User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
49 sonuçtan 39 ile 49 arası

Konu: Alfa Romeo 156 2.5 V6

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekspertiz yaptırdım, sol yan boyalı, bagaj kapağı ve arka iki çamurluk boyalı bunları zaten biliyorum ancak ön kaput ön panel degismis hadi bunlarda sorun değil ama ön camdaki çatlak hayallerimide catlatti . Bu çatlak muhtemelen önden yapılan kaza ile alakalı olduğunu düşündüm, saseler orjinal denildi ve bunları galericiler sitesindeki ekspertiz merkezinde duydum cokta guvenmedim başka bu yere goturemedik çünkü benzin yoktu Ayrıca km de 110.000 değil 165.000 çıktı esnaflik ölmüş ayrıca şanzıman ufak ufak yağ kaciriyo bunuda masraflara ekledim. Motor 170 beygir çıktı ki sanırım bu iyi bişey olmalı durumuda %88 olması lazımdı durum böyle, sanırım biraz daha dusunucem
    Ön panel ve kaput değişmiş hadi bunlarda sorun değil ne demek yahu (: Camdaki çatlak olmasa resmen alacaktın heralde fiyatıda birz düşürseydi.Şöyle araçlardan uzak durun,hoş tabi sizde bilerek gitmediniz.Km yüksek çıktı vs.Geçmiş olsun üzüldüm..Mümkün mertebe galericilerden uzak durun diye boşuna demiyorlar.Bir kez daha kanıtlanmış oldu.Sözüm meclisten dışarı illa ki işlerin layıkıyla yapan vardır..

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlla 2.5 istiyorsan, şu araca bakmanı öneririm ;

Loading site please wait...

Eski sahibi sevdiğimiz bir abimizdi daha sonra yine tanıdık bir kardeşimiz aldı şimdi de yine tanıdık olan bir serviste satılık durumda. Araç hakkında çok çok detaylı bilgim yok ancak aracı kullanan sahipleri yakın tanıdığım insanlar.
    ABO TRADING
    STR

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ön panel ve kaput değişmiş hadi bunlarda sorun değil ne demek yahu (: Camdaki çatlak olmasa resmen alacaktın heralde fiyatıda birz düşürseydi.Şöyle araçlardan uzak durun,hoş tabi sizde bilerek gitmediniz.Km yüksek çıktı vs.Geçmiş olsun üzüldüm..Mümkün mertebe galericilerden uzak durun diye boşuna demiyorlar.Bir kez daha kanıtlanmış oldu.Sözüm meclisten dışarı illa ki işlerin layıkıyla yapan vardır..
    Size katılacağımı düşünmezdim

Açıkçası ekspertiz raporunda söylenenden farklı bir tane cümle çıksa oradan koşarak uzaklaşmak lazım. Hele ki satıcı galeri ise...

Gerçekten araç almaya hele ki ikinci el araç almaya korkar oldum böyle şeyleri gördükçe.

Alternatif olarak da 2.0 ts manuel 156 iyi bir ilk araba olmaya aday haberiniz olsun.

İlla 2.5 alınacaksa da izmir'de güzel bir 156 var 2.5. Has iki alfistinin elinden geçen her şeyiyle sesiyle duruşuyla hayran bırakan bir makine. Ama ucuza alayım halledeyim diye bakılacak bir mesele değil. Haberiniz olsun.

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Açıkçası ekspertiz raporunda söylenenden farklı bir tane cümle çıksa oradan koşarak uzaklaşmak lazım. Hele ki satıcı galeri ise...

Gerçekten araç almaya hele ki ikinci el araç almaya korkar oldum böyle şeyleri gördükçe.

Alternatif olarak da 2.0 ts manuel 156 iyi bir ilk araba olmaya aday haberiniz olsun.

İlla 2.5 alınacaksa da izmir'de güzel bir 156 var 2.5. Has iki alfistinin elinden geçen her şeyiyle sesiyle duruşuyla hayran bırakan bir makine. Ama ucuza alayım halledeyim diye bakılacak bir mesele değil. Haberiniz olsun.
    Hahahah Bu yorumu bekliyordum açıkcası ve geldi.Teşekkürler kardeşim.Doğru söze ne hacet ama,iyi mal iyi paradır her zaman.Sunrooflu olanda güzel görünüyor.Sunroof işin içine girdi mi herşey değişiyor valla.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Loading site please wait...

Madem 2.5 litre bir araba bakıyorsun bu arabaya da bakmanı öneririm. Orjinal bir jant taktınmı tamamdır

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahah Bu yorumu bekliyordum açıkcası ve geldi.Teşekkürler kardeşim.Doğru söze ne hacet ama,iyi mal iyi paradır her zaman.Sunrooflu olanda güzel görünüyor.Sunroof işin içine girdi mi herşey değişiyor valla.
    O gün ben de çok diklenmiştim biraz gıcık bi huyum var sataştım mı işi gücü bırakıp peşini kovalıyorum falan. Ö.m ile atacaktım bir ara sonra buradan yazdığını görünce dedim yazayım Dediğin gibi patron, ne kadar para o kadar keyif ve sorunsuzluk. Hele ki konu alfa ise.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sase gidikse airbag patlaktir..emniyet kemeri patlaktir..klima tat vermez..motor inmis binmis bunu kim yapmis nasil yapmis..on cam catlaksa sorun dahada vahim..almamak en dogru karar olmus..2.5 v6 arese alfanin en sorunsuz motorudur..98 model 190 beygir bir aracta motor takozlari ve sanziman takozlarinin omrunu doldurmustur.. goz onunde bulundurulmasi gereken diger konu motor kismi v6 ya uygun olmadigi icin motor inerek tiriger seti degistirilir...bu da maliyet demek..cok temiz ve bakimli alfa bulmani tavsiye ederim..boylesini eskitemessin emin ol.bende 2 tane 156 sahibi oldum..bakimli ve 99000 km de nasip oldu 156000 km de sattim..bakimlari disinda masraf yapmadim
    AFR si fakir e ceken adam.....

burakgunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekspertiz yaptırdım, sol yan boyalı, bagaj kapağı ve arka iki çamurluk boyalı bunları zaten biliyorum ancak ön kaput ön panel degismis hadi bunlarda sorun değil ama ön camdaki çatlak hayallerimide catlatti . Bu çatlak muhtemelen önden yapılan kaza ile alakalı olduğunu düşündüm, saseler orjinal denildi ve bunları galericiler sitesindeki ekspertiz merkezinde duydum cokta guvenmedim başka bu yere goturemedik çünkü benzin yoktu Ayrıca km de 110.000 değil 165.000 çıktı esnaflik ölmüş ayrıca şanzıman ufak ufak yağ kaciriyo bunuda masraflara ekledim. Motor 170 beygir çıktı ki sanırım bu iyi bişey olmalı durumuda %88 olması lazımdı durum böyle, sanırım biraz daha dusunucem
    Düşünme vazgeç
    Alıntı KOSEREN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vazeline de zam yaparlar mı acaba seçimden sonra?Yapacaklarsa şimdiden alalım

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

2.5 156 alacaksanız başka araç bakmanıza gerek yok izmirdeki kırmızı 2.5 araçtan bahsediyor büyük bir ihtimalle arkadaş 40 bine mal olmuştur herhalde sahibine 30 bin gibi komik bir rakama ilandaydı

tunerviper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dnr1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sase gidikse airbag patlaktir..emniyet kemeri patlaktir..klima tat vermez..motor inmis binmis bunu kim yapmis nasil yapmis..on cam catlaksa sorun dahada vahim..almamak en dogru karar olmus..2.5 v6 arese alfanin en sorunsuz motorudur..98 model 190 beygir bir aracta motor takozlari ve sanziman takozlarinin omrunu doldurmustur.. goz onunde bulundurulmasi gereken diger konu motor kismi v6 ya uygun olmadigi icin motor inerek tiriger seti degistirilir...bu da maliyet demek..cok temiz ve bakimli alfa bulmani tavsiye ederim..boylesini eskitemessin emin ol.bende 2 tane 156 sahibi oldum..bakimli ve 99000 km de nasip oldu 156000 km de sattim..bakimlari disinda masraf yapmadim
    Triger için motor inmesine gerek yok üzerinde değişiyor.

tunerviper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sportwagon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.5 156 alacaksanız başka araç bakmanıza gerek yok izmirdeki kırmızı 2.5 araçtan bahsediyor büyük bir ihtimalle arkadaş 40 bine mal olmuştur herhalde sahibine 30 bin gibi komik bir rakama ilandaydı
    Aracı satmaktan vazgeçtik. Şu an araç projede daha da güçleniyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler