User Tag List

11 sonuçtan 1 ile 11 arası

Konu: Ağır hasar kaydı ve Bocanegra

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ağır hasar kaydı ve Bocanegra

Arkadaşlar selamun aleyküm, şuanki astra j 1.6 aracımı allahın izniyle bu hafta satıyorum. İnşallah yeni bi araç alacağım ve almak istediğim araç ibiza. Şimdi öncelikle bişey sorucam sahibindende bakınıyorum hep şunu görüyorum özellikle cupra bocanegra gibi spor araçlarda, araç piyasının biraz altında fiyatla satılık ve açıklamada ağır hasar kaydı vardır diyor bu bildiğim kadarıyla pert kaydı oluyor (yanlışta olabilir cahilliğime verin) ancak değişen yok sadece ön çamurluğun yarısı ve ön kaputun yarısı boyalı gibi sözler oluyor bazende araçta boya değişen yok ancak ağır hasar kayıtlı diyor, kaskodan fazla para almak için falan filan yazılı oluyor acaba bu nasıl oluyor araçta 1 parça boya var ancak ağır hasar kayıtlı.

Aklımda model var birisi ibiza FR 1.2 tsi 105 hp tek kapı, limitim 40 bin tl bu aracı bulmak mümkün bu fiyatlara, bocanegrada bakıyorum 43 44 bin tl civarına var eğer o araç olacaksa onun için bütçe birazcık esneyebilir. Benim sorum şu olacak şimdi ***** dsg kronik sorun vs. heryerde okuyoruz benim şuanki aracım 0 bi araç ve hiç expertize felan işim düşmedi bilmiyorum yani, expertizde arza tespit cihazı felan okudum internette acaba şanzımanın durumunu kestirme şansımız varmı yani canlı bomba gibi mi bu her an elimizde patlayabilirmi sonuçta garantisi olmayan araçlar bunlar 2011 2012, bunu öngörmek mümkün mü ? Sonuçta bocanegrayıda 1.2 tsi aracıda dsg alıcam eğer alırsam.

Bide bu fiyatlara bulmak mümkün müdür sahibindende her fiyata var çünkü ederi nedir bilmiyorum, bilen arkadaşlar varsa çok iyi olur, cupra bütçeyi baya aşıyor. Herkese teşekkür ederim iyi forumlar.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bocanegrayı ayrı tutuyorum, sıfır aldığınız astra j yerine neden ikinci el bir ibiza?

LnchCntrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkadaşımda var bocanegra, ama sizin bütçenin üstünde 48 49k ya bırakır, boyasız.

ilanlarda kayseri deki bocanegra. düşünürseniz yardımcı olurum

Mehmetmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    47 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arabayi alttan kaldirima vurmustur acmistir airbagleri perttir ama kaportada hasar yoktur
    Sel hasarlidir kaportasa hasar yoktur ama perttir
    Kaput,kapi cikma orjinal alinmistir,boyasiz deniyordur ama perttir...vs uzar gider.

Ben o butcelere bocanegra bakmazdim bas agritabilir malesef

MCN21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mehmetmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayi alttan kaldirima vurmustur acmistir airbagleri perttir ama kaportada hasar yoktur
    Sel hasarlidir kaportasa hasar yoktur ama perttir
    Kaput,kapi cikma orjinal alinmistir,boyasiz deniyordur ama perttir...vs uzar gider.

Ben o butcelere bocanegra bakmazdim bas agritabilir malesef
    Buyuk ihtimalle bu olaylr gecmistir arac basindan. Yada arac basina gittiginizde aa burda bu varmis haberim yoktu ayagina yatabilirler. Yok kaskodan para aldik yazan ilanlardan direk uzak durun

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle kardeşim merhaba

2012 yılında bende 3 kapılı spor araba baktım.O zamanlar cupra ve bocanegralar yine uçuk rakamları vardı.Benim bütçemede ağır hasarlı arabalara yetiyordu.

Bende açıkcası sonrasında satması zor olur ve geçmişini tam düzgün hiç bir şekilde öğrenemiyicem diye gidip sıfır seat ibiza fr DSG 105HP aldım.

İyikide öyle yapmışım.

Gerçi ben alırken ikinci el cupralar 50.000TL'di 2012 yılında sıfır cupra geldi fiyatı 44.500TL olunca 2011 makyajsız kasa cupra sahipleri ilanlarını kaldırdı

Bence hasar kaydı olmayan temiz ibiza FR bakabilirsin gerçi 2-3 hafta önce seat ibiza fr 1.4 TSI 150HP 5 kapılı vardı fiyatıda çok uygundu satıldı sanırım şuan yok.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bocanegrayı ayrı tutuyorum, sıfır aldığınız astra j yerine neden ikinci el bir ibiza?
    Hocam Allahın izniyle ev alicam aracı satınca 20 bin TL fln para kalıyor kalanı kredi cekicem o yüzden fazla yukseltemiyorum bütçeyi. Arka koltuklar lazım olmuyor tek biniyorum zaten o yüzden tek kapı alicam hoşuma gidiyor e 1.6 astrada çekmiyor bezdim o yüzden ufak araç istiyorum turbolu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle kardeşim merhaba

2012 yılında bende 3 kapılı spor araba baktım.O zamanlar cupra ve bocanegralar yine uçuk rakamları vardı.Benim bütçemede ağır hasarlı arabalara yetiyordu.

Bende açıkcası sonrasında satması zor olur ve geçmişini tam düzgün hiç bir şekilde öğrenemiyicem diye gidip sıfır seat ibiza fr DSG 105HP aldım.

İyikide öyle yapmışım.

Gerçi ben alırken ikinci el cupralar 50.000TL'di 2012 yılında sıfır cupra geldi fiyatı 44.500TL olunca 2011 makyajsız kasa cupra sahipleri ilanlarını kaldırdı

Bence hasar kaydı olmayan temiz ibiza FR bakabilirsin gerçi 2-3 hafta önce seat ibiza fr 1.4 TSI 150HP 5 kapılı vardı fiyatıda çok uygundu satıldı sanırım şuan yok.
    Yorumun için çok teşekkür ederim bende ikinci el 1.2 sport coupe alicam büyük ihtimal inşallah

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 Yıldır hasar kayıtlı cupra kullanıyorum. Stage 2+ da yaptım en ufak bir problem yaşamadım. Hatta gündelikte en rahat kullandığım aracım. Hanım kullanıyor sürekli. ERP raporu istiyorsun yok. Adam kaza sonrası cepten yaptırmış diye sigorta dahi parça raporu veremiyor ama ağır hasar kayıtlı demeyi bilmişler. Benşmde sağ kapım çamurluğum ve kaputun yarısı boyalı. Değişen yok. Gayette meknunum
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    tramerde yazan hasar kaydının kullanıma etkisi olmaz, satışı zor olur tabi alırken ona göre para verip almak lazım.
    Arabayı işinin ehli bir uataya, ekspertize sok ne var ne yok çıkıyor zaten.
    Pertten dönen araba tramerde hasarsız, tremerinde ağır hasar olan araba boyasız olabilir. En basit örnek karteli delae yağı boşalıp motor yes, kaskoyu kullanarak serviste sandık motor koyulsa en az 40-50 bin tramer olur, perte bile çıkabilir araç

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlanlarda yazan "sigortayla anlaşmalı pert kaydı olmuştur" "sigorta hasarı şişirmiş" "sigortadan para almışlar" gibi YALANLARA kesinlikle inanmayın, sigorta şirketleri mal mı durduk yere arabayı pert edip para ödesin. Dolandırıcılık işi dönmüşse o mümkün olur onunla da fazla karşılaşmazsınız.

Onun dışında boyasız şekilde pert olan arabalar gördüm. Alttan hasar olur, sel hasarı olur veya arabanın piyasa değeri düşüktür parça fiyatları pahalıdır sokarsın yetkili servise iki far bi tampon radyatör panel derken araba pert olur.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler