User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
48 sonuçtan 39 ile 48 arası

Konu: Stop a Douchebag

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne kadar gereksiz bir grup. sizene kardesim trafik polisimisiniz yoksa savcimisiniz. devletin polisi var amiri var memuru var. yanlis yere park mi etti cek fotografi gonder bimere. yada yaninda yapiyorsa vatandas sozlu uyarirsin seni dinlemez ise gidersin vatandaslik gorevi olarak gerekli mercilere sikayetini iletirsin. bunun disinda bi harekette bulunursan sonu cok kotu olur.
    yorumlara bakiyorumda herkes kurallara cok uyuyormus gibi birde bazi arkadaslar ben yaparim ederim veya sponsor olurum vs. olaylara azmettirici gibi yazmis. turkiye icin diyorum kimse memlekette polislik jandarmalik veya kanun uygulayicilik moduna girmesin sonra degisik seyler olur. yolverme kavgasi yuzunden adam gozunu kirpmadan karsisindakini olduruyor. memlekette issiz gucsuz adam cok daha sonra bu isleri ilerletip kendisini bi sey sanip olur olmaz seyleri sorun haline getiriyorlar.
    ben bu videodakileri motorsiklet kaskina kamera takip gezen millete salca olan modellere benzetiyorum. gereksiz hareketler bizim memlekette tutmaz oyle vatandas canini disine takacak para biriktircek araba alacak sende geleceksin vay efendim yanlis yere park ettin mevzu yapacaksin gozu gibi baktigi arabaya mudahele edeceksin etiket vuracaksin veya baska bi sey edeceksin.
    inanin arkadaslar kim bunu yaparsa dayaktan gebertirler kan alirlar bi yerlerinden.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar gereksiz bir grup. sizene kardesim trafik polisimisiniz yoksa savcimisiniz. devletin polisi var amiri var memuru var. yanlis yere park mi etti cek fotografi gonder bimere. yada yaninda yapiyorsa vatandas sozlu uyarirsin seni dinlemez ise gidersin vatandaslik gorevi olarak gerekli mercilere sikayetini iletirsin. bunun disinda bi harekette bulunursan sonu cok kotu olur.
    yorumlara bakiyorumda herkes kurallara cok uyuyormus gibi birde bazi arkadaslar ben yaparim ederim veya sponsor olurum vs. olaylara azmettirici gibi yazmis. turkiye icin diyorum kimse memlekette polislik jandarmalik veya kanun uygulayicilik moduna girmesin sonra degisik seyler olur. yolverme kavgasi yuzunden adam gozunu kirpmadan karsisindakini olduruyor. memlekette issiz gucsuz adam cok daha sonra bu isleri ilerletip kendisini bi sey sanip olur olmaz seyleri sorun haline getiriyorlar.
    ben bu videodakileri motorsiklet kaskina kamera takip gezen millete salca olan modellere benzetiyorum. gereksiz hareketler bizim memlekette tutmaz oyle vatandas canini disine takacak para biriktircek araba alacak sende geleceksin vay efendim yanlis yere park ettin mevzu yapacaksin gozu gibi baktigi arabaya mudahele edeceksin etiket vuracaksin veya baska bi sey edeceksin.
    inanin arkadaslar kim bunu yaparsa dayaktan gebertirler kan alirlar bi yerlerinden.
    Bu kadar kalabalık ekiple bu işi yap kimse bir şey yapamaz bu ülkede kanun nizam özellikle emniyet şeridi için diyorum tanıdığın olduğunda yürür 10 dakka erken çıkacaksın diye AVM bile olsa engelli yerine park ediyorsan esas engelli kendi beyninde araması gerekli insanın başka yerde değil ama bunu söylediğinde hemen ağır abiyiz biz yemezler be bu ülkede trafikte olan biteni iyi biliyoruz içimizde kurallara uyanıda var uymayanıda cezasını alanda var almayanıda ama bu üslüp vs. yanlış yarın öbür gün farklı bir şekilde başına geldiğinde anlarsın neler olacağını kimsenin başına birşey gelmeden anlamaz bizim milletimiz anladınmı şimdi

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kalabalık ekiple bu işi yap kimse bir şey yapamaz bu ülkede kanun nizam özellikle emniyet şeridi için diyorum tanıdığın olduğunda yürür 10 dakka erken çıkacaksın diye AVM bile olsa engelli yerine park ediyorsan esas engelli kendi beyninde araması gerekli insanın başka yerde değil ama bunu söylediğinde hemen ağır abiyiz biz yemezler be bu ülkede trafikte olan biteni iyi biliyoruz içimizde kurallara uyanıda var uymayanıda cezasını alanda var almayanıda ama bu üslüp vs. yanlış yarın öbür gün farklı bir şekilde başına geldiğinde anlarsın neler olacağını kimsenin başına birşey gelmeden anlamaz bizim milletimiz anladınmı şimdi
    ben yapilan isin dogru oldugunu savunmuyorum bi kere burda anlasalim. emniyet seridini sebebsiz kullanan otoparlardaki engelli yeri veya yuk indirme bindirme yerini kullanan yollardaki cikislarda olusan kuyruga ileriden kaynak yapip giren vs. vs. daha yazamadigim bi suru sey kul hakkina giriyor ve yapilmamali. ama bu demek degilki birileri cekirge surusu gibi gelicek millete kanun nizam ogretmeye calisacak birde kameraya cekip alay eder gibi internette yayinlayacak.
    adam videonun tekinde kelesi cikartiyor dusun arac sahibide bicagi cikartip salladi 2 veya 3 tanesini yaraladi veya oldu deger mi simdi yanlis yere park etmis veya tersten gitmis. benim demek istedigim bu 100 kisiye yaparsin 1 tanesi aradan cetin ceviz cikar. o yuzden her seyin bir yolu yordai var onu demek istiyorum gerek yok boyle seylere umarim anlatabilmisimdir.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    turbocuk istiyoruz

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Adamların kafalar hep baygın

xILuciferIx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunların kaldırımlara mantar koymak yasak falan mı? Bu kadar deliyle uğraşana kadar tenekeye çimento koyar atarım kaldırımlara arada dolaşır çekilen varsa düzeltirim.

Er34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı xILuciferIx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunların kaldırımlara mantar koymak yasak falan mı? Bu kadar deliyle uğraşana kadar tenekeye çimento koyar atarım kaldırımlara arada dolaşır çekilen varsa düzeltirim.
    Devlet büyükleri de videoları seviyorsa demek ki. Makara bitmesin diye yapmıyorlardır

doush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hala gereksiz mereksiz diyenler var simdi anliyorum canli kanli ne kafa yasadiklarini ustlerine suren silah cekenlerin. Adamlar kibarca geri donun diyorlar, bir cogu da yapiyor diger geriye kalani da insan diye geciniyor iste. Turkiyede olsa yemez vururlar oldururler asarlar keserler, haklisiniz boyle igrenc bir milletmisiz demek ki baksaniza su otomobil forumunda bile destekleyen var ustlerine surenleri vs.
    Alıntı DeNNis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen iskender ustaya git 51lik borudan beyin kıvırsın sana

westalim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bir zamanlar Ankara'da A takımı vardı turgut altınok zamanında heralde hapishaneden çıkan kelli felli adamlar toros araçlarla dolanıyolardı parklarda işini görenleri enseliyolardı. memlekette işsiz çok kurucan ekibi vericen bu vazifeyi adamların zaten kaybedecek birşeyleri yok kıvamında geziyolar ben görünce yol değiştiriyorum. küçük bir eğitimden sonra iş yapıcaklar bir nevi devlete vatana millete hayırları dokunur. bu lambalarda arabanın camına yatanları arabaya vuranları para versen beğenmeyenleride toplarlarsa süper olur.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı westalim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir zamanlar Ankara'da A takımı vardı turgut altınok zamanında heralde hapishaneden çıkan kelli felli adamlar toros araçlarla dolanıyolardı parklarda işini görenleri enseliyolardı. memlekette işsiz çok kurucan ekibi vericen bu vazifeyi adamların zaten kaybedecek birşeyleri yok kıvamında geziyolar ben görünce yol değiştiriyorum. küçük bir eğitimden sonra iş yapıcaklar bir nevi devlete vatana millete hayırları dokunur. bu lambalarda arabanın camına yatanları arabaya vuranları para versen beğenmeyenleride toplarlarsa süper olur.
    O dediğin zamanında yapıldı. Görevi iyiye kullanandan çok kötüye kullanan oldu. Çoğu tasfiye edildi.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler