User Tag List

Sayfa 1/3 123 SonSon
42 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Fiat Bravo HGT 2.0 5 Silindir 155 HP ?

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fiat Bravo HGT 2.0 5 Silindir 155 HP ?

Herkese Merhabalar.

Şuan Elimdeki Lada Samara Aracımı Satıp Lada Defterini Kapatmak İstiyorum.

20.000 Lira Gibi Tek Atımlık Mermi Bir Bütçem Olacağını Tahmin Ediyorum ( Tek Atımlık Olduğu İçin İyi Kullanmam Gerek )

1.4S EK Honda Civic Baktım Çoğu Patlak - Donanımsız.
    1.6İ Bmw E30 Baktım Yine Aynı Şekilde Bunlarda Patlak ve Donanımsız.

Aklıma Bravo HGT Geldi, Kullanan Bir Kaç Tanıdığım Var Hallerinden Memnunlar, MK1 Tavsiye Ediyorlar MK2'lerin Gazı Felan Sesörlüymüş Elektrik Aksamı Biraz Karadüzen Olduğu İçin Sıkıntıları Yaşanabiliyormuş, MK2'ler 155 HP MK1'ler 147 HP Fabrika Verileri ( İnsanın Aklına'de Düşmüyor Değil 8 Beygir Atmosferik Benzinli Bir Araç İçin Az Bir Güç Değil )

Araç LPG'li Olacak Çünkü Günlükte Kullanılacak, Hobi Aracı Olmayacak Yani Bildiğiniz Bakkala Çakkala Felanda Bu Arkadaşla Gideceğim.

Bravo HGT Hakkında Tavsiyelerinizi - Düşüncelerinizi Bekliyorum.
    Yada Ne Yapacaksın HGT'yi Git Şunu Al Diyebilirsiniz Tavsiyelere Açığım.

Şimdiden Teşekkürler.

MertSerhanÖ. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğer tek atımlık merminiz var ise bence hiç hgt'ye bulaşmayın.Ha sorunlu makinadır demiyorum ama allah korusun ihtiyacınız olur ikinci elde sıkıntı yaşarsınız.Bence 20.000 tl niz var ise,iyice araştırıp bitane 1.7 corsa alın.Hem dizel,hem bi yazılım yaparsınız gayet keyifle binersiniz.Yok benzinli olacak illa dersenizde bence 1.4 civic.En azından 2.eli peynir ekmek gibi
    Sizin Maymun Olmanıza Darwin de Şaşkın.

Belly Detail

Splendour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    corsa gsi bakabilirsiniz,hem biraz paranızda cebinizde kalır istediğiniz gibi oynarsınız.

CooLeqenD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bak sana şu kadar kısa bir tavsiye vericem " HGT mi ? Kaç kurtar kendini!. " bu kadar kısa bir şey, gençliğine yazık edersin başka bir şey değil. Spor araç gözüyle bakma o araca spor falan değil, ustası yok parçaları pahallı dilinden anlayan yok, aha yatak mı sardım aha bir şey mi oldu diye geçmesin gençliğin. 20 Bin liran var ise Saxo VTS al, 106 GTI al harcadığın ve harcıyacağın para karşılığını versin çok yakın arkadaşım da var gerek yok yani...
    Otomobil Fotoğrafcısı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MertSerhanÖ. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer tek atımlık merminiz var ise bence hiç hgt'ye bulaşmayın.Ha sorunlu makinadır demiyorum ama allah korusun ihtiyacınız olur ikinci elde sıkıntı yaşarsınız.Bence 20.000 tl niz var ise,iyice araştırıp bitane 1.7 corsa alın.Hem dizel,hem bi yazılım yaparsınız gayet keyifle binersiniz.Yok benzinli olacak illa dersenizde bence 1.4 civic.En azından 2.eli peynir ekmek gibi
    Dizelde Pek Gönlüm Yok, Dizel Alırsam Modelli Bir Şey Alır Stock Şekilde Ekonomi Yaparak Binerim Diye Düşünüyorum

Alıntı Splendour Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    corsa gsi bakabilirsiniz,hem biraz paranızda cebinizde kalır istediğiniz gibi oynarsınız.
    Merhaba, Corsa GSİ Evet Donanım Olarak Tatmin Etti Beni Ancak Birazda Kırbacı Vurduğumda Yürüyen Bir Şey İstiyorum, Örneklerde Belirttiğim Civic - E30'dan Daha Hızlı GSi Ancak Yinede En Az HGT Kadar Yürümesi Lazım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CooLeqenD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak sana şu kadar kısa bir tavsiye vericem " HGT mi ? Kaç kurtar kendini!. " bu kadar kısa bir şey, gençliğine yazık edersin başka bir şey değil. Spor araç gözüyle bakma o araca spor falan değil, ustası yok parçaları pahallı dilinden anlayan yok, aha yatak mı sardım aha bir şey mi oldu diye geçmesin gençliğin. 20 Bin liran var ise Saxo VTS al, 106 GTI al harcadığın ve harcıyacağın para karşılığını versin çok yakın arkadaşım da var gerek yok yani...
    106 GTi ve Saxo VTS Her İkiside Aklıma Geldi Ancak LPG Uyumlu Olmamaları Beni Düşündürüyor, HGT Hakkında Genel Olarak Sizin Gibi Düşünen İnsan Çok.
    Bulaşmamak Lazım Galiba HGT'lere

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hgt de temiz bulabilirsen alınır da ustası problem. Yani çoğu kisi dukkana sokmuyor bile..

serci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cok fantezi aracı olur hgt bence ..
    astra gsi
    corsa gsi
    saxo vts
    106 gti
    Su an ben clio rsi'a biniyorum ..

metin_1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    normal astra gsi düşünmüyormusunuz? hgt gibi yürür corsadan daha iyi donanımlı ve yine o fiyatlara temizini bulursunuz?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AşkınS. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hgt de temiz bulabilirsen alınır da ustası problem. Yani çoğu kisi dukkana sokmuyor bile..
    HGT Kafamdan Silinmeye Başladı Yavaştan

Alıntı serci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok fantezi aracı olur hgt bence ..
    astra gsi
    corsa gsi
    saxo vts
    106 gti
    Su an ben clio rsi'a biniyorum ..
    Clio RSi'a Niyetlenmiştim Samaradan Önce Almayada Gittim Ama Exper 3 Sayfa Rapor Çıkarınca Vazgeçtim .

Alıntı metin_1989 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    normal astra gsi düşünmüyormusunuz? hgt gibi yürür corsadan daha iyi donanımlı ve yine o fiyatlara temizini bulursunuz?
    Astra GSi Olabilir Zamanında 136 Ecotech İle Bi 100 Kilometre Yol Yapmıştım, Ancak Alırsam Kesinlikle Body Kitten Ötürü SFi Alırım, Biraz Bilgi Alma Şansım Varmı SFi Hakkında ?

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hgt mk1 çok yakın arkadaşımda var. 5 yıldır sadece bakımla adam şehirlerarası turluyor. İkinci el alıp 70bin km bindi herif yağ su değişe değişe. Ben de çok kullandım, hala da kullanıyoruz.

Tüplü değildi bizim aldığımız araç, tüp taktığın anda bozuluyor hgtler. Biz de takmadık. Doğru kullanımda da 8lt falan yakıyor şehir içinde 100kmde, biz yıllardır bu veriyi yakalıyoruz yani.

Otomobil kullanmayı biraz bilmek gerekli sadece hgt kullanmak için. Öyle şehir içinde gazlayıp gazlayıp hemen arkasından trafiğe girmeyi pek sevmez hgtler. Zaten önünde tıkalı trafik görüp gazlayan adama da şüpheyle bakmak lazım. Soğukken basınca mesela 50-60bin km sonra egzantrik yiyebiliyormuş. Çok normal. Biz bunu hiç yapmadık, egzantrikler de sapasağlam.

Başka sorunları hep elektriksel oluyor. O da lpgsiz ve kurcalanmamış bir araç alırsan olmuyor. Tesisatı narin, pek kurcalamaya gelmiyor.

Genel olarak çok keyifli bir araç. Ben cidden mk1 tavsiye ederim.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

metin_1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ecotech te olabılır ama bulabılırsenız doch alırsanız cok daha ıyı olur 156 bg sfi motor temiz bulursanız üzmezde kendı aracım hala benzınde kullanıyorum maşallah sorun yok basmazsam normal yakıyor tavsiye ederim

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sesi soluğu yürüyüşü güzeldir. ama velakin o paralara çok daha mantıklı araçlar var , en basitinden 1.7 dti , en azından kafan rahat olur. hgt ye o para yazık bence.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Murad35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hocam sıkı bir gsi takipçisiydim sonunda sahibi olabildim ben sfi diye bahsettiğiniz 150 hp lik c20xe motorlu ama bodykitsiz bir araca sahibim.Yakıt anlamında ben 1.6 atmosferiklerden bir farkını göremedim düzgün bir yazılım ve beyin ile alt devirleri inanılmaz keyifli bir araç oluyor sakin kullanımda 0.35 kuruş yakıyorum.2000 lira gibi mekanik için masraf yaptım aracıma kullanırken içim rahat olsun istedim gerçek anlamda malzeme kalitesi güzel ve hot hatch hissini çok güzel hissettiren bir araba astra gsi.Sürüş pozisyonu ses direksiyon ve gaz tepkimesi gayet güzel bu paralara alınabilecek en iyi araba diye düşünüyorum.Ustası bulunabiliyor ama birde kurdu olanlar var onlardan bulabilirseniz içiniz çok rahat oluyor parçaları hem bulunabiliyor hem gereksiz pahalı değil.Performans anlamında ise 100-200 hızlanması gayet güzel sadece bir defa denedim eğimsiz yol denk geldiği için son hız olarak 250 de ibrem bitti ve bıraktım tabi yayların önemi var noktada biraz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HGT Temizse Alınabilecek Bir Araç Ama Temizi Piyasada Yok Gibi Bir Şey.
    Astra GSi Epey Kafama Yattı Ancak Onunda Temizi ***** Sitede Yok, El Altından Uygun Fiyatlara Bitirmek Lazım.

LPG Şart, Şuan Samaramda Benzinli Ocak - İncir İlişkisi Yaşıyoruz Kendisiyle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    HGT ye birsey diyemiycem ama bence baktigin arac tipi ve senelerini gozonunde bulundurursak geneli muhtemelen ince yanak jant helezon yazilim filtre egsoz vs ile surulmus standard bir kullanicinin redline e senede girdigini ilk sahibi yillarinda hafta girmis, garantisi bitince cinden gelme 3unci sinif cakma yedek parcalarla catma derme iscilik ile toplanmis muhtemelende birden fazla kez kaza gecirmis arac olma ihtimali var. Sahsen benim yorumum git 20ye biraz daha ekle daha temiz guncel bir punto dizel fln al canin yanmasin

!KO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tek atımlık mermi ile zamanının performans araclarını almak kendine sıkmak gibi bişey bence

20bin liraya performans yok yani anlıycagın ha tatmin olabılecegın araçlar var vts gti 1.7dti gibi

ben senin yerinde olsam 1.7dti alırım lpg ile uğraşmazdım

İlker G.

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yaşa ve gör hgt bizim bi arkadsş var resmen başında saç kalmadı keloldu
    PROSTOCK GARAGE

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bide hgt nin açılımını yazmayı unuttum
    homurdayıp gitmeyen tosbaga
    PROSTOCK GARAGE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler