tavan tüm markalarda yüksek hızlarda ses alıyor muhtemelen ondan eklememiştir, ki bence de tepeden güneş isteniyorsa cabrioya binilsin
    123d

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Türkiye'ye giren makyajsız A5'lerin büyük çoğunluğu bel destekli tam elektrikli koltuklar,B&O ses sistemi,keyless-go,cam tavan gibi hatrı sayılı opsiyonlarla girdi..Hatta bazılarında koltuk hafıza,arka perde,kör nokta uyarı vs. var..İlandaki aracın tek esprisi rengi ve nispeten km'si

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ek olarak navigasyon yok bu araçta(belki ilgilenen olur)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SmT; Yanlışın var; çoğu değil, pek azı saydığın donanımları bir arada barındırarak girdi. Doğuş boş araçları çaktı da çaktı. Sürüsüyle kumaş koltuklu, kontak anahtarlı, geri görüşsüz A5 var. (Çoğu 1.8 TFSI tabi.) Hatta geri görüş ve keyless-go büyük nimet ilk kasa A5'ler için. Arkadaşın paylaştığı bordo olana dolu demiyorum, bazı donanımlarının kombinasyonundan bahsediyorum. Yoksa onda da pek birşey yok. Navigasyon da yokmuş, önce paylaştığım A4'e gittim...

Şu an birçok bayide Led ve tavanlı Audi'lere dolu diyorlar. Halbuki kataloğun 3/4'ü yok araçta.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SmT; Yanlışın var; çoğu değil, pek azı saydığın donanımları bir arada barındırarak girdi. Doğuş boş araçları çaktı da çaktı. Sürüsüyle kumaş koltuklu, kontak anahtarlı, geri görüşsüz A5 var. (Çoğu 1.8 TFSI tabi.) Hatta geri görüş ve keyless-go büyük nimet ilk kasa A5'ler için. Arkadaşın paylaştığı bordo olana dolu demiyorum, bazı donanımlarının kombinasyonundan bahsediyorum. Yoksa onda da pek birşey yok. Navigasyon da yokmuş, önce paylaştığım A4'e gittim...

Şu an birçok bayide Led ve tavanlı Audi'lere dolu diyorlar. Halbuki kataloğun 3/4'ü yok araçta.
    2.0T Quatrro araçlardan bahsediyorum hocam ben,ilandaki aracın eşdeğer olanları ile kıyaslıyorum, 1.8 motorlu araçlarla kıyaslayamayız hak verirsin ki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)