User Tag List

Sayfa 112/126 İlkİlk ... 1262102110111112113114122 ... SonSon
2384 sonuçtan 2.110 ile 2.128 arası

Konu: RAM's MOTORS hk.

Sadık Özyer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bulundu mu?

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlasıldı,tesekkur ederım. Manyak neden gelıp teslım olmus,oda ılgınc...
    Abi behçette bu haberi okuyup gaza gelip teslim oluyomuş
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mert_can 41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım bunun borcunun 10 milyonluk kısmı büyük hatrı sayılı abilerin bunu nasıl tehtit ettilerse gelmiş borcu yüz yüze ödememek içinde kendini içeri attırmıştır ben içerde güvendeylen onlar hacizle alır bende kurtulurum diye.
    hatırı sayılır abiler varsa, içerde de güvende olmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    paran yada adamın varsa mezarda bile güvende değilsin yeğen!!!

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vay anasini ya adam 80 milyonluk vurgun yapti ceza almadi. ben farkli tarihlerde 4 tane cevap yazdim 2 kere mesaj kasma nedeni gibi komik bir sebebten ceza aldim.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahahaha bende mesaj kasmaktan zamanında ceza almışım sanki mesaj sayısı 100 olunca noluyor? 30.000mesaj sayısı olunca noluyor?bende bunu anlamamışımdır mesaj kasma cezası nedır

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neden bu forumda birileri savunduğu düşünceleri söylemekte özgür değil ? Veya neden sürekli yakındığımız , sevmediğimiz , memleketin bile en biyük sorunlarından olan "büyük balığın küçük balığı yemesi" durumuna tam aksini savunur gibi görünürken burada da karşılaşıyoruz ? (Amacım konuyu dallandırıp budaklandırmak değil bu arada sadece son postlarda dikkatimi çekti o yüzden merak ettim)

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı fatihdurutuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden bu forumda birileri savunduğu düşünceleri söylemekte özgür değil ? Veya neden sürekli yakındığımız , sevmediğimiz , memleketin bile en biyük sorunlarından olan "büyük balığın küçük balığı yemesi" durumuna tam aksini savunur gibi görünürken burada da karşılaşıyoruz ? (Amacım konuyu dallandırıp budaklandırmak değil bu arada sadece son postlarda dikkatimi çekti o yüzden merak ettim)
    Sadece bu konu için değil, genel olarak sana forumu özet geçicem.

Bu forum birilerinin şahsi malıdır. Herkes istediğini yazamaz konuşamaz. İşinize geliyosa mantığı ağır basar.

Sen bir şeyi savunabilirsin ama burda savunmak zorunda değilsin daha bir çok sosyal platform var, burda yaa deveyi güdersin yada gidersin okaa.

Yukarıda yazdıklarım umarım açıklayıcı olmuştur.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

fatihdurutuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oğuzubillahimineşşeytanirracim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece bu konu için değil, genel olarak sana forumu özet geçicem.

Bu forum birilerinin şahsi malıdır. Herkes istediğini yazamaz konuşamaz. İşinize geliyosa mantığı ağır basar.

Sen bir şeyi savunabilirsin ama burda savunmak zorunda değilsin daha bir çok sosyal platform var, burda yaa deveyi güdersin yada gidersin okaa.

Yukarıda yazdıklarım umarım açıklayıcı olmuştur.
    Teşekkür ediyorum yaptığınız açıklama için. Açıkcası kendi adıma duymayı tahmin ettiğim şeyleri yazmışsınız.

Ahmet Bby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Habersiz yakalandı sanırım. Hiç bi yerde denk gelemedim yakalandığına dair bi habere rastlayamadım internette.
    SKODA SIMPLY CLEVER

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Ahmet Bby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Habersiz yakalandı sanırım. Hiç bi yerde denk gelemedim yakalandığına dair bi habere rastlayamadım internette.
    3-4 sayfa önce haber videoları bile paylaşıldı
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kuhlbert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu konuya sırf şu vatanını beğenmeyip devletimizi yöneten büyüklerimize hakkında ileri geri konuşanlara cevap yazmak için foruma girdim.
    Tüm yorumları tam okumadım ama özellikle Yigit Y , 997 TT ve turbo & quattro
    Kimsenin bu milletin bir tarafına koyduğu yok, yok insanlar borçluymuşta bilmem ne. O zaman arap yağı bol bulunca misali bol keseden sallamayacaksın. Telefonuna bankaların gel kardaş kredi verek mesajlarını görüp bir yerim hıyar misali eline torba torba kaya tuzu alıp şubelere koşmayacaksın. Benim babam işçi emeklisi 2.25 - 2.5k tl arası bir maaş alıyor ama Allah'ıma bin şükür, adam beni özel üniversitede de okutuyor ki tam burslu değilim, evinide geçindiriyor, cebime harçlığımı koyuyor. Kapımızın önünde bir 190e var babamın benimde bir doğan sl m var. Ne dünün kavuncuları gibi arsadan parayı vurup nerden geldiğimizi şaşırdık ( yaşını başını almış adamlar Ankara'nın hangi semtinden bahsettiğimi bilir) ne de aç kaldık açıkta kaldık. Sonuç olarak ayağını yorganına göre uzatacaksın, şükretmesini bileceksin !.. Ha tabi son model araba sevdanızla residencede yaşama hayallerinizle sırtınıza semer vuran çok olur o ayrı.
    Yuh diyorum kibarca.

Ekonomi diye bir bilim dalı var, üniversite okuyorum diyen insan bilime, matematiğe saygı duy hiç değilse.

Kendi kızına 50.000 lira maaş verip asgari ücret 1300 lira ile neler neler yapılır diyeni savunuyor musun sen açık açık ?
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @rebelogy şşşşş ses çıkarma .

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu konuya sırf şu vatanını beğenmeyip devletimizi yöneten büyüklerimize hakkında ileri geri konuşanlara cevap yazmak için foruma girdim.
    Kimsenin bu milletin bir tarafına koyduğu yok, yok insanlar borçluymuşta bilmem ne. O zaman arap yağı bol bulunca misali bol keseden sallamayacaksın. Telefonuna bankaların gel kardaş kredi verek mesajlarını görüp bir yerim hıyar misali eline torba torba kaya tuzu alıp şubelere koşmayacaksın. Benim babam işçi emeklisi 2.25 - 2.5k tl arası bir maaş alıyor ama Allah'ıma bin şükür, adam beni özel üniversitede de okutuyor ki tam burslu değilim, evinide geçindiriyor, cebime harçlığımı koyuyor. Kapımızın önünde bir 190e var babamın benimde bir doğan sl m var. Ne dünün kavuncuları gibi arsadan parayı vurup nerden geldiğimizi şaşırdık ( yaşını başını almış adamlar Ankara'nın hangi semtinden bahsettiğimi bilir) ne de aç kaldık açıkta kaldık. Sonuç olarak ayağını yorganına göre uzatacaksın, şükretmesini bileceksin !.. Ha tabi son model araba sevdanızla residencede yaşama hayallerinizle sırtınıza semer vuran çok olur o ayrı.
    Gardaş / kardeş / kardaş / karındaş , senin sitemin kime ki böyle ? Ne senin kapındaki araba bizi,ne de bizim kapımızdaki araba seni ilgilendirir.Helal olsun babana Allah sağlık sıhat eksik etmesin.Bahsettiğin insanlar evli barklı çocuklu,bir bildikleri var ki konuşuyorlar.Sen şimdi kapındaki arabanı,babanın emekli maaşıyla geçinmenizi,cebinde ki harçlığı,babana mı borçlusun yoksa devlet büyüklerine mi , onu anlayamadım ?

Djalican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    34 KTS 55 HONDA CRX
    34 LNZ 85 SEDAN EG
    34 BF 7155 SOHC VTEC EG
    34 MEH 66 S2000
    34 HB 1367 MAZDA RX8 R3

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Sen ne konuşuyorsun lan değişik? - YouTube

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aklıma geldi birden bire bu sahne.

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Şunuda ekleyip bu ülkede yaşayıp hala başta sayın cumhurbaşkanımıza birkaç post ta gördüm inceden laf vuranlar, bu ülkenin ekmeğini yiyenler mümkünse o çok beğendikleri iskandinav ülkelerine birdaha geri dönmemek üzere uzasınlar... Ama unutmadan oraya yerleştiklerinde ayık gezsinler tecavüzede kurban gitmesinler istatistikler ***** e tabi oraların dönmeside çok
    Çok biliyorsun galiba..
    ne yaptılarsa o dönmeler sana, tecrübelerin baya engin
    forumdan atılıyorsun, geri geldiğinde adam olduysan kalmaya devam edersin. adam olmadıysan bir kez daha atılırsın

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler