User Tag List

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: bully xl veya xxl ?

slave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bully xl veya xxl ?

bully xl veya özellikle xxl spec köpekler hakkında bilgisi olan varmı nedir nasıldırlar eşinizde dostunuzda besleyen varmı , siteden az çok biliniyor 2 adet cane corso ve bull terier var şuan bakıyorum . bully xxl arıyorum bilen duyan gören nereden nasıl alablirim yurtdışı veya içi nasıl bulabilirim forum vs varmı bu konuda bilgisi olan paylaşabilirmi

ek olarak blue cane corsa dişi arıyorum çiftleştirmek üzere erkek var bende az çok tanınır kendisine secerede kefiliz şuana kadar daha iyisine çok denk gelmedim özellikle blue olarak hiç gelmedim tiger var arkadaşımda fakat istemiyorum blue özellikle olucak . varsa kızı olan istemeye gelelim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sizde ben gibi hırçın köpek seviyorsunuz sanırım. Boxer besliyordum çok özliyorum. Bende bully bulabilirsem beslemeyi düşünüyorum takipteyim

slave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla aslında hiç bir köpeğimi saldırgan yapmadım ama korumacı oldular ailemi evimi koruyorlar ay oldu bull terier aldım hatta çatalca yolunda orman yolunda buldum derbederdi aldım eskişehire getirdim bahçeli evim var şimdi gece gündz hep tetikte bahçede acayip hoşuma gidiyor . eve gelirken arabanın sesine hemen kapıya fırlıyor , bide kopekler sardı yegenimin etrafını parkta bir koruma yaptı inanılmazdı , şimdi bully hastalığı başladı kesinlikle alıcam yurtdışı yurtiçi farketmez yeterki bulayım .

01ayk01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Facebook'tan selcuk tosunlar'i aratin. Turkiyede bilinen en iri bully'ler suanda mersinde kendisinde.
    Alıntı Berkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tatmin olan arkadaslar olarak elele tutuşup titreyerek boşalalım

AhmetKaratay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Facebookda Engi Erdurab ve Adem Keskin i ekleyerek yavru alabilirsiniz , yavrular 8 bin liradan başlıyor diye biliyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı slave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla aslında hiç bir köpeğimi saldırgan yapmadım ama korumacı oldular ailemi evimi koruyorlar ay oldu bull terier aldım hatta çatalca yolunda orman yolunda buldum derbederdi aldım eskişehire getirdim bahçeli evim var şimdi gece gündz hep tetikte bahçede acayip hoşuma gidiyor . eve gelirken arabanın sesine hemen kapıya fırlıyor , bide kopekler sardı yegenimin etrafını parkta bir koruma yaptı inanılmazdı , şimdi bully hastalığı başladı kesinlikle alıcam yurtdışı yurtiçi farketmez yeterki bulayım .
    Bende saldırgan yetiştirmedim dış görünüş itibariyle öyleler. Bizimde bahçeli korumaya yönelikti. Bizden başkasına havlar kimseyi sokmazdı bahçeye öyle yapısı vardı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler