User Tag List

Sayfa 8/16 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
288 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu Görünüşü

mody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GİRİŞ-CIKIŞ YAPILACAK BOLGE VE KOPRU GECİŞİNE GORE UCRET HESAPLAMA

hamdolsun asyadan avrupaya geçişte köprü parası almıyorlar
    Everyone knows that 2003 was the last year of the real S2000!

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Nameless34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam da "kesin selfie yapmak için durmuşlardır" yazacaktım, ne olur ne olmaz videoyu izleyeyim günah almayayım dedim ama yanılmamışım, ya koprude durup resim cekmek nasıl bir beyinsizliktir anlayamıyorum, ünlüler dahil bunu yapıyorlar, hatta sırf resim çekmek için giden bile duydum gördüm, , tarihte yapılan ilk köprü mü bu? Yoksa selfie çekmek için özel bir köprü mü? Selfie başına para mı alıyorsunuz?

Ha birde işe yarayıp yaramaması konusunda ekşide çok güzel bir yazı var alıntıladım;

O kim ne derse desin hizmettir diyen ağzınıza tüküreyim hiçbir şey diyemeyin olur mu?
    yatırımmış. neden yatırım gerekti? 2. köprü o trafik sorununu çözecekti mesela. ne oldu? sultangazi, başakşehir, ümraniye, sancaktepe, samandıra ve seyrantepe gibi yeni varoştan bozma semtler doğurdu. tam 5.000.000 yen nüfus kazandırdı şehre.
    sen sanıyor musun ki 3. köprü ile sorunlar çözülecek. nah çözülecek!! sarıyer ve beykoz mitoz bölünecek ve 10 tane daha yeni semt çıkacak en az 6.000.000 yeni nüfus ile. üstelik bu insanlar müthiş şartlara gelmiyor. bakın eskiden o kapıcı dairesi diye tabir edilen evlere loft etiketi koyup 40 m2'de 3 insan yaşatmaya çalışıyorlar.
    peki neden biz bu nüfusu buraya taşımak istiyoruz? ne yetmiyor bize şehirde? çok iş imkanı var ve çalışacak insan mı yok?
    tersten sorayım. ne artıyor bu şehirde? ne fazla? neyi almaya çağırıyoruz herkesi?
    neden finans merkezini bile buraya hiç kımıldamayan trafiğin tam içerisine kuruyoruz? ne ranttır bu. ne açlıktır bu. ne doymazlıktır bu. ne aymazlıktır bu?
    tamamen atıyorum; mesela ankara finans merkezi, bursa sanayi merkezi, eskişehir eğlence merkezi, çanakkale deniz taşımacılığı merkezi, izmir ticaret merkezi olsa? istanbul old city, turizm, eğlence ve e-ticareti taşısa? hala daha sanayi siteleri var yahu?
    adam fabrikanın çaprazındaki siteden şehrin merkezinde havuzlu sitede oturuyorum diye ev alıp çocuğunu o fabrika atıklarının dibinde basketbol oynamaya çıkarıyor.
    türkiye ile aynı nüfuslara sahip almanya'da 3 milyon nüfusu aşan kaç şehir var? bir elin sayısını geçmez. hepsini toplasan istanbul etmez. peki bu şehirlerde ne eksik? hiçbir şey. hepsi başka yönleri ile öne çıkmış. münih'e yüklenip 30 milyona dayamamışlar şehir nüfusunu.
    bunu ne zaman anlayacaksınız? evden çıkıp gaza basmaya çalıştığınızda trafiğin hiç akmadığı zaman mı? nefes alamayacak duruma gelince mi? çocuklar park diye ağlarken yeşilin tonlarını unuttuğunuz aklınıza gelince mi?
    istediğiniz şehir tam olarak bu mu? riyadh burası. suudi arap başkenti. para *** ama vizyon sıfır. yeşil yok ya şehirde. her şeyi geçtim yeşil yok.
    insanlar 9 saat mesai yapıp 5 saat yol çeker oldu. bunun cevabı köprü değil.
    bugün yayınlanan fotoğraflarına iyi bakın. 10 sene sonra her yeri bina olacak. daha bugün 3. köprüye 5 dakika diye konut projesi reklamı gördüm. iyi bakın doğanın amına nasıl koyulacağına. iyi bakın istanbul'un anasının nasıl sikileceğine. canlı bir tecavüz ve kanlı bir ölüme şahit oluyorsunuz. olacaksınız! anlayamayacaksınız bile.
    gidin bir akşam bol ormanlı bir yerde yatın ve sabah kalkınca nasıl kalktığınıza bakın ne olur? bakın neyi kaçırdığınız belki dank eder.
    çekemiyorlarmış... kim kıskanacak kim ne yapacak sizin boklu beton yığınlarınızı be? merkel senin ülkenin yarısı kadar güneş almayan yerde güneş enerjisi ile kendisini dışa bağımlı olmaktan kurtarıyor. sen rusya doğalgaz vermese beton sıçarsın kışları. yap güneş enerjisi santralleri diyelim ki aaaa bak proje var burada.
    sivas'tan yeni gelmiş esnaf kafası 30 sene boyunca boğazın incisi şehre çöreklenince böyle oluyor işte ne yazık ki. para nereden gelirse günü nereden kurtarırsak oraya çökelim. iki tabure koyup tavla atın osman gazi köprüsünün yanına da. nasılsa zarar yok. etrak-ı biidrak ordusu ödüyor nasıl olsa paşa paşa değil mi?
    türkün türk'e mastürbasyonu bitmedi gitti. hadi işi geliştiren adam oradaki arsasının sakalına bakıyor. senin götünde donun yok. o köprüden geçecek paran yok ama hizmet geldi diyorsun. bak evladım kamu hizmeti ücretsiz olur bundan bile haberin yok. boğaz köprüsü parasını 25 kere çıkardığı halde hala paralı. hani masrafını çıkarıp ücretsiz olacaktı. bu mu hizmet anlayışınız? bu mu belediyecilik? bu mu devletçilik?
    burada lafım akp'ye değil sadece. 30 senedir kim geldiyse sıçtı gitti.
    sadece laiklik değil halkçılığın da amına koydunuz devletçiliğin de. milliyetçiliği ayaklar altına aldınız. inkilapçılık zaten unutuldu. osmanlı başta olsa şu 15 senede tanzimattı ıslahattı iki adım ileri giderdi be.
    ülkenin başındakinin oğlu çocuklarım iyi eğitim alamıyor diye italya'ya gider. beriki tedavisi için amerika'ya gider. hani eğitim reformu? nerede sağlık reformu?
    kültür ve görgü açısından özal zamanından bile daha beter bir çöküntü var. dünyada 1 var bizde 3 var. cehaleti kutsallaştıran, tecavüzü norm olarak ele alan bir toplum köprüyü sabunlayıp mastürbasyon yapınca ayıp olmuyor size göre.
    ama benim gözüme batıyor. hem köprü batıyor hem kesilen ağaçlar batıyor hem sizin o oportunist ağzınızdan tükürükler saçarak çıkan iğrenç cümleler batıyor.
    inandığınız allah'tan bulun be. içine ettiniz istanbul'un. yıllarca aç kalmaktan ve hırslanmaktan doymak bilmeyen gözünüze göz göre göre kurban ettiniz rant için.
    rus kasabası sayılacak estonya yeşil alanları koruyup, çocuklarına okulda bilişim ve kod dersi verirken çocuklarınız köprü han hamam kervansaray inşaatlarında moloz tozu yuta yuta geberip gidecek haberiniz yok.
    Çok güzel yazmışsın ama sen, ben hariç anlayan çıkmaz. Muhalefet oluruz, bizim bir tarafımıza koymaya kalkışırlar, hakaret ederler.

Köprüleri, üst yapıları, alt yapıları hep evlerinden getiriyorlar herhalde ama niye fotoğraflarını da iliştiriyorlar ben onu anlamıyorum. Şimdi elin İtalyanı'na ayıp değil mi ? Köprüde adamların emeği var bari birkaç günlüğüne İtalyan marşı çal olmadı bayrağını sallandır, adamların da gönlünü al.

Biz yaptık diyorlar da oradaki biz zaten yine kendileri, ama ödeyen hepimiz oluyoruz. Yaparken onlar yapıyor, hesap istenince hepimiz oluyoruz ve birgüzel ödüyoruz. Ama sırf köprü maliyetini, geçiş ücretini ödesek yine iyi, giden temiz havayı, doğayı, bilmem kaç çeşit kalmış hayvanın da bedelini ödüyoruz ve ödeyeceğiz. Ama ben inanıyorum, doğa birgün kendinden alınanı geri alacak, ama bugün olur ama yarın.

Doğa ve yeşil kimsenin umrunda değil, yeterki kese dolsun, çoluk çocuk orman, ağaç...vs görmese de olur. Olmadı herkes evine bir banzai ağacı alır, yerde kaplamaz, sorana da ağaç diye gösterirler.

Otobanın dibine tamda ölümcül bölge olarak adlandırılan bölgeye sitecikler dikerler sağlığı, huzuru umursamayanlara da bir güzel çakarlar oh mis. Kamyon geçince evin içinden geçer gibi geçer. Sesten zaten zır deli kıvama gelirsin hemde egzoz gazından bir güzel zehirlenirsin, çocuğunda kurşun birikir, abuk sabuk tedavisi olmayan hastalıklar ile boğuşursun.

Dediğin gibi o yolların etrafına çakma mahalleler, semtler oluştururlar, heryere konutları da dikerler ama sonra o müthiş altyapıya da bunların pisliğini, elektriğini, doğal gazını, suyunu ıvırını zıvırını bağlarlar. Birgün bu şehrin olmayan altyapısı da çökecek, hepimiz foseptik içinde kalacağız. Elektrik yetmeyecek ki zaten o çakma semtlerde her hafta muntazam elektrik gidiyor. Kayıp kaçak ve sayaç okuma bedelini alan firmalar kesinti olunca havalara bakıyor, belli bir kesinti toplamından sonra senin belli birmiktar parayı geri alma hakkın oluyor ama kimsenin haberi yok. Sende sonra o zırt pırt kesilen elektrik yüzünden bozulan eşyalarını yenilemek için çırpınırsın yine kimse yanında olmaz. Hadi bu basit ıvırı zıvırı geçtim, köprü ve yollar kuzeye bakıyor, civarında yapılacak konutlarda kutup iklimi şahane olur.

Uzattım ama olay sırf yitip giden doğa, ağaç falan değil. Sen olmayan altyapına yeni bağlantılar yapacaksın sonra haberlerde izleriz falanca çakma semtte 1 hafta elektrik verilemeycek. Falanca semtte kanalizasyon tıkandı evler foseptik içinde kaldı. Sonra, evlet bize bakmıyor, belediye işini yapmıyor diyecekler. Esasende canım kardeşim sen oradan ev aldığın için zaten kimse seni sallamayacak sen o kanalizasyonda yüzmeye devam.

Bir Ekonomik Tetikçinin İtirafları diye 4 kitap var. Okumayanlar okusun, okuyanlarda okumayacak olanlara olanı biteni ve olabilecekleri anlatsın. Biz kocaman bir borç batağındayız ve ben kahin değilim ama ayakta durabilmek için en fazla 2 ay veriyorum. 2 ay sonra işsizlik zirve yaptığında, iş yerleri kapandığında trafik derdimiz de olmayacak ve dolayısıyla kimse köprülerden de bahsetmeyecek, savunulacak bir tarafı kalmayacak.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ayrıca, kahin olmaya gerek yok. Pek yakında şehirler arası taşımacılığa ve nakliyata güzel zam yaparlar. Sorna o zam alt dallar halinde yediğimiz, içtiğimiz, giydiğimiz, kullandığımız, bindiğimiz...vs herşeye okkalı şekilde yansır.
    Neyse ama merak etmeyin tarıma pek birşey yansımaz, ne de olsa sarımsak Çin'den, kırmızı mercimek Kanada'dan, muz Ekvator'dan geliyor...vs onlarda sıkıntı yok.
    Pirinci falanda free shipping ile alibaba.com'dan alırız oh mis.

metinalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ağzına sağlık @Nameless34

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı mody Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    GİRİŞ-CIKIŞ YAPILACAK BOLGE VE KOPRU GECİŞİNE GORE UCRET HESAPLAMA

hamdolsun asyadan avrupaya geçişte köprü parası almıyorlar
    kısaca oha

altın varaklı falanmı köprü+yol ücretler niye böyle abuk subuk. hem kabaca 60 70 hatta daha fazla km köpruye ulasmak için gidecem hemde karşıya geçmek için istoç tem-riva yol+köprü dahil 26.45 TL verecem. yani kabaca yakıt masrafıyla 50lik olacaksın karşıya geçtiğin saniye.

zorunlu olarak gidecek sınıf 4; yani 4 ve 5 dingilli kamyon yapınca aynı rotada 103.80 TL oluyormuş
    1881 - 193

metinalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hacılar bakın 5 sene önce ile 5 sene sonramız bile aynı değil insanlar rant diyorlar anlamıyorum tamam

sen simdi bilgisayar yapıyorsun değilmi ? içindeki cip seti ahmet usta ekranı mehmet usta yapıyor ve sen bunlar tanıyorsun sana güzel paralara iyi işler yapıyorlare onlara vermeyip tanımadığınamı vericeksin allah için bir düşünüp konuşun ya 10 sene önce istanbul nekadar dı bukadar mıydı

3 kişilk bir ailede 4 araba var hacim yapmayın arabası olmayan kalmadı evet şehir büyümek zorunda amerika böyle değilmi ? büyük otobanları yokmu trafik cekmiyorlarmı ? yapmayın etmeyin hangi kitada boğaz var lan sabah aksam geçtiğiniz shir büyüyüp yollar küçük kalırsa sıcarsınız simcity oynayın en basiti

bal tutan parmağını yalar kardeşim gayet basit bence.
    hayırlı olsun bize köprüü
    Desene boşuna kurulmuş okadar satılama birirmi devlete madem tanıdığa verecez

sword - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    üsküdarda oturuyorum rivaya gidicem otoban 11,5tl imiş nerdeyse ankara parası

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    ya iki dk didişmeden yazamıyor musunuz
    mutlu olan da var mutsuz olan da. Olan istanbula olacak 20 sene önce ataşehir yoktu oralarda yeşil alanla vardı. Herkes uzak diyordu.

Bak şimdi iğne atsan yere değmez, trafik şehir dışına filan çıkmayacak, şehir üçüncü köprüyü de yutacak. nüfus 25 milyon olacak.
    Built to fall....

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Oz` Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hacılar bakın 5 sene önce ile 5 sene sonramız bile aynı değil insanlar rant diyorlar anlamıyorum tamam

sen simdi bilgisayar yapıyorsun değilmi ? içindeki cip seti ahmet usta ekranı mehmet usta yapıyor ve sen bunlar tanıyorsun sana güzel paralara iyi işler yapıyorlare onlara vermeyip tanımadığınamı vericeksin allah için bir düşünüp konuşun ya 10 sene önce istanbul nekadar dı bukadar mıydı

3 kişilk bir ailede 4 araba var hacim yapmayın arabası olmayan kalmadı evet şehir büyümek zorunda amerika böyle değilmi ? büyük otobanları yokmu trafik cekmiyorlarmı ? yapmayın etmeyin hangi kitada boğaz var lan sabah aksam geçtiğiniz shir büyüyüp yollar küçük kalırsa sıcarsınız simcity oynayın en basiti

bal tutan parmağını yalar kardeşim gayet basit bence.

hayırlı olsun bize köprüü
    hain simcity öyle mi oynanıyor,
    trafik artınca tren, metro yapıyorsun, şehirde banliyö treni yok, 2015 den beri açılcak.

Yol yaparak trafiğe çözüm bulamazsın, hele benzini, asfaltın hammadesini başka ülkeden alıyorsan bir o kadar kötü.

İngilizler yapmasa o da olmayacaktı ya neyse..
    Built to fall....

KA®ANLIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sword Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üsküdarda oturuyorum rivaya gidicem otoban 11,5tl imiş nerdeyse ankara parası
    işte bunun farkına vardığımızda toplum DOĞRU tepki vermiş olacak.

ben bunu Yalova-Gemlik arasındaki otobanda örneklemiştim.

40-50km uzunluktaki otobana 8.75TL ödüyoruz.
    Neden ? YAP-İŞLET-DEVRET olsun diye. Devlete yapılan yolların MALİ yükü olmasın diye.

Devlet BÜTÇESİ ile yapılan Ankara otobanına bakıyoruz. 400km 14TL.

e nerede kaldı HİZMET anlayışı.

Aynı şey Üsküdar-Riva arası içinde geçerli. Fiyatı yazmışsın işte. 11.5TL...

hadi onu da geçtim, bu işin bir de GARANTİ ARAÇ SAYISI var.

çok merak ediyorum, KÖRFEZ KÖPRÜSÜ (Osmangazi Köprüsü)'nden kaç araba geçiyor günlük son 1 aydır...

O köprünün geçiş ücreti için firma ile 35$+KDV olarak anlaşılmış ve öyle sözleşme imzalanmış.

Devlet maliyetin yüksek olması nedeniyle geçiş ücretini şu anlık 25$+KDV olarak VATANDAŞTAN çıkan para olarak gösterse de,
    bu geçen araçların arasındaki 10$ lık farkın devlet tarafından yüklenici firmaya ödendiğini, yani dolaylı olarak geçen geçmeyen bütün vatandaşlardan bu 10$ lık ücretin alındığını kim biliyor ?
    Dikkat edin bu işin GEÇEN ARAÇLARDAN OLUŞAN FARKIN malileştirilmesi.
    Bir de GÜNLÜK GARANTİ ARAÇ SAYISI var. o da 40.000 araçtı sanıyorum. Bu 40.000 araçlık garanti de yine 35$ üzerinden işliyor, geçmeyen her aracın ücretini 40$ olarak devlet yine yüklenici firmaya ödüyor.

Şimdi durup bir düşünün,

arkadaş, devlet cebinden 1 kuruş para ödemeden köprü yaptırıyor, (devlet bankalarından yüklenici firmalara verilen kredilerle ilgili çok ciddi iddialar var ama kesin bilgi sahibi olmadığım için bu konuya girmiyorum)
    para devletten çıkmıyor, ülkenin kaynakları kullanılıyor, devletin kasasından yüklenici firmalar para kazanıyor.

e o zaman da ben VATANDAŞ OLARAK tabiki soracağım,

arkadaş bu garanti araba parasını sen bu yüklenicilere ödeyeceksin madem,
    e bu yüklenici firmalara finans desteği sağlayıp devlet bankalarından kredi çekeceksin madem,
    e vatandaşına DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN FİYATA geçiş sağlayacaksın madem,

e peki o zaman yüklenici firmayı neden zengin ediyoruz ?????
    onu zengin edeceğimiz paralarla bu köprünün geçiş ücreti %50 daha ucuz olmaz mıydı ????

1990 lardaki TEKNOLOJİ ve İMKANLARLA yapılan ankara otoyolunu bugün 14TL ye kullanabiliyorsak,
    günümüz teknoloji ve imkanıyla bunu 7TL ye düşürecek projeler yapmak değil midir MİLLETE HİZMET ?
    yoksa 4 katı pahalısına köstürmek midir vatandaşa ?

bunu anladığımız zaman bir yol kat edebiliriz ancak MİLLET olarak...

yoksa işimiz zor...
    Loading...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    15milyon+ istanbullu herkes 250tl versin 4. köprüyü yapak sonra bedavaya geceriz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı KA®ANLIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok merak ediyorum, KÖRFEZ KÖPRÜSÜ (Osmangazi Köprüsü)'nden kaç araba geçiyor günlük son 1 aydır...
    El-cevap çektiğim fotorğaf ile olsun. 1 ayda kaç otomobil geçti bilmiyorum ama 2 kere kullandım, ikisinde de manzara aynıydı.
    Gişelere geldiğimde ben dahil toplasan 5 otomobil kadardık. (Bu fotoğrafı haftaiçi 17:33'de çekmiştim. Sabah 09:00'da da manzara aynıydı.)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @KA®ANLIK Bak bunları da yine dönüş yolunda hafta içi 19:00 ciavrıdna çekmiştim. Millet o saatte evine dönüyor.

Gişelerde toplasan en fazla 10 otomobil var. Bu adamlar niye duruyor, bunların HGS'de bakiye yetersiz, HGS'de nakit verip geçmeye çalışıyorlar. Tam 10dk hepsinin pazarlığı bitsin diye beklemiştim. Reizlliğe bak ya, HGS'de sürekli yüksek bakiye ile geçmen lazım ki böyle dakikalarca bekleme.

https://s17.postimg.org/5hbyntabz/osm3.jpg

https://s13.postimg.org/nii22sqxz/osm2.jpg

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçtiğimiz ay İstanbul-Konya arası yolculuğumda ne giderken ne de gelirken kullanmadım köprüyü. Zamanım var, neden geçip para vereyim ki? Çevresinden dolaşmak daha ucuz.
    "Korkmadık, savaştık"

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şirket aracımla osmangazi köprüsünü devamlı kullanıyorum

ücret dolaylıda olsa japonyadan çıktığı için ücreti pek iplemiyoruz ama en az 20 kez geçmişimdir ücretli olarak, bir kere kalabalığa denk gelmedim

güzel yanı otobanda 170 - 180 sabit gidebilmek
    - Bize Her Yer TRABZON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçtiğimiz ay İstanbul-Konya arası yolculuğumda ne giderken ne de gelirken kullanmadım köprüyü. Zamanım var, neden geçip para vereyim ki? Çevresinden dolaşmak daha ucuz.
    Benim zamanım olmadığından mecburen kullandım yoksa bende feribota biner en azından 1 saat şekerleme yapardım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı by.gkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hgs de bakiye yoksa cepte para da yoksa noluyor otobanda mahsur muyuz acaba
    Kredi kartı seçeneği de var. Artık onda da bakiye yoksa, gişelerde mesai yaparsın

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3.köprünün tem e olumlu etkisi acık bir sekilde var. mahmutbey giselere kadar akıcı trafik. 2. köprü istikametide akıcı. ancak yinede fazladan 100 km yolu dolanmayıp cezayı göze alarak teme giren kamyonlar mevcut onların yaptırımı ne olacak bilmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gecen girdiğim ogs den cıkış yaptım yanı tek giriş cıkış 0tl yazdı sapancaya gelmeden otobanın altından gıseye gırmeden dönüş tarafına gecıren bir yol var geri dönmem gerekiyordu tabelesız bır cıkıs gördüm ve böyle bir durum oldu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler