User Tag List

Sayfa 110/126 İlkİlk ... 1060100108109110111112120 ... SonSon
2384 sonuçtan 2.072 ile 2.090 arası

Konu: RAM's MOTORS hk.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Grafiği bile totosundan okumuş

O zamanlar millet cash alır satardı biz son 10 yıldır kredileri gördük mecburiyetten sarıldık

Sıçmak sıvamaktan öte birşey bu

Bu millettin hamına koydular adam söyledi zaten halen bir şeyin yoo öyle değil için yorumlar

Kimse atatürk kadar sevmedi bu ülkeyi

Ona inananlar kurtardı yıl 2016 olmuş adama ayyaş diyenleri yakıp asmamız gerekirken

Bu ülke atasına bile sahip çıkmadı

Bir avuç insan kaldı onlarıda sindirip tahta tam çıkacak

Kınaları hazırlayın zaten çok kalmadı bu seneryoya

Körlük meslek olmuş arkadaş
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Boş adamlarla tartışmayın gerek yok . Bırakın ülke gideceği yere gitsin abi *** çukuruna düşmüşüz zaten,inşallah daha beter oluruz .
    imzasız..

Dodoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun yazınca kendini haklı gösterdiğini sanan insan modeli.
    Not Stock I20N
    Pedal Box
    Başaran Coil
    Mud flaps

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mert' in video görüntüsünden verdiği demeçten anladığım "korkmuş dönmüş" izlenimi yarattı bende
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Korollacı abi yazdıklarında çok mantıklı şeyler de var diyecektim ki ,

O grafiği , kişi sayısı olarak okumak ?

Hani 90 lar 2000 ler gibi bir dönemde 3 büyük kulüpten birinin oyuncusu kendi kalesine rövaşatayla gol atıyor, orta çok güzel geldi diyerek; ahanda o oldu bu..
    -Fırat

Volkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@Volkann isimli arkadas norvecte copcu olmaya raziyim yazmis yazik gunah ya 26 yasinda gencecik delikanlisin dunya gorusune bak. kendini bitirmissin okeysiz okeye donuyorsun haberin yok guzel kardesim. norvecte copcu olmayi hayal edecegine ulkende yasadigin yerde daha faydali neler yapabilirsin biraz kafani yorsan emin ol senin icin daha iyi olacaktir.
    evet haklısın 26 yaşındayım , 2 lisans , 1 lisans üstü diplomam var, milletin yıllarca hazırlanıp kazanamadığı SMMM sınavını tekte verdim ve 26 yaşında SMMM yim.yerli sermaye ile kurulmuş en büyük şirketler grubundan birinde çalışıyorum.ben mi kendimi bitirmişim? ben bu kadar verdiğim emeğin üzerine bu ülkeden bu kadar kolay gidebiliyorsam burda düşünmesi gereken kişi kusura bakmada ben değilim.biz ne yapıyoruz da bu insanlar bu kadar kolay vazgeçebiliyor diyenler olmalı değilmi? neyse ya bu arada iskandinav ülkeleri ile alakalı bir kaç tezim var bilgi sahibi olmak istersen paylaşabilirim
    99' ZN 106 GTİ
    14' SC İBİZA CUPRA
    94' MAM 106 XSİ (TU5 SWAP)
    16' FK2 TYPE-R

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beni bu forumda birçok insan tanır, yüzlercesinin de yüzyüze görmüşlüğü vardır.

Herkes bilir nasıl milliyetçi, vatan düşkünü olduğumu...Bu forumda defalarca yüzlerce kişiyi toplayıp şehitliğe de götürmüşümdür.

Ama inanın ben de nefret ediyorum artık bu ülkede yaşamaktan...Sadece yönetenler değil, normal insanlar da nefret ettirdiler.

Sevgi, saygı, dürüstlük, adamlık, yardımseverlik herşey bitmiş bu ülkede...
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beni bu forumda birçok insan tanır, yüzlercesinin de yüzyüze görmüşlüğü vardır.

Herkes bilir nasıl milliyetçi, vatan düşkünü olduğumu...Bu forumda defalarca yüzlerce kişiyi toplayıp şehitliğe de götürmüşümdür.

Ama inanın ben de nefret ediyorum artık bu ülkede yaşamaktan...Sadece yönetenler değil, normal insanlar da nefret ettirdiler.

Sevgi, saygı, dürüstlük, adamlık, yardımseverlik herşey bitmiş bu ülkede...
    + olarak bunu yazanı vatan haini ediyor arkadaş

Biz bu toprakları seviyoruz bulunmaz bir memleket

Üstünde yaşayan oç sayısı her geçen gün arttığından bezdik sorun burada

Bizi bu duruma kim getirdiyse ve destek verdiyse allah belalarını versin
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

by serçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    + olarak bunu yazanı vatan haini ediyor arkadaş

Biz bu toprakları seviyoruz bulunmaz bir memleket

Üstünde yaşayan oç sayısı her geçen gün arttığından bezdik sorun burada

Bizi bu duruma kim getirdiyse ve destek verdiyse allah belalarını versin
    arkadaş kendi tasarladığı ülkede yaşıyor yiğit o yüzden anlatmak ağız yorgunluğundan başka birşey olmaz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yazmadan edemedim..
    Elmayla armutu karıştıran ve bunları birbirinden ayırma potansiyeli bile olmayan birisi ile neyi tartışıyorsunuz? Nasıl olsa hiç bir zaman anlayamayacak sizi? Bırakın 472 kişi kredi çekmiş diye dalga geçsin dursun yahu.. Orada konuya kendi tarafınızda noktayı koymalıydınız..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence anlatılmak istenen şu; Herkes giderse onca şehidin emaneti olan bu kutsal toprakları kim koruyacak ? Hala pisi pisine şehit veriyoruz. Ne için ? Ülke bitti okeye dönüyor evet ama geçmişte de İstanbul'da ingiliz bayrağı dalgalanıyordu. Vahdettin gibi vatanı bırakıp kaçanlar da oldu, ulu önder Atatürk ve bir avuç insanın bir araya gelerek oluşturduğu milli savunma ruhu ile mücadele eden Anadolu insanı da oldu.
    Şimdi sorun şu ki, Çanakkale'den beri gelen süre içerisinde vatan savunması yaptığımız bu dönemde yüzbinlerce şehit verdik. Boşa mı yani ? 100 senedir bu topraklar üzerinde yazılan, oynanan senaryolar var. Bunlardan biri de halkın birbirine olan saygılarını bile yitirmesini sağlamak. Adamlar bunu bile başarıyor. Örneğin yolda kimsenin kimseye tahammülü kalmadı. Çünkü insanlarda geçim sıkıntısı arttı. elin mültecisi şuan istediği üniversiteye giriyor. Bu bile sokakta halkı sinir sahibi yapıyor. Herkes ötekileştirildi. Hal böyle olunca aklı başında insanların bu kaos ortamından kurtulup kendisini ve ailesini daha huzurlu yerlere götürme isteği normal. Onların amacı da bu. Halkın iradesini kırmak, vatanından soğutmak. Banu Avar bir programında bu mültecilerin ülkeye girmesinin tek sebebinin buradaki halkı öfkelendirmek amaçlı olduğunu söylemişti şaka ile birlikte E biz Atatürk'ün dediği "Tüm ümidim gençliktedir." sözündeki gençlerde alıp başımızı gidersek kim bu emaneti savunacak, o şehitlere borcumuzu nasıl ödeyeceğiz. Gelir mi bilmem ama Allah bize bir tane daha Mustafa Kemal gönderir inşallah. Yoksa üzerimizden bu ölü toprağı atamadan yok olacağız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence anlatılmak istenen şu; Herkes giderse onca şehidin emaneti olan bu kutsal toprakları kim koruyacak ?
    Masa örtüsüne dolanıp "kefenimi giydim geldim"ciler var,
    Darbe olan gece, askerlikte tek kelime söz hakkı bile olmayan anadoludan gelen gencecik saf erleri linç edip öldüren, kemerle kırbaçlayan, başında fotoğraf çektiren darbe gazileri var,
    10 sene önce meteliğe kurşun atarken bu gün eşleri G500 AMG lere binen ihale kralları var,
    Emniyet şeridine sığmadığı için buna sebep olan otomobil sürücüsüne M16 tüfeğini gösteren çakarlı siyah otomobillerdeki ağır abiler var,

Hepsi el ele tutuşurlar bu toprakları korurlar artık..

Senin de düşündüğün şeye bak..

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Masa örtüsüne dolanıp "kefenimi giydim geldim"ciler var,
    Darbe olan gece, askerlikte tek kelime söz hakkı bile olmayan anadoludan gelen gencecik saf erleri linç edip öldüren, kemerle kırbaçlayan, başında fotoğraf çektiren darbe gazileri var,
    10 sene önce meteliğe kurşun atarken bu gün eşleri G500 AMG lere binen ihale kralları var,
    Emniyet şeridine sığmadığı için buna sebep olan otomobil sürücüsüne M16 tüfeğini gösteren çakarlı siyah otomobillerdeki ağır abiler var,

Hepsi el ele tutuşurlar bu toprakları korurlar artık..

Senin de düşündüğün şeye bak..
    O zaman diyorsun ki ite çakala bırakalım gidelim tamam bana uyar ben iskandinav ulkelerini dusunuyorum

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Burası "elalem ne der?"e dönmüş. Ben nasıl milliyetçiyim şöyle seviyorum böyle yaşıyorum vs vs... Kime neyi ispatlamaya çalışıyoruz abicim?
    Evet ben de ülkemi bırakıp gitmem ama gitmek isteyen adama da saygı duyarım. Ve sırf gitmek istediği için insanların milliyetçiliğini sorgulayamam böyle bir hakkı kendimde görmüyorum. Bence bunu sorgulayan arkadaşlar da bir düşünsün söylediklerimi.
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman diyorsun ki ite çakala bırakalım gidelim tamam bana uyar ben iskandinav ulkelerini dusunuyorum
    Ben öyle bir şey demiyorum..
    Zaten 10 senedir bırakacağını bırakmışsın, artık sende olmayan bir şeyi nasıl bırakabilirsin mantığa aykırı bu, geçmiş ola diyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    115 sayfada resmen hayat tecrübesi edindim yahu bu konu açılmadan 1 hafta 10 gün önce içimden forum eskisi gibi hızlı değil eskiden bir sürü konu açılırdı falan demiştim sonra bu olaylar patladı. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin . Son sayfalardaki konulardada büyüklerimizin bazıları gayet haklı. Ülke yaşanılır bi halden çok uzak. Atatürkü silmeye çalışmaya başladıklarndan beri bu ülke kapağı açık bırakılmış gazoz gibi tat vermeye başladı.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Neyin tartışması yapılıyor anlamadım. Ben sırf ATATÜRK çüyüm diye benle konuşmayan insanlar var çokta umrumdalar ama insanın evire çevire dövesi geliyor. Bu kadar dışlanmışken bu kadar zihniyetsiz para sevdalısı vatan haini varken bende durmam burda sırf işim kurulu düzenim olduğu için kalıyorumyoksa canımdan bezdirdiler artık kaç arkadaşımı sildim ne dostluklar bitirdim piskolojim bozuldu artık ciddi anlamda.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    119 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Senelerce vatan aşkıyla yaşadım..
    Askere gitmeyene hoş bakmadım.. Hatta vakti zamanında bu forumda açılan konularda bedelli yapana da baya laf ettim..
    Son 8-10 sene boyunca insanlara doğruyu, güzeli, insanlığı, adamlığı, vatan sevgisini, bayrak sevgisini, cumhuriyet sevgisini, vatandaş olmayı anlattım.. Bıkmadan, usanmadan..

Ama olmuyor.. Her geçen gün biraz daha yabanileşiyor bu toplum..
    Yozlaşma kelimesi memleketin her kurumunda koca harflerle yazıyor..
    Benim, karşımdakine doğruyu anlatma çabam da bir işe yaramıyor. Doğru prim yapmıyor bu memlekette.. Yobazlık, kabalık, küfür, güçsüzün ezilmesi daha kıymetli.
    Bunları gördükçe her geçen gün daha tiksiniyorum bu milletten, milletten tiksindikçe kurumlardan da tiksiniyorum..
    Bu kadar tiksinti sonrasında da kalmadı içimde hiçbir şeye sevgi..
    O yüzden eskiden en ağır lafları eden ben, hiç kızmıyorum içimde sevgim kalmadı diyenlere
    Ha tüm bunlara rağmen terkeder miyim? Hayır.. Son ana kadar hayır..
    Son an düşmanın topraklarımıza girdiği an değil yalnız.. Öyle bir anda, depreşir sevgim.. Son an; baştakilerin ve onun götünü yalayanların memleketi ortadoğudaki bir ülke haline somut olarak getirdiği andır..
    O an alın bataklığınızı sokun götünüze der, imkanlarım neye el veriyorsa oraya giderim

volkan8086 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlk postu bu konuya atmak moda olmuş Ne zamandır takip ediyordum kısmet bugüneymiş. Tanışma konusunu da açacağım. Şinasi Kozan değilim forumdan yüz yüze görüştüğüm çok kişi vardır

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler