User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
84 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: İzmir'de trafikte cam silen çingeneler adamı çıldırtmış.

Ertekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    41 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabama dokunmaya da benden para istemeyede ne hakkı var deliriyorum. Bunları çekip çatır çatır vurucaksın anca rahatlarsın da işte insan yerine koyup hapse atarlar.
    Delirmemek imkansız

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba almadan önce silah almayı düşünüyorum

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Miata91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben olsam o kargaşada yanımda konuşan kadına da yapıştırmıştım, inip çingenelere de yapıştırmıştım. Kameraya çeken adam da sabırlı.
    404 gibisin dostum

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. Sanayi lambalarda su satan bi abi vardı. On numara da bi adamdı, alışveriş yapardım hep. Zabıtalar, polisler adama rahat vermediler. Adam da bırakıp gitti.
    Ama gel gelelim bu Suriyelilerle, çingenelere dokunan yok.

dasemert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cidden vurmalıklar kim bilir öncesinde ne oldu kaç kişiler bide kamyoncu bile çileden çıkmış iniyor sopayla.Adama helal olsun ama gözü dönmüş iyi daldı.Ya arabayla gidersin bunlar çıkar karşına,metro metrobüse binersin ufak çocuklar gelir sarılır para verene kadar bırakmaz kötü kadın çocukları insanın sigortasını attırıyor.
    dasestar

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Burda da öyle ışık yeşil yanana kadar darlıyolar yetmiyor arabanın kapıyı zorluyorlar. Poliste karşıdan bakıyor sadece bir gram bir şey yapılmıyor gerçekten ihtiyacı olana yardım ediyorum ama şöyle vampir gördükçe kafam atıyor yaa.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

rdmmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugun Bostanlı'da parkta sülalecek serilmiş hasılatı sayıyorlardı. Bi inşaattan da reflektör yelekleri araklamışlar moda akımı yaratmışlar kendilerine hepsinde iphone lar,s5 ler falan.Aralarındaki muhabbetlerde instagram,facebook vs. Bu gidişle instagramdan ekleyip 1 tl de isterler yorum atıp bu zevksiz birleşmenin mahsülleri. Bu aralar Yeni Girnedeki ışıklarada musallat oldular. 10 yasında çocukların ağzında sigara para vermeyenden sigara istiyorlar.

gabxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ankara'da da ara ara böyle şerefsizleri ile karşılaşıyorum(bazıları normal oluyor yok dedin mi gidiyor) ışıklarda duruyorsam önümdeki araba ile mesafe bırakıyorum yada ışıklara gelmeden duruyorum yaklaştıkları anda tapa gaz yapıp frene basıyorum. Bu şekilde yaptığımda yanıma gelen olmadı. Abim çok bulaşık olanlardan birinin ayağının üzerinden geçirmişti arabayı farketmeden. Bir sefer önümüzde ki araç kırmızı ışıklarda adamı cama sıkıştırıp topuklayıp giderken yola attı iyi çıldırtmışlardı ama adamı. Yağmur sensörü olan araçlarda iyi sıkıntı oluyor takılıyorlar böcek gibi yağmur sensörüne.

İnsan gibi davranmamak lazım sonuçta çoğu değiller hiç tepki vermiyorum ben eğer cama yaslandılarsa.

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rdmmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun Bostanlı'da parkta sülalecek serilmiş hasılatı sayıyorlardı. Bi inşaattan da reflektör yelekleri araklamışlar moda akımı yaratmışlar kendilerine hepsinde iphone lar,s5 ler falan.Aralarındaki muhabbetlerde instagram,facebook vs. Bu gidişle instagramdan ekleyip 1 tl de isterler yorum atıp bu zevksiz birleşmenin mahsülleri. Bu aralar Yeni Girnedeki ışıklarada musallat oldular. 10 yasında çocukların ağzında sigara para vermeyenden sigara istiyorlar.
    Yeni Girne'de oturuyorum. Yani o ışıkları çok sık kullanırım. O bahsettiğin küçük çocuklardan biri para vermedim diye yan cama tükürdü. Arabadan inince de koşarak uzaklaştı.

Onamdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Atatürk stadının ordaki kavşaktada var bu yamyamlar, bir iki denk geldim artık yolu değiştiriyorum staddan çıkınca direk çevreyolundan gidiyorum bornovaya, ama 1-2 tek sigara vererek de çözebilirsiniz durumu
    Everyday I ** çapuling...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben kartal ışıklarda bi doblonun yaptığına hayran kaldım. Bi sürü çocuk geldi herif geri gelio bunlarda gelio bırakmıolar arabayı. En son camı açtı lan verme diye bağıracaktım tam. Herif para verir gibi elini çıkardı çocuklar atladı. Herif bilerek parayı yere bıraktı çocukların hepsi yere eğilince kapıyı bi açtı hoop bütün çocuklar kıç üstü yere. Yeşil yandı devam etti. Dedim helal olsun valla takdir ettim. Parayı verdi ama zevkini de çıkardı dedim.
    IN BOOST WE TRUST

optimus_prime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    istanbulda suriyelilerden dolayı bunların piyasa baya daraldı azınlık kaldılar resmen izmire dadanmışlar belliki

Aero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bizim iş yerinin yakınında ki ışıklarda 12 yaşlarında dombili bir çocuk da katıldı bunlara. Bildiğiniz tosun paşa. Sigara içiyordum araçta cam açık yakalandım. Abi ekmek parası dedi. Ulan az ye dedim sinirle. Çocuk dona kaldı. Işıkta yanınca bastım geçtim. Arada denk geliyoruz ama yanaşmıyor artık.

K0213 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Amk devleti, aldı bütün Suriyelileri istanbulda bu piçlere para vermezsek, bu pisliklerin tükürüklerini siliyoruz araçlarımızdan!
    Onları gören çingenlerde pisleşti! trafikte beş para etmez insan müsfetteleri insanlıktan çıkartmayı başardı sonunda bizleri ve ezilseydi bir tanesi cani ilan edilirdi o söför, insan yerine konulurdu vs. vs.
    ben İstanbul bitmiş diyordum ama Türküyeyi bitirdiniz amklarım!!
    Fiat's Are Faster Than You Think!

UĞUR YUMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuda ne yazık ki en büyük kabahat emniyet teşkilatımızdadır. Esbaş'ın orda, Atatürk stadının önünde bu adamlar yıllardır takılıyorlar.
    Ben veya herhangi bir kullanıcı bu kişilerden rahatsız olmamalı, tacize uğramamalıyız.
    Bu adamların önüne güvenlik güçleri geçmezse, orada her gün tacize uğrayan adam böyle delirir.

İyi ki birine zarar vermemiş, ondan sonra kamu davası, kan parası vs vs vs
    Boxer in side

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bir arkadaş yazmış üniversitelerde kobay olabilirler bir boka yarar ve üç kuruşda ceblerine para girer bence mantıklı

Devlet bir an önce bu *** çuvallarından bizi kurtalmalı

Benim başımada böyle birşey geldi 1.5 sene önce e5 mecidiyeköyde ben çarptım yan arabada göremler alkışladı helal olsun dedi

Allahın kulu diyeceğiz bunlar bence allahla bir işleri yok
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Aero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu adamlarla konuşulunca abi ekmek parası, kimse iş vermiyor, mecburen yapıyoruz vs vs. Tamamen yalan. Bu adamlar çalışmak için yaratılmamış. İşe girseler dahil kaçar giderler. Bu adamlara çalışmak ters. Serserilik yapıp günlük yaşamak adetleri.

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu kadar suriyeli dilenip cam silerken bizim dilencilere cam silenlere ne oldu ben onu merak ediyorum
    CAN CEYLAN

UĞUR YUMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunlar iyi günlerimiz, bu sokakta dilenen 10 yaşındaki çocuklar 25 yaşına gelince mafya olacaklar, eşkıya olacaklar.
    Boxer in side

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler