User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
42 sonuçtan 39 ile 42 arası

Konu: Fiat Bravo HGT 2.0 5 Silindir 155 HP ?

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben olsam kısıtlı bir bütçe ile bu araçlara hiç girmem.. Burda bütün sayılan araçlar seni sanayiden çıkartmayacaktır temizini sorunsuzunu bulman şans işi.Ben olsam yine eski kasalardan 4 kapılı ama yuksek hacimli hızlı modellere bakardım.Temiz bulabilme imkanın daha yüksek.

Atıyorum ne gibi mesela 1.8 manuel lantis bulsan , kalan paraylada güzel bir cold air , komple headers , düz boru son susturucu kısa şanz. araçda hafif mis gibi sorunsuz gezersin güzelde yürür.Motoruda öküz gibi sağlamdır hiçbirşey olmaz kolay kolay.

burdan bir üyenin aracı bence çok güzel duruyor yılına rağmen

@lantis

Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek atımlık mermin var ve Hgt düşünüyorsun : )

sen bildiğin mermiye kafa atıyorsun bence : )

Japon gurubu araç bak bence sorunsuz olması bence senin için öncelik olması lazım
    istemsizce güldüm gerçi buda ne demek se ama cevap yanlış
    tek atımlık mermin var, sen onu ayağına sıkıyorsun
    PROSTOCK GARAGE

Network - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Lada'dan dolayı sanayide çok takılıp kalmazsanız eski de olsa parçası bulunur, arabadan anlayan bulunur, uygundur, yürür gider. Ama baktığınız araçların hepsi bence - kısıtlı bütçeyle - gençlik hevesidir. 155 rakamı dolgun gözükmektedir ama uzun uzun yazmaya gerek yok, sanayide üzerler.

Daha çok bilinen, hızlı satılabilecek, sorun olduğunda uygun fiyatlara iş yaptırabilecek araçlara konsantre olun... Yavaş yavaş yükselmek daha sağlıklı olacaktır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı gokhankenar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.0 16v tipo ile 2.0 20v bravo hgt ve 2.0 20v marea hlx lere çok açık fark olmasada atlamışlığım var Nedendir bilmem geçemiyorlar. gidişi aslında kötü değil ama ne bileyim 155hp falan olunca insan daha üst düzey bir performans bekliyor. Usta sıkıntısı olayına gelince. Hangi ilde ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama 2.0 16v tempra tipo ve 2.0 20v bravo hgt ve 2.0 20v marea hlx ler üzerinde master yapmış bir ustam var. Benim gözümde Türkiyede tek. Yıllardır 2.0 16v Tipo kullanırım sorunu giderilemeyen hiçbir arızam olmadı. Çok şükür ustam konusunda çok şanslıyım kafam rahat . Ayrıca yeri Bursa - Gemlikte. Adı Teoman Ergenç . Uzak illerden bile sürekli araç geliyor. Siirt ten tırla arızalı bir 2000 20v marea hlx geldi geçen ay. Ordu, Artvin, Mersin, Kahramanmaraş, Kırklareli. Aklımda kaldığı kadarıyla zamanında bu illerden de araçlar gelmişti...
    teoman abi candır neden sattım hlx'i işte bu yüzden teoman abi candır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler