User Tag List

Sayfa 8/10 İlkİlk ... 678910 SonSon
183 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Trafikte nefret ettiğiniz durumlar.Başınıza gelenler vs...

emrekuzdere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Denizli'de hastanelere ulaşımı sağlayan üç şeritli otoyolun sünnet, düğün vb. konvoyları ile kapatılıp yavaş yavaş gidilmesi, hatta araçların durdurulup oyun falan oynanması. Bu davranışı yapanların ne anasını ne bacısını bırakıyoruz, öyle böyle küfür etmiyoruz. Bilgileri olsun. Hatta geçen gün makaslayarak konvoyun önüne geçip gelin arabasının önüne kırdım ama refuje çıkarttıramadım, içimde kaldı.
    98'ies - 05'vtec2 - 93'Accord - 08'Accord - 05'Jazz - 98'Twingo - 05'vtec2 - FD6 - 07'Accord - E39 - G5Prelude - 99'Crv - 08'Auris
    Alıntı RR-V8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı biz mi getirelim yoksa siz gelip bağlar mısınız?

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @AliGizda ve @SULTANOGLU , beyler ikinize de geçmiş olsun. Alacaksın bir tane off-road kitli pick-up bak bakalım neler oluyor.

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @AliGizda ve @SULTANOGLU , beyler ikinize de geçmiş olsun. Alacaksın bir tane off-road kitli pick-up bak bakalım neler oluyor.
    abicim çok saol, valla aynen öyle ezicen geçicen. bırak kıvransın altında arabanın.
    74 model sehpa...

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok teşekkür ederim abi. Haklısın abi, öyle bişey almak lazım.

Ben bugün bu zat-ı muhteremden şikayetçi olsam işlem yaparlarmı? Yaptırımı ne olur?

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben bugün bu zat-ı muhteremden şikayetçi olsam işlem yaparlarmı? Yaptırımı ne olur?
    dün aynı şeyi bizde konuştuk. Sonra uğraşmaya değmeyeceğinden bıraktık. O an hırsına yeniliyorsun ve kendine yediremiyorsun bu haksızlığı. Boşver abi sende elbet birinde patlar o bıçağı götüne sokarlar adamın. sen ben normal adamız.
    74 model sehpa...

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hasar yoksa iyi hemserim gecmis olsun. Yaninda kiz varken elin kolun baglaniyor bide oda ayri dert

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dün aynı şeyi bizde konuştuk. Sonra uğraşmaya değmeyeceğinden bıraktık. O an hırsına yeniliyorsun ve kendine yediremiyorsun bu haksızlığı. Boşver abi sende elbet birinde patlar o bıçağı götüne sokarlar adamın. sen ben normal adamız.
    Ben sadece korksun, bir daha aynı artisliği yapamasın istiyorum. Benim yanımda nişanlım olmasaydı gerçekten çok farklı gerçekleşirdi herşey. Ama orada eğer iş arkadaşlarım denk gelmeselerdi belkide şu an bıçaklanmıştım. Bu kadar gözü kara, bu denli hastalık ruhlu bir herifin bizimle aynı trafikte barınmaması gerekiyor. İnşAllah beterine denk gelirde sokarlar abi, benim karşıma çıkarsa ona güzel bir ders vericem.

Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hasar yoksa iyi hemserim gecmis olsun. Yaninda kiz varken elin kolun baglaniyor bide oda ayri dert
    Allah razı olsun kardeşim. Vallahi çok ayrı dert. En güzeli arabada biber gazı taşımak, indin mi sıkıcan şerefsize sonra kıvransın dursun.

poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun tekrar.
    Arabada bir biber gazı bu gibi durumlar için lazım.
    Önüne gelene sinek ilacı gibi sıkmayacaksın tabi ama karşı taraf kesici veya ateşli silah çıkartırsa en azından kendini korumak için gerekli.
    "Laf ağızdan çıkana kadar sizin esirinizdir. Çıktıktan sonra siz onun esiri olursunuz."

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @SULTANOGLU Gereksiz,şerefsiz insan çok abi aynı şey kendi karısı,annesi veya kız arkadaşının başına gelse tepkileri ne olur acaba öyle güler mi. @AliGizda Aman öyle durumda bulaşmamak en iyisi hasar varsa da polis çağırmak en iyisi.Allah korusun boş anınıza denk gelir o 2 gün sonra yine trafikte olur ömür boyu siz çekersiniz.Daha öncede yazmıştım bıçaklı saldırıya uğradım yaralanmadım diye işlem yapılmadı karakolda da sinirinizin bozulduğuyla kalıyorsunuz.
    dasestar

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlatmakla bitmez ama bu konuşulanlarla ilgili diyebilirim ki altındaki araba biraz küçükse (hatchback ve küçük sedanlar) karşındaki adam acımıyor yoluna çıkarken. Hele altında kaskolu minibüs, kamyonet veya şirket aracı varsa araçtan saymıyor seni. En azından burada böyle. Hatchback ve yere yakın bir araç, arabana biraz bakıyorsan dışardan da belli oluyor zaten adamın bilinçaltında o an lan bu lavuk kıyamaz zaten arabasına yoluna geçeyim deyip çelik tamponlu torosu veya plastik tamponlu minibüsü ile önüme kırıyor ya deli oluyorum.

1.5 yıllık faal şoförüm. Yaşadıklarım hepinizden daha az ama bak işte ben şu an yavaşlamasam şu bana yapıştıracak diye diye yol gidemiyorum sinirlenmeden. Siz nasıl hallediyorsunuz ben açıkçası anlayamıyorum.

O yüzden bir ara kasası en sağlam ucuz araçlardan birini alıp bunları tek tek taciz edicem.

Benim en ifrit olduğum şeyse yine bu konunun içinde atıyorum duble yol, sağ şeritte minibüs kamyon araç her ne ise bişey var, solda normal hız limitlerinde geçerken yanından o bi anda size doğru kaymaya başlıyor ya. O an anlatamam sinirimi. Bir iki defa kendimi kaybedip ben de onlar farketsin diye diplerine giriyorum o hızla yanlarından geçerken. Sonra bi anda şerit ortasına kayıyorlar ya. Dikizden de bakıyorum ellerinde telefon...

Ne kadar tecrübeli olursan ol, ben bluetooth kiti ile telefonda konuşurken bile dikkatimi kaybediyorum, yola çıkan insanı , aracı , hayvanı yolda iken görüp farkedebiliyorum siz nasıl kullanıyorsunuz.

Lütfen her kuralı geçin makas da atın umrumda değil ama araç başında telefonla konuşmayın,mesaj yazmayın ne olur. 1 saniyelik dikkatsizlik her şeye bedel olur eylemeyin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nasıl ilgilenirler nasıl peşine giderler anlatamam. Sen vakit harcayıp düzgün ifade verdiğin ile kalırsın ayrıca hehe diyerek dinleyerek ifadeni yazacaklarını düşünüdüğümden de aşırı devrik bir dil ile ifadeyi yazacaklardır.

Ben gecenin bir vakti arıyorum, gürültü yapıyorlar ilgilenirmisiniz diyorum, tamam ekip gönderiyorum diyorlar ama o ekip hiçbir zaman gelmiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı poseidon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun tekrar.
    Arabada bir biber gazı bu gibi durumlar için lazım.
    Önüne gelene sinek ilacı gibi sıkmayacaksın tabi ama karşı taraf kesici veya ateşli silah çıkartırsa en azından kendini korumak için gerekli.
    Biber gazını sıkarsın, adamın alerjisi vardır, astımı vardır, var oğlu vardır, sonra haklıyken haksız olursun herif biber gazından tahtalı köye gider. Sen karabiber ile inersin, herif çıkarır belindekini 1 tane sıkar bu seferde ev halkı sonsuza kadar seni bekler.

Slammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzunn yolda sol serıtte 80le gıdıp sellektor uzun kısa sıs kombınasyonlarıyla yaptıgım görsel şölenden sonra bıle yol vermeyenler.
    60 la giden tırı 61le sollamaya çalışan diğer tır.
    sol şeritteki otobüs kamyon Vs ağır taşıtlar.

poseidon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biber gazını sıkarsın, adamın alerjisi vardır, astımı vardır, var oğlu vardır, sonra haklıyken haksız olursun herif biber gazından tahtalı köye gider. Sen karabiber ile inersin, herif çıkarır belindekini 1 tane sıkar bu seferde ev halkı sonsuza kadar seni bekler.
    Orası öyle hele İstanbulda yaşıyorsan ama delikanlılık yapıp arabadan iniyorsan ve adamla burun buruna geliyorsan bunları göze almışsın demektir.
    Olabilir göze de almış olabilirsin ama durum karşı tarafın bıçağı sıyırmasına kadar gidiyorsa o dakikadan sonra yapacak çok şeyin yok.
    Ya akıllılık edip kaçacaksın ya da elinde ne varsa kullanacaksın. Biber gazı olur artık ne varsa...
    "Laf ağızdan çıkana kadar sizin esirinizdir. Çıktıktan sonra siz onun esiri olursunuz."

Ömer Musaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otoyolda boş yolda sol şeritte 90 ile gidenler.
    Sohc me beautiful

Mitsubishi Lancer SportSedan 1.6 AT
    Mitsubishi Carisma 1.6 Avance SR MT
    Mitsubishi Colt 1.3 Instyle SR Amt (sold)

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet yazacaktım unuttum sanırım , ta ki tekrar başıma gelene kadar... Çok çok nefret ettiğim bir durum...

Arabayı yıkattım idealtepe meguars da 30 lira mı ne verdim hadi parasını s..r et neyse cillop gibi simsiyah aracımla sol şeritten gidiyorum.... Oda ne ! 10 metre önümde su birikintisi baya büyük ama araçlar geçe geçe çamurlaşmış... Ne suyu tahmin edin ? Evet ortadaki çimleri suluyorlar o su'da komple sahil yoluna 2-3 şeride yayılacak biçimde akıyor.. Zaten 70-80 le gidiyoruz önümdeki girer girmez beni komple yıkadı... Arabam leşşş oldu ... Nasıl sinirlendiğimi anltamam ne küfürler ettim , b*ka döndü araç...

Yahu hadi onu geçtim yıkatırım tekrardan düzelir ama ya ordan tam geçerken çocuk fırlasa yola ve şöför tam o noktada acı fren yapsa ??? Ya hızlı gelen bir araç kontrolunu kaybetse o suda ? Yahu dünyanın hangi ülkesinde devletin yolu ıslattığı görülmüştür acaba ? Şaka gibiyiz ya...

Alın bide burdan yakın buda esnaf yola sabunlu su atıyor

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi sana bıcakla aletle veya aracın içindeysen yumrukla gelen adamın gözüne boşaltıcaksın bunu , geberirse gebersin senin canından önemli mi ? Bende 2 tane var aracıma dışardan kafasını sokan olursa direk boşaltırım yüzüne.Şu konuda çekinme bizdeki biber gazlarının seviyesi düşük , polistekiler gibi değil.Kolay kolay hiçbirşey yapmaz sadece bir müddet gözlerini açamıyor ben kendi üstümde denedim jenix mi janix mi nedir ondan.Ya hiç olmaması daha iyi tabi kavga gürültü ama inan bu biber gazı hayat kurtarır silahtan bile etkili.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sol şeridi sollama harici kullananlardan nefret ediyorum

bayramoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sağda durup tam solundan geçerken gaza basanlar,
    araba yarı beline kadar şeride girmiş haldeyken ısrarla öne burnunu sokanlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler