User Tag List

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
141 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Dilediğiniz Aracı Senetle Satın Alabilirsiniz www.wowwo.com

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynı sistemle ben de araba veriyorum.Halamın oğlunla ortak galerimiz var,Tabi biz tanıdıklarla ya da sağlam kefili varsa araba veriyoruz.Bankalar artık kolay kolay kımseye kredi vermediğinden bu yöntem arttı. Sonuçta kimse ,kimseye çıkarı olmadan selam vermediği bi devirdeyiz tabıkı vade farkı koyulacak tefecilikle alakası yok. sen cebınden 40.000 tl para verip araba alıyorsun. adam sana ayda 2.000tl,2000 tl ödüyor para kısacası p.ç oluyor artı olarak paranı ya da arabanı alabıleceğin de muamma. yakın arkadasıma geçen sene 2009 insıgnıa verdim arabasını takastan aldım falan %40 ı peşin geldi bana geri kalanı 2000 tl lik senet yaptık çocuğun durumu iyi tarlaları bahçeleri var sorun olmaz dıyorduk. herif 1 kuruş vermedi aradık telefonları açmadı, köyüne gittik evınden çıkmadı. şerh falan koydurduk mal varlığına baktırdık tüm malı kayınçosunun üstüne almış piyasaya deli takmış meğersem haberimiz yok bizim arabayı da kumar borcuna karşılık satışsız biga çingene mafyasına vermiş adamlar 6 ay boyunca biga da yakalamalı arabayla gezmış nasıl olduysa kımse yakalamamış gittik hatırlı abilerimizi araya koyduk kendi arabamızı para verdikte aldık.
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Site de arabaların durumları yazmıyor kaza boya km vs plaka da kapalı. Detaylı yazılsa alıcak olanlar için daha faydalı olur insanın aklına pertten toplamamı diye geliyor taksitle alınıcak diye.

taytay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit: km ve plaka yazıyormuş.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''Para fakirden kazanılır''
    İmkanı olan gider Bmw'yi Mercedes'i sıfır faizle ya da şaka gibi faiz oranlarıyla alır.
    İmkanları kısıtlı olan gider Golf'ü 320d parasına mal eder.
    Hiç imkanı olmayan da gider böyle firmalardan 2 araba parasına tek araç alır.

Evkur'un İzmir versiyonlarından biri müşterimizdi (isim vermeyeyim). Abi dedim nasıl veriyorsunuz böyle vadeli. Nasıl güveniyorsunuz yani. Çok basit; avukatlarımız sağlam dedi. Ödemeyen 3 kişiden birini öyle bir kıstırıyorlar ki; diğer ikisinin zararını da ondan karşılıyoruz, olay bitiyor.

Velhasıl kelam; zorda kalmadıkça böyle alışverişlerden uzak durun. 30 binlik araca 60 bine binmektense, 10 binlik araca borçsuz binmeyi yeğlerim her zaman.
    yukarıdaki yazılanlara katılmakla birlikte ek olarak ; ben cebinde 5 kuruş parası olmayıp aracın tamamına kredi çekip bir dünya zihniyeti bile garipsiyorum ya vadeli araç mevzusu daha beteri.

Piyasadaki çoğu galeri bu sistemle çalışyor. Yeni bir sistem değil yani. Bence aklı başında hesabını kitabını bilen hiç kimse galeriden vadeli araç almaz. Vadeli araba alan adam ya batakçı adamdır , 3 - 5 ay patlayana kadar biner ya da görgüsüzdür. Niye gideyim 30 liralık arabayı 50 liraya mal edeyim kendime. 5 liram varsa 5 liralık arabaya binerim 10 liram varsa 10 liralık arabaya.

Ben galeriye kızmıyorum , ister tefeci deyin ister başka birşey. Adam para bağlamış ticarete , risk alıyor 5 parasız adama risk alıp araba veriyor. Üstüne koyacak tabi , ben olsam 50 bin lira koyarım üstüne hatta. Alan gerzekler olduktan sonra esnafa suç bulmam ben. Oturtmuşsa kucağına s.kecek elbet. ayık olsun düşmesinler...
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şunuda belirteyim , ben trilyonlarım dahi olsa vadeli araba işine girmem. En güzel ticaret al gülüm - ver gülüm. (bence)
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taytay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Site de arabaların durumları yazmıyor kaza boya km vs plaka da kapalı. Detaylı yazılsa alıcak olanlar için daha faydalı olur insanın aklına pertten toplamamı diye geliyor taksitle alınıcak diye.
    bu şekilde araba alan adam boyaya ekspertize bakmaz. esnaf için güzel tarafıda o zaten. pert patlak bitik itele gitsin , alanın eli mecbur sonuçta
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sistem ; İşi gücü yolunda olan , kenarda parası veya yatırımı olan , bankalarla arası kötü olmayan insanlara göre mantıksız tabii.

Yalnız adamların hedef kitleside bu sisteme tepki gösteren , yukarıda bahsettiğimiz insanlar değil..

Bu arada işletilen faize bakıp fiyat yüksek diyen arkadaşlar ;

30 binlira çektim geçen ay 36 ayda 37 bin olarak ödeyeceğim..

E bu adamlar bankaların yüzüne bakmadığı insanlara hizmet veriyor.. yani risk daha fazla.. Bir zahmet faiz de daha yüksek olmalı..
    Öncelikle bu zamanda güzel oranla çekmişsin. Sıradan müşteri için geri ödeme 38-39 civarı diyelim.

Bu arkadaşlardan 46700 liraya satılan Golf'ü aldığımızı düşünelim. 16 bin küsur lirasını peşin istiyorlar. Kalan 30 liranın 36 aylık geri ödemesi (masraflar dahil) 49 bin lira.

Şimdi sorarım size; 16 bin peşin veren için 15-20 arasına bir araç alıp eli bollaşınca yenilemesi mi mantıklı, yoksa illa yeni model alacağım diye fazladan 10-11 bin lira faiz ödemesi mi. Firmanın faiz oranı, masraflar da hesaba katıldığın 2,5 civarı. Korkunç bir rakam.

Bence hesap net. Hiç ödeme imkanı olmayana (peşinat vermeyene) zaten araba falan vermiyorlar. Kiralama ve leasing gibi paran cebinde durmuyor yani. Bazı galerilerin yaptığı gibi düşük peşinatla da vermiyorlar. %35 peşinatı her türlü ödüyorsun. İnsanlar ne diye böyle zorlu yolları seçer, anlamakta güçlük çekiyorum valla.

skyhigh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yakın bi arkadaşım pertten toplama bi vtec 2 yi 46500 tlye bu şekilde aldı araca peşin istenen rakam 29 idi bununda içmeye ayranı olmadığı için hepsini senet yaptı oda 46500 tl ye tekabül ediyor araba pert olduğu için sigorta+kaskoda 3750 lira tuttu bu adamın aylık geliri 2000 tl ve önümüzdeki ay işsiz kalacak krediyi iki aydır ödemiyor aileside varlıklı bi aile değil gerisini siz yorumlayın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ah Honda ahh nice gençleri yaktın böyle
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

kesici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wowwo peşinat miktarını %25'e çekmiş

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''Para fakirden kazanılır''
    İmkanı olan gider Bmw'yi Mercedes'i sıfır faizle ya da şaka gibi faiz oranlarıyla alır.
    İmkanları kısıtlı olan gider Golf'ü 320d parasına mal eder.
    Hiç imkanı olmayan da gider böyle firmalardan 2 araba parasına tek araç alır.
    Nokta Vuruşu Bir Yazı Tam Böyle Çerçeve Yapılıp Asılıcak Bir yazı.. Altına İmzamı Atarım..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

mkerim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabaların hesabını yapanlara faiz oranını bulmaya çalışanlara net hesap

Arabanın bedeli x 2 / 12 = aylık taksit

Açıklaması : çarp ikiye böl on ikiye derler bu işlerle uğraşanlar.
    1984 de turbo doğan ile uğraşırken MS ve AEM in kapısında beklerdik. Beyin yapsın da arabamıza takalım diye.
    İnternetin hızıda varla yok arası bir şeydi. Yoksa internet yok muydu???

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kimse zorla araç satmıyor ki bu sistemle. Alacak adam elbet hesabını yapar......
    Okumadan imzalamam.....

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50 bin liralık bir aracı yarısı peşin toplamda 75-80 bin geri ödemeli 36 ay vadeli olarak bağcılardan temiz esnaflardan alabilirsiniz

Killah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pesinat vermeden aracin tamamine kredi yahut senet cikartmak mumkun oluyor mu?
    Alıntı BarKing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski arabacilardan kim kaldi, Vaktinde saatimi satsam vtec aliodum, Simdi satsam sifir iki type r alirim

emre cubra aj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emre yeşil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Yeşil Holding bünyesinde kurmuş olduğumuz WOWWO hem kendi sitesin de hemde dışarıdan beğendiğiniz araç yada araçları sizin için nakit satın alır ve kefilsiz vadeli senetler ile dilediğiniz araca sahip olma imkanı sunar banka ve diğer finans şirketlerin den kredileri onaylanmayan kişilerin ve galericilerin daha çok tercih ettiği sistemdir.

uygun görülmez ise silinebilir teşekkür ederim.
    09,09,2017 tarihi’nde wowwo araba satış şirketinizden 2006 model Volkswagen Golf r32 marka 34 gre 71 plakalı araba için ödeme verdim bin TL. 000210 sıra no.lu tahsilât makbuzu elimde bulunmaktadır. İlk gittiğimde pazartesi satışın gerçekleşeceğini söylediler. Sonraki telefon görüşmelerimde arabanın sahibinin yeşil holdingin sahibinin oğlunun olduğu ve kendisinin amer icada olduğunu ve tromp ile inşaat yapacağını aybaşında geleceğini söylediler. Aybaşı geldiğinde arabanın muayenesi olmadığını muayene yaptıktan sonra vereceklerini söylediler. Bundan sonra 18kere aradım her defasından holding sahibine ulaşamadıklarını söylediler. Araba satışı için holding sahibine gerek yok vekâlet yeterli. 1 ayı geçkin sürede ödeme verdiğim araç müdahilinde başka araçlarda satıldı ama ödeme verdiğim için onlarında alamadım. Bizim ile ilgilenen muzaffer beyi şimdi aradım arabayı satmaktan vazgeçtiğini söyledi beni 1 aydan fazla beklettiler
    cupra AJ

ENGean - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu mesajdan itibari ile 1 yıl aradan sonra populer olmaya aday bi konu oldu

Geçmiş olsun hocam

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @emre cubra aj ben 2012 den beri bekliyorum 1 ay çok değil bence

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senet sanırım insanları dert sahibi yapılması için keşfesilmiş birşey.
    74 model sehpa...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler