User Tag List

Sayfa 18/55 İlkİlk ... 8161718192028 ... SonSon
1038 sonuçtan 324 ile 342 arası

Konu: Yeni Focus Rs Kaza Yaptı

UberJager
    Misafir
    Alıntı ufuksaracci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yazmak için mi üye oldun ?
    Bunu yazmak icin uye olacak kadar rahatsiz olmuş yazilanlardan. Iste forumda yaratilan ortam sevenlerini rahatsiz ediyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunu yazmak için mi üye oldun ?
    Yok bunun için değil, uzun süredir üye olmak istiyordum bugüne kısmetmiş ilk yorumumda bu başlığın altında oldu. Otopark.com fanatikliği yapmak gibi bir düşüncem yok bende 2 yaşımdan beri otomobilleri sayıklayan biriyim techturkey gibi bir platforma üye olmamın bununla bağdaştırılmaması gerek.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı UberJager Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu yazmak icin uye olacak kadar rahatsiz olmuş yazilanlardan. Iste forumda yaratilan ortam sevenlerini rahatsiz ediyor.
    Peki poh pohlasaydım hayat bayram mı olacaktı ? Ortada bir tane doğru olmadığı gibi kişilerin ve kurumların her türlü yoruma açık olması gerekir.

Siz yapılanı takdir ediyor olabilirsiniz ama şahsım adına benim hoşuma gitmiyor . Benim seyir açımdan, tema geyik yapmaksa evet çok güzel ama bilgi vermek ise yaptıkları iş başarısız .

Buyrun şimdi bu yoruma da eksi atın

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peki poh pohlasaydım hayat bayram mı olacaktı ? Ortada bir tane doğru olmadığı gibi kişilerin ve kurumların her türlü yoruma açık olması gerekir.

Siz yapılanı takdir ediyor olabilirsiniz ama şahsım adına benim hoşuma gitmiyor . Benim seyir açımdan, tema geyik yapmaksa evet çok güzel ama bilgi vermek ise yaptıkları iş başarısız .

Buyrun şimdi bu yoruma da eksi atın
    Zaten kimse otopark.com'a kimse kötü diyemez kimse, laf söyleyemez dememiş. Bazı yorumlarda gerçekten olmaması gereken ifadeler kullanılmış. Eleştiri başkadır kötülemek başka. Kendimize göre eleştiririz yukarda gördüğünüz gibi bende yaptım o eleştiriyi otopark.com takipçisi olmama rağmen ama burda yanlış olan kötülemek. Meydana gelen şey kaza ve bu kötü birşey bunun üstüne daha çok çamur atılması yerine geçmiş olsun diyip yerinde bir eleştiriyle geçilebilir. Sonuç olarak bu olay buradaki insanların başınada gelebilirdi. He bu olay trafikte yanlış bir harekette olmuş olsa tamam ama kaza olması en güvenli olan yerde olmuş.

Dou - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    And cok kotu bir kaza gecirmiş. Geçmiş olsun dilerim. Sagligi sihati nasil acaba. Olan olmuş. Adam olumden donmuş. Sizler modifiye otomobil sayfasinda oldugunuzu unutup neden drif yapip kaza yaptigini tartisiyorsunuz. Bu araba drift arabasi degilmi. Boyle bir iddasi yokmu. Hayatinizda kac kez kullanabilirsiniz. And da elinde olan firsati kullanmiş. Istanbul parta focus rs kullanmiş. E5 de yolu kapatan rocket bunyle gt86 gibi halki rahatsiz etmemiş.
    Evet arkadaşlar ben bir otopark takipcisiyim. Allah Andi daha kotusunden korumuş. Şimdi burda arabayi p de durdurmak yada iskocyada rally yapmak yerine rahmetli iyi gulerdi diyebilirdik.
    İstanbul Park drift pisti değil,

Focus RS'te drift arabası değil,

Sürücü drift pilotu değil.

Arabada bulunan drift modu drift için değil, donut çizebilmek için tasarlanmış.

Yanlış yerde, yanlış arabayla, yanlış hareket yapıyorsun kısaca. E5'teki GT86'dan tek farkı, trafiğe kapalı alanda yapmış olması. Ne yaptıysa kendine yaptı kısaca.

İstediğin kadar sayıda araba test et, ruhunda apaçilik varsa bir şekilde çıkıyor ortada. Caddede kör topal gazlamasa, bu kadar eleştiri almazdı diye düşünüyorum.

Allah korumuş, caddede birilerine patlayıp başkasına zarar vermemiş en azından.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada pistte kaza yapmasını eleştirmediğimi daha önce de söyledim, pistte kaza olur, bu kimseyi kötü sürücü yapmaz.

Fakat F1 pistinde 4wd arabayla drift yapmaya çalışmalar, caddede gazlama kısmı olmamış. Fren lambası yanıyordu diye savunan yancı daha da sıvamış, zaten bir daha da yazmaz konuya.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ssdriver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni mesajin ust satirinda elestri tabi ki olacak, ancak hakaret etmeye kimsenin hakki yok seklinde bir cumle var. Onu bilincli es geciyorsunuz sanirim.

Bu postta yok m5'i satiliga koyacakmis da, yok alici gibi arayacakmis da seklinde mesajlar var. Bir kaza uzerine iki satirgecmis.olsun yazmak yerine ben nerden yakalarim da laf sokarim seklinde muazzam bir calisma goruyorum. And bu islere cok sey vermis, cok fedakarlik etmis bir arkadasimizdir. Elestri tabi ki yapilir da tanimadigin adama hakaret etme curetini kim neresinde buluyor ?

Hele ki hakan'in salyalar akitarak yazdigi mesajlara inanamadim ki hala yaziyor... Artik opc de nasil bir kuyruk acisi cekmisse zamaninda yazik, uzuldum gercekten. Eskiden bir parcasi olmak icin 8 takla attigi foruma bu laflari edebiliyosa bana gore bu dupeduz kiskancliktir. insanin icinde bir nebze olsun gecmisine, genclik yillarina saygi olur.
    Yavaş, salya falan ne demek. Sen resmen düpedüz hakaret ediyorsun. Benim herhangi bir kuyruk acim mi varmış. Neye 8 parça takla atmışım. Eleştirmek için izin mi alacağım.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    M power üç XXX uğurluyoruz bizimleeeeee değılsınnnn

Dulum altına sitiletto olmamış

3 mesaj var otopark barış elçisi misinnnnn diye sorarlar
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bı araba Otosan'ın mı yoksa Serdar Bostancı'nın mı?

Önceki sayfalarda sanki araç onun diye bir nesaj okudum diye anımsıyorum.

Ayrıca burda kimse kazaya laf etmiyor. Kazadır olur. Herkesin başına da gelebilir.

Ama herşeye de ben bilirim havalarında atlamamak gerek değil mi test ediyoruz ayağına.

Görüyoruz yaptıkları testleri..

Fren lambası yanıyor diyen de görünmüyor ortalarda işin garibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit olmadığı için yeni mesaj yazıyorum mecburen.

Bir arkadaş da sağlığını kimse sormamış demiş. Merak etmeyin hiç; bana yaşattığın için teşekkürler diyip arabayı S2P attıktan sonra selfi çekip atan birisinin sağlığı gayet de yerindedir herhalde?

Eren G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu otoparkın fanatikleri de bıktırmaya başladılar cidden. Tayyonun trolleri gibi negatif eleştiride direkt saldırmaya başlıyorlar. Kimse eleştiremeyecek, bir şey diyemeyecek paşalarıma, ama kendileri goygoy yapıp herkesi dalgaya alacaklar videolarda oldu valla. Kendi forumunuz yok mu kardeşim sizin ? Gidin hadi azıcık ötede oynayın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ssdriver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hele ki hakan'in salyalar akitarak yazdigi mesajlara inanamadim ki hala yaziyor... Artik opc de nasil bir kuyruk acisi cekmisse zamaninda yazik, uzuldum gercekten. Eskiden bir parcasi olmak icin 8 takla attigi foruma bu laflari edebiliyosa bana gore bu dupeduz kiskancliktir. insanin icinde bir nebze olsun gecmisine, genclik yillarina saygi olur.
    Bir şey soracağım. OPC'nin konu ile ne alakası var? Kazayı bütün OPC üyeleri mi yaptı? Neden bütün foruma eleştiri yapılıyormuş gibi algılanıyor?

Ben baştan sona sadece And'a eleştiri yapıldığını görüyorum. Başta ben de haksız buluyordum, pistte kaza olur doğaldır dedim. Fakat gördük ki "araba boş kalmasın" muhabbeti, caddede gazlamalar, kırmızı ışıkta geçmeler, yancıların abuk subuk savunmaları haklıyken haksız duruma sokuyor.

Zamanında biz de Hakan abi gibi forumun üyesiydik. O zaman And sahibi falan değildi, bizim gibi üyeydi. Kimse yazmadığı için bırakmıştık. Forumu illa bırakmak için kuyruk acısı mı çekmek gerekiyor?

Dediğim gibi, ben burada tüm OPC forumuna eleştiri ya da hakaret görmüyorum. Her forumda her kesimden insan olabilir. And ve Sinan'ın bu forumdaki bazı arkadaşları hedef alarak dalga geçtiğini de unutmamak lazım. Önceki sayfalarda gayet güzel açıklandı.

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bakalım arabanın anahtarını veripte iyi eğlenceler diyen takipçiler olacakmı artık üzücü kaza.

Bring Out Gimp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Onceliginiz insanmi arabami
    Öncelik ne biliyor musun? Yapılan iş!!

Yapılan iş doğru olmayınca ortada ne araba kalıyor ne de insan.
    Otopark fanları olayları doğru okumalı; Herif kendi hayatını tehlikeye attı arabayı da s2p attı.
    Burada eleştiren kişiler yapmadı bunları.

Liseli gibi arabayı kaçırdı adeta ve yine liseli gibi patladı.
    Kendine olan aşırı güveni ve çevresindekilerin belki onu kırmamak için
    "Oğlum sen bu işi tam beceremiyorsun, yapma, bu kadar zorlama" dememeleri sebebiyle olan oldu.
    Şimdi Otoparkçılar yine aynı yaklaşımla "eleştirmeyin az daha ölüyordu" demesinler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun yazıları okunmuyor .Hadi okudun hep ayni .Komposizyonda giriş ,gelişme ve sonuç olur .
    Direk sonuçdan bahs edicek olursak "forumdaki herkes yemeğe gitti "bende boş kalmasin diye yazdım derim .

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    And şu videolardaki itik olan adam di mi?
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herifler otoparkcom dedik otopark mafyası çıktı tek eleştiriye 20 ototroll yığdılar foruma.

İlk izlediğimde samimi buluyordum ama @Buğra A. nın themakina olayı olsun karscher yıkama geyikleri olsun kabak tadı verdiler.

Murat Konyalının Corvette ile Vlog çekip çekip piyasa yaptılar onunla da papaz oldular sanırım.

Bu arada çekirge misali çok sıçradılar a3 sedan ile yolda gazlarken patlıyorlardı az kalsın , porsche bu olay vs derken zaten yanlış yolda gidiyorlardı üzerine bu kaza tuz biber oldu imajları için.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @enesy eksi geliyor hazır ol .

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otopert.com

Maksat araçlarınız boş kalmasın.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler