User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
46 sonuçtan 39 ile 46 arası

Konu: Dogo Arjantin Sahibi Olmak Hakkında

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı timmaah Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 yıl baktım çocukla çocuk olabilen bir köpek, şuan 4 yıldır da cane corsa bakıyorum..
    herşey sahibinde bitiyor kim ne derse desin.. yavru kediyle oynayabilen cane corsum var, yanına sahibini sokmayan golden var tanıdığım..
    bahçem olsa düşünmedem alıcağım tek hayvandır cane corsa .. bayılıyorum ..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 ay önce 40 günlük erkek dogo aldım büyük bir hevesle. Beni hemen sahiplendi ama ben hariç herkese -ailem başta olmak üzere- saldırgan tavır gösterdi. Ki daha bebek ama hep bi ağzıyla ısırma, çekme, koparma çabasında ve eşeğin dişleri de sağlam hep çizikti elim kolum Kesinlikle çok gezmek istiyor ve yanından ayrılsam hemen başlıyordu bağırmaya. Bahçeli evimiz de yok çalıştığımız için sürekli ilgilenemediğimden 20. günün sonunda köyden bir abiye verdim çok üzülerek. İlerde bakmaya imkanım olursa kesinlikle alırım
    BMW E90 320d LCI

Volkann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 Yaşında dişi dogom var sütten kesildiğinde almıştım , 1 yaşına kadar çarşıdaki evimizin bahçesinde sosyal olarak yetiştirdim , sürekli cocuklarla ,insanlarla,hayvanlarla iç içeydi sevgi dolu bir ortamda büyüdü .1 yaşından sonra fidan yetiştirdiğimiz bahçemize aldım. uzun süredir insanlarla iç içe olmamasına rağmen bahçeye kiminle gitsem saldırmaz. köpeğin saldırganlığı kesinlikle sahibine bağlı siz onu saldırgan yetiştirmek isterseniz gerçekten çok tehlikeli olabilir ama sosyal , insanlarla sürekli iç içe , aynı şekilde hayvanlarla iç içe yetiştirirseniz kesinlikle hiç problem yaşamassınız. kangal , pitt , doberman beslemişliğim var dogo hepsinden daha zeki daha akıllı bir köpek.söylediğiniz herşeyi insan gibi kelime kelime anlayabiliyor. tek bir kişiyi sahiplenmiyor bir aileyi komple sahip belirleyebilir.köpeğimin yanına rahatca annem babam kardeşlerim hatta komşum çekinmeden gelip sevebiliyor.
    99' ZN 106 GTİ
    14' SC İBİZA CUPRA
    94' MAM 106 XSİ (TU5 SWAP)
    16' FK2 TYPE-R

sportwagon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 aylıkken aldığım şu anda 8 yaşında olan bir kızda bende var , alırken araştırarak izmirden bir üreticiden almıştım , bahçede kapalı alanı var orada beslemek gibi bir yanlış yapıyoruz sabah akşam gezisi var ama enerjisini atmak için yetersiz kaldığını söleyebilirim , gücünün farkında olan , evde kesinlikle beslenmemesi gereken (bence), eğitilmesi zor bir ırk.

ilkerrrrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim disi dogom kizginlik donemine girecek. su an 15 aylik var mi ankarada ciftlestirmek isteyen erkek dogo sahibi

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...55&oe=5868A946

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evde bakmak çok zordur kardeşim, evdeki herşeyi yeme potansiyeli var bu aile içinde büyük sıkıntılar yaratabilir, ben köpeğim için bahçeli ev almak zorunda kaldım, bunu sakin göz ardı etme büyüyene kadarki en büyük sıkıntı bu olacaktır, birde sürekli yanında olmak ister sahibine aşırı bağlıdır bu yüzden yanında birisiyle konuşurken ses tonuna bile dikkat etmeni tavsiye ederim ayrıca yanlız kaldığında sürekli ağlayabilir. Onun dışında güçlüdür ama kontrol etmesini bilirsen kedi gibi olur, eğitim verme işinin altından kalkamayacaksan mutlaka profesyonel yardım almanı tavsiye ederim benim köpeğim 3,5 yaşında türkiye şampiyonu bir erkek bugüne kadar hiç sıkıntısı olmadı tek sevmediği şey erkek köpekler ve bahçede yanlızken birilerinin oralarda dolaşması

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende 2,5 yaşında dogo sahibiyim ben evde bakıyorum
    Annem terlikle kızdığından küçük çocuklara kızma tekniği "bak terlik geliyor" evde gayet sakin bizim oğlan.Abim ve ben evde olmayınca sabahtan akşama kadar yatıyor yatıyor dana gibi oldu

DB18a2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahçem olsa düşünmedem alıcağım tek hayvandır cane corsa .. bayılıyorum ..
    6 yaşında cane corsa sahibiyim beraber büyüdük denilebilir, gerçekten söylendiği gibi çocuk canlısı ve oyuncu yeri geldiğinde aşırı korumacı. Sahibine karşı cok fazla korumacı benimki ama onun dışında abuk sabuk sağa sola salça olan bir köpek değil.
    Kesinlikle evde bakılmasını önermem, salya problemi var fazla iri bir cins ve çok enerjikler.Dogoyla hemen hemen aynı özellikleri taşıyolar tamamen yetiştirmeye bağlı bence köpegin davranışları.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler