User Tag List

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
84 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: İzmir'de trafikte cam silen çingeneler adamı çıldırtmış.

Suleyman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kesici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta Kanada'dan kuzenim geldi, gece clube götürdüm, memlekete gelmeden de kendisine Taksim'den apart tutmuş. Taksim'e bıraktım aparta ulan bir alt sokağına indim Dolapdere. Sokağın üstüne bakıyorum 2 katlı güzel tertemiz müstakil evler, sokağın altı yıkık dökük virane abuk subuk insanlar. Yanımda da kızlar var dedim buradan çıkayım hemen, biliyorum taksicilik yaptığım zamanlardan pislik insanlar. Gece saat 2 suları bikaç tane saçları mohikan kesim 3 tane eleman yolun ortasında duruyorlar, bende gaza baastım gidiyorum, tam 1 metre kala durdum halen dikilip arabanın içini kesiyorlar. O üçlüden hariç birisi camı tıklattı şöför tarafının, bende milli küfrümüzü edip bastım gaza bu elemanlardan birisi son anda kurtuldu. Çok acayip insanlar bunlar aman diyim insan gibi davranmayın, gerekirse ezin geçin, ya da kurusıkı taşıyın araba da camı az indirip gösterin uzaklaşsınlar. Bunlara insan demeye dilim varmıyor, yüzüklerin efendisindeki orclar gibiler, bende elfler

Bahsettiğin olay ışıkların hemen orada yaşandıysa oradaki tayfanın çoğu hatta hepsi suriyeli, normalde dolapderede böyle bir durum yoktu belirteyim.

tremx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bunlari ulkeye sokaninda, yaptiklarini gormezden gelip mudahale etmeyen emniyetin, zabitaninda Allah belasini versin..eli yuzu duzgun selpak satan, simit, saat, cakmak satan gorseler jopla kovalarlar..
    K 1989 BB - TYPER / K 1997 BM - S2K / K 1595 BM - ML350

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Aero Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamlarla konuşulunca abi ekmek parası, kimse iş vermiyor, mecburen yapıyoruz vs vs. Tamamen yalan. Bu adamlar çalışmak için yaratılmamış. İşe girseler dahil kaçar giderler. Bu adamlara çalışmak ters. Serserilik yapıp günlük yaşamak adetleri.
    Çalışmak değilde özellikle ve çoğunlukla Trakya tarafındakiler çalmak üzerine yaratılmışlar. (Jandarma sabıkalı olanların evlerine kadar biliyor ama suç üstü yakalansalar bile tıpış tıpış arka kapıdan salmak zorunda kalıyorlar, içeri girselerde zaten düzenli olarak af çıkıyor.) Hatta kimisi silahla gelip şantiye çalışanlarını tehdit edebiliyor. Canından olmak istemeyen uğraşmıyor, heriflerde içinde bakır olan (özellikle kablo) değerli malzemeleri alıp gidiyorlar.

İstanbul'da adamlar gözümün önünde Polis'in veya Jandarma'nın kontrolüne takılmadan geçip gidiyorlar üstelik kullandığı otomobilin ne farı yanıyor ne düzgün gidiyor, freni bile olduğundan şüphelerim var ama ben geçeceğim sırada beni çevirip kontak kapattırıyorlar. Birgün birine dedim, rutin olarak beni çevirip bunlara dokunmayınca ne oluyor ben sıkıldım siz sıkılmadınız. Cevap: Onların milyon tane eksiği var bir başlarız onların ağlaması bitmez o yüzden dokunmuyoruz.
    Zaten işini düzgün yapana dokunun, vergisini düzgün ödeyene dokunun, bu yamuk çarpık adamlara hiç dokunmayın. Düzenli olarak faydası dokunmayanlara af çıkarın. Ne Ülke be.

UĞUR YUMAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışmak değilde özellikle ve çoğunlukla Trakya tarafındakiler çalmak üzerine yaratılmışlar. (Jandarma sabıkalı olanların evlerine kadar biliyor ama suç üstü yakalansalar bile tıpış tıpış arka kapıdan salmak zorunda kalıyorlar, içeri girselerde zaten düzenli olarak af çıkıyor.) Hatta kimisi silahla gelip şantiye çalışanlarını tehdit edebiliyor. Canından olmak istemeyen uğraşmıyor, heriflerde içinde bakır olan (özellikle kablo) değerli malzemeleri alıp gidiyorlar.

İstanbul'da adamlar gözümün önünde Polis'in veya Jandarma'nın kontrolüne takılmadan geçip gidiyorlar üstelik kullandığı otomobilin ne farı yanıyor ne düzgün gidiyor, freni bile olduğundan şüphelerim var ama ben geçeceğim sırada beni çevirip kontak kapattırıyorlar. Birgün birine dedim, rutin olarak beni çevirip bunlara dokunmayınca ne oluyor ben sıkıldım siz sıkılmadınız. Cevap: Onların milyon tane eksiği var bir başlarız onların ağlaması bitmez o yüzden dokunmuyoruz.
    Zaten işini düzgün yapana dokunun, vergisini düzgün ödeyene dokunun, bu yamuk çarpık adamlara hiç dokunmayın. Düzenli olarak faydası dokunmayanlara af çıkarın. Ne Ülke be.
    Film hep aynı, kimin nerde uyuşturucu sattığı, hangi otelin içinin rus hayat kadınları ile dolu olduğu , kimin kumar oynattığı belli.

Beni Alsancakta egzosttan polis durdurdu, karşı şeritten turuncu lamborgini kükreyerek geçti. sordum memur beye, "bu nedir - onun ki yasal da benmiyim kanunsuz olan" ,
    aldığım cevap, " o yarış arabası "

dedimki yaz cezayı gönder, utandı ve yazmadan yolladı ..
    Boxer in side

rdmmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunların mendil vs satanıda dilenenide aynı. Bostanlı'ya mendil satmaya arabasıyla gelip ara sokaklara koyup apartmanı olan bile var. Bostanlı Starbucksta oturuyorsun bi kadın her 15 dakikakada bir sektirmeden gelip mendil satmaya çalışıyor. Kolay para diye her boku yapıyorlar. Seneler önce Alsancak'ta bitanesi koymuş kucağına bebeğini bebeğim aç diye para istiyor bir arkadaşım bebeğine süt alırım para vermem dedi süt aldı verdi.10 dakika sonra kadını bakkala sütü geri verip parasını alırken gördük. Hamam böceği gibi çoğaldıkları için yakında evimizden çıkınca el uzatcaklar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı UĞUR YUMAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Film hep aynı, kimin nerde uyuşturucu sattığı, hangi otelin içinin rus hayat kadınları ile dolu olduğu , kimin kumar oynattığı belli.

Beni Alsancakta egzosttan polis durdurdu, karşı şeritten turuncu lamborgini kükreyerek geçti. sordum memur beye, "bu nedir - onun ki yasal da benmiyim kanunsuz olan" ,
    aldığım cevap, " o yarış arabası "

dedimki yaz cezayı gönder, utandı ve yazmadan yolladı ..
    Kabloları abuk bir düzende bağlamışlar, kimsede doğru bağlantı şeması olmadığı için her sene hızla daha beter olma yolunda ilerliyoruz. Bir dilim baklava çalan veya ekmek çalan çocuğu hapise atarlar, silah çekip hırsızlık yapanı da halen arıyoruz derler.
    Neresinden tutsam elimde kalıyor.

P.S : Ben bıktım bu iki uclu boklu değnekten, varsa tek ucu boklu olanını istiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rdmmm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunların mendil vs satanıda dilenenide aynı. Bostanlı'ya mendil satmaya arabasıyla gelip ara sokaklara koyup apartmanı olan bile var. Bostanlı Starbucksta oturuyorsun bi kadın her 15 dakikakada bir sektirmeden gelip mendil satmaya çalışıyor. Kolay para diye her boku yapıyorlar. Seneler önce Alsancak'ta bitanesi koymuş kucağına bebeğini bebeğim aç diye para istiyor bir arkadaşım bebeğine süt alırım para vermem dedi süt aldı verdi.10 dakika sonra kadını bakkala sütü geri verip parasını alırken gördük. Hamam böceği gibi çoğaldıkları için yakında evimizden çıkınca el uzatcaklar.
    8-10 sene önce eşime bunlara para vermemesi gerektiği ile ilgili kısa metraj bir film izlettirmiştim. Olay Bağdat Caddesi'nde geçiyordu, dilenen, mendil satan, çiçek satan hepsi aynı anda gıcır gıcır Mercedes Minibüs'e doluşup evlerinin yolunu tutmuşlardı, eşim o gün bugündür aynen benim gibi yapar görmezlikten gelir, para mara vermez.
    Verdiğin parayı da beğenmezler, 1 TL ver der, sen çıkarır 1 TL verirsin bir dayak yemediğin kalır.

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kavacikta dugunum var umraniye belediyesinin oradan gidicem hemen otobana girip bir kac ara sokak var umarim cok ugrastirmaz lanet insanlar

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kavacikta dugunum var umraniye belediyesinin oradan gidicem hemen otobana girip bir kac ara sokak var umarim cok ugrastirmaz lanet insanlar
    Abi ben arabadan damatı indirip dövüp cüzdanını aldıklarını gördüm aman dikkat.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Otomobili 10km öteden fark edilecek şekilde süsleme, sade yap. Kaputa çelenk koyma. Kornaya da basma, kimse fark etmez, doğal olarak da kaputa atlamaya kalkışacak olası spiderman'lerde olmayacak.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herhangi bir kamera gormeycek sekilde silahin ucunu goster kafi. Düğünlerde bu taktiği uyguluyoruz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emrecan-R Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben arabadan damatı indirip dövüp cüzdanını aldıklarını gördüm aman dikkat.
    Konvoyda okadar akrabam varken buna musade edeceklerininpek sanmiyorum bizim ailede
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir kamera gormeycek sekilde silahin ucunu goster kafi. Düğünlerde bu taktiği uyguluyoruz.
    Guzel taktik ama coluk cocuk bunu anlayacagini sanmiyorum cingene itler anlar ancak

Otomobili 10km öteden fark edilecek şekilde süsleme, sade yap. Kaputa çelenk koyma. Kornaya da basma, kimse fark etmez, doğal olarak da kaputa atlamaya kalkışacak olası spiderman'lerde olmayacak.
    Suslemeyi sade yapacagim. Korna olayina gelince zannetmiyorumki kiz evinden cikarken kornaya basilmasin belki ara sokaklara girince susturulur calmayin deriz.
    Benimde aklima soyle birsey geliyor ailemin araci vito bende kiraladigim arabayi vitonun arkasinda gelin arabasi yapmayi dusunuyorum direkt olarak dikkat cekmesin diye

Furkan_z3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende Karşıyaka'da oturuyorum Girne yunuslar ve bostanlı ışıklardada bunlardan çok var.Gerçi genelde veletler arabanın fotoğrafını cekıp duruyorlar abi araba süpermiş filan bende güler yüzlü davranıyorum o yüzden foto çekerlerken ışıkta yanmış oluyor bende kaçıyorum . Ama 3 kere gelin arabası şöförlüğü yaptım yaşananlar bence o düğün gününde moral bozmak için birebir yani kaputta bildiğin çocukla gidiyorsun iniyorsun kovalıyorsun arabaya biniyorsun gene atlıyor.En iyisi gelin arabasının yanında önünde başka araç bunları bloke edicek başka kaçışı yok.Yada süslemeyeceksin şahsen ben evlenirken süslemicem benim aracın kaputa atlıcaklar o gün düğün müğün hikaye olur . Ya da yanınıza böyle yazmakta hoş değil ama gerçekten koruma gibi bunların üzerine süren 2 araç daha olucak başka türlü trafikte ilerletmiyorlar sırf stres..İnsanların güzel günlerini mahvetmekten başka birşey değil şu yaşananlar.Artı altın çalınma olaylarını açmak bile istemiyorum.Gelin arabası süslü ise hırsızlar için bulunmaz hint kumaşı kesin içinde para vardır çanta vardır diye arabayı bir yere parkettiğinizde kesin içine girmeye çalışıyorlar..
    instagram : _RAVENDARK_

Batum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ya ezsin olurmu sonuçta insan onun ceza olmuyacakmı Hernekadar sinir etselerde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Konvoyda okadar akrabam varken buna musade edeceklerininpek sanmiyorum bizim ailede

Guzel taktik ama coluk cocuk bunu anlayacagini sanmiyorum cingene itler anlar ancak

Suslemeyi sade yapacagim. Korna olayina gelince zannetmiyorumki kiz evinden cikarken kornaya basilmasin belki ara sokaklara girince susturulur calmayin deriz.
    Benimde aklima soyle birsey geliyor ailemin araci vito bende kiraladigim arabayi vitonun arkasinda gelin arabasi yapmayi dusunuyorum direkt olarak dikkat cekmesin diye
    Kornaya basmayınca kız evden çıkamıyor mu

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Istanbul cam silme konusunda rezalet bir durumda. Zahitanin hepsini toplamasi lazim. 3-4 defa ayni adami yakalarlarsa atsinlar iceri.

metinalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RafetAraç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    404 gibisin dostum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kornaya basmayınca kız evden çıkamıyor mu
    Hakan abi seninde kornasiz hanimi aldigini zannetmiyorum

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir çok ışıkta mrvcut bu çocuklar anlayışlı olup zarar görmeden ulaşmak gerekli..
    ALLAH VAR GAM YOK..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler