User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
61 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Kpss Başvuru Ön Lisans mı ? Lise mi ?

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ösym kadar gerizekalı bir kuruluş görmedim.

Torpilsiz birşey olmadığını bilsem de bir başvurayım dedim, internette fotoğrafın yok dedi başvuru kabul etmedi.

Başvuru merkezine gittim, fotoğraf vermek için bile 600 kişi sıra vardı. Kapıdan görevliye bile ulaşamıyorsunuz, böyle salak bir sistem olamaz. Allah belalarını versin.

Gerizekalı web sitesine zaten e-devlet ile giriyoruz, bi fotoğraf yükleme butonu koymak bu kadar mı zor? Fotoğrafı koyalım internetten başvuralım ama yok zulüm edecekler illaki...
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düz memurluksa şayet ;örneğin katiplik icin,basvuruyu yapıyoruz sonrasinda da kpss puanina göre basvuranlardan en yuksek puandan baslayio asagi doğru siralama yapiyor. Diyelim 100 kisi alacak istanbul,5 kati aday çağırıyor yani basvuranlardan en yuksek puani olan 500 kisiyi cagiriyor sonrasi mulakat vs. Gibi. Umarim anlatabilmisimdir
    Mülakat ise eğer "torpil wins"
    Bosuna calisiyoruz yani kpss. Ben direk tanidik birilerini bulayım. Memlekette doğrulukla bi yere varılmıyor.

mrtngn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önlisans mezunuysanız liseden giremezsiniz yok öle birsey.

Şöyle olur okudugunuz önlisans programının son senesinde olursunuz yani diploma almanıza bir engel yoktur (alttan ders vs gibi) ozaman lise yada önlisanstan girebilirsiniz..

Sınav kolaylıklarına gelince; ortaöğretim lise soruları belki daha kolay gelebilir ama sınava giren sayısı diğerlerine göre kaç kat fazla siz düşünün, ayrıca tercih edilebilecek alanlar soförlük,hizmetli vs bu tarz seyler var..Bunlar göz önüne alındığında kolay olmasının bi faydası ne yazık ki yok

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mülakat ise eğer "torpil wins"
    Bosuna calisiyoruz yani kpss. Ben direk tanidik birilerini bulayım. Memlekette doğrulukla bi yere varılmıyor.

2013te basvuru yapmış ve sıralamaya girmiştim,yazili mulakatta 132 kelime ile 1000 kiside 3.oldum. Sora sözlü mulakat ve 5 soru. Hepsine gene doğru cevap. Sonuç yedekler torpil bulamamistim. Girenlere iceride ne sordular kim bilir..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sınav tarihleri değişti arkadaslar. Bir bakin derim. On lisans geriye alındı,ortaogretim ileriye..

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sınav bu haftasonu giriş belgemi çıkarttım masama koydum unuturum diye. Uyarılar kısmını okuyayım dedim içeri anahtar almıyolarmış. Alışmıştık AÖF' e arabayla gidip her eşyamızı arabaya bırakıp içeri araba anahtarıyla girmeye. Çok saçma geliyor bana arab aanahtarı alınmaması... Haa bide ulaşım kartı metal para da alınmıyormuş içeri. İyi tamam da millet nasıl gelicek sınava ?
    '14 Seat Leon TDI

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sınav bu haftasonu giriş belgemi çıkarttım masama koydum unuturum diye. Uyarılar kısmını okuyayım dedim içeri anahtar almıyolarmış. Alışmıştık AÖF' e arabayla gidip her eşyamızı arabaya bırakıp içeri araba anahtarıyla girmeye. Çok saçma geliyor bana arab aanahtarı alınmaması... Haa bide ulaşım kartı metal para da alınmıyormuş içeri. İyi tamam da millet nasıl gelicek sınava ?
    Aöf sınavını ÖSYM yapmadığı için biraz daha serbest olabiliyor. ÖSYM nin yaptığı sınavlar bu şekilde malesef. Son lisans için kpss ye girdiğimde herşeyi arabaya kilitleyip anahtarı kantine vermiştim.
    #eksikpazar

ProdriveSTI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    4 Thread(s)
    Bu eylül başında ki güncelleme ne arkadaşlar ? Güncelleme yapmayanlar sınava giremeyecek diyorlar.

Ben hiç birşey yapmadım,neyin güncellemesi bu ?
    Murat CANTÜRK

Trafik ve Kasko teklifleri için lütfen pm mail atınız.
    Renpar Sigorta
    info@renpar.net

Eray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Jön Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aöf sınavını ÖSYM yapmadığı için biraz daha serbest olabiliyor. ÖSYM nin yaptığı sınavlar bu şekilde malesef. Son lisans için kpss ye girdiğimde herşeyi arabaya kilitleyip anahtarı kantine vermiştim.
    insan güvenemiyor da öyle birine arabasının anahtarını emanet olarak vermeye. Ya da emanet verebileceği bir yer olur mu olmaz mı düşüncesiyle arabayla gitmeye. Sonuçta arabayla gidip emanet edecek yer de bulamayabiliriz.. En temizi yanında birini götürmek olucak sanırım...
    '14 Seat Leon TDI

vinz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ProdriveSTI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu eylül başında ki güncelleme ne arkadaşlar ? Güncelleme yapmayanlar sınava giremeyecek diyorlar.

Ben hiç birşey yapmadım,neyin güncellemesi bu ?
    ben de güncelleme yapmadım ama şu an sınava giriş belgem görünüyo, demek ki girebilcem.

yarın ki sınava girecek arkadaşlara başarılar..

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ösym acayip saçmalamış yarın akbili bile almıyor. ulan millet neyle gelicek sınava. arabanla gitsen anahtar almaz. niye bu durumu düzeltmiyorlar anlamış değilim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu yeni gördüm, bi arkadaşımın arkadaşı lisans son sınıftayken lise kpss girmiş, atanmış ancak lisanstan mezun olacak diye elemişler.

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    atamalara da reklam arası verildi zaten, insanlar sınava uçarak gidecekler yanlarında bişey getirmeden, sen sınav güvenliğini sağlayama gözetmenlerle, sonra insanları daha sınav koltuğuna oturmadan sabahtan strese sokmaya başla sonra birde başarı bekle. hobi olsun diye giriyoruz sınavlara
    Barış

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    atamalar durduruldu tarzı bi haberler var ama bizim son 6 aylık emeği piç edicekler anlaşılan sözlü mülakat tarzı bir durum getirilecekmiş memur alımlarına sağda solda öyle yazılar var valla bişi anlamadım ne yapmaya çalışıyorlar iyi bi puan alıp sözlü mülakattan başvursakta aramıza hoşgeldin diyecek dayımız olmadığı için esnaflık yoluna hızlı bi giriş yapcaz gibi görünüyor

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

gkhn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sağlık bakanlığının alımı var şuan lise mezunları için 2091 nitelik kodu aranıyor.Düz lise mezunları başvuru yapabilirmi varmı bilgisi olan?

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün sınav varmış girenler zordu dedi hep, var mı bizden giren ?

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaBeRgE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün sınav varmış girenler zordu dedi hep, var mı bizden giren ?
    Ben girdim abi girmesine de. İlk defa girdim, öncesinde hiç hazırlanmadığım için zor mu kolay mı yorum yapamıcam. Zor derim belki hep böyleydi. Hem zorsa herkese zordu, kolaysa herkese kolay ne değişir ki.

Asgari ücretli eleman alan yerlerde bile torpil dönerken burda dönenin haddi hesabı yoktur. Hakkımızda hayırlısı.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sinav zordu,turkcede cevaplar cok yakındı birbirine,matematik yapamadim 4 tane falan Anca. Onda da denemede 10 civari yapabilirken gercek sinavda 4 tane yapabildim. Tarih zordu bence.. Genel olarak zor bi sinavdi.

Ayrıca arabayla gittim anahtari almadılar,polisle tartıştım. Arabanin uzerine birakiyorum eger calinirsa sen bulacaksin bu arabayi dedim. Sonra bi tanidik buldum verdim ona.sacmasapan bi sistem.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler