User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
37 sonuçtan 20 ile 37 arası

Konu: İstanbul'da yaşam,üniversite

yigitblr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CNR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ZEYTİNBURNUN DA KİRALIK DAİRE
    İlan No: 324758841
    Cookies and JavaScript support required

Okulla arası yakın olur mu acaba

ZEYTİNBURNU VELİEFENDİDE YENİ BİNADA TRAMVAYA YAKIN KİRALIK DAİR
    İlan No: 327824243

Mesela şöyle birşey buldum, deprem korkusundan yeni bina arıyorum yada deprem yönetmeliğinden sonra yapılmış bi yer
    Zeytinburnunda bakıyorsan merkezefendiden bakabilirsin.Yürüyerek gider,gelirsin.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1000 lira verip camsız bodrum katında rezillik çekeceğime okulun yurdunda veya özel başka yurtlarda imkan varsa tekli odaya çıkarım daha iyi o evlere o paralar yazık günah

mehmet6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun, ben ytü davutpaşa kampüsündeyim çok yakın. Cuma günü okula araba ile gitmemeye bakıyorum. Özellikle akşam trafiği cevizlibağı fena vuruyor. Okuyacağın okul yanlış anlama ama apartman üniversitesi. Otoparkının olmamasını geçtim, benim lisemin bile bahçesi daha büyüktü. O okulda okuyacağın hazırlıktan bir cacık olmaz bence okuyup bir seneni heba etme. Yerin de olsam metrobüs güzargahlarındaki site tarzı 1+1 lere bakarım. Bu arada okul etrafında yeni binalar yapılıyordu bir çoğunun sonuna gelinmiştir. Okul etrafındaki sanayi dükkanlarının bir kısmını yıktılar. Sizin okulun hemen altında yeni bir üniversite daha açıldı istinye üni. Diye. Oralar canlanır gibi. Etrafında pek bir takılacak mekan yok pilavcıdan bozma cafe vardı. Evin konumunu ona göre seç bence. Soracağın birşey olursa cevaplamaya çalışırım.
    MR.EVO53

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mehmet6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun, ben ytü davutpaşa kampüsündeyim çok yakın. Cuma günü okula araba ile gitmemeye bakıyorum. Özellikle akşam trafiği cevizlibağı fena vuruyor. Okuyacağın okul yanlış anlama ama apartman üniversitesi. Otoparkının olmamasını geçtim, benim lisemin bile bahçesi daha büyüktü. O okulda okuyacağın hazırlıktan bir cacık olmaz bence okuyup bir seneni heba etme. Yerin de olsam metrobüs güzargahlarındaki site tarzı 1+1 lere bakarım. Bu arada okul etrafında yeni binalar yapılıyordu bir çoğunun sonuna gelinmiştir. Okul etrafındaki sanayi dükkanlarının bir kısmını yıktılar. Sizin okulun hemen altında yeni bir üniversite daha açıldı istinye üni. Diye. Oralar canlanır gibi. Etrafında pek bir takılacak mekan yok pilavcıdan bozma cafe vardı. Evin konumunu ona göre seç bence. Soracağın birşey olursa cevaplamaya çalışırım.
    O okulu ben geçen hafta önünden geçerken inceledim. 5 yıldızlı otel gibi yapmışlar.

CenkB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ZEYTİNBURNUN DA KİRALIK DAİRE
    İlan No: 324758841

Okulla arası yakın olur mu acaba

ZEYTİNBURNU VELİEFENDİDE YENİ BİNADA TRAMVAYA YAKIN KİRALIK DAİR
    İlan No: 327824243

Mesela şöyle birşey buldum, deprem korkusundan yeni bina arıyorum yada deprem yönetmeliğinden sonra yapılmış bi yer
    Ben Zeytinburnunda oturuyorum. Gerçi araban varmış ama okula çokda yakın değil. Merkezefendi iyidir. Evi okula yakın seçki okula yürüyerek git, yakıt paranla gezersin.
    Merkezefendi tarafı yakındır oraya. Aslında Zeytinburnu diye geçse de e5'in bir tarafında okul Zeytinburnu e5'in diğer tarafında kalıyor. Google mapsdan bakarak okulun olduğu tarafta da evlere bakabilirsin.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun okulun kardesim. Cenk'in de dediği gibi merkezefendiden bakarsan yürüyerek gidersin. Maddi durumunu bilmiyorum ama okulun dibinde yeni yapılan site var. Eski kale kilit fabrikasının olduğu yer. Orada bakabilirsin 10 dk mesafen olur okula. Birde zeytinburnu çok farklı bir yer aman diyim dikkatli ol, her çeşit insan var burda şaşırma yani
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    beylikdüzü metrobüse yakın 1+0 stüdio eşyalı daire kovala derim ben
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hayırlı olsun öncelikle.

- Bir kere baştan söyleyeyim, okula araba ile gitme hayalini unut, hüsrana uğrarsın. Kazandığın okul o yaz dizilerinde zenginlerin gittiği özel okullardan değil kesinlikle. Hem park konusunda okuldaki hocaların yarısı arabayla gelse onlar bile park edecek kadar yer yok, hem her gün o yolu kullanmak eziyet olur. Bir tarafın e5, diğer tarafın sanayi.

- Araban olsun altında ama her yere araba ile gitmek İstanbul'da sen de göreceksin ki mantıksız. O yüzden toplu taşıma birinci önceliğin olur, araba alternatifin olur. Hafta sonu veya akşam gezmelerine çıkarsın keyfini sürersin. (Hele ilk seneden arabalı çocuk olma, çıkarcı arkadaşları eleyene kadar çok güzel ring servis olursun.)

- İstanbul'da üniversite hayatı hem keyiflidir hem zordur. Başka şehirden okumak için gelenlerin bir kesimi İstanbul'un savruk hayatına kendini kaptırır. Yerinde olsam ilk sene paşa paşa yurda giderim, kendimi üniversite öğrencisi moduna sokarım. İkinci sene eve çıkma sorumluluğu alırım. Hepsinin keyfi başka, hepsini yaşa. Paran varsa özel yurtlarda da kalabilirsin.

- Karakterini bilmiyorum ama bana sorarsan Beylikdüzü, Avcılar taraflarındaki evlere kanıp da gitme. Her gün metrobüs ile 1 saat gidiş 1 saat geliş insanı bezdirir. Lise gibi okula gitmediğinde velini arayan bir okul olmadığından yol ne kadar uzarsa devamsızlık o kadar artar. Bence hiç o riske girme. İlla eve çıkacaksan okula yürüme mesafesinde veya tramvay metrobüs ile 2-3 durak mesafede yerlere bak.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbulu hiç bilmiyorum, Maltepe (bağdat caddesinin paralel sokağının oralar) ya da ataşehir civarlarında (bağdat caddesine uzak olmamak kaydıyla) 1+1 veya 1+0 ev fiyatları ne civardadır?
    nereden alınmalıdır? kime danışılmalıdır?
    @Yigit-Y sen araştırmacısın, bilirsin diye ümitliyim

tşkler ...
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbulu kazandıysan saç ekim merkezlerini ve saç dökülmesini geciktiren şampuanları şimdiden araştırmaya başlayabilirsin , ha birde unutmadan hangi hastanede psikolog psikiyatrist var googleda hepsi mevcut.geçmiş olsun şimdiden.

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkese merhaba abilerim, kardeşlerim
    Tercihler için konu açmıştım hayırlısıyla açıklandı tercihler

Yeniyüzyıl Üniversitesi Mimarlık %25 burslu oldu

Okul zeytinburnu cevizlibağ tarafındaymış, yurt-ev ne tavsiye edersiniz, trafikte arabayla zorlanırmıyım çok

Ortalama kiralar ne kadar okula yakın sayılabilecek yerlerde 1+1 falan olabildiğince küçük evler yalnız kalmak istiyorum, yurdu çokta istemiyorum aslında ama ailem yurt diyor illa konuşamadık pekte ailemle henüz bu konuyu

Yardımlarınızı bekliyorum
    siteye girince dikkatimi çekti,aradığınız bölgede temiz görünüyor Loading site please wait...
    dasestar

CNR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dasemert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    siteye girince dikkatimi çekti,aradığınız bölgede temiz görünüyor Loading site please wait...
    Yeni goruyorum cok tesekkur ederim novu zaten bizim okulun anlasmali oldugu yurt
    Nef 13 merter baya icime sindi okulumla karsi karsiya nef olacak gibi insallah

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    istanbulu hiç bilmiyorum, Maltepe (bağdat caddesinin paralel sokağının oralar) ya da ataşehir civarlarında (bağdat caddesine uzak olmamak kaydıyla) 1+1 veya 1+0 ev fiyatları ne civardadır?

tşkler ...
    Ataşehir bağdat caddesine uzak zatem maltepede 1000 tlden başlar 1200 e bulabilirsiniz

zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tşkler ...
    Erdemcim ben dediğin yerlerin ortasında oturuyorum almak yada kiralamk gibi bi niyetin varsa yardımcı olmaya çalışırım gelmeyi falanda düşünürsen haberim olsun sarışınla caddede piyasa yaparsınız
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atasehirde kira 1300 den basliyor

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zx6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdemcim ben dediğin yerlerin ortasında oturuyorum almak yada kiralamk gibi bi niyetin varsa yardımcı olmaya çalışırım gelmeyi falanda düşünürsen haberim olsun sarışınla caddede piyasa yaparsınız
    Teşekkürler Fatih, Ataşehir'deki siteler güzel gözüküyor. Gelme durumu olunca mutlaka haber veririm.

biz de seni İzmir'e bekliyoruz, unutma
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu emlak yaptım ama aradan bişi de ben soruyum

Aşağıdaki iki ilanın el dğeiştirecek gerçek rakamları nedir

Bu adamların gayrimenkul ilanlarına bakıyorum ilk koyduklarıyla en son ki güncel fiyat arasında dağlar ovalar kadar fark var.
    Emlak Ofisinden 4+1, 250 m2 Satılık Daire 4.200.000 USD'ye sahibinden.com'da - 327528446

Yukardaki ilan balonun da ötesi ama o zaman aşağıdaki ilanda çok düşeş kalıyor ama takipteyim uzun süredir satılmadı

PRIVATE GAYRİMENKUL DEN HER KATINDAN BOĞAZ MANZARALI MUSTAKİL - Hurriyet Emlak.

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yokmu bu kardeşinin merakını giderecek bilgi sahibi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler