User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Vdsl Kullanan varmıdır

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Question Vdsl Kullanan varmıdır

Arkadaşlar konuyu arattım ama tam istediğim cevabı bulamadım gibi birşey oldu forumda Vdsl kullananlar varmıdır 9 gün sonra tahattüt'üm bitiyor Superonline kullanıyorum gene ondan devam edeceğim sorguda 53 mb kadar bağlantı alabildiğimi söylediler 35 mb 100 gb AKK ile 79 tl dediler 24 Ay Tahattüt artı modem verecekler sorum şu forumda Vdsl kullanıp sorun yaşayan olmuşmudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar konuyu arattım ama tam istediğim cevabı bulamadım gibi birşey oldu forumda Vdsl kullananlar varmıdır 9 gün sonra tahattüt'üm bitiyor Superonline kullanıyorum gene ondan devam edeceğim sorguda 53 mb kadar bağlantı alabildiğimi söylediler 35 mb 100 gb AKK ile 79 tl dediler 24 Ay Tahattüt artı modem verecekler sorum şu forumda Vdsl kullanıp sorun yaşayan olmuşmudur.
    şimdi yanlış olmasın ama bende geçicektim bi tarifeye vdsl'di sanırım tam emin değilim. Modemi 300 liradan daha pahalıydı öyle söyliyim modemide araştırın yani
    Alıntı Berk007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin gibi adamda kimbilir ne oynatıcılar vardır, bunu da indiriver

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Modemi superonline verecek ben almayacam fiyatlarına baktım açmam ile kapatmam bir oldu zaten Adsl için bir modem verdiler üstüne Vınn bile takıla biliyor Vdsl modem nasıl olur bilmiyorum

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben çıktığından beridir ttnet vdsl kullanıyorum 35mbit benimde kontratım bitti hızımı arttırarak farklı pakete geçicem , tavsiyem onların verdikleri modemlerden uzak durmanız yonunde olur ben modem olarak asus kullanıyorum ciddi başarılı bu konuda

onun dışında performas olarak memnunum xbox,playstation veya steam da online oyunlarda hiç sıkıntı yaşamıyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Online Oyunlarda sıkıntı yaşamıyım yeter bana @onursumer World Of Warship diye bir oyun oynuyorum zaman zaman gemilerin bir kısmı kayboluyo geri geliyor torpido atıyorlar kaçamıyorum uyuz oluyorum modem olarak uyarınızı dikkate aldım dışarıdan almayı deniyecem teşekkürler

Gar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben dediğiniz paketin aynısını kullanıyorum ama ttnet den. Şimdiye kadar hiçbir problem yaşamadım, bir kere dsl bağlantısı gitti sadece onda da modemi kapatıp açtım sorun çözüldü.

Modemide ttnet verdi toplamda ayda 59 tl

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Online Oyunlarda sıkıntı yaşamıyım yeter bana @onursumer World Of Warship diye bir oyun oynuyorum zaman zaman gemilerin bir kısmı kayboluyo geri geliyor torpido atıyorlar kaçamıyorum uyuz oluyorum modem olarak uyarınızı dikkate aldım dışarıdan almayı deniyecem teşekkürler
    daha çok xbox da kullanıyorum hem sesli konuşma hem online oynama kısmında herhangi bir eksiklik goremedim çok nadirde olsa zaman zaman sorunlar yavaşlamalar oluyor ama çok fazla sorun etmiyorum

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler