User Tag List

Sayfa 109/126 İlkİlk ... 95999107108109110111119 ... SonSon
2384 sonuçtan 2.053 ile 2.071 arası

Konu: RAM's MOTORS hk.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ahh mert salak mert girseydin su foruma okusaydın benim postu o kadar dedik ayvacık-limhi yarım saat dedik şampanyanın buzu erimeden yunanıstandaydın ordan avrupa sonra vınn ne b.k aradın gürcülerde. Kesin orda parayı yiyip aç kalınca gelmıstır. Bi de taş taş geçiyor 10.milyon borcum var bı o kadar da malım var diye adama sormazlarmı ne *** yemeye kaçtın o zaman diye
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üzüldüm şimdi neler yazıldı bu konuya ne tartışmalar döndü yaptığın oyun üzerine yorumlar yapılırken başka ne oyunlar ortaya çıktı ah mert ah seni elin kelepçeli adliyenin önünde hayal etmedim hiç şuanda monaco açıklarında azimut marka yatınla dolaşıyor olman lazımdı
    ama şaka bir yana adliyeden çıkarken çekilmiş bi görüntüsü var çok rahat sanki bir şey olmayacakmış gibi bilinmeyen bir şeyler var elbet
    Bence sende şinasisin =) @cem ilgilenir misin lütfen
    İlk mesajın bu konuya ve sürekli ortalama mesajlar atmışsın.

Volkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    adamı da o kadar övdük yok zeki çocuk falan , bildiğin salak çıktı bu ya
    99' ZN 106 GTİ
    14' SC İBİZA CUPRA
    94' MAM 106 XSİ (TU5 SWAP)
    16' FK2 TYPE-R

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sende şinasisin =) @cem ilgilenir misin lütfen
    İlk mesajın bu konuya ve sürekli ortalama mesajlar atmışsın.
    Konuya attığım ilk mesaj falan değil, ayrıca başka konuda da benim mesajımın altına şinasi kokusu alıyorum falan yazmıştın tespitlerini neye göre yapıyorsun çok merak ediyorum...
    Admin ip adreslerine baksın neyin ne olduğu çıksın, yok yere sallama.
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Drive Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya attığım ilk mesaj falan değil, ayrıca başka konuda da benim mesajımın altına şinasi kokusu alıyorum falan yazmıştın tespitlerini neye göre yapıyorsun çok merak ediyorum...
    Admin ip adreslerine baksın neyin ne olduğu çıksın, yok yere sallama.
    estagfurullah beni yanlış anladın. Sen öyle diyorsan öyledir.

tandogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    daha kendinizi tanıtmamışsınız. ilk attığınız mesaj yine bu konuya, herkes neyin ne olduğunun farkında. bir psikiyatr'a görünmenizde fayda var.

Otto_Skorzeny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kaptan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok öyle demiyor
    Ne diyor? 10ktktr
    Hepiniz hızlısınız ama bayır aşağı

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tandogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha kendinizi tanıtmamışsınız. ilk attığınız mesaj yine bu konuya, herkes neyin ne olduğunun farkında. bir psikiyatr'a görünmenizde fayda var.
    vay arkadaş ya bi tane herif forumda olay yapmış kabak bize patladı... tekrar söylüyorum yok yere bilip bilmeden ithamda bulunmayın şuanda tanımadığınız birini suçluyorsunuz
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

canimrecepcim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence gürcüde tek zara 80'lik oldu.Başka açıklaması yok.
    - Doğruları konuştuğundan dolayı hüküm giymiş user.

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumlari okudumda ulkesini sevmeyen ne kadar cok kisi varmis hayret vallahi. herkes benim yazdigima eksi vermis demek ki insanlar artik su cennet vatani en ufak bi olumsuzlukta terk edecek. bi kere sunu ayirt edemiyorsunuz ulkeyi yoneten kisiyi veya kisileri yada siyasi partiyi seversin sevmezsin herkesin gorusune saygim var. ama turkiye asigi degilim diye bir cumle kullanirsan bu cok yanlis bi cumle olur. hem arabanin sagina soluna ataturk imzasi yapistiracaksin sosyal medyada resmi milli bayramlarda ataturk ile alakali paylasimlar yapacasin hemde o adamin kurdugu ulkeye laf soyleyeceksin hem ayranim dokulmesin hemde canim sikilmasin misali. o imzasini tasidigin adamin goruslerini fikirlerini benimsemis olsaydin eger zaten oyle bi kelime kullanmazdin. ustelik bu son zamanlarda hergun o kadar sehit haberi geliyorken. dogup buyudugun kendin ve ailenin ekmegini yedigi suyunu ictigi memleketin , pasaportu ve kimligi ile yurt disina gidip refah icinde yasama imkanini elde edip daha sonra boyle uluorta turkiye asigi degilim dersen olmaz.
    bunu soyliyen arkadasi sahsen tanimiyorum belki art niyetle soylemedi ama daha sonrasinda kurdugu cumlenin yanlis oldugunu veya ne demek istedigini tam olarak belirtmedi. bunun yerine maytap gecer gibi tamam 10 karakter yazip gecistirdi. buda demek oluyor ki benim sahsi dusuncem az bisey rahata kavusunca nerden geldigini kim oldugunu unutmus ulkesine vatanina karsi nefret besliyor.
    herkes yorumlarda beni tanimadan bilmeden atip tutmus 2 gun internete giremedik cevap veremedik diye klavyenin kemigi yok hesabi ileri geri konusmuslar.
    ben kendimde uzun suredir yurt disinda calisiyorum aylik kazancimda cok iyi. bi cok ulkeyide gezme firsatim oldu ama hic birisi turkiyenin en ucra kosesinin yerini tutmaz.

birisi yazmiski bosver yusuf o degerli vaktini harcama seni bilen biliyor. eywallah bilen biliyordur ona diyecek lafimiz yok ama burda bilmeyen insanlarda var ileri geri konusmamak lazim ve madem vakti o kadar degerli ise cevap yazmayi degersiz gordugu forumda ne isi var gitsin vaktini baska sekilde degerlendirsin.
    @ANIL E. suanda ne milliyetci vatanseverler turkiye asigi degilmis o arkadaslara sesleniyorum milliyetcilik vatanseverlik sadece mhpye oy vermekle olmaz. calisacaksin ureteceksin vergini vereceksin memleketine faydan olacak ki o zaman gercek vatanseversindir. ulkeyi yonetenler yanlis kararlar aliyor veya yanlis yonetiyor diye vatan haini olupta ulkeni sevmene engel degil.
    @onurc imkanim olsa bende sittirip giderim diye. kardesim egerki cok yurt disina gitmek istiyorsan biz insaat isi yapiyoruz ortadoguda ozelden mesaj yolu ile ulas bana sana da buradan is ayarliyayim gel 50 derece sicakta calis adalet yok insan haklari yok aile hasreti o zaman gorurum senin tipani. saniyorsunki yurt disinda calisan veya yasayan insanlar elma agacindan topluyor parayi.
    @Volkann isimli arkadas norvecte copcu olmaya raziyim yazmis yazik gunah ya 26 yasinda gencecik delikanlisin dunya gorusune bak. kendini bitirmissin okeysiz okeye donuyorsun haberin yok guzel kardesim. norvecte copcu olmayi hayal edecegine ulkende yasadigin yerde daha faydali neler yapabilirsin biraz kafani yorsan emin ol senin icin daha iyi olacaktir.
    @ECD ben memlekette hersey gulluk gulistanlik demedim ki heleki bu son zamanlarda anasini bellediler ulkenin ama bu demek degilki hepimiz ulkemizi sevmeyelim.
    @darkmoon adamin yaptigi ile soyledigi birbirini tutmazsa tasa tutarlar tabi. imzasini tasidigi kisinin fikirlerini benimsemis ise memleketini sevmis ise ne olursa olsun o kelimeyi kullanmamali. senin soylemenle egerki yurt disinda duzen tutturmus ise isi gucu var diyorsun orada bir hayat kurmus ve boyle herkese acik ortamlarda turkiye asigi degilim cesareti olup turkiyeye donmek icin can atmam diyorsa o zaman kusura bakmasinda yirtsin atsin kimligi ile pasaportunu nerenin asigi ise tamamen oraya ait olsun derler adama. ulkesini memleketini vatananini sevmek oyle ataturk imzasi tasimakla veya facebookta tweeterda milli bayramlari kutlamakla olmuyor.
    @Yigit-Y adamin ekmegini kazanmasina ailesine yardim etmesine bi sey demedim. ama yaptiklari ile konustuklari farkli olunca oyle yazdim. umarim ne demek istedigimi anlamissindir.
    @atituti Allah'a sukur aylik kazancim iyi. bilip bilmedigin tanimadigin insanlar hakkinda ileri geri konusma. kimseye milliyetcilik dersi vermek gibi bir niyetim yok. ama boyle ulu orta ulkesine laf soyleyenlerede pabuc birakmam. ben ne gorduysem ona cevabini verdim. keske sende benim gibi konuya vakif olsaydinda tanimadigin insanlarin kisiligi ve hayati hakkinda bilip bilmeden atip tutacagina konu ile alakali fikirlerini soyleseydin. ama goruyorum ki o kadar issiz birisin ki evde oturdugun bilgisayarin saatte bilmem kac kw elektrik yaptigini hesaplamissin.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bos bos yazmissin yine.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    işimin gereği kac kw yaktığını bilmek zorundayim diyecegimde yuzunun alacagi rengi gormek istemedigim icin demiyorum.bazen kafa çalıştırmak gerekir en güzel egzersiz budur.

TigeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parayı verdiklerine dair belge yoksa hiç biri bir şey yapamaz. Kaldı ki adam da emin olmasa gelmezdi zaten mal değil ya. 10 milyon borcum var karşılığında malım var diyor rahat bir şekilde, onu verir sonra rahatına bakar. Sanmıyorum ki o büyük abiler dedikleriniz bir şey yapsın adam bunu bilemeyecek kadar salak mı? Kendine güvenmese zaten gelmezdi
    Alıntı Ludacris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bmw yaris arabasi al hem en cok silindir onda var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TigeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parayı verdiklerine dair belge yoksa hiç biri bir şey yapamaz. Kaldı ki adam da emin olmasa gelmezdi zaten mal değil ya. 10 milyon borcum var karşılığında malım var diyor rahat bir şekilde, onu verir sonra rahatına bakar. Sanmıyorum ki o büyük abiler dedikleriniz bir şey yapsın adam bunu bilemeyecek kadar salak mı? Kendine güvenmese zaten gelmezdi

Neden geldiğini biliyormuyuz?

Adamın ailesini , akrabasını , anasını babasını alıkoydular belki?

Yada kendileri bulup getirdiler ama olay basına düştüğü için göstermelik polise teslim ettiler?

Mert Gülay bahsettiğin kadar salakmı bilmemde birisine işletmesi için 1 milyon verebilen adam o parayı o zatın yanına bırakmayacak kadar akıllıdır bunu bilirim..

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bos bos yazmissin yine.
    zaten sikinti burda sana gore bos olmasaydi oyle talihsiz bir kelime kullanmazdin. bunca yazdiklarima ragmen hala bos bos yazdigimi dusunuyorsan uzatmaya gerek yok.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bana cevap gelmediğine göre cennet vatan için cüzdan veda diyerek banka şubesine gitme kısmı doğru sanırım)

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    içeride olması onun için daha iyi bence, dışarısının tekin olacağını düşünmüyorum.
    CAN CEYLAN

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakalanması hele ki İst. da yakalanması çok mantıklı değil. O işi yapan adam mutlaka düşünmüştür gideceği yeri.

Kendini yakalatıp başına bir iş gelmemesini garanti altına almış bir süre.

Ama dönmesinin ardında eminim farklı bir mevzu vardır. Seve seve geldiğini düşünmüyorum.

Umarım ailesinden suçu günahı olmayan insanlara herhangi bir zarar gelmemiştir.

2 bira parası için adam öldürülen ülkede milyonları takıp gitmek için önce g. sonra da kimsesiz olmak lazım. Hadi 1. si vardı 2. sini düşünmemiş demek ki.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    madem oyle tr asigi degilsen git pasaportunla kimligini yirt at cik vatandasliktan. o cok sevdigin amerikan pasaportunla gerine gerine gezersin.
    zaten sikinti burda sana gore bos olmasaydi oyle talihsiz bir kelime kullanmazdin. bunca yazdiklarima ragmen hala bos bos yazdigimi dusunuyorsan uzatmaya gerek yok.
    39 kisinin de dislike yaptigi bu terbiyesiz, nefret dolu mesaji sen yazdin ben degil . Yazdigin diger mesajda da kusura bakmayin haddimi astim diyecegine dahada uste cikmaya calistin . Diger konudada gordugumuz uzere okudugunu anlaymadigin sirf yazmak icin yazdigin asikar . Uzun uzun sana ne cevap yazayim?

Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardesim 1999 ile 2003 yillari arasinda bu memleket 1 buyuk deprem , 1 post modern darbe , 2 tanede ekonomik kriz yasadi o yuzden o tablonun 2002de oyle olmasi normal. nerden temin ettin o listeyi bilmiyorum ama koskoca memlekette 472 kisi mi tasit kredisi kullanmis? yada 250 tane ev mi satilmis? dusun yani memleket bitmis kimsede para yok is yok. yaw o zamanin basbakani cikip tvlere basin aciklamasi yaprtiginda sirf anayasa kitabini yuzume firlatti dedigi icin bu memlekette insanlar %40 fakirlesti paramiz buhar oldu.
    keske suanki yonetim 2005 ile 2010 yillarindaki gibi olsaydi. simdi bunlarda tabildot tadi verdiler devlet yonetimi ahbab cavus iliskisine dondu. bakalim sonumuz hayir olsun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler