User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Tasarım ve Dijital Baskı sektöründe müşteri portföyünü artırmak neler yapabilirim..?

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Tasarım ve Dijital Baskı sektöründe müşteri portföyünü artırmak neler yapabilirim..?

Yeni başladığım işimde müşteri edinmek yeni satışlar yapabilmek adına öncelikle izmir içerisinde olmak koşuluyla yardımlarınızı bekliyorum.Firma tasarım ve dijital baskı adı altında ihtiyaçların tamamına hizmet vermekte..
    Başlıca hizmetleri arasında;
    Afiş,Amerikan servis,antetli kağıt,ajanda,bayrak,bardak baskı,bloknot,branda,broşür-el ilanı,cepli dosya,dekota ürünler,defter,dijital baskı,diplomat zarf,etiket,folyo,kesim,karton çanta,kartvizit,katalog,küp blok,magnet,masa kartı,menü imalatı,pleksi,promosyon ürünleri,roll up,reklam malzemeleri,takvim,tekstil ürünleri,tuval baskı bulunmaktadır.En büyük avantajı ise tasarım kısmının kendi bünyesi içerisinde sonuçlandırılıp baskıya hazır hale getirilmesi..
    İşletmede iç mekan ve dış mekan baskılarda alanında kullanılan makineler ve mürekkepler teknolojiye uygun olarak seçilip uzun ömürlü olması sağlanmıştır.
    İhtiyaçlarınız doğrultusunda tüm çözümler için ulaşabilirsiniz.

Can Özgür
    0507 556 84 37

Not:Önce ki açtığım konuda Manisa Opel bayisinden yazan arkadaşa ulaşabilirsem çok iyi olur..
    ALLAH VAR GAM YOK..

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İmkanınız varsa üniversiteler de tur işi koşturan bi kaç eleman bulup afiş, branda işlerini siz yapabilirsiniz. Aynı sektörde çalışırken biz öyle yaptık. Büyük bir kar veya kazaç elde etmedik ama çok güzel reklam elde ettik. Müşteri kazandık. İşi bırakmama rağmen hala freelancer olarak üniversitelerdeki gezilere, konferanslara tasarım hazırlıyorum. Bunun yanında web tasarım işine de girebilirsiniz. Allah hayırlı ve bol kazançlar versin abi
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

canozgur106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Tbekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İmkanınız varsa üniversiteler de tur işi koşturan bi kaç eleman bulup afiş, branda işlerini siz yapabilirsiniz. Aynı sektörde çalışırken biz öyle yaptık. Büyük bir kar veya kazaç elde etmedik ama çok güzel reklam elde ettik. Müşteri kazandık. İşi bırakmama rağmen hala freelancer olarak üniversitelerdeki gezilere, konferanslara tasarım hazırlıyorum. Bunun yanında web tasarım işine de girebilirsiniz. Allah hayırlı ve bol kazançlar versin abi
    Allah razı olsun cümlemize bol müşteriler
    ALLAH VAR GAM YOK..

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşyerimize komşu iyi bir reklam atölyesi var. Az çok takip ediyorum. Bazı müşterilere birlikte gittiğimiz de oluyor. Oldukça zorlu sektör bence. Merdiven altı çalışan çok firma var. Haliyle fiyat rekabeti had safhada.

Bence kurumsal firmalara yönelmeniz daha iyi olur mevcut piyasada.
    Aynı şekilde kamu kuruluşları da düşünülebilir. Ama benim tasvip etmediğim (hediye vb.) işler dönüyor orada. Tabii tahsilat süreci de uzun oluyor.

snan1910 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kutu ambalaj yapiyor musunuz?
    10cm x 7cm x 16cm (h) minik kutular istiyorum. İmkan varmıdır?

G_TT_I - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    minimum adetlerde en30 boy35 koruk 30 ve 20x25x20 baskılı ipli karton çanta yaptırmam gerekiyor konu ile çalışması olan var mı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler