User Tag List

Sayfa 111/126 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon
2384 sonuçtan 2.091 ile 2.109 arası

Konu: RAM's MOTORS hk.

BaDCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    aaa bu olaylar hep Afganistan'da mı oldu ? Ne de benziyor.

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @turbo&quattro ben sana sahsina veya ailene karsi bi sey mi dedim ? sadece soyledigin o kelimenin yanlis oldugunu soyledim. daha sonra kalkmissin burada milli ve resmi bayramlari kutladigina dair sanal alemdeki resimlerini paylasiyorsun. soyledigin o kelime ile paylastigin resimler birbirini tutmuyor bunu soyledim sana. k.bakmada bu konularda kim olursa olsun ozelliklede boyle herkese acik yerlerde o tarz cumleler kullanma cesaretini kendinde buluyorsa elbet birisi cikar cevabini verir. kalkmis birde bana terbiyesiz diyorsun haddini asmis diyorsun. asil sen bana terbiyesiz diyerek kendi haddini asiyorsun farkinda degilsin. verecek cevabin varsa edebinle cevap ver. o soyledigin yanlis cumle icin 39 tane arkadasin benim yazdigima dislike yapti diye bu seni hakli cikarmaz. bak benim yazdiklarimada 30 kisiye yakin like vermisler ne oldu simdi? insanogluyuz olmus iste yanlis okumusum veya yanlis anlamisim ne oldu yani ? hayir o konunun bununlada bir alakasida yok. asil kendin verecek cevabin yok sirf yazmak icin yaziyorsun birde bana diyorsun. madem yanlis anladigimi farkettin o konuya yazsaydin bak burda yanlis anlamissin diye ama nerde sende o dusunce.

@Yigit-Y herkesi kendin gibi yazilanlari totosundan okuyanlarsan sanma. insanlik hali yanlis okumusum veya yanlis anlamisim sen hic mi bi seyi yanlis okumadin veya anlamadin? herhangi bir seyi yanlis okudugun veya anladigin zaman totondan mi okuyup anlamis oluyorsun? ataturkten bahsediyorsun. kullanilan krediler tablosu ile ataturkun ne alakasi var? isinize nasil geliyorsa oyle konusuyorsunuz bir yandan ataturku agzinizdan dusumuyorsunuz diger yandan da ataturkun kurdugu memleketi begenmiyip kucumsuyorsunuz.

@Anıl E. sen beni ne kadar taniyorsun ki bosmuyum dolumuyum diye konusuyorsun. konu hakkinda soyleyecegin bi sey varsa adam gibi edebinle cevap ver

@dodiiş kim ne yazip soyluyorsa bende cevabini veriyorum. haksiz oldugumu dusundugun konu varsa soylersin eger yoksa soyleyecegin bisey ileri geri konusma.

@rebeloghy kardesim insanlik hali grafigi yanlis okumusum. TL bazinda degilde kisi bazinda anlamisim. bir kiside cikip adam gibi dememis ya bak burda yanlis anlamissin. bi yerden kulp buldunuzya yazip durun. ne kadar kusursuz ve cok bilenler var. alayiniz olmus dil bilgisi edebiyat hocasi , grafiker matematik dahisi. ama yuzdelik orani olarak bakarsan yine ayni mantiga geliyor. sonucta o zaman diliminde memleket buyuk badireler atlatti. grafikteki oran tl bazinda olsun yada benim anlamamla kisi bazinda olsun bu zamana kadar giderek artmis. ozellikle 2004-2005-2006 / 2009-2010-2011-2013. adamlar enkaz bi memleketi alip resmen sahlandirmislar insanlara satin almayi kolaylastirdilar kredileri serbest biraktilar. bazi arkadaslar yazmis milleti borclandirdilar diye kendine guvenmeyen kredi almasin. isi gucu yerinde olan zaten alip pasa pasa oduyor.

ustune birde 20 ceza puani kesmisler konu kasiyormusum. anlamadigim konu kasinca ne oluyor? cok konusu olanlara sanki madalya veriyorsunuz. herkes hakkimda ileri geri yazsin cizsin cevap vermeyeyim mi sayin yoneticiler el insaf be. ne terbiyesizligimi biraktilar nede bilmem neremden anladigimi biriside yazmis yok bos adam bilmem ne. sonra uzun yazincada yazdi oluyor.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Atatürkün kurduğu memlekette sorun yoktu

Siz gerçeği göremiyorsunuz bu memleketin 1950 lerden sonra nasıl vatan hainlerinin eline düştüğünden haberiniz yok

Ülkeyi atatürkten sonra her gelen sattı hele son 14 yıldır peak yaptı

Burası insanlardan zihniyetten dolayı yaşanacak yer değil

Yoksa doğası denizi dünyada tek coğrafyası paha biçilemez

Ama insanları sıçtığım boktan daha pis gözüküyor
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    O ismet var yaa o ismet Atatürkten sonra bütün memleketi satmış adi herif

geçen gün amerikanın baskısı ile yağlı kağıda sarıp kayseriye gömdükleri uçaklar çıktı. Daha da neler çıkacak.
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sokakta sarılanlara el ele gezenlere ahlak bekçiliği yapıp 4 gözle evlilik programlarını kısmetse olurun yeni bölğmlerini yeni bölümlerini beklemek gibi herşey....

Yurt dışından bakılınca afrika ülkesi gibiyiz.. Doğuda eskisinden çok daha şiddetli bir savaş var.. ( çözüm sürecinde inanılmaz güçlendiler) ... Ekonomi manipüle edilmeye devam ediyor.. ( 10 liraya sattığın fındığı 60 liraya alıyosan zaten daha çok öpülürsende ... ) Üreten sadece enayi , tüccar tek kazanan ... Sürekli vergi sürekli sinekten yağ çıkarma.. devlet dairelerinin yüzde 90 ınında eşin dostun ahbabın yada siyasi gucun yada rüşvetin yoksa iş yapılamaması.. boktan eğitim sistemi.. dahada boka sarması hatta.. Söz de yada özde farketmeksızın herkesın umudunu yitirmesi Milliyetçilikten soğuması...

Dış Mihrapların hayal edemeyecği kadar yozlaşma ve rezilleşme.. 3 sene ABD de yaşayıp döndüm hala kafamı skym dıyorum.. iyi bir işim çok şükür ailem sağ sağlıklı ama kfmı skym dıyorum... neden .?? Adam 50 yada 80 milyn dolandırmışş sokakta vay be helal olsun ıyı dolandırmıs... yada zaten dolandırdıklarıda şöle böle ... olm adam hırsızlık yapmış işte kendını ailesini itibarını yok etmiş... goy goy nonstop.. Paran varsa hapse bıle gırmıyosun la bu memlekette , 20 yasındaki asker unıforması uzerıne bol gelen çoçuk ŞEhit oluyor.. tv de 37 sn bızım beynımızde 1 dakka yer kaplıyor yada kaplamıyor.. ZATEN bıze ateş dusmediği için resetleyıp devam .. Milliyetçiliği ancak Savaş çıktığında göreceğiz.. GErçek milliyetçiler Kurtuluş savaşında ve halen canını veren şehitler için geçeerli sen istediğin kadar ahkam kes ...
    Beyin bedava...

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atatürkün kurduğu memlekette sorun yoktu

Siz gerçeği göremiyorsunuz bu memleketin 1950 lerden sonra nasıl vatan hainlerinin eline düştüğünden haberiniz yok

Ülkeyi atatürkten sonra her gelen sattı hele son 14 yıldır peak yaptı

Burası insanlardan zihniyetten dolayı yaşanacak yer değil

Yoksa doğası denizi dünyada tek coğrafyası paha biçilemez

Ama insanları sıçtığım boktan daha pis gözüküyor
    hirsizlar namussuzlar kadar cesur olamiyoruz diye vatanamizdan memleketmizden vazmi gecelim? soguyalim mi bu guzel memleketten kacip gidelim mi suriyelilere mi birakalim ?
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya girip su Rams ne yapmis bakim dedim,sacma salak yazan birinin yazilariyla dolmus ortalik...
    Ulkenin icine ettiler,sizofren biri yuzunden bittik resmen....
    Ekonomiyi gectim,gelecegimizide boka batirdi...!
    Neyse,Ram s neyapmis,bilen var mi?

CRX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya girip su Rams ne yapmis bakim dedim,sacma salak yazan birinin yazilariyla dolmus ortalik...
    Ulkenin icine ettiler,sizofren biri yuzunden bittik resmen....
    Ekonomiyi gectim,gelecegimizide boka batirdi...!
    Neyse,Ram s neyapmis,bilen var mi?
    10 milyon borcu, 10 milyonlukta arabası varmış abi sorun yok içeride kendileri
    CAN CEYLAN

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Korollacı . Benden yaş olarak büyüksün abi bile deme gereği duymuyorum eskidendi bunlar. Çünkü artık sempatisi olduğun makamlara karşı nefret duygusu besliyorum. Uzun zamandır böyleydi de zaten giderek artıyor. Allah bilir daha ne kadar artar.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CRX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 milyon borcu, 10 milyonlukta arabası varmış abi sorun yok içeride kendileri
    Ben en son hawaii hayal ederken Batum'da cikmisda kalmistim
    Polise teslim olmus,ifadeden sonra birakilmis ve 1 kisi sikayetciymis bolumunden fazlasini bilmiyordum. Cakma kot tshirt den milyonluk dolandiriciya...

ham - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben en son hawaii hayal ederken Batum'da cikmisda kalmistim
    Polise teslim olmus,ifadeden sonra birakilmis ve 1 kisi sikayetciymis bolumunden fazlasini bilmiyordum. Cakma kot tshirt den milyonluk dolandiriciya...
    Daha emniyetteki işlemleri bitirip çıkamadan 23 kişi daha şikayetçi olunca tutuklamışlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Batumda mı yakalanmış? Konu içinde kaçırdık neler oldugunu
    " Kontrolsuz güç gerçek güçtür. "

https://www.instagram.com/alpataktv/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ham Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha emniyetteki işlemleri bitirip çıkamadan 23 kişi daha şikayetçi olunca tutuklamışlar
    Anlasıldı,tesekkur ederım. Manyak neden gelıp teslım olmus,oda ılgınc...

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Sanırım bunun borcunun 10 milyonluk kısmı büyük hatrı sayılı abilerin bunu nasıl tehtit ettilerse gelmiş borcu yüz yüze ödememek içinde kendini içeri attırmıştır ben içerde güvendeylen onlar hacizle alır bende kurtulurum diye.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

mrbars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gece ıslak gece karanlık,
    458 garajda, mapushane sessiz.
    Biri türkü söylüyordu
    Yan ranzada umarsız..

Gitme gitme, gitme kal cebimde.
    Gitme gitmeeee, 10 milyon kal cebimde..

TheAce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Korollacı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hirsizlar namussuzlar kadar cesur olamiyoruz diye vatanamizdan memleketmizden vazmi gecelim? soguyalim mi bu guzel memleketten kacip gidelim mi suriyelilere mi birakalim ?
    bu ülkede siyasete kimler giriyor, siyasi partiler için kimler çalışıyor? bu sorunun cevabını bilmiyor musunuz?

neyin inadı bu anlamıyorum, rant ve çıkar için siyasete giriyor insanlar başka bir amaçla değil. ağızlarında hepsinin vatan-millet, hak hukuk, demokrasi var. ama siyasi işlere bulaşma sebepleri en tepedekilerden en alttakilere kadar çıkar için giriyorlar.

hırsız mı dersin namussuz mu dersin ne dersen bilmiyorum da düzgün insanın bu ülkede siyasetle maalesef işi yok.
    arka sislerini yakanlara....

Psn: theace85

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Muhtemelen Fetö operasyonlarından dolayı parayı dışarıya kaçıramadı.. Son zamanlarda para çıkışları, Mülk satışları vs. dikkatle inceleniyor.. Zaten çarptığı paranın yarısı bile elinde olmayabilir...
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

Diyadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    80 milyon amerika batum ferrari ülkeden gitmek yakalanmak tefeci fetö korolla şinasi fatih a7 çek senet haciz banka hepsi birbirine karıştı kafam allak bullak.

tayreep_john - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hala medyada anlatılan kadar masum olduğunu sanmıyoruum bu vurgunun bu işte başka çok şeyler var bence ...
    SM PERFORMANCE

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler