User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: arkadaşlar bu araç alınır mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

arkadaşlar bu araç alınır mı?

http://www.techturkey.com/forum/otom...i-orjinal.html

Arkadaşlar bu araçla ilgileniyorum. Forum sakinlerine sorayım dedim. Araç sahibinin bilgisi olmadan açıyorum. Sorun olacak ise silinebilir. Bu aracı aranızda tanıyan var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mekanik olarak sıkıntısı yoksa, zaman içerisinde bütçem oldukça toplarım diyorsan ve bu işlerden keyif alacaksan alınabilir diye düşünüyorum . Tek bilgim araç hakkında 1.6 90 Hp olmasu Pug cu arkadaşlar daha detaylı sorularına cevap verirler hakkında hayırlısı..
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

İzzet Göçmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla para cokamel iliskisi dagınık unolara 10 lira diyorlar eger kondısyonu güzelseki güzel görünüyor alırdım ben

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uğraşacak vakit ve nakit varsa alınır elbet. Boya dert değil, ama ufak detaylar vakit alır bir hayli. Gidip görmekte fayda var.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ufak detaylar hakkında bilgi verirseniz çok makbule geçer. teşk. ediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkur ediyorum.

tuzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    motoru mekaniği düzgünse neden alınmasın düzgün bir boyayla gayet hoş olur fakat iç aksamda kozmetikte eksik parça var mı onlara da dikkat etmek gerek. zira küçük ama göze batan parçalar ya çok pahalı oluyor ya da bulunamıyor. benim resimlerden dikkatimi çeken kadranın dış plastik çerçevesinde ufak bir kırık var gibi. kılıfları çıkarıp döşemelere de bakmak gerek. taban halısı ne durumda altta çürük var mı? vs vs. hayırlısı olsun şimdiden
    ///MPower

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    106 vb otomobiller it kopuğun elinde haşat edilip toplana toplana bilmem kaçıncı turu döndüğü için bana artık iğrenme hissi veriyor ama görünüşe bakılırsa bu sadece eskimiş. canı alınmamış gibi duruyor, bu nedenle olabilir diyorum.
    If you don't go when you want to go, when you do go, you'll find you're gone.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunlar enjesiyonlu değil mi ? Lpg sistremi eski karbüratörlü sistem gibi duruyor anahtardan. Boya vs en az 10'a malolur gibi duruyor.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu paralara canı alınmamış düzgün yürüyen bir araç bulmak samanlıktan iğne aramaktan daha zor bu devirde. Ve gerçekten araç gerçekten diri duruyor. Komple boya yaptırıp güzel bir bakım yaptırdınızmı senelerce binersiniz gibi duruyor. Daha önce yazan arkadaşların dediği gibi iç trim parçalarında kırık ve eksik olmamasına önem verin gerçekten çok zor bulunuyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadaşlar ne yapacağımı şaşırdım. uykularım kaçar oldu. gebzede ikame etmekteyim. dediğiniz gibi temiz görünüyor. 4 5 tane farklı model araç baktım leş gibiydi. muhatap olduğum kişiler ise araçlarının kusurları yokmuş gibi yapmaları yok mu. insanı çileden çıkarıyor. zor imkanlarla alacağım. para kazanmak kolay değil. helal kazanılmış bir paranın yine helal süt emmiş birine gitmesini tek temennim. yardımlarınız için tekrar teşekkur ediyorum.

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imate Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ne yapacağımı şaşırdım. uykularım kaçar oldu. gebzede ikame etmekteyim. dediğiniz gibi temiz görünüyor. 4 5 tane farklı model araç baktım leş gibiydi. muhatap olduğum kişiler ise araçlarının kusurları yokmuş gibi yapmaları yok mu. insanı çileden çıkarıyor. zor imkanlarla alacağım. para kazanmak kolay değil. helal kazanılmış bir paranın yine helal süt emmiş birine gitmesini tek temennim. yardımlarınız için tekrar teşekkur ediyorum.
    ben olsam alırım uğraşmayı seviyorum xsi da çok özel bi model bence.. rengide güzel. o paralara düzgün şahin vermiyorlar .. yakın zamanlarda bnde borçlardan dolayı sedan ek civicimi satıp bu para bantlarında araç bakcam ben olsam düşünürdüm
    Hakkı Can Eryüzlü...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim de aklımda olan bi proje; xsi alıp komple soyup tuj5 motoru swaplıyıp roll gecelerine geri dönmek Bence alın uğraşmaya vaktiniz paranız varsa keyif alırsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim de aklımda olan bi proje; xsi alıp komple soyup tuj5 motoru swaplıyıp roll gecelerine geri dönmek Bence alın uğraşmaya vaktiniz paranız varsa keyif alırsınız.
    İzmir'de 5750'ye motor arızalı Vts vardı fb gruplarından birinde. Alıp orijinale uygun yapalım dedik. Daha araç başına gitmeden 10 liralık masraf belirdi gözümde, vazcaydım aynen.

Benim tahminim, yukarıdaki Pöjo da 2-2,5 yer gibi duruyor. İlanda belirtildiği gibi motor mekanik sorunsuz ise alıp binilebilir. Ufak işler hallolur yürürken de. Ama mesela bir kadran arızası acayip can sıkar, arabadan soğutur.
    İ

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir'de 5750'ye motor arızalı Vts vardı fb gruplarından birinde. Alıp orijinale uygun yapalım dedik. Daha araç başına gitmeden 10 liralık masraf belirdi gözümde, vazcaydım aynen.

Benim tahminim, yukarıdaki Pöjo da 2-2,5 yer gibi duruyor. İlanda belirtildiği gibi motor mekanik sorunsuz ise alıp binilebilir. Ufak işler hallolur yürürken de. Ama mesela bir kadran arızası acayip can sıkar, arabadan soğutur.

İ
    o vts nın plakası nedır acaba bana yardımcı olabılırsmınız @arda35

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İ
    Abi ben proje yaparsam araç dahil 18-20 liraları gözden cikaririm vts de yapmam ayrıca vts yapana kadar motoru cop olmus şaseleri duzgun 106 gti alırım. Xsi hafifliğinden oturu avantajlı. Nug106 nın neler yaptığı ortada mesela onun onda biri olsa bana yeter

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @B.Koçer
    Şu linkteki araçtı. 5 civarına satılmıştır muhtemelen.
    Facebook

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @B.Koçer
    Şu linkteki araçtı. 5 civarına satılmıştır muhtemelen.
    Facebook

aarkadaşım link ölü tekrar güncelleme şansın varmı*

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fb grubu kapalı galiba. Araç satılmış gerçi ama merak edenler için ekran görüntüsü;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler