User Tag List

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 678
139 sonuçtan 134 ile 139 arası

Konu: Türk şöförlerinin kafayı iyice yemesi hk.

ALPER-VNS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiat 500 le ne zaman çıksam kavga ettim. Şimdi siyah renk, zindan spec filmli C180 var kimse bişey demiyo valla.. Bizim toplum inanılmaz araba seçiyo..

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dikkatimi çekti ankara trafikte , caddede olsun sokakta olsun korna kullanılmıyo çok sessiz,,bana göre dolmuşçular pek efendi kullanıyo,,bi taksiciler sıkıntı,hafta sonları araç sayısı çok artıyo ve bunların içinde çok acemiler var,,birde bu dolmuş taşımacılıgı bana çok itici geliyo dolmuşların tr genelinden kalkması lazım

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dikkatimi çekti ankara trafikte , caddede olsun sokakta olsun korna kullanılmıyo çok sessiz,,bana göre dolmuşçular pek efendi kullanıyo,,bi taksiciler sıkıntı,hafta sonları araç sayısı çok artıyo ve bunların içinde çok acemiler var,,birde bu dolmuş taşımacılıgı bana çok itici geliyo dolmuşların tr genelinden kalkması lazım
    Dolmuscularin efendi kullandigi Ankara benim dogup buyudugum yer olan Ankara ile ayni il degil sanirsam. Kac kere kaza tehlikesi atlattim, kac kere pesimden kovaladilar sayamadim

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dolmuscularin efendi kullandigi Ankara benim dogup buyudugum yer olan Ankara ile ayni il degil sanirsam. Kac kere kaza tehlikesi atlattim, kac kere pesimden kovaladilar sayamadim
    Evet bu bizim Angaramıza hiç benzemiyor.Daha dün iş çıkışı ulus'ta dolmuscu önüme kırdı çok mutluydum sanruftan bıyrınız dedim adam da şaşırdı

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün arkadaşın 3 kasa cabriosunu alıp gezdim biraz araç 2011 kırmızı.

İtinasız her 4 yol ağzında sokak cadde çıkışlarında herkes yol verdi. Ben hiç birşey anlamadım bu işten. Önceden de yayalara yol verirdim kimse teşekkür etmezdi, yol verdiğim yaya bayanların selam verip gülümsemelerinden boyunları kırılacak nerdeyse... Çok hoşuma gitti bu araba

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yer Çeşme Ilıca yolu. ***** yaz geldi, Çeşmede popülasyon tavan trafik lambaları konvoy şeklinde. 3 şerit yol herkes lambalarda bekliyor milletteki tatil rahatlığı yüzünden yeşil yanında 5 6 araç ya geçiyor ya geçmiyor.. bekliyoruz öyle. sağ şeritte takılıyorum öyle aha ne göreyim emniyetten akıyolar en sevdiklerim, 3 araç geçti 3 üde 06 plaka baktım arkadan bitanesi daha geliyor ama mesafe var ortaladım şeridi geldi geldi frene asılıyo arkamda korna morna çalıyo.. baktım aynadan ne var diyorum bana eliyle kaçıl diyo... hee dedim hemen 5 6 dk tuttum öyle sonra zaten alaçatı kavşağı geldi o tarafa dönmek için hamle yaptı.

Bir kerede bu sefer aynı yoldan Çeşmeye doğru dönüyoruz, yol gene kilit emniyetten birtane focus sedan yada astra sedan tam hatırlamıyorum geliyor ama iyi geliyor bende ne b*k yiyeceğini kestiremediğimden ortalamadım hamle yapar gibi yaptım bu sefer mal yavaşlamadı bi lastik sesi geldi, kaldırıma sürttü yanındaki kızda oda sıçmıştır yani..

Lambalarda sarı yandığı anda kornaya asılanlar oluyor arkamda duruyorum kalkmıyorum kimisi hiç bidaha ses etmiyo kimisi bidaha basıyo bidaha basanlara ne var diyorum görmüyonmu yeşil yanıyo diyo sığır.. He görüyomda şimdi yandı yeşil sarıda ne basıyosun...

Pişman değilim.

Bu gibi insanlar yüzünden bizde kafayı sıyırıcaz..

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler