User Tag List

Sayfa 27/55 İlkİlk ... 17252627282937 ... SonSon
1038 sonuçtan 495 ile 513 arası

Konu: Yeni Focus Rs Kaza Yaptı

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ah yalana bak, gidin bakın bu aykı dergilere bakın bakalım hangisinin kapağında Focus RS var. Bingo Topgear.

Tüm bu kişi ve kurumlardan özür diliyorum. Bilhassa aylık dergilerin yayın haklarına saygımızdan ötürü, araç tamir edilip onlar tarafından teste alınmadan ve yayınlanmadan önce elimizdeki içeriği paylaşmayacağız.

Gearbox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah yalana bak, gidin bakın bu aykı dergilere bakın bakalım hangisinin kapağında Focus RS var. Bingo Topgear.
    Show must go on..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Gearbox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Show must go on..
    Gelde sonra yazdıklarına inan, daha en baştan söz verdiğini tutmuyor ise zaten ne dese boş. Sonra saygıdan bahsediyor, daha senin kendi verdiğin söze saygın yok ki başkasına saygın olsun.
    Artık öteki dergiler bir ara test ederler, saygısızlığa bak.

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bunlar herkesi kendi forumlarındaki gibi zannediyor sanırım. Orada ne yazıp söyleseler inanan bi kitle var nasılsa.

''M5'i dsc kapalı kullanıyom taam mı, überim ben, en çok ben test edicem, en çok ben pert edicem. Kıskançsınız kıskaanç.''

Hazır göremediği tds kayıtlarına değinmişken şu kaza videosunu da yayınlasaymış keşke. Stiğ'in über şoförlüğünü bir kez daha görmüş olurduk.

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaptığı açıklamaya iyi güldüm ya Yolda giden arabada vitesi P'ye çeken Stig'di herhalde

İki sene Destination Nürburgring‘e katılıp süperspor kovalamak sürmeyi bilmemekse, beş sene DSC kapalı M5 kullanıp tek kaza yapmamak tecrübesizlikse ya da 230 km/s’yle spin atan 500 küsur beygirlik bir 911’i tek hamlede piste geri sokmak acemilikse doğrudur, öyleyim �� Zaten benim sürücülüğümü değerlendirmek, direksiyona 1 metre uzaktan araba kullandığını sananlara ve spor otomobillerle tek teması NFS oynamak olanlara kaldıysa, bu işi bırakıp internet cafe de açabilirim.
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    "Gıybet edenler bile emin olun, yeni araba alacağı zaman bizim testlerimizi izleyip ona göre karar verecek"

Bu kısma kesinlikle katılıyorum, yarın Golf ile test sürüşüne çıkacagım, 90 km ile giderken vitesi Pye atıp 3 pedal yapacagım,kontak kapatıp egzoz patlatıyor mu diye bakacağım. Şayet araba burnout yapıyorsa benim için kalite bir arabadır.

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haaaayyıır kırmızı ışığa yaklaşırken frene basmışlar ya diyen bi @carmaniac vardı.Fren lambasının nasıl yandığını öğrettikten sonra bi daha uğramamıştı buralara.
    Şimdi gitmişler kendi forumlarında sıkmışlarda sıkmışlar.

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Grimlord
    Dashboard'u, trimleri falan da mıncıkla. Beyle dokununca kımıl kımıl olması lazım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Umarım İstanbulPark kamera görüntüsü yayınlanır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptığı açıklamaya iyi güldüm ya Yolda giden arabada vitesi P'ye çeken Stig'di herhalde

İki sene Destination Nürburgring‘e katılıp süperspor kovalamak sürmeyi bilmemekse, beş sene DSC kapalı M5 kullanıp tek kaza yapmamak tecrübesizlikse ya da 230 km/s’yle spin atan 500 küsur beygirlik bir 911’i tek hamlede piste geri sokmak acemilikse doğrudur, öyleyim �� Zaten benim sürücülüğümü değerlendirmek, direksiyona 1 metre uzaktan araba kullandığını sananlara ve spor otomobillerle tek teması NFS oynamak olanlara kaldıysa, bu işi bırakıp internet cafe de açabilirim.
    O zaman ne yapıyoruz geçerli zamandan itibaren spin videosunu izliyoruz. O virajlara 230km/h ile mi girmiş ? 250 ile frene oturuyor sonra 230km/h ile kendi deyimiyle bağlama yapmaya çalışıyor. 250km/h ile giderken seramik frenli Porsche cayır cayır lastik sesleri çıkarıyor ama anca 230km/h'a düşebiliyorlar, madem direksiyonun kuvvetli amdem işi şova döktün hadi bize 230km/h ile bir spin at, o sırada suratın bembeyaz olmasın, ellerin birbirine dolanmasın ama, sonrada tek seferde piste geri dön.
    TEST | Porsche 911 Turbo S [English Subtitled] - YouTube

Maxiboost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Adam 2008 den beri test ediyormus lan.. Hem adam videoda demedi mi? Attim ama park a aliniz yazdi diye? Yazdiysa o adam atar. Fabrikadaki adamlar bunu dusunemeyecek kadar tecrubesizler bence . Sanirim 2015 ten beri otomobil gelistiriyorlar.

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SErhat. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım İstanbulPark kamera görüntüsü yayınlanır.
    Yayınlanacağını sanmıyorum kendileri istemedikçe. Sonuçta o adamlarda ekmeğinde iyi yada kötü para kazanıyorlar bu işten. eğer hata açıkça belli oluyorsa ekmeğiyle oynamak istemezler.
    "Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir."

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Açıklamayı okudumda ben küçükken bizim mahallede fiber body kitli vectracı abi vardı onun gibi anlatmış olayı ben aslında şöyle söförüm şöyle dragcıyım der dururdu o da

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    5 sene dsc kapalı m5 sürmek.

dsc tuşuna tövbe etmiş beyler üstüne gitmeyin.
    74 model sehpa...

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman ne yapıyoruz geçerli zamandan itibaren spin videosunu izliyoruz. O virajlara 230km/h ile mi girmiş ? 250 ile frene oturuyor sonra 230km/h ile kendi deyimiyle bağlama yapmaya çalışıyor. 250km/h ile giderken seramik frenli Porsche cayır cayır lastik sesleri çıkarıyor ama anca 230km/h'a düşebiliyorlar, madem direksiyonun kuvvetli amdem işi şova döktün hadi bize 230km/h ile bir spin at, o sırada suratın bembeyaz olmasın, ellerin birbirine dolanmasın ama, sonrada tek seferde piste geri dön.
    Abi zaten yazdıktan sonra tekrar okuduysa "Ne sallamışım ak" demiştir kendi kendine
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    151 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı SULTANOGLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5 sene dsc kapalı m5 sürmek.

dsc tuşuna tövbe etmiş beyler üstüne gitmeyin.
    inceyi detected
    1881 - 193

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abi ben porsche de de anladım spin atılmasının nedenini. 5 sene dsc kapalı m5 kullanınca, esp açık araba kullanınca olmuş sannırım 23:45 a alırsanız esp açık muhabbeti
    74 model sehpa...

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Yeni izledim videoyu, mevzuyu anlamadım.. 230la mı spin denmiş?

250 ile giderken fren yapılıyor
    15:08'deki hız 90 civarı
    15:19'da spin atıyor, hız 67

Ben mi anlamadım mevzuyu? Kaçırdığım bir şey mi var yoksa?

Commander696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

VLOG | BMW M5 'Çift Cam' - YouTube
    Bu videoda kendi diyor M5 ile üç senede sadece 10.000 km anca yapmış okadar az kullanıyor yani.Yukardaki yazısındada öyle bir yazmışki sanki 5 sene boyunca hergün dsc kapalı m5 ile gazlamış.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler