User Tag List

Sayfa 15/55 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
1038 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: Yeni Focus Rs Kaza Yaptı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olan RS e oldu gerisi boş lakin RS de ekmek yedirtecek tip var ... Hayırlı işler ...1 aya ilanda kendisi ...
    ...

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    And 13 14sene once o forumun yalnızca üyesiydi, site sahibinden devraldı ve onların da desteğiyle(ilk videolarında var eski opc yönetimi misafir olarak) şimdi turkiyede bilinen bir site yaptı.. Hiç bir zaman da türkiyede otoriteyim havasına girmedi, arkasında hiçbir sermaye grubu yokken gerektiğinde rentacar kazığı yiyerek test yaptı, bu kadar tanınmaları mı bu kadar öfkenin nedeni? Bi lokma dağıtmadığınız kalmış..
    videolarda başkalarına gönderme yapma hakkını nereden buluyor acep? kazadır olur burada asıl olay kaza yapmasından ziyade videolardaki tavırları olmuş...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abim güzel abim sen yabanci değilsin , ben bu aracı zaten binmeye aldım ok gibi araç gram hata , kusur bulamazsın ama bizim birader askere gidecek onun için satıyorum ilanı yok zaten güzelin dedikodusu çok olur hesabı semt biliyor sıkışıklığımızı ... Önden 2500 lira bir kapora alabilirsem ben aracı sana toplanmış halde 0 kokusuyla teslim ederim abim sabri abim .
    potansiyel var sende mikail.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı calamityeas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne çok otopark hater ı varmış.Sanki bu sektörde bir sürü insan varda adamlara hasım kesilmişsiniz.Türkiye ni şu nadide forumunda bu yorumları okumak gerçekten beni üzdü.Ne istiyorsunuz otopark olmasında saffetin garajında 30 dk kitapçık verisi mi izleyelim yada a sütunundan gelen tasarım çizgisini mi inceleyelim
    Sürüş esnasında start-stop düğmesine basıp motoru kapatıp açmaya çalışmak ve sonra ekranda P'ye alın diyor diye ataletiyle giden otomobilin vitesini P'ye almak size bilgilendirici mi geliyor. Veya otomobile binip tık tık bütün plastikleri mıncıklamak mı daha bilgilendirici geliyor.
    Kimse kimseye gidin Saffet'i seyredin demiyor ama *** attığınız o adamın köklü bir otomobil geçmişi olduğu gibi yeri geldiğinde motorsiklette kullanıyor, adam ayrıca ayaklı ansiklopedi ve bildiğim kadarıyla da pist tecrübesi de var.

İllede youtube'dan video izlemek istiyorsanız size önerim çok mütevazi olan Eren Tekin'i veya Fahir Talib'i izlemeniz yönünde olacaktır.
    Otomobil Dunyam
    - YouTube

carviser
    - YouTube

Yabancı dilde kanallar isterseniz dünya kadar kanal var. Adamların düzgün kullanmalarını geçtim çok şükür ikiside giderken vitesi P'ye almak veya araçta boşta kalmasın diye risk alacak şekilde kullanmıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sosyal medya hesabımda sürekli bunların videolarını görüyordum.

Golf videosu zaten ayrı bir saçmalık. Vitesin P moduna alınması falan..

Yine bu kazanın olduğu günde çektiği selfie falan; yok mutlu anlar yaşattın bilmem ne..

Bi de işk sayfalarda millete ayar vermişler güya araba kırmızıda geçmedi diyerek. Oysa kendilerini savundukları dotoda bile arabanın fren lambası yanmıyor; daha bunun farkında değiller.

Donanımhaber'den bozma ona buna sataşmalı test videoları ve Arabanın hâli ortada işte.

İş bilenin; kılıç kuşananın demişler. Bir de el elin eşeğini türkü çığırarak ararmış derler. Her iki söz de bu olay için tam.

Olan arabaya olmuş. S2p atmışlar..

calamityeas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürüş esnasında start-stop düğmesine basıp motoru kapatıp açmaya çalışmak ve sonra ekranda P'ye alın diyor diye ataletiyle giden otomobilin vitesini P'ye almak size bilgilendirici mi geliyor. Veya otomobile binip tık tık bütün plastikleri mıncıklamak mı daha bilgilendirici geliyor.
    Kimse kimseye gidin Saffet'i seyredin demiyor ama *** attığınız o adamın köklü bir otomobil geçmişi olduğu gibi yeri geldiğinde motorsiklette kullanıyor, adam ayrıca ayaklı ansiklopedi ve bildiğim kadarıyla da pist tecrübesi de var.

İllede youtube'dan video izlemek istiyorsanız size önerim çok mütevazi olan Eren Tekin'i veya Fahir Talib'i izlemeniz yönünde olacaktır.
    Otomobil Dunyam
    - YouTube

carviser
    - YouTube

Yabancı dilde kanallar isterseniz dünya kadar kanal var. Adamların düzgün kullanmalarını geçtim çok şükür ikiside giderken vitesi P'ye almak veya araçta boşta kalmasın diye risk alacak şekilde kullanmıyor.
    İnsan yapısı olarak ülkemizde şu var herkes bir şeyi tutuyor ve o en iyisi herkese göre , otomotiv inceleme sektöründe saysanız zaten topu topu bi elin parmağını geçmeyecek kadar bu işi güzel yapan insan varken neden kaza yaptı diye, yada P ye attı diye birilerini gömme ihtiyacı duyuyoruz.Bu alan ülkemizde yeni bırakın gelişsin ben otoparkı izliyorum çünkü samimiyetini seviyorum. Saffet beyin kütüphane olduğu doğrudur bana sıkıcı geldiği için sadece izlememe tercihimi kullanıyorum, Saffet beyi eleştirmiyorum veya kötülemiyorum. Ortada 5 tane belki bu işi yapan insan varken Türkiye'de birini tercih ediyoruz diye diğerlerini gömmek karalamak hata bana göre.Bu anlayış bizim gibi otomotiv severlerin ilgisini çeken bu test yapan insanlara ve belki gelecekte daha iyisini yapabilecek kişilerin gelişmesinin yoluna taş koyar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zevkler tartışılmaz ama kimi yapımlardaki "efendiliği" görünce bu arkadaşlar daha en baştan antipatik görünüyorlar. Bknz. Eren Tekin, Saffet Üçüncü, vb. vb.
    Sektör veya adı neyse gelişsin de bazı hal ve tavırların genel bi kesim tarafından hoş karşılanmadığı ortada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsan yapısı olarak ülkemizde şu var herkes bir şeyi tutuyor ve o en iyisi herkese göre , otomotiv inceleme sektöründe saysanız zaten topu topu bi elin parmağını geçmeyecek kadar bu işi güzel yapan insan varken neden kaza yaptı diye, yada P ye attı diye birilerini gömme ihtiyacı duyuyoruz.Bu alan ülkemizde yeni bırakın gelişsin ben otoparkı izliyorum çünkü samimiyetini seviyorum. Saffet beyin kütüphane olduğu doğrudur bana sıkıcı geldiği için sadece izlememe tercihimi kullanıyorum, Saffet beyi eleştirmiyorum veya kötülemiyorum. Ortada 5 tane belki bu işi yapan insan varken Türkiye'de birini tercih ediyoruz diye diğerlerini gömmek karalamak hata bana göre.Bu anlayış bizim gibi otomotiv severlerin ilgisini çeken bu test yapan insanlara ve belki gelecekte daha iyisini yapabilecek kişilerin gelişmesinin yoluna taş koyar.
    'kanka stage 1 yapsak şöyle olur, stage2 de böyle olur!' diye birilerini ti ye alma hakkını da veriyor mu yazdıklarınız? Pistte neyi test ediyor süre nedir? e39 M5 videosu bile 2:40 ın üzerinde, bu süreler için mi çıkılıyor piste? hani video nerede konuları neden silinmiş? kim kimin yoluna taş koyuyor gerçekten merak ettim...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de uzun süredir takip ediyorum otoparkı. Hatta bir süre önce forumda da dönüyordu videoları, buradan da bir çok kişi zevkle takip ediyordu kendilerini benim gibi. Ama ne zaman o amatör ruhu ve tarafsız incelemeleri son buldu, (buna kurumsallaşma mı denir bilemiyorum) ondan sonra insanlarda antipati oluşmaya başladı. Yoksa olay kaza yapmışlar vs. değil. Forumda kendileri ile ilgili bu şekilde yazılıp çizilmesi de kendi yaptıkları işlerden kaynaklı. Araç boş kalmasın diye çıktım gazladım demeleri de ayrı bir talihsizlik.

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eren tekini uzun zamandır takip ederim ben. gayet kibar ve düzgün bir arkadaş. birde ekşiye takılan ''agamemnon'' vardı onuda yıllarca takip ettim , oda iyi bir otomobilsever. ama bu arkadaşların kibirine bende hafiften kıl olmuyor değildim.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Valla tavırları düzgün değil. En basitinden, karcher videosunda siz böyle mi otomobil yıkıyorsunuz, kuruluyorsunuz dedik/dediler. Tamda kurumsal bir firmaya yakışır şekilde ukala ukala cevaplar verdiler. Üstüne de aramızdan birçok arkadaşımızı hedef alarak videolu cevap gönderdiler. Kurumsal olmayanlara bakın çok daha mütevaziler, yine kurumsal olanlara bakın yine bunlardan çok mütevaziler ve ukala ukala cevaplar vermiyorlar.

İşini iyi yapan adam gavur malı gibi otomobil kullanmaz, vitesin ırzına geçmez. Focus RS ihtimalle pert olur, peki bu bir sonraki adımı düşünmeyen ekip sizce bu otomobili test etmeyi dört gözle bekleyen ve bunlardan çok daha tecrübeli, mütevazi ve ukala olmayan arkadaşlara da ayıp olmadı mı.

Ayrıca, VW'yi teslim ederken aynı videoda güldükleri gibi gülerek ya bir bilseniz neler yaptık sizin VW'ye bir anlatsak sizde güleceksiniz şeklinde mi teslim etmişlerdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla tavırları düzgün değil. En basitinden, karcher videosunda siz böyle mi otomobil yıkıyorsunuz, kuruluyorsunuz dedik/dediler. Tamda kurumsal bir firmaya yakışır şekilde ukala ukala cevaplar verdiler. Üstüne de aramızdan birçok arkadaşımızı hedef alarak videolu cevap gönderdiler. Kurumsal olmayanlara bakın çok daha mütevaziler, yine kurumsal olanlara bakın yine bunlardan çok mütevaziler ve ukala ukala cevaplar vermiyorlar.

Şini iyi yapan adam gavur malı gibi otomobil kullanmaz, vitesin ırzına geçmez. Focus RS ihtimalle pert olur, peki bu bir sonraki adımı düşünmeyen ekip sizce bu otomobili test etmeyi dört gözle bekleyen ve bunlardan çok daha tecrübeli, mütevazi ve ukala olmayan arkadaşlara da ayıp olmadı mı.

Ayrıca, VW'yi teslim ederken aynı videoda güldükleri gibi gülerek ya bir bilseniz neler yaptık sizin VW'ye bir anlatsak sizde güleceksiniz şeklinde mi teslim etmişlerdir.
    pasta cila videosunda 'kurumsal firmanın' arabasının verniğini yakıp sonra da pis pis gülsen sana ne derlerdi?

ssdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    And 13 14sene once o forumun yalnızca üyesiydi, site sahibinden devraldı ve onların da desteğiyle(ilk videolarında var eski opc yönetimi misafir olarak) şimdi turkiyede bilinen bir site yaptı.. Hiç bir zaman da türkiyede otoriteyim havasına girmedi, arkasında hiçbir sermaye grubu yokken gerektiğinde rentacar kazığı yiyerek test yaptı, bu kadar tanınmaları mı bu kadar öfkenin nedeni? Bi lokma dağıtmadığınız kalmış..
    99 dan beri oto-park'ta yazan bir uye olarak bu yazinin altina imzami atiyorum. Insanlar tabi ki elestirilebilir fakat sosyal medya insanlarin birbirlerine hakaret etme yeri olmamali. Millet maaşallah aportta bekliyormuş, düşene tekme atmak icin... Elestiren insana demezler mi acik filtre takip sanayide egzoz yaptirmak disinda sen ne yaptin bu sektörde diye ??

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 gündür haberlerde "burnout" yapamayan adamları "trafikte drift show" diye veren tv kanallarının olduğu şartlarda vaktinizi boşa harcamayın derim. Amerikayı yeniden keşfetmeye gerek yok.

Chris Harris on Cars - LaFerrari v Porsche 918 v McLaren P1 at Portimao. - YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ssdriver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    99 dan beri oto-park'ta yazan bir uye olarak bu yazinin altina imzami atiyorum. Insanlar tabi ki elestirilebilir fakat sosyal medya insanlarin birbirlerine hakaret etme yeri olmamali. Millet maaşallah aportta bekliyormuş, düşene tekme atmak icin... Elestiren insana demezler mi acik filtre takip sanayide egzoz yaptirmak disinda sen ne yaptin bu sektörde diye ??
    Ali'cim
    Laf bana ise, sektörde çalışmış olma ön şartı arıyorsan dergi geçmişi ve otomobil parça üreten fabrikada mühendis olarak çalışma geçmişi senin için yeterli mi? Başka sektörde çalışıyor olmama rağmen Subaru'nun gönüllü çalışanı sayılırım. Bakarsanda ticari kazancım olmadan detailing ürünlerini para harcayarak satın alıp neler yapabildiğini kendimce sizlere anlatıyorum. Şimdi eleştirebilirmiyim ?
    Alınmaz ve gücenmez isen senin karşındakini bilmeden böyle yazabilmen için sen sektöre ne yaptın ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanların yıllardır tanıdıklarına karşı bu kadar düşmanlık beslemesi ne acı.. Demek bazen egolar hakim oluyor herşeye..

ssdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ali'cim
    Laf bana ise, sektörde çalışmış olma ön şartı arıyorsan dergi geçmişi ve otomobil parça üreten fabrikada mühendis olarak çalışma geçmişi senin için yeterli mi? Başka sektörde çalışıyor olmama rağmen Subaru'nun gönüllü çalışanı sayılırım. Bakarsanda ticari kazancım olmadan detailing ürünlerini para harcayarak satın alıp neler yapabildiğini kendimce sizlere anlatıyorum. Şimdi eleştirebilirmiyim ?
    Alınmaz ve gücenmez isen senin karşındakini bilmeden böyle yazabilmen için sen sektöre ne yaptın ?
    Hakan seni düşünerek yazdigimi nerden cikarttin onu anlayamadim?? Allaha sükür alıntı yapabiliyoruz birine yazı yazacaksak...

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne çok otopark hater ı varmış.Sanki bu sektörde bir sürü insan varda adamlara hasım kesilmişsiniz.Türkiye ni şu nadide forumunda bu yorumları okumak gerçekten beni üzdü.Ne istiyorsunuz otopark olmasında saffetin garajında 30 dk kitapçık verisi mi izleyelim yada a sütunundan gelen tasarım çizgisini mi inceleyelim
    Hater'lık bi durum yok ortada.
    Pilotaj hatası var, bir de diğer üyelerinin trafikte yaptığı barzoluklar var. (Herkes gazlıyor falan demeyin. Gazlamak ayrı, sıralı kırmızı ışıklarda yardırmak ayrı)

panpa bilmem ne diye sallarken iyiydi, hoştu. Burada kimsenin itiraz ettiğini görmedim; kendi aramızda da benzer makaralar dönüyor zaten (bkz: dostane kapışmalar). Şimdi eleştiri gelince, Saffet Üçüncü'yle savunuluyor. Saffet abinin teknik donanımı kusursuz değildir belki. Ama koskoca ralli takımlarında yarışıp takım yönetmişliği var. Öyle sanal forum falan değil, milyonluk yatırımı emanet etmişler yani.

otopark fanlarına tavsiyem ''farzet ki bu aşk yaşanmadı'' sloganıyla devam etmeleri. Bu konudan daha çok makara çıkar.

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı İbrahim33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ''alfa ile bile'' , hiç giulietta sürdünüz mü acaba ?
    Sürmeme gerek yokk, bu konularda başarılı bir araç kendisi, ama focus RS kadar dinamikli bir araç değildir tabiki, ona göre bir kıyaslamada bulundum.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler