User Tag List

3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Clio 1.5 dci motor enjektor problemi yardimmm...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Exclamation Clio 1.5 dci motor enjektor problemi yardimmm...

165xxx clio dci hb 2005 arabam var 65 hp lik model.pasaoglu stage1 yazılımlı.Aracın enjektorde işeme sorunu var ilk calismalarda acik mavi renk yogun duman atıyor motor sicakkende oluyor bu.Yani 15 20 dk stop edip tekrar calistirinca.Biraz sıkıştırmada turbo egzozun motorun cikis kismina yag atiyor yogun koku yapiyor.Yag eksiltme yok denecek kadar az.Aracin enjektorleri pompacida temizlemeliyim.Yeni mi almaliyim Yoksa enjektörler iyice çökünce motoru atip komple 1.2 yada 1.4 benzinli motor mu almaliyim. Komple benzinli motor taktirabilir miyim?Enjektor degisirsem 85lik enjektor turbo cooler mi takayım sonra stage2 yapip arabayı mi cildirtayim Arkadaslar kafam cok karisik bu acik mavi renk duman olayina fena taktim bana bi yardim lütfen..

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onu bunu bilmemde dizel arabaya benzinli swap falan yapilmiyor yasal olarak diye biliyorum...
    Ayrica yapilsa bile bunu yapabilecek bir uste gormuyorum ben,arabanin kadranindan sanzumanina,ecusundan herseyine kadar uyumsuz olur benzinli ile...

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    enjektörleri bildiğim kadarı ile çok pahallı değil diye biliyorum en sağlıklı değişmek olur he büyük enjektörlerde farklı sıkıntılarda çıka bilir belki tam emin değilim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler