User Tag List

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: İzmir'de Pedagog

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İzmir'de Pedagog

Tanıdığı ve ya önerebileceği pedagog olan var mı acaba izmir içerisinde ?

Evde 3 yaşında yeğenim var. Annesinin ilgisizliğinden dolayı çok kötü durumda çok fazla hırçın. Babaanneye bağlandı bütün gün de onunla zaten ama annenin ilgisizliği yüzünden evdeki herkesin burnundan getiriyo bütün günümüz ağlamakla çığrınmakla geçiyo derdide belli değil.

Gerekirse ben kendim götürmek istiyorum amcasıyım sonuçta bişeyler yapmam gerekiyo yoksa kalıcı hasar olucak çocugun psikolojisinde.

Teşekkürler şimdiden yardımcı olucak herkese
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyla alakali yardimci olamayacagim ama; Sizi gercekten tebrik etmek istiyorum bilincinizden ve yardim isteginizden oturu. Her bireyin bilinclenmesi cocuklara deger vermesi dilegiyle . En kisa surede aonuca ulasirsiniz umarim
    Türkiye'de ki asıl katliam Sahibinden'de değil vatanımızın içerisindedir . /OMRASM01

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı omrasm01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakali yardimci olamayacagim ama; Sizi gercekten tebrik etmek istiyorum bilincinizden ve yardim isteginizden oturu. Her bireyin bilinclenmesi cocuklara deger vermesi dilegiyle . En kisa surede aonuca ulasirsiniz umarim
    teşekkür ederim

facia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düşünceniz güzel ancak sorunun annede veya çocuğun yaşadığı ortamda olduğunu düşünüyorsanız öncelikle bu ortamı iyileştirmek adına birşeyler yapılması lazım. Çocuk sonuçta pedagog a gitse bile dönüp dolaşıp yaşadığı ortama geri dönecek ve aynı sıkıntılar devam edecek.
    Arkadaşlarım nispeten daha basit bir şikayet ile çocuklarını pedagoga götürdüklerinde doktar bence çocuğun değil sizlerin bir doktora görünmesi lazım demişti.
    Everyday I ** Çapulling!!!

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah yardımcınız olsun kardeşim
    ALLAH VAR GAM YOK..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    teşekkür ederim cevaplayanlara. Kökten çözüm anneyle babanın gitmesi tabi de herkes prof. oldugu için çocuk yetiştirirken en iyisini kendileri biliyo. Çocuk artık anne babanın tavır değiştirmesiyle düzelcek kıvamda değil çok fazla hırçın

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah razı olsun senden gerçekten çocuk için çok iyi bir davranış helal olsun. İstanbulda olsan yardımcı olurdum. Bir de önemli bir uyarı; kardeşimin rahatsızlığından dolayı ömrümüz hastahanelerde geçiyor özellikle bu alanda muazzam umut vaad etme ama sıfır sonuç veren pedagoglar var. Biz acı tecrübe ederek son olarak devlet hastahanelerindeki pedegoglardan faide bulduk. Geçen yazın ayrı bir konuda tedavi için İZMİR BEHÇET UZ çocuk hastahanesine gitmiştik. Çocuk üzerine çok güzel bir hastahane izlenimi verdi bana. İllaki pedagogta vardır diye düşünüyorum.
    MR.EVO53

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah razı olsun senden gerçekten çocuk için çok iyi bir davranış helal olsun. İstanbulda olsan yardımcı olurdum. Bir de önemli bir uyarı; kardeşimin rahatsızlığından dolayı ömrümüz hastahanelerde geçiyor özellikle bu alanda muazzam umut vaad etme ama sıfır sonuç veren pedagoglar var. Biz acı tecrübe ederek son olarak devlet hastahanelerindeki pedegoglardan faide bulduk. Geçen yazın ayrı bir konuda tedavi için İZMİR BEHÇET UZ çocuk hastahanesine gitmiştik. Çocuk üzerine çok güzel bir hastahane izlenimi verdi bana. İllaki pedagogta vardır diye düşünüyorum.
    allah şifa versin sizede teşekkür ederim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    medikal de var bi pedagog, adını hatırlamıyorum ama bir kaç kişiden iyi diye yorum duymuştum.
    birde pedagog illaki etkili olur ama eger ki cocugun yaşantısı hakkında sözünüz geçiyorsa, kreşe verin. ortam değişsin. ve kreşle konusun. sabah kalkıp servise binip akşam 7-8 e kadar arkadaşlarıyla ve onu anlayan ögretmenleriyle olursa çok daha saglıklı bir birey ortaya cıkıyor. evi otel gibi kullanıyorlar. bir kaç aktivite filan uaklaştırın cocugu evden.yazık kıyamam

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler