User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
66 sonuçtan 58 ile 66 arası

Konu: Off Road araç tavsiyesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benimki fena durmuyordu

yasinkarahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı b.ustaoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kamyonetlerin dediginiz gibi muayne vergi gibi dezavantajlari var. Bizde de nissan skystar var. Biraz sikintili o konularda ama yapisi geregi arazide cok saglamlar. Saseleri cok kuvvetli ve sanziman oranlari cok guzel. Yeni nesilde motorlarda cok guclu ve nispeten elektronik degiller. Cogu pickup arka lsd kilit fabrikasyon bir kacinda ayrica diff lock var %70e kadar kilitliyor diye biliyorum. Fiyatlari da jiplere gore daha uygun tabi. Ve arazide arac gercekten cok yipraniyor. En basitinden cizilmedik yeri kalmiyor oyle pasta cila kurtaracak gibi cizik de degil.

Bence bir iki defa varsa bi arkadasinizla off road gezisine katilin. Hem ne derece arabayi zorlarsiniz sartlari gorursunuz hem de arac secimi icin fikir olur.

Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Loading site please wait...

Bunlar bence hem fiyat olarak hemde birçok açıdan uygun kriterlerinize.
    Çok ağır off road düşünmüyorum yani parkur veya toplu geziler falan ailem ile birlikte kamp amaçlı kullanıcam.
    Jimny tamamen kriterlerimden farklı aslında o nedenle düşünmüyorum.

Alıntı clioGT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    duster, 2.7 terrano, freelander bence bui şlere uygun değil. disco2 fiyatları ne kadar artmış öyle 2 senede anlaamdım gitti. jeep pek öyle expedition kamp vs aracı değil gibi yakıtından ötürü bence öncelikle. alacaksan da çok eski ve çok kmlilere bulaşma derim.

l200 ya da hilux derim ama onlarda da köprü olayı var

suzukileri ben sevemedim ne sıkıntısı var neyini sevemedin dersen, bilmem derim

aslında temiz güzel range rover p38 bulacaksın, körükleri söküp amort yaya çevireceksin güzel de ustan olacak... miss
    .
    P38'ler gerçekten off road seven herkesin sahip olmak isteyeceği bir araç fakat yakıt tüketiyor diyemicem farklı bişey ya 100 km'de 30 lt gibi bi durum varmış

Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jimmy arazi açısında çok iyi olabilir ama bir bayan için bile çok küçük ve güzel değil bence. Bir de lift kit vb yapınca böcük gibi oluyor.
    Kesinlikle katılıyorum belki arazide iyi yakıtı az ama benim gibi 1.90 boyu olan biri için pek hoş durmaz tabi bide iç hacmi bildiğim kadarıyla baya küçük.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
    Okan Üniversitesi - Otomotiv Mühendisliği

07BBP58 - 131 / 35ASB56 e46 Compact

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende duster a on yargılıydım su an yeni kasa 4x4 sahibiyim cok memnunum. 4 tane bf ko2 lastik ve vinc ile sizi kolay kolay yolda bırakmaz arka koltukları yatırınca düm düz iki kişilik yatak oluyor. Eger dodik tavan sepeti led bar vs takacaksanda görünümünü tamamlamıs olursun.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Örnek olarak ilandaki gibi bir duster bence aile gezisi kamp gibi şeyler için yeterli olacaktır. Vergi, muayene yakıt giderlerinden avantajlısın. Motor güncel 110 luk 4x4 modeli yeterli gücü ve torku sağlıyacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emregnal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Örnek olarak ilandaki gibi bir duster bence aile gezisi kamp gibi şeyler için yeterli olacaktır. Vergi, muayene yakıt giderlerinden avantajlısın. Motor güncel 110 luk 4x4 modeli yeterli gücü ve torku sağlıyacaktır.
    Bu arac mi yoksa bu goruntudeki bir arac mi oneriyosunuz. Ben duster'ın verecegim parayi haketmeyecegini dusunuyorum tabi 35 bin gibi bi limitim belki az belki cok ama dusuncem bu. Jip gibi durmuyor baktigim zaman yada oyle gormek istemiyorum bilmiyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Met!! Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimki fena durmuyordu
    Aracınız guzelmis maasallah fakat benim ihtiyaclarimi karsilyacak bir arac degil Jimny.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yasinkarahan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arac mi yoksa bu goruntudeki bir arac mi oneriyosunuz. Ben duster'ın verecegim parayi haketmeyecegini dusunuyorum tabi 35 bin gibi bi limitim belki az belki cok ama dusuncem bu. Jip gibi durmuyor baktigim zaman yada oyle gormek istemiyorum bilmiyorum.
    Yok ilanı örnek olarak koydum. Duster alınıp yavaş yavaş ilandaki gibi toplanabilir.

clioGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    o duster da kamp/gezi/offroad için araca ironman amort yay takılmış başka bişey yok ki.. ledller tavan sepeti harici...

duster sürekli 4 çeker olsa, bi de arazisi ayrı olsa, valla alınnır da harici... bence ı ı...
    seni unutmayacağız...

www.hilmisenlen.com

b.ustaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Soyle bir video ile sizi gaza getireyim bastan sona keyifle ve ozenerek izledigim bir kac videodan biri

Bahadır Ustaoğlu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler