User Tag List

Sayfa 28/55 İlkİlk ... 18262728293038 ... SonSon
1038 sonuçtan 514 ile 532 arası

Konu: Yeni Focus Rs Kaza Yaptı

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni izledim videoyu, mevzuyu anlamadım.. 230la mı spin denmiş?

250 ile giderken fren yapılıyor
    15:08'deki hız 90 civarı
    15:19'da spin atıyor, hız 67

Ben mi anlamadım mevzuyu?
    90km/h'ı mil ile çarpmak lazım sonra RS'in yurt dışı fiyat farkını ekleyeceğiz sonra yapılan icmaller falan en son 230 çıkıyor işte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    11. viraj çıkışında yaptığı hatayı söylemiş sanırım.

Mr.Bilal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yapılan açıklama And ın herzamanki gibi kendini övmesi, kuru laf kalabalığından ibaret. Sadece Techturkey ailesine cevap vermeye çalışmış kendince Çok güldüm yazıda ki 2-3 açıklamaya. Araba almak isteyenler mutlaka ama mutlaka Otopark videolarını izleyip araç alsın. Sanki herkes video izleyip araba aldı şimdiye kadar tövbe tövbe. Ukalalığın daniskası. Son olarak;

HE And HE. S....tın bari sıvamasaydın bay çok bilmiş.
    Life is Too Short To Stay Stock

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı berk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    11. viraj çıkışında yaptığı hatayı söylemiş sanırım.
    Hımm sonrada şov yapıyorum diyor, nasıl şov ise artık, surat olmuş bembeyaz, eller birbirine dolanmış, akılda lan bunun yenisi ne kadardı diye hesaplar kitaplar...

Ali_ZG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    m5i dscsiz kullaniyorum kismi cok ergence olmus. ne gerek var be abi boyle seylere ben utandim okurken

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yılda 10.000 km yol yapmayan adam "ben araba kullanıyorum" lafını bence dememeli!!!
    Ama And'ın yaptığı yol, tabi sadece kendş aracı ile sınırlı değil, o sebeple kendisini o kapsamda görmüyorum.
    Araba sürüşü konusunda ekibinde en iyisi olmadığı belli, çünkü öyle olsaydı zaten clio cup'a sinan değil, and katılırdı. Ama sonuçta and'ın da bu konularda dünkü çocuk veya acemi biri olduğu söylemek de ancak hasetle açıklanır.
    And, kendince bir şeyleri açıklamış. Sonuçta şu an hiç kimse And'ın söylediklerinin aksini ispat edemez, çünkü o anda sadece o oradaydı, biz değildik.
    Bir de, istanbul park yönetimi falan kaza videosunu yayınlasa ne olacak ki? Belli ki and bir şeyleri yanlış yapmış ve kaza olmuş. Video ortaya çıksa sanki daha az veya daha çok mu hatalı olacak? Video yayınlanırsa, youtube'de yayınlanan milyonlarca kaza videosuna sadece +1 eklenmiş olacak, o kadar...

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    İstanbul parkın en yavaş virajına 230 ile girip bir yarım spin mi atmış bu arkadaş ahuhahshdhd sipin atmak şöförlükse evet biz şöför değiliz. Gerçekten çok küstahca ve atmasyonca yazılan bir açıklama olmuş.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    90km/h'ı mil ile çarpmak lazım sonra RS'in yurt dışı fiyat farkını ekleyeceğiz sonra yapılan icmaller falan en son 230 çıkıyor işte
    40. yıl hesabına dönmüş hahahahah 250 yi düzlükte görüp düzlükte frene basıyor, bunu yeni ehliyet almış biride yapabilir. 230 la hata yaptım diyo, hız max. 70-80
    "Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yılda 10.000 km yol yapmayan adam "ben araba kullanıyorum" lafını bence dememeli!!!
    Ama And'ın yaptığı yol, tabi sadece kendş aracı ile sınırlı değil, o sebeple kendisini o kapsamda görmüyorum.
    Araba sürüşü konusunda ekibinde en iyisi olmadığı belli, çünkü öyle olsaydı zaten clio cup'a sinan değil, and katılırdı. Ama sonuçta and'ın da bu konularda dünkü çocuk veya acemi biri olduğu söylemek de ancak hasetle açıklanır.
    And, kendince bir şeyleri açıklamış. Sonuçta şu an hiç kimse And'ın söylediklerinin aksini ispat edemez, çünkü o anda sadece o oradaydı, biz değildik.
    Bir de, istanbul park yönetimi falan kaza videosunu yayınlasa ne olacak ki? Belli ki and bir şeyleri yanlış yapmış ve kaza olmuş. Video ortaya çıksa sanki daha az veya daha çok mu hatalı olacak? Video yayınlanırsa, youtube'de yayınlanan milyonlarca kaza videosuna sadece +1 eklenmiş olacak, o kadar...
    Aksini ispat edemez derken ?
    Bak ne yazmış ve en yakın dergi satan yere git bak sonucu gör.
    Tüm bu kişi ve kurumlardan özür diliyorum. Bilhassa aylık dergilerin yayın haklarına saygımızdan ötürü, araç tamir edilip onlar tarafından teste alınmadan ve yayınlanmadan önce elimizdeki içeriği paylaşmayacağız.
    Instagram

Hani paylaşmayacaklardı ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Commander696 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    VLOG | BMW M5 'Çift Cam' - YouTube
    Bu videoda kendi diyor M5 ile üç senede sadece 10.000 km anca yapmış okadar az kullanıyor yani.Yukardaki yazısındada öyle bir yazmışki sanki 5 sene boyunca hergün dsc kapalı m5 ile gazlamış.
    Arkadaşı tanıyan var mı sen tanıdın mı @cem

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepinizden önce focus rs e binmis adamim kaale almiyorum hahaha

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SerkanYazgan. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    40. yıl hesabına dönmüş hahahahah 250 yi düzlükte görüp düzlükte frene basıyor, bunu yeni ehliyet almış biride yapabilir. 230 la hata yaptım diyo, hız max. 70-80
    Bu arada arkadaşın bir başka yerde daha kıl payı dönüşü varmış onu kastetmiş olabilir, orda 220 nin üstünde galiba tam emin değilim
    "Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir."

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aksini ispat edemez derken ?
    Bak ne yazmış ve en yakın dergi satan yere git bak sonucu gör.

Instagram

Hani paylaşmayacaklardı ?
    And'ın sahip olduğu platform otopark'tır, Top Gear değil. Top Gear'da söz hakkı Doğan'da. Hatta yüksek ihtimalle tam olarak Doğan'da bile değildir, İngiltere'den "bu ay bunu yazacaksınız" derler, onlar da içeriği üretip koyarlar.

Yani (en azından benim anladığım) And kendi sitesi için konuşuyor. Ama Otopark'ta içerik, diğer mecralardan önce paylaşılırsa, o zaman amenna, tükürdüğümü yalamasını bilirim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı SerkanYazgan. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada arkadaşın bir başka yerde daha kıl payı dönüşü varmış onu kastetmiş olabilir, orda 220 nin üstünde galiba tam emin değilim
    Porsche videosunda kaç yerde kaç tehlike atlatmış. Bir yerde yüksek hızda sola taşarak kurtarmış, zaten kurtaramasaymış o işin sonu spin olmazdı, içinden ikiside burnu kanamdan çıkardı ama ortada otomobil diye birşey kalmazdı.

OrcunInce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yüklü seat leon hemen hemen aynı hızda 11'i dönüyor, bu neyin kafasıdır arkadaş?

şimdiye kadar hep üzülmüştüm de şu açıklamadan sonra üzülme gereği duymuyorum.
    Megane 3 RS / 2.17 @İstanbulPark
    Fk8 Type-R (stock) / 50.68 @Körfez
    Megane 3 RS / 49.60 @Körfez

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni izledim videoyu, mevzuyu anlamadım.. 230la mı spin denmiş?

250 ile giderken fren yapılıyor
    15:08'deki hız 90 civarı
    15:19'da spin atıyor, hız 67

Ben mi anlamadım mevzuyu? Kaçırdığım bir şey mi var yoksa?
    "İki sene Destination Nürburgring‘e katılıp süperspor kovalamak sürmeyi bilmemekse, beş sene DSC kapalı M5 kullanıp tek kaza yapmamak tecrübesizlikse ya da 230 km/s’yle spin atan 500 küsur beygirlik bir 911’i tek hamlede piste geri sokmak acemilikse doğrudur, öyleyim Zaten benim sürücülüğümü değerlendirmek, direksiyona 1 metre uzaktan araba kullandığını sananlara ve spor otomobillerle tek teması NFS oynamak olanlara kaldıysa, bu işi bırakıp internet cafe de açabilirim."

Burada şair hayal dünyasını anlatıyor. Eğer başka bi 911 kullanmadıysa benim gördüğüm İstanbul Park'ta viraj da spin atıyor ve aracı istop ettiriyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    O zaman ne yapıyoruz geçerli zamandan itibaren spin videosunu izliyoruz. O virajlara 230km/h ile mi girmiş ? 250 ile frene oturuyor sonra 230km/h ile kendi deyimiyle bağlama yapmaya çalışıyor. 250km/h ile giderken seramik frenli Porsche cayır cayır lastik sesleri çıkarıyor ama anca 230km/h'a düşebiliyorlar, madem direksiyonun kuvvetli amdem işi şova döktün hadi bize 230km/h ile bir spin at, o sırada suratın bembeyaz olmasın, ellerin birbirine dolanmasın ama, sonrada tek seferde piste geri dön.
    TEST | Porsche 911 Turbo S [English Subtitled] - YouTube
    2 vrajı bağlarken gözlerine bakın and bile bağlamayacağını düşündü. Bala göte şu araba ile kaza yapmadı gelmiş laga luga yapıyor yazısını 2 paragraf okuyabildim. Hass... lan diye kapattım. Gördük usta şoförü arabaya zorla spin attırdı Sürerken direksiyon tepkilerine bakın. Özellikle bi viraja sert girip o yeşil şeylerin üstüne çıkar vee direksiyon disko topu gibi ışık hızında bir şağa bir sola dönüyor. Kendince bu hakareti kontra olarak yorumluyor değişik bir arkadaş .Evet usta şoförmüş

MBuğra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Erkegin kezbani da boyle oluyor sanirim. Dsc kapali, tek hamle, nfs filan
    "Korkmadık, savaştık"

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    And'ın sahip olduğu platform otopark'tır, Top Gear değil. Top Gear'da söz hakkı Doğan'da. Hatta yüksek ihtimalle tam olarak Doğan'da bile değildir, İngiltere'den "bu ay bunu yazacaksınız" derler, onlar da içeriği üretip koyarlar.

Yani (en azından benim anladığım) And kendi sitesi için konuşuyor. Ama Otopark'ta içerik, diğer mecralardan önce paylaşılırsa, o zaman amenna, tükürdüğümü yalamasını bilirim.
    O zaman neden bilhassa aylık dergileri esas alıyor. Otopark.com aylık bir dergi mi?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler