User Tag List

Sayfa 996/998 İlkİlk ... 496896946986994995996997998 SonSon
18958 sonuçtan 18.906 ile 18.924 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaplamalı olan favorilerde ama ilanı kaldırdı. .
    merhabalar...
    fiay 124 zaten mx5 ile aynı isklete sahip.
    fiat bir daha 124 efsanesi yapmaya uğraşmadı fd mx5in sağını solunu değiştirdi.

nc kasalar ise farkıdaysanız ilanda olanların yüzde 90ı otomatik çünkü manueli satılmaz , saklanır...
    tavsiyem roadster olarak nc'dir almışken ben içi recorolu olanlara bakardım..
    daha öncede belirttim ;
    Mazda / MX / MX-5 / 2.0 / mx5/tam otomatik/garaj arabası/rekore koltuklar/tam otomatik sahibinden.comda - 652680494

benim km takıntımda vardır o yüzden en düzgün bunu bulabilmiştim.

yanlız ufak bir dipnot düşeyim ; 20017de bende roadster bakarken ( ozamanlar 50k paraya nb alabiliyken ) terciihimi arkada en azından yalandanda olsa koltuğu olan standart bir cabrioya yöneldim. en azından 2.5 - 3 insan sığabilelim diye..

bunu alternatif olarak düşünürseniz bunları tek geçerim ;

Volvo / C70 / 2.0 D / 2.0 D / Son Fırsatlar Yaza Doğru Fiyatı Artacak sahibinden.comda - 516447383
    médiocrité partout

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kondisyon ve km ile gerçek koleksiyon değeri taşıyor bence , belki avrupa'ya dahi satılabilir

Porsche GT3 RS / 2007 / 2500 KM

Porsche / 911 / GT3 RS / EMSALSİZ ORJİNAL 911 GT3 RS sahibinden.comda - 651457466
    Basaran

---

Cayenne Turbo;
    2006 Porsche Cayenne 4.5 Turbo 127.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 642166001
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CloudGrey
    Öncelikle telefondan yaziyorum imla hataları affola...

124 bir süre kullandım o sebepten 124 bakıyorum tekrardan. Ayrıca zevk meselesi tabi ama yeni kasa mx5 yerine 124 tercih ederim tasarımdan dolayı. Evde yeterince araç olduğundan 2 kişilik olması önemli değil aslında. Ocak ayının baslarinda soft top manuel bir nc vardı ancak yetisemedik. ***** ikinci el araç satılmiyor şu aralar. Elimdeki aracı satamadım bir türlü. (peynir ekmek gibi satilan megane 4 bu arada araç) Sırf manuel diye nb bakıyorum. Nc bakma sebebim ise sadece modelinin 10-12 yaş kadar daha genç olması. Otomatik Nc alsam yine 2. Bir araç alacağim muhtemelen.
    @R.I.P
    Ben o hatayı Nurdana sıfır alarak 2013te yaptım. 3.35le ayni yakiyordu şöyle bir hafızamı yokladımda

SK10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CloudGrey

124 bir süre kullandım o sebepten 124 bakıyorum tekrardan. Ayrıca zevk meselesi tabi ama yeni kasa mx5 yerine 124 tercih ederim tasarımdan dolayı. Evde yeterince araç olduğundan 2 kişilik olması önemli değil aslında. Ocak ayının baslarinda soft top manuel bir nc vardı ancak yetisemedik. ***** ikinci el araç satılmiyor şu aralar. Elimdeki aracı satamadım bir türlü. (peynir ekmek gibi satilan megane 4 bu arada araç) Sırf manuel diye nb bakıyorum. Nc bakma sebebim ise sadece modelinin 10-12 yaş kadar daha genç olması. Otomatik Nc alsam yine 2. Bir araç alacağim muhtemelen.
    @R.I.P
    Ben o hatayı Nurdana sıfır alarak 2013te yaptım. 3.35le ayni yakiyordu şöyle bir hafızamı yokladımda
    abi o ilanını attığın mavi 124spider organize işler 2de oynamış olabilir orda tenteden tel sokup kapısını açıyorlardı
    16’Bmw 320i 40th Year Edition
    23’Dacia Duster 1.33tce Journey

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CloudGrey

@R.I.P
    nclerde zaten soft toplar hep manuel hardtoplarda hep otomatiktir

fiatta kafayı yemiş o paralara bu varken fiat...;

BMW / Z Serisi / Z4 / 2.3i sDrive / -CLASS CAR-2011 BMW Z4 2.3 sDRIVE RECARO BAYİ sahibinden.comda - 656926157
    dediğim gibi manuel nc değerlidir kimse elinden çıkarmak istemez,görürseniz hemen atlayın kaçırmayın..
    médiocrité partout

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @CloudGrey

@R.I.P
    Aslan besleyen yemini düşünmez diyeceğim ama bi gülme geliyor �� neyse ben hep 100 liralık alıyorum zaten

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nclerde zaten soft toplar hep manuel hardtoplarda hep otomatiktir

fiatta kafayı yemiş o paralara bu varken fiat...;

BMW / Z Serisi / Z4 / 2.3i sDrive / -CLASS CAR-2011 BMW Z4 2.3 sDRIVE RECARO BAYİ sahibinden.comda - 656926157
    dediğim gibi manuel nc değerlidir kimse elinden çıkarmak istemez,görürseniz hemen atlayın kaçırmayın..
    Abi 2.3 Z4 alacağıma Miata alırım valla yalan yok, bu kadar gereksiz yakıp yurumeyen Z serisi yok. 2.0 almak bundan çok daha mantıklı hareket
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

kıvancr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mrtysn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi 2.3 Z4 alacağıma Miata alırım valla yalan yok, bu kadar gereksiz yakıp yurumeyen Z serisi yok. 2.0 almak bundan çok daha mantıklı hareket
    z4 35is kullanıcısı olarak bende 2.3 e cok ön yargılıydım fakat gectıgımız ay z4 2.3 u yaklasık 500 km kullandım ve tum önyargım sılındı. Cekısı beklenılenden yuksek.
    200 hp hıssıyatını kesınlıkle verıyor. Sanzımanı cok hızlı degıl fakat cok yavasta sayılmaz. Yakıtıda belırttıgınız gıbı kesınlıkle degıl karısık kullanımda 10 11 lıtre dolaylarında seyreder oda bu arac ıcın son derece normaldır. Ben 35ıs ıle 15 16 lıtre yakıyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Max 50 Bin TL kadar favoriniz yokmu ?

srknzfr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sevgili hökümetimiz misafir plaka araçlar ile ilgili kanunda değişiklik yaptığı için yabancı uyruklu eşimin üzerine araç alma planlarım suya düştü.. buradan yetkililere sevgi sözcükleri gönderiyorum.

F10 525D

BMW / 5 Serisi / 525d / Standart / Sahibinden BMW f10 yabancıdan yabancıya sahibinden.comda - 598509971

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srknzfr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili hökümetimiz misafir plaka araçlar ile ilgili kanunda değişiklik yaptığı için yabancı uyruklu eşimin üzerine araç alma planlarım suya düştü.. buradan yetkililere sevgi sözcükleri gönderiyorum.

F10 525D

BMW / 5 Serisi / 525d / Standart / Sahibinden BMW f10 yabancıdan yabancıya sahibinden.comda - 598509971
    misafir çocugu gibiydin,geldin dagıttın gittin
    PROSTOCK GARAGE

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı srknzfr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

F10 525D

misafir çocugu gibiydin,geldin dagıttın gittin
    PROSTOCK GARAGE

therev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaplamalı olan favorilerde ama ilanı kaldırdı. Satmadıysa aracım var satarsam bi arayacağım numarasını kaydetmiştim. Fiyat kriterim biraz geniş işin açığı. Ya yüksek model tek araç alıcam roadster olarak, hanım falanda kullanacak, o zaman otomatik şart oluyor. Ya da ilandaki mx5 gibi birşey bakıp hanıma başka bir araç daha alacağım.

Haftasonu 124 bakmaya geldim İstanbula.
    Fiat / 124 Spider / 1.4 T Multiair / Lusso / ASF'den 2017 FİAT 124 SPİDER 1.4 T MULTİAİR LUSSO 140 HP sahibinden.comda - 652298553 Bu araca baktım,
    Rent a car anahtarlığı vardı ve iç trimlerin kırık olması jantların çizikleri, Lastiklerdeki kesilmeler falan beni benden aldı. 100e falan verseler belki düşünürüm. Mevcut aracımı satmak istediğim fiyatla denkleştirince 125.000TL gibi bir rakama geliyordu. Nakitte enteresan şekilde 135.000TL'den aşağı düşmediler... Takas daha avantajlı olacağı için atladım haftasonu gittim bende. Listeden çıkardım.

Neyse bu arada 124'ün sıfırını sordum, İzmir enriko aliberti ile aram iyidir. Yılbaşından önce sıfır km 2017 model gusto paketli 124'ten TR stoklarında 6 tane gördü, 165.800TL'ye bıraktılar. Şimdi kaça bırakırlar bilmiyorum. İkinci el diğer araçlara o yüzden pek bakasım gelmiyor. Gider sıfır alırım o fiyatlara çıktıktan sonra.

Acaba şunada baksam mı dedim;
    Mazda / MX / MX-5 / 2.0 / Mazda MX5 2012 Benzinli Otomatik sahibinden.comda - 653950571

Daha önce görüşmüştük haber vermedim ama İstanbuldayım aracı görebilirmiyim dedim, Cumartesi günü 1de kapatıyorlarmış gösteremeyiz dediler. İzmirden geldim incelemek için başka şansım olmayabilir. Temizse ikinci gelişim satış için olacak dedim. Kusura bakmayın yardımcı olamayacağım dedi Eyvallah dedik.

Mazda / MX / MX-5 / 2.0 / Mazda MX-5 58.000 km de Cabrio sahibinden.comda - 612389317 Şu aracın sahibini aradım, Milli sörfçüymüş arkadaş. Konuşmasından temiz birine benziyor ancak sağ ön çamurluktaki renk farkı ve 14000TL kayıt bi düşündürdü. Yakın olduğu için gidilip bakılabilir.
    NC Mx-5 Kullandınız mı bilmiyorum ama otomatikleri ciddi hantal vitesler geçişleri hızlı değil direksiyondan kumanda da lag var. Açık difransiyal olduklari için en küçük yağmurda teke kalıyorlar. Şanzıman aracı viteste tutmuyor yanlarken aniden vites atıp panikletiyor insanı. aradaki farka bütçeniz varsa yeni kasa mx-5 öneririrm hem vergiden hemde daha güzel bir araç olmasından.
    Alıntı doncarlo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elin oğlu mars için tarih veriyor biz halen kesicide honda yürütüyoruz.
    RUH CZT

BerkayKamaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaplamalı mx5 e 55 teklıf ettım dun hemen satıs yapalım dedı dusunen varsa daha asagı teklıf versın motor vs yapılmıs temız dedıler bı baktırıp alınabılır gıbı
    Benim eski aracım ben 54000 TL ye sattım. Bir sürü problem yaşadık kendisiyle benden aldıktan sonra 20000 TL harcadığını söylüyordu. Halbuki daha alalı 2 ay kadar olacak 1000 TL üstüne satıyor ilginç
    .

BerkayKamaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 ay önce yaklaşık 2 ay ilanda kald 47.500e anlaşıyorduk 500 aldığım için alamadım.sonra alan arkadaş hardtopu taktı ön tamponu boyattı güzel fotoğraflar ile 58 civarında bişey yazdı 1 ay ilanda kalmadı ya sattı ya da aynı arkadaş kaplattı sanırım. kaplamayı söktükten sonra sanırım boya ister..[/QUOTE]

Aracı ben aldım hardtopu da ben taktım doğru ama söylediklerinizden başka bir sürü işini hallettim. 2 ay kadar oluyor 54bin tlye sattım.
    .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bugraaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Max 50 Bin TL kadar favoriniz yokmu ?
    düşünürseniz arkadaşımın aracı
    http://www.techturkey.com/forum/otom...stinctive.html
    2012 Seat Leon 1.6 TDI DSG Style/2013 Acura ILX 2.0 Premium Pack /2022 VW Golf 1.0 TSI Impression

2023 Nissan Qashqai e-power / 2022 Honda PCX / 2013 Seadoo RXP 260 X

osmanaydo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fotoğraflar, Denizli'den çok İsviçre'de çekilmiş gibi ama kimsenin de durduk yere günahına girmeyelim.
    Düz adam___

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)