User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
24 sonuçtan 20 ile 24 arası

Konu: eski model araç seçimi (190, e30, alfa 75)

vtec26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e30 gerçekten çok güzel, benim aklıma takılan tek yani karterin yere yakın olmasıydı.
    e36 coupe zaten tam benım istediğimdi, boyum uzun olduğu için içinde yayılabildiğim nadir araçlardan.
    e34 sw de düşünülebilir.
    BMW alınırsa parça konusunda sıkıntı çekilmez diye düşünüyorum
    Naturally Aspirated FTW
    e36 3.28 Coupe individual

hkkcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sahibindende z plaka siyah bir 323ti compact e36 var değerlendirim derim istediklerinizin hepsini karşılar 170hp 2500cc sıralı 6 m50nin sesi ve çekişi compact kasada sizi fazlasıyla tatmin eder...tipi hoşuma gitmedi demeyin bence bende alırken aynı şeyi düşünüyordum ama aldıktan sonra nekadar doğru seçim yaptığmın farkına vardım satarkende çok üzüldüm
    Hakkı Can Eryüzlü...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorum yapan herkese teşekkür ederim. alfa 75'i yurt dışı sitelerdede araştırdım. hep çok az kaldığından bahsediyorlar. aslında geleceğin klasiği olma açısından iyi bir şey ama parçası ıvırı zıvırı uğraştıracak gibi baya. staton wagon bir e30 bulayım bari

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 1.8 turbo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hemen hemen kımse e30 tavsıye etmemıs. E30 dakı ruh hıc bırınde yok malesef o yuzden mıllet apachı der, apachıye dustu dıyerekten almamazlık etmeyın bence. benım genclık hayalımdı e39 m5 den e30 a gectım bastan yarattım aylarca ugrastım vs ama butun emeklerıme deger o kadar zevk alıyorum kı mısal bayram tatılı 10 gun e60 ım var onu kapattım nerdeyse hıc kullanmadım her gun e30 u kullandım kendıme bahaneler yaratıyorum e30 kullanmak ıcınde. apachlıkte yapmıyorum dusuncelrınızın aksıne yolda gıderken sureklı bırılerı tebrık edercesıne haraketler yapıyor. ben olsam hıc dusunmem coupe e30 alır bınerım

aracımın konusu : http://www.techturkey.com/forum/proj...t-projesi.html
    senin aracını takip ediyorum videolardan filan abi, gerçekten çok güzel. seninle tanışıyoruz zaten benim poloyla senin e36'yıda, m5'ide denemiştik e30 alırsam usta konusunda, parça konusunda görüşünü alacağım.

1.8 turbo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin aracını takip ediyorum videolardan filan abi, gerçekten çok güzel. seninle tanışıyoruz zaten benim poloyla senin e36'yıda, m5'ide denemiştik e30 alırsam usta konusunda, parça konusunda görüşünü alacağım.
    aynen dogru bende nıck tanıdık gelıyor dıyorum.
    E30 M50 TURBO & F30 320i ED

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler