User Tag List

Sayfa 65/126 İlkİlk ... 1555636465666775115 ... SonSon
2384 sonuçtan 1.217 ile 1.235 arası

Konu: RAM's MOTORS hk.

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim kimseyle alakam,tanısklıgım hatta forumda cok aktifliğim bile yok ama genel olarak gördüğüm,

Birçok kişi dindar imajı çizmeye çalışmış. Yok kul hakkı yenmiş yok Allah yok kitap yok öbür taraf vs. diye tanınmayan birinin üstüne deli gibi gidilmiş. Sanki herkes kanatlı melek. Herkes maliye kesilmiş, burda kimin kime taktığı veya para aldığı ile uğraşıyor - herhangi bir fikri olmadan.

Diğeri de madem battın ettin öldün bittin hala neden burda laf yetiştiriyorsun, kafa dagıtmaksa tirilyon tane forum, site var,beni banlayın demek yerine yazma girme foruma olsun bitsin. Neden uğraşıyorsun haklıysan?

Sonuç itibari ile forumun bütün kalitesi bozulmuş, 40 yılda bir giriyordum artık 80 yılda bir bakarım.

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonuç itibari ile forumun bütün kalitesi bozulmuş, 40 yılda bir giriyordum artık 80 yılda bir bakarım.
    Burasi biraz agir olmus , Gorende kuranlar dahil tum eski agir taslar oturmus byin firtinasi yapmis sanicak . Biraz nefes alalim yorum yapmadan once.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burasi biraz agir olmus , Gorende kuranlar dahil tum eski agir taslar oturmus byin firtinasi yapmis sanicak . Biraz nefes alalim yorum yapmadan once.
    Forum kalitesi bozulmuş tarzında birçok post var sadece bu topic altında farklı kullanıcılardan. Neresi ağır anlamadım.. Ben eski tadı alamıyorum şahsi düşüncemdir.

Bu arada 58. sayfaya yukardaki mesajımyazdığımda gelip bırakmıştım; bitirmeye değdi- konu keyifli hal aldı- yiğidi öldürüp hakkını vereyim şu an keyif aldım Şinasi ve ACT olayını bilmiyorum, ACT de takılmadım hiç ama, okurken hayretler içinde kaldım; Sherlock Holmes tadında bir sona ulaşmış durum, olaya uyanan arkadaşlara helal olsun cidden A7 diye girdim burdan çıktım böyle bir son beklemiyordum açıkçası... kız profili falan XD

Rams'ın da yerini çözerler bu gidişle

Tebrikler foruma tekrar. Fatih bey size de geçmiş olsun GBT yapılmış

fatihob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Arkadaşlar yatmadan önce konuya bakayım diye giren varsa, bakmasın yatsın uyusun, sabaha baksın. Gece gece beyni yanmasın. Kaldığım yerden soluksuz şekilde 30 sayfa okudum.

Eriador - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı .::EmrE::. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum kalitesi bozulmuş tarzında birçok post var sadece bu topic altında farklı kullanıcılardan. Neresi ağır anlamadım.. Ben eski tadı alamıyorum şahsi düşüncemdir.

Bu arada 58. sayfaya yukardaki mesajımyazdığımda gelip bırakmıştım; bitirmeye değdi- konu keyifli hal aldı- yiğidi öldürüp hakkını vereyim şu an keyif aldım Şinasi ve ACT olayını bilmiyorum, ACT de takılmadım hiç ama, okurken hayretler içinde kaldım; Sherlock Holmes tadında bir sona ulaşmış durum, olaya uyanan arkadaşlara helal olsun cidden A7 diye girdim burdan çıktım böyle bir son beklemiyordum açıkçası... kız profili falan XD

Rams'ın da yerini çözerler bu gidişle

Tebrikler foruma tekrar. Fatih bey size de geçmiş olsun GBT yapılmış
    Ben konuyu pek takip etmedim acikcasi goz gezdirmek icin bakinca son sayfada senin msgini gordum o yuzden sana alinti yazdim.Eski kalitesi ? Daha az ama oz insan vardi simdi biraz ipini koparan girdi ama bu supriz mi ? Hayir .Acik ara en iyi yer olursan talepte cok olur bu kacinilmazdi zaten , yanlismiyim ?

Elestirmek tabiki olur ama biraz dusunerek elestirelim.sonucta buraya uye olanlarin hepsine gercek hayatta canli munakat yapilmiyor ve isteyen istedigini yaziyor.
    ...::: Çirkin kadın yoktur , az Votka vardır derler... Geçiniz ! Çirkin kadın vardır, midesiz erkekte çoktur. Votkaya *** atip durmayalim onunda bir suçu yoktur :::...

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabaha fatihin (şinasi) hiç bilmediğiniz resimlerini techturkey ifşa ekibi olarak sizinle paylaşıcaz...
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

halili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abiler 3 de lavabo ihtiyacına kalktım.pc acıkmış bir bakınıyım diye girdim.saat 5 oldu.nasıl bir konu inci sözlükteki komutan gibi sardı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim azıma s..ıldı ucusum var sabah almanyaya calısmam lazımdı iki dakka bakayım dedim konulara saat 5 oldu, ucagı cakar 180 kişiyi öldürürsem sorumlusu şinasidir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eriador Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben konuyu pek takip etmedim acikcasi goz gezdirmek icin bakinca son sayfada senin msgini gordum o yuzden sana alinti yazdim.Eski kalitesi ? Daha az ama oz insan vardi simdi biraz ipini koparan girdi ama bu supriz mi ? Hayir .Acik ara en iyi yer olursan talepte cok olur bu kacinilmazdi zaten , yanlismiyim ?

Elestirmek tabiki olur ama biraz dusunerek elestirelim.sonucta buraya uye olanlarin hepsine gercek hayatta canli munakat yapilmiyor ve isteyen istedigini yaziyor.
    Kimlik no veya sms onayı ile üyelik falan eklenemez mi acaba foruma bu kadar olaydan sonra en azından fake profil açmak zorlaşır.

Met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ah bi de TunayK olacaktı

Ali_ZG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    isin garibi kimse garipsemiyor adamin 1400 tane uyeliginin olmasini ve hepsinde farkli biriymis gibi davranmasini cidden şizo kayniyor derlerdi inanmazdim

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu nedir ya.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

mert16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Forumda yazan biri değilim genellikle giriş yapıp yada yazmadığım için giriş yapmadanda bakındığım oluyor. Yanlışlıkla uyumadan önce bi konuya bakayım dedim ve şuan sabahın 7si olmuş act zamanından bu abimizi bende hatırlıyorum. Allah ailesine sevenlerine sabır versin demekten başka bişey diyemiyorum gercekten. O zamanlar komedi filmi tadındaydı, üzerinden kaç sene geçmiş değişen hiç bişey yok demek hala filmin konusu drama dönmüş resmen. Bu arada fake değilim bursa tayfasından teyit ettirebilirim şüphe duyan okursa ��

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dedim bi gireyim foruma bakayım bakmaz olaydım sayfa 70e gelmiş kimler neler bulunmuş.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vayy be eski gunlere dondum act zamanlarininhatirliyorum dagilmadan son 2aktif olmustum. Ama calem zamani bayagi aktiftim bir cok konuyu mevzuyu dunngibi hatirliyorum
    Felaket cok fale uyelik vardi. Mersinli carobn bodyli 350z yapmak isteyenden kizlara kadar inanilmaz fake profiller ortaya cikmisti.
    Olay palatlayip uyelikler silinince forumda resmen bosluk olmustu adam tek basina forumu yasatiyordu hehehe.
    Helal olsun isleri buyutup ticarete de dokmus. Bence eglence dehil abi durumu toparladiginda prof. Destek al

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kibristayim askerim telden yaziyorum o yuzdrn imlalarda skinti olmus edit yok kusura bakmayin. sabaha kadar santralde skiliodum valla kinu da guzel hergun bole olsa guzel safak atio hehee
    364kd herkese selam

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ticaret ticaret deniyor da, neyin ticareti??? mal alındı satıldı karşılığını mı alamadınız? o nedenle mi mağdur oldu 'mal aldıklarınız!? milletten para toplayıp faiz vermenin adı son 10 yıldır 'ticaret' oldu... parayı toplayınca ister galericilik yap ister helikopter parçası ihraç et, sistemin ne olduğu belli kimi kandırıyorsunuz?? sonra çıkıp da burada 'ben mağdurum, ticaret yaptım insanları mağdur ettim!'...

ticaret yapıp batak nasıl bir şeydir en ufak bir bilgi bile yok, 2008 krizinde 2 si devlet garantili!!! bir sürü şantiyeden ödeme alamayınca bütün mal varlığım gitti, üzerine devlete de bir sürü borçlandım ettiğim korkunç karlar!!?? yüzünden... o devlet garantili dediğim Kazakistan'daki Türk büyükelçiliği ve de hani o bazılarının zırt pırt Gürcistan'a geçtiği Sarp sınır kapısında 1 küsür milyonum gitti, bütün mal varlığımı satıp malzeme aldığım ve iş yaptırdığım kişileri hesaplarını kapattım, 8 yıl olmuş hala gelen kuruş yok o işlerden, çevrem de geniştir şükür, milletten para toplayıp da batırsaydım 'ticaret bu işler kötü gitti??!!' deme şansım var mıydı? lütfen artık bu gayrı resmi tefecilik işlerini 'ticaret' diye tanımlamaktan vaz geçin... parası olan iş yapar ya da koyar kenara yer, bir taraf tefe faizi almanın heyecanı içinde diğer taraflar ise bunu ticaret olarak algılayıp batarsa bana ne diyor... herkes suçlu ama kimse 'ben mağdurum' demesin, fırına gidince 1 lira verdiğiizde adam size 2 ekmek veriyor ve de sizin sesiniz çıkmıyorsa suça ortaksınız bu kadar basit...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tüm sayfaları okudum ve tek bir şey merak ediyorum ; @cem @Fatih
    Gizem'le Pelin ayağına sanal zex yaptınız mı yapmadınız mı?

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Forum nasıl bozulmuş yaw altın çağını yaşıyor

Her gün olay her gün ayrı bir macera son 10 sayfa başka bir dram
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler