User Tag List

Sayfa 17/55 İlkİlk ... 7151617181927 ... SonSon
1038 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: Yeni Focus Rs Kaza Yaptı

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ayhanas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ford Focus RS New Car Ceramic Paint Protection Detail - YouTube

Emsalleri pamuklar içinde buna ise pamuk tıkandınmış oldu.
    Bir an ben bunu nerede seyretmiştim dedim, baktım ki zaten adamların kanalına üyeymişim

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana göre +16 ya hitap ediyorlar bir kaç kere sinan abi vututtutu yap die yazıyordu çocuklar canlı yayınlarında .Gereksiz show yapıyorlar bence

leventrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapılan kaza için üzüldüm. Çok geçmiş olsun.

Fakat ben şunu anlamıyorum; buradaki birçok kişi yapılan kazayı eleştirmemiş. Takındıkları tavrı eleştirmiş. Kazanın olması ve buraya konu açılması da buna vesile olmuş. Ben bunda bir sakınca görmüyorum. Bu eleştiriyi yapanlara yanlış bir şey yapıyorlarmış gibi okları yöneltenleri anlamıyorum. Eleştiri kötü bir yaklaşım değil ki? Tam aksine yapılan işi daha iyiye taşımak için güzel bir yoldur.

Şu bir gerçektir ki '' Araç boş kalmasın '' mantığı ile çıkılıp yapılan kaza bence amatörlükten bile uzak... Velev ki seyir halindeki otomobili stop edip P ye almak; bir çok videoda yaptıkları tuhaf şakalar yapma güdüsü de aynı şekilde amatörlükten bile uzak. Hele ki şu kırmızı ışıkta geçme muhabbeti gerçek ise tam bir fiyasko.

Otopark' ı elbetteki Top Gear ya da Fifth Gear vs programlarla karşılaştırmak haksızlık olur. Fakat Carviser ve Otomobil dünyam programlarına bakacak olursam Çok daha anlaşılır; mütevazi ve aklı başında gözüküyor. Bana daha içten geliyor. Keza yeni kullandığım otomobilin içinde bu tür şakavari hareketler yapıp seyir halindeki arabanın vitesini hiç P ye almadım. Bu sebeple diğer programları izlemesi bana daha büyük bir zevk veriyor. Ben Otopark' daki arkadaşların yerinde olsam bu yazılanlara ünlem işaretleriyle süslenmiş itiraz yazıları göndermek yerine geniş açıdaki tabloya bakmayı tercih ederdim.

Bazı arkadaşlar yorum yapan kişileri '' Alt tarafı sanayide bir filtre taktın. Nasıl eleştirirsin?'' şeklinde değerlendirmiş. Arkadaşlar; siz futbol izlemiyormusunuz? Ya da ne bilim F1 vb bir program takip etmiyormusunuz? Şimdi tuttuğunuz takımda bir futbolcu hata yaptığı zaman eleştirdiğinizde kimse size çıkıp '' Futbolcumusun sen? Sana ne? '' tarzı bir yaklaşımda bulunuyor mu? Otomobil hepimizin hobisi. Düşüncelerimizi yazmamız gayette mantıklı. Düşüncelerimizi söylemek için bu sektörde çalışmamıza gerek yok. --- NOT: Sektöründe lider bir kiralama şirketinde Portföy yöneticisiyim. ---

Ayrıca ne Carviser, ne de otomobil dünyam dan birini tanıyorum. Sadece zevkle takip ederim. Yanlış anlaşılma olmasın. Nacizane fikirlerimi yazdım.

Saygı ve sevgilerimle...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı leventrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılan kaza için üzüldüm. Çok geçmiş olsun.

Fakat ben şunu anlamıyorum; buradaki birçok kişi yapılan kazayı eleştirmemiş. Takındıkları tavrı eleştirmiş. Kazanın olması ve buraya konu açılması da buna vesile olmuş. Ben bunda bir sakınca görmüyorum. Bu eleştiriyi yapanlara yanlış bir şey yapıyorlarmış gibi okları yöneltenleri anlamıyorum. Eleştiri kötü bir yaklaşım değil ki? Tam aksine yapılan işi daha iyiye taşımak için güzel bir yoldur.

Şu bir gerçektir ki '' Araç boş kalmasın '' mantığı ile çıkılıp yapılan kaza bence amatörlükten bile uzak... Velev ki seyir halindeki otomobili stop edip P ye almak; bir çok videoda yaptıkları tuhaf şakalar yapma güdüsü de aynı şekilde amatörlükten bile uzak. Hele ki şu kırmızı ışıkta geçme muhabbeti gerçek ise tam bir fiyasko.

Otopark' ı elbetteki Top Gear ya da Fifth Gear vs programlarla karşılaştırmak haksızlık olur. Fakat Carviser ve Otomobil dünyam programlarına bakacak olursam Çok daha anlaşılır; mütevazi ve aklı başında gözüküyor. Bana daha içten geliyor. Keza yeni kullandığım otomobilin içinde bu tür şakavari hareketler yapıp seyir halindeki arabanın vitesini hiç P ye almadım. Bu sebeple diğer programları izlemesi bana daha büyük bir zevk veriyor. Ben Otopark' daki arkadaşların yerinde olsam bu yazılanlara ünlem işaretleriyle süslenmiş itiraz yazıları göndermek yerine geniş açıdaki tabloya bakmayı tercih ederdim.

Bazı arkadaşlar yorum yapan kişileri '' Alt tarafı sanayide bir filtre taktın. Nasıl eleştirirsin?'' şeklinde değerlendirmiş. Arkadaşlar; siz futbol izlemiyormusunuz? Ya da ne bilim F1 vb bir program takip etmiyormusunuz? Şimdi tuttuğunuz takımda bir futbolcu hata yaptığı zaman eleştirdiğinizde kimse size çıkıp '' Futbolcumusun sen? Sana ne? '' tarzı bir yaklaşımda bulunuyor mu? Otomobil hepimizin hobisi. Düşüncelerimizi yazmamız gayette mantıklı. Düşüncelerimizi söylemek için bu sektörde çalışmamıza gerek yok. --- NOT: Sektöründe lider bir kiralama şirketinde Portföy yöneticisiyim. ---

Ayrıca ne Carviser, ne de otomobil dünyam dan birini tanıyorum. Sadece zevkle takip ederim. Yanlış anlaşılma olmasın. Nacizane fikirlerimi yazdım.

Saygı ve sevgilerimle...
    Duygularıma tercüman oldun, daha nazik yazılamaz diye düşünüyorum

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duygularıma tercüman oldun, daha nazik yazılamaz diye düşünüyorum
    Hakan böyle genç kardeşlerimizi bu güzel postlarınla onore ettiğin için bende senin örnek bir mod olduğunu düşünüyorum
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

NakkaSss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    @leventtrc doğru konuya değinmiş. Ben 3 kanalı da takip ediyorum carviser, otomobil dünyam ve otopark. Özellikle mokka testini bi otomobil dünyam' dan açıp izleyin birde otopark com' dan leventtrc'nin dediğini çok daha iyi anlayacaksınız. Birisi tamamen araç ve yenilikleri hakkında bilgi aktarıyor, diğeri de kendini galler' de gazlayan mcrae sanıyor. Sanırım burada da izleyenler ikiye ayrılıyor. Gerçekten aracı merak edip incelemesini izleyenler ve bakalım bla bla abi nasıl kullanıyor, ağzıyla kesiciye giriyor mu, giderken p ye takıyormu diye izleyenler.
    Tufan has no limits.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Hakan bey ne kadar güzel ve saf duygularınız var.
    @imprezaWRC
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı NakkaSss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @leventtrc doğru konuya değinmiş. Ben 3 kanalı da takip ediyorum carviser, otomobil dünyam ve otopark. Özellikle mokka testini bi otomobil dünyam' dan açıp izleyin birde otopark com' dan leventtrc'nin dediğini çok daha iyi anlayacaksınız. Birisi tamamen araç ve yenilikleri hakkında bilgi aktarıyor, diğeri de kendini galler' de gazlayan mcrae sanıyor. Sanırım burada da izleyenler ikiye ayrılıyor. Gerçekten aracı merak edip incelemesini izleyenler ve bakalım bla bla abi nasıl kullanıyor, ağzıyla kesiciye giriyor mu, giderken p ye takıyormu diye izleyenler.
    Az önce, sabrımı da sınayarak Mokka X videosunu izledim. Pisti tanımayan biri, İskoçya'da bilmediği ormanlık bir alanda gazlamış. Olmadık köşelerde el freni çekmiş, hatta ders almadığı için bu seferde İskoçya'da Opel pert edecekmiş ki 1-2 yerde son anda kurtarmış. (o değil, otomobil kurtarmış). Bilmediğin yerde niye ESP kapatır gazlarsın. Bize ne anlatmaya çalışıyorsun. Bu arada da otomobil ile ilgili bilgiler vermeye çalışıyor ama söylediği cümleler genelde emin değilim, sanırım kelimelerini kullanıyor.
    Videonun sonunda da yine bilindik ukalalık söz konusu.

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu focusların kaderi herhalde yeşili de mundar etmişti birileri...

Bizim ülke vatandaşlarının olayı bu, 2 meşhur olunca kendilerini kaybediyorlar. Sonra istanbulpark bariyerleri ayıltıyor adamı

Vural Ak bariyer parasını da tahsil eder artık.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

R.S.C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Dragger

Yeşilde İstparkta gümlememiş miydi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yok o temde patlamıştı, ankarada da kazası var sanırım.

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

UberJager
    Misafir
    And cok kotu bir kaza gecirmiş. Geçmiş olsun dilerim. Sagligi sihati nasil acaba. Olan olmuş. Adam olumden donmuş. Sizler modifiye otomobil sayfasinda oldugunuzu unutup neden drif yapip kaza yaptigini tartisiyorsunuz. Bu araba drift arabasi degilmi. Boyle bir iddasi yokmu. Hayatinizda kac kez kullanabilirsiniz. And da elinde olan firsati kullanmiş. Istanbul parta focus rs kullanmiş. E5 de yolu kapatan rocket bunyle gt86 gibi halki rahatsiz etmemiş.
    Evet arkadaşlar ben bir otopark takipcisiyim. Allah Andi daha kotusunden korumuş. Şimdi burda arabayi p de durdurmak yada iskocyada rally yapmak yerine rahmetli iyi gulerdi diyebilirdik.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Focus RS mi drift arabası?

Ken Block'tan beri mi?

UberJager
    Misafir
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Focus RS mi drift arabası?

Ken Block'tan beri mi?
    Onceliginiz insanmi arabami

ssdriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı leventrc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ayni mesajin ust satirinda elestri tabi ki olacak, ancak hakaret etmeye kimsenin hakki yok seklinde bir cumle var. Onu bilincli es geciyorsunuz sanirim.

Bu postta yok m5'i satiliga koyacakmis da, yok alici gibi arayacakmis da seklinde mesajlar var. Bir kaza uzerine iki satirgecmis.olsun yazmak yerine ben nerden yakalarim da laf sokarim seklinde muazzam bir calisma goruyorum. And bu islere cok sey vermis, cok fedakarlik etmis bir arkadasimizdir. Elestri tabi ki yapilir da tanimadigin adama hakaret etme curetini kim neresinde buluyor ?

Hele ki hakan'in salyalar akitarak yazdigi mesajlara inanamadim ki hala yaziyor... Artik opc de nasil bir kuyruk acisi cekmisse zamaninda yazik, uzuldum gercekten. Eskiden bir parcasi olmak icin 8 takla attigi foruma bu laflari edebiliyosa bana gore bu dupeduz kiskancliktir. insanin icinde bir nebze olsun gecmisine, genclik yillarina saygi olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    CDC kafadarlarından foruma üye olanlar var. Neden girip 2 satır yazmıyorlar?
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CDC kafadarlarından foruma üye olanlar var. Neden girip 2 satır yazmıyorlar?
    Ops sorry, OPC kafadarları olacaktı......
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanlar Otopark.com'a saldırmak için resmen bu kazayı bekliyormuş ya Olay genel olarak bakıldığında gerçekten çok saçma bu değişmez bir gerçek otomobilin ''boş kalmasın'' mantığıyla piste çıkarılması, ve abilerimizin söylediği gibi hareket yapılmaması gereken 8. virajda (Genelleme yapıyorum herkes 8. virajla ilgili fikirlerini beyan etmiş istanbul parka bırakın çıkmayı kapısından içeri bile girmedim yaşım gerekçesiyle. Evet kendime ait fikirlerim ve varsayımlarım var ama birşeyleri tecrübe edinmeden biliyormuşum gibi anlatmam yanlış olur) otomobilin fazla zorlanması, test aracından ziyade kiralık bir araçmış gibi davranılması ve otopark.com'un şu sıralardaki kurumsallık ve kaliteyi arttırma politikasının iyi sonuç vermesinin tester'larda bir özgüven artışını otomobillere yansıtmaları ve bu gibi şeylerin bu kazanın gerçekleşmesinde rol oynadığını düşünüyorum. Otopark.com'u çok severim testlerini'de zevkle izlerim ama maalesef bu konu, meydana gelen kazanın hakkında açılmasına rağmen konunun baya dışına çıkmış ve insanların otopark.com'u taşlama alanına dönüşmüş gibi. Ayriyetten otopark.com hakkındaki düşünceleriniz diye bir konu açılır, orada bu ağır eleştiriler yer alır ozaman bu etik olur. Ama burda hepimizin sevgisini kazanan ve şu platformda bişeyler yazıp birbirimizi onların hakkında bilgilendirdiğimiz, burada parmaklarımızı yormamıza şu platformda sohbet etmemize vesile olan otomobiller hakkında birşeyler yapmaya çalışan bir kuruluşu bu kadar karalamaya çalışmaya lüzum yok. Evet herkes hata yapabilir bu bir gerçek bizler daha kazanın ne şekilde ne şartlar altında yapıldığını bilmeden ağzımıza geleni söylüyoruz bu pek hoş birşey değil bence. O insanların üstündeki yükü az çok tahmin edebiliyorum nasıl duygular içinde olduklarını muhtemelen şuanda aralarında markaların test aracı verip vermemeleri hakkındaki şüpheleri, takipçi sayısında azalma olup olmayacağı ve bu olayın maliyeti konuşuluyordur bu büyük bir yük ne kadar sevilmesede en azından biraz empati kurulup bu kadar ağır laflar yerine geçmiş olsun diyip saygı çerçevesini bozmayacak teknik eleştiriler yapılabilirdi. Otopark ailesine geçmiş olsun inşallah bu olaydan biraz ders alınır, araçlar limitlere çok fazla yaklaştırılıp kullanılmaz ve sürüş teknikleri hakkında biraz daha bilgi edinilir. Yanlış bir lafım olduysa affola büyüklerime saygılarımla.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu yazmak için mi üye oldun ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler