User Tag List

Sayfa 3/55 İlkİlk 123451353 ... SonSon
1038 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Yeni Focus Rs Kaza Yaptı

Molev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şimdi bu adamların işi arabalara bakıp, limitlerini zorlayıp bu araçları alacak insanları -/+ bilgilendirmek e haliyle bir yerde muhakkak bir sorun oluşacak yapılan yorumlar eleştiriler çok acımasız olmuş zaten bizim gençlikte empati diye bir kuram yok empati yapamıyoruz tarafsız düşünemiyoruz bu 90 nesline münhasır bir hastalık, aracı sinan yada and kullanmış vs. hiç önemi yok bu arkadaşlar bir ekip ve birinden biri olmayınca bence inceleme videoları bana çok yavan geliyor kendi karakterleri olarak tekte de birçok araç testi yapan kişileri geçerler.

Eleştiren arkadaşlara söylüyorum sizin yaptığınız şu kendimden örnek veriyim yenibosna ve şirinevler istikametinde o arada her zaman trafik olur trafik tam açıldı derken birdaha durur ani bir şekilde,
    bu neden gerçekleşiyor bunu bilmiyorum her geçişimde çözmeye çalışıyorum, 2 yıl önce haftasonu saat 9 da 11 de olan üniv. sınavım için yoldaydım, tamda yenibosna tarafında ilerliyorum güneş vuruyo hafif sıcakladım, o sıra da trafik açıldı hafif hızlandım dedim trafik hızlandı iyi açıldı klimayı açmaya kafamı eğdim, kafamı bir kaldırdım trafik aniden durmuş frene bastım ama iş işten geçmişti abs filan yalan dibine kadar kökledim freni yok, araba gidiyo öndeki arabaya patlıycam baktım o kısa sürede nasıl bir şey hiç bilmiyorum birine zarar vericeğime olan kendi arabama olsun diyerekten arabamı metrobüs yolunun boş olduğunuda görerek bariyere doğrulttum, belki tutar yavaşlatır aracımı diye düz yolda tutmayan aracım o incecik teli tuttu ve aracımın yarısı metrobüs yolunda yarısı e5 te askıda kaldı, biraz nefes aldım arabadan indim öndeki araçta iki çocuk bir kadın olduğunu gördüm acıkcası o an kavrayamadım kaza yaptığımamı üzüleyim yoksa kazayı yapma şeklimemi sevineyim hersey bitti evime gittim ertesi gün oldu internette aracımın fotoğrafı şirinevlerde kaza yaptı bazı web sayfalarında altındaki yorumlar ise şu şekildeydi,

Böylelerine araç vermiyceksiniz, Yuh ne becerikliler var be kardeşim o aracı sen oraya nasıl çıkardın, Böyle spastiklere ehliyet vermiceksin falan fişman kendini bilmez olayın nasıl geliştiğini bilmez denyolar yazdıkça yazmış olayı bilip bilmeden empati nerede ? Sen olay anını gördünmü yorum yapıyosun ? O an düşünülenler neydi ? O an aracın durumu neydi ? Olayın gelişmesini sağlayan faktörler nelerdi ?

Hepimiz insanız ne hayatlarımız 4x4 lük nede kendilerimiz eleştiri yaparken lütfen biraz daha konu hakkında bilgi toplayalım doğru bilip ondan sonra konuyu yorumlayalım,

Gene uzun oldu kafa şişirdiysem kusura bakmayın saygılar,
    '' Astrolog ''

Alıntı driftboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    turbo desteğiyle 4 beygir almış, acaba emniyet kemerine mi taktı turboyu ?

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şımarıklık bu olayın neresinde? Bir aracı en güvenli olarak patlatacağın yer pistin ta kendisi. Ben de sınanı daha çok beğenenlerdenim hatta şoförlüğünun daha iyi olduğunu düşünürüm hep ama sınanı sinan yapan da and ile beraber olmasıdır, ayrıca bu olayın şoförle alakası yok.

Trafikte patlayıp da çocuk mu ezmiş? Garibanın birisinin arabasına mi zarar vermiş? Adam test aracını test ederken bir şekilde bunu yaşamış....

Niteliksiz, aşırı özgüvenli ama bi organa merhem olamayan bi nesil yetişiyor değil yetişti işte. Bir de her yerde bunlar. Empati bi kenarda kalsın, karşılarındaki insanlara saygısızlıkları, laubalilikleri başını almış gidiyor zaten.

Her şeyin en kralı sizsiniz helal.

Konuya gelince açıklama yapılmış zaten, geçmiş olsun demekten başka bir şey düşmez. Zaten bundan sonra daha dikkatli olacaklardır.

Ve acımasızca yorum yapan arkadaşlar, şunu bilin ki gireceğiniz bir bariyer bazen yolda rastlayacağınız küçük bi çakıl taşına bakar

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Beceriksizlik ve başarısızlık sonucu oluşan bir kaza sokakdaki çocuk bile 8. virajın ne olduğunu biliyor.

Pisti bilmekle iyi pilot olunmaz arabayı bilmeden sınırlarını bilmeden gireceğin her viraja tabela olursun.

Otopark ekibi değil bu yazdıklarım benim genel eleştirim.

Eleştirileri okuyup ders almak lazım bazıları saçma sapan yorumlar yapmış ama işin aslı olan bunlar.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beceriksizlik ve başarısızlık sonucu oluşan bir kaza sokakdaki çocuk bile 8. virajın ne olduğunu biliyor.

Pisti bilmekle iyi pilot olunmaz arabayı bilmeden sınırlarını bilmeden gireceğin her viraja tabela olursun.

Eleştirileri okuyup ders almak lazım bazıları saçma sapan yorumlar yapmış ama işin aslı olan bunlar.
    Bizi pist değil,pert araba ilgilendirir varsa bakalım.

S.A
    imzasız..

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o akşam caddede gazlarken fotoğraflarını çekmiş bizim çocuklar. hatta muhabette de etmişler ışıklarda. havaalanına gidiyorum demiş kullanan kişi.

Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

TechTurkey cem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OrcunInce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatta muhabette de etmişler ışıklarda.
    hani isiklarda durmuyor diye anlatiliyordu )

full gazlamis falan tum isiklarda ) heycanli genclerin bir ruyasi daha bulut oldu
    " If everything seems under control, you're just not going fast enough. "

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hani isiklarda durmuyor diye anlatiliyordu )

full gazlamis falan tum isiklarda ) heycanli genclerin bir ruyasi daha bulut oldu

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Focus Rs im olsa ışık yeşil olsa bile dururdum
    350 hp awd launch control

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    can kaybı yok şükür geçmişler olsun kendisine..

Bu işe ekibiyle emek veriyor ilerlemeye çalışıyor fakat kurumsallık ve profesyonellik "Araba boşta kalmasın diye offline bireysel piste çıkıp emanet arabayla sıkıp, süre yapmaya çalışmak" değil. Sonuçta test amaçlı veriliyor o araçlar altına, pistte offline süre kasması için değil.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi de bu adamların çıkış noktası zaten senin benim amatörlüğümüzün kameraya yansıması değil mi?
    Sen ben ne yaparsak adamlar da onu yapıyorlar ki bu sebeple samimi geliyor zaten.
    bu tarz bi araç için de bi zahmet araba nerde, nasıl kopuyor test ediyor olsunlar.
    Kaza ise adı üstünde kaza. Çok geçmiş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben şahsen Otomobil Dünyam'daki Eren Tekin'in tarz ve duruşunu daha çok beğeniyorum. Efendilik ve mütevazilik tavan. Buradan da diğer arkadaşlar bi çıkarımda bulunabilirlerse ne mutlu
    Diğer yandan, geçmiş olsun

Ers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

https://www.izlesene.com/video/f1-is...milton/2202543

Gearbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaza olması tabiki üzücü , geçmiş olsun.

Ancak bunlar mı kurumsallık veya profesyonellikten bahsedenler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gearbox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaza olması tabiki üzücü , geçmiş olsun.

Ancak bunlar mı kurumsallık veya profesyonellikten bahsedenler..

Edit : 25.50 den sonrasını izleyin..

Juggernaut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pistte test sırasında bu tarz kazaların yaşanması normal.Kaza yaptı diye kullanmayı bilmiyor başkası kullansın demek bence yanlış zamanında tiff nedel da kaza yaptı Jeremy Clarksonda Keiichi Tsuchiya'da bu adamlar bile kaza yaparken daha amatör insanların kaza yapması gayet doğal.Geçmş olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Gearbox 25:50 den sonra yüzünde gülümseme olan bir tek benmiyim ? hocam bu adamların olayı bu zaten gerekli ve gereksiz testleri deneyimleri mizahları, gerekli olan testleri yapan efendi duruşu olan insanlarda var piyasada bu adamları öne çıkardan mizahları davranışları
    '' Astrolog ''

K.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu adamlar ne yazık ki bu işin Ünal Turanları. O yüzden büyük bir kitleye sahipler zaten. Hayallerimin otomobili de olsa fk2 testlerini bile izleyemedim. Bu kadar beceriksizlik ve şımarıklığın sonucu bu olması doğaldı zaten. O otomobile yazık sadece. Bazı firmalar bu tarz davranışlarda bulunanları zaten tamamen uzaklaştırdı geçmiş dönemde. Umarım böyle imkanları varken bu arkadaşlarda ya doğru düzgün bir çizgide kaliteli biçimde bu işi yapmaya devam ederler yada aynı muameleyi görürler.

Kazaya gelince; kaza adı üstünde illa ki olabilir. Daha büyük birşey olmaması sevindirici. Özellikle kimsenin canına zarar gelmemesi önemli olan. Taraflar umarım bu olaydan ders çıkartırlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Molev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Gearbox 25:50 den sonra yüzünde gülümseme olan bir tek benmiyim ? hocam bu adamların olayı bu zaten gerekli ve gereksiz testleri deneyimleri mizahları, gerekli olan testleri yapan efendi duruşu olan insanlarda var piyasada bu adamları öne çıkardan mizahları davranışları
    Hangimiz hareket halinde otomatik arabayı P ye almaya çalışıyor? Bunun neresi mizah??

Eyvallah Cupra ile gazlama muhabbetlerine vs güldük ama bunları yapanlar çekim arkası o arabalara neler yapıyordur.. And ın M5 ine böyle bişeyler yaptığını gördünüz mü?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @K.Kaan @Gearbox adamların avukatı değilim ama Ü.T yaftası kanımca yanlış bir yargılama dünyada bu adamların yaptığı işten bu garipliklerden daha fazlasını yapan programlar mevcut misal vermem gerekirsede TOP GEAR diye bir efsane program mevcut. Orda arabalarla neler yaptıklarını biliyoruz
    '' Astrolog ''

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler