User Tag List

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kanser hastası için yardım. ONEMLIIIII

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir seneyi çok az geçti babamı kaybettim bende bu nalet hastalıktan, 10 ay mücadele verdik çok büyük sahtekarlıklar dönüyor dikkat etsin arkadaşınız, doğal şeylerin iyi geldiği oluyor, bundan ziyade insan iyi geldiğine inanmak istiyor ama tıp dünyasının o ottan haberi olmamasına imkan yok. Binlerce şey yazılıp çizilmiş internette doktoruna danışmadan hiç bir şey denemesinler, heleki fahiş fiyatlara satılan hatta sahte çıkabilen bazı ürünlerden uzak dursunlar

SmT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Üst mesajdaki arkadaşın dediği gibi doktorlara danışılmalı bencede,Tıp dünyasının bir ot çeşidinden habersiz olması zor..

Emre-Dylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SmT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üst mesajdaki arkadaşın dediği gibi doktorlara danışılmalı bencede,Tıp dünyasının bir ot çeşidinden habersiz olması zor..
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir seneyi çok az geçti babamı kaybettim bende bu nalet hastalıktan, 10 ay mücadele verdik çok büyük sahtekarlıklar dönüyor dikkat etsin arkadaşınız, doğal şeylerin iyi geldiği oluyor, bundan ziyade insan iyi geldiğine inanmak istiyor ama tıp dünyasının o ottan haberi olmamasına imkan yok. Binlerce şey yazılıp çizilmiş internette doktoruna danışmadan hiç bir şey denemesinler, heleki fahiş fiyatlara satılan hatta sahte çıkabilen bazı ürünlerden uzak dursunlar
    Kanser otu için daha önce kullanıp kan değerlerinde artış görülmüş bir çok kişi iyi geldiğini yorumlamış. Zaten kanserin şuan son evresi yani her şey bizim için umut diyebiliriz. Kanser otunu veren amcamız ücretsiz veriyormuş para sorun değil gidecek olan kardeşimin abimin yakıt ot kargo masrafını bizzat ben karşılayacağım. Arkadaşımla akşam 9 gibi telefonda görüştüm dediği tek şey şuydu, hani bir umut en azından deneyelim yine işimize yaramazsa yaramasın hiç değilse vicdan azabı çekmeyeyim 14 yıldır bu hastalıkla uğraşıyormuş annesi. Zaten babasız büyümüş benimde başıma bu tür şeyler geldi geçti bilirim acısını az çok, benimde babam 2 yıl yatalak kaldı felçten dolayı. Umut olmasa bu dünya yaşanılabilecek bir yer mi abiler sizce? Alternatif tıp en son çare bizde bunun farkındayız ve Allah göstermesin ama teyzemiz son zamanlarını yaşıyor umarım anlatabilmişimdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı evedüşenkaldırm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğrendiğim kadarıyla yazıyorum bilen varsa orda Novada outlet varmış türbe ona yakınmış ama şuan türbe mühürlüymüş.
    Yakınlarında bir bakkal varmış oda yardımcı oluyormuş,
    hafta sonuna kadar çıkan olmazsa cumartesi sabahtan hallederim ben.
    Kardeşim Allah senden bin kere razı olsun bende sağa sola arkadaşlarıma haber ettim bi tanıdık bulmak için manisadan ama olumlu bir dönüş olmadı henüz. O bakkalda ki teyzemiz otun yerini tarif ediyormuş sanırsam en kolay yolu lutfu amcaya ulaşman olacak. Ondan 2 kişiye(Teyzesi ve Annesi) göre ot temin edersen çok makbule geçer duacın oluruz. Yakıt masrafın v.b şeyleri dert etme fazlasıyla vermeye bizzat ben razıyım. Hatta numaranı ve hesap numaranı gönderirsen özelden yarın bir miktar göndereyim ihtiyacın olursa yine göndeririz sorun olmaz. Belki bu iyiliğin sayesinde iki can kurtulacak. Çok teşekkür ederim Allah bin kere razı olsun kardeşim benim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada aklınıza şöyle bir soru gelebilir. Neden gidip kendisi temin etmiyor diye? Arkadaşım yani Uğur annesini şuan bırakamıyor kemoterapiye götürüp getiriyor boş vakti olmuyor her dakika annesiyle fazla fazla ilgileniyor. Son çare birilerini bulamazsak gidip biz alıp geleceğiz, ama şuan ne onun durumu müsait nede benim. İnşallah bir şekilde temin edeceğiz...

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    lan biri yokmu bu adam yardım edicek
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lan biri yokmu bu adam yardım edicek
    Abim Allah bin kere razı olsun konuyu üste taşımışsın 10 dakikadır konuyu arıyordum üstte gördüm çok teşekkür ederim desteğin için iyi ki var bu forum Allah herkesten razı olsun.

TechTurkey Oz` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre-Dylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abim Allah bin kere razı olsun konuyu üste taşımışsın 10 dakikadır konuyu arıyordum üstte gördüm çok teşekkür ederim desteğin için iyi ki var bu forum Allah herkesten razı olsun.
    ben bu hastalıkla 4 sene sawasıp sonunda yenik düştüm, elimden ne gelirse yapmaya hazırım kardeşim
    www.drecu.com
    Ne Büyüktür Emeğe Saygı Duyan İnsan...!!!

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rabbim acil şifalar verir inşallah

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun inşallah bulunurda konu başlığına manisa diye yazılsa olmazmı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah acil şifalar versin. Bende babamı kanser yüzünden kaybettim 96 da. O dönem kulaktan dolma bilgiler ve tv deki yalan ürünler yüzünden ciddi paralar verdik yok çin mantarı yok bilmem ne çayı vs diye. İyiliğini görmediğimiz gibi daha da ileri götürdü. O nedenle tıp dışında bu tip şeylere inanmayın bence. Umut fakirin ekmeğidir derler ama kanserde en önemli şey moral derler.
    IN BOOST WE TRUST

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dostum şöyle bir haber var daha yeni yayınlanmış Kanseri tedavi eden şifalı ot artık yok
    oranın muhtarlığından bilgi alabilirsin diye düşünüyorum

Sen bi işin aslını öğren eğer varsa ellerinde verebilecekleri izmirdeyim ama gider alırım haftasonu.
    Everyday I ** çapuling...

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    manisada bi arkadaşımz var ona ulaşıp yardım isticem.umarım yardımcı olur.

yanlz tavsiyemdir, herkese iyi gelen sizin hastaniza iyi gelmeyebilir bazılarında otlar ilaç tedavilerini boşa götürüyor. 10 ay kadar babam için mücadele ettik biz başaramadık muhakakk takip eden doktoruna sorun ot yada sifalı su v.s. kullanmadan
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

shkodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim ailem bu kanser buyuk bir ihtimal ile genetik.. Babam akciger , buyuk ablam , gogus , kucuk ablam lenfoma kanserinden vefat etti.. Ben iki defa lenfoma yakalandim ve allaha sukur sevenlerim ile beraberim , tabiki daha ne kadar burdayim onu allah bilir..
    Ailemde herkes asiri sigara kullanirlardi , ben sigara hic kullanmadim..
    Sonuc olarak biliyorum cok zor fakat ne yapip edip sigarayi birakin.. Bu kendiniz icin yapacaginiz en buyuk iyilik..

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun ama lütfen araştırmadan etmeden böyle şifalı ota falan güvenmeyin. Ters tepebilir. Bir de türbede falan satıyorlarmış iyice kıllandım Türbe ve şifalı ot kombinasyonu bir araya gelince aklıma direk insanların zaafından nemalanan üçkağıtçılar geliyor. Kullanmadan önce mutlaka doktora veya iyi bilen birine danışın.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Manisa' da olsam işimi bırakıp giderdim, Allah acil şifalar versin kardeşim. Amcam kan kanseriydi, öğrendiğimizde şok olmuştuk. Allah' tan başlangıç evresinde farkedildi. Uzun süren kemoterapi, hastalığı sırasında yengemi kaybetmesine karşın atlattı. Ama moral bir numaralı etken gerçektende. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur. Allah çocuklarına bağışlasın. Takipteyim. İstanbul' dan yardım edilecek bir şey varsa tek telefon yeter.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun ama lütfen araştırmadan etmeden böyle şifalı ota falan güvenmeyin. Ters tepebilir. Bir de türbede falan satıyorlarmış iyice kıllandım Türbe ve şifalı ot kombinasyonu bir araya gelince aklıma direk insanların zaafından nemalanan üçkağıtçılar geliyor. Kullanmadan önce mutlaka doktora veya iyi bilen birine danışın.
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    manisada bi arkadaşımz var ona ulaşıp yardım isticem.umarım yardımcı olur.

yanlz tavsiyemdir, herkese iyi gelen sizin hastaniza iyi gelmeyebilir bazılarında otlar ilaç tedavilerini boşa götürüyor. 10 ay kadar babam için mücadele ettik biz başaramadık muhakakk takip eden doktoruna sorun ot yada sifalı su v.s. kullanmadan
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah acil şifalar versin. Bende babamı kanser yüzünden kaybettim 96 da. O dönem kulaktan dolma bilgiler ve tv deki yalan ürünler yüzünden ciddi paralar verdik yok çin mantarı yok bilmem ne çayı vs diye. İyiliğini görmediğimiz gibi daha da ileri götürdü. O nedenle tıp dışında bu tip şeylere inanmayın bence. Umut fakirin ekmeğidir derler ama kanserde en önemli şey moral derler.
    Kanser otu için daha önce kullanıp kan değerlerinde artış görülmüş bir çok kişi iyi geldiğini yorumlamış. Zaten kanserin şuan son evresi yani her şey bizim için umut diyebiliriz. Kanser otunu veren amcamız ücretsiz veriyormuş para sorun değil gidecek olan kardeşimin abimin yakıt ot kargo masrafını bizzat ben karşılayacağım. Arkadaşımla akşam 9 gibi telefonda görüştüm dediği tek şey şuydu, hani bir umut en azından deneyelim yine işimize yaramazsa yaramasın hiç değilse vicdan azabı çekmeyeyim 14 yıldır bu hastalıkla uğraşıyormuş annesi. Zaten babasız büyümüş benimde başıma bu tür şeyler geldi geçti bilirim acısını az çok, benimde babam 2 yıl yatalak kaldı felçten dolayı. Umut olmasa bu dünya yaşanılabilecek bir yer mi abiler sizce? Alternatif tıp en son çare bizde bunun farkındayız ve Allah göstermesin ama teyzemiz son zamanlarını yaşıyor doktor bir şey yapamayacağını belirtmiş artık umarım anlatabilmişimdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manisa' da olsam işimi bırakıp giderdim, Allah acil şifalar versin kardeşim. Amcam kan kanseriydi, öğrendiğimizde şok olmuştuk. Allah' tan başlangıç evresinde farkedildi. Uzun süren kemoterapi, hastalığı sırasında yengemi kaybetmesine karşın atlattı. Ama moral bir numaralı etken gerçektende. Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur. Allah çocuklarına bağışlasın. Takipteyim. İstanbul' dan yardım edilecek bir şey varsa tek telefon yeter.
    Allah razı olsun abi çok zor sağlıkla sınanmak, size de çok çok geçmiş olsun düşmanıma vermesin böyle bir hastalığı Rabbim

Alıntı Onamdar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum şöyle bir haber var daha yeni yayınlanmış Kanseri tedavi eden şifalı ot artık yok
    oranın muhtarlığından bilgi alabilirsin diye düşünüyorum

Sen bi işin aslını öğren eğer varsa ellerinde verebilecekleri izmirdeyim ama gider alırım haftasonu.
    Muhtarlığa ulaşmak hiç aklımıza gelmemişti abi arkadaşı arar bugun iletirim kendisine orda bakkal gibi bir yere bakan teyzemiz varmış oda yardımcı oluyormuş bu konularda. Düşünmen yeter abi Allah razı olsun Manisadan bir kardeşimiz c.tesi gidip bir bakacak umarım temin edebiliriz.

Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun inşallah bulunurda konu başlığına manisa diye yazılsa olmazmı
    Allah razı olsun, konuyu gören geliyor zaten abi sağolsun tech üyeleri gerçekten yardım konusunda eşsiz bir millet

Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rabbim acil şifalar verir inşallah
    Amin abi sağolasın

Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu hastalıkla 4 sene sawasıp sonunda yenik düştüm, elimden ne gelirse yapmaya hazırım kardeşim
    Abim Allah razı olsun inşallah bir daha böyle acıyla yüzleşmezsin ömrün boyunca.

bskone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ALLAH acil şifalar versin.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler