User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 20 ile 35 arası

Konu: Hakkari'de 8 Asker Şehit

kickbuttowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çözüm süreci filan hani bitmişti terör? Pkk da mı kandırmış bunları?

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah kahretsin nereden sardiysam bu hpg anf sayfaları sürekli bunları yalanı yor doğru mu yalan mı cozemedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an birinci meselemiz feto lütfen arkadaşlar ülkede pkk sorunu mu var?
    Bu ülkede milliyetçide olunmaz Türk milleti bu hükümet dönemi kadar hiçbir zaman aşşağılanmadı ama bizim milletimiz halen padişahçılık peşinde koşmaya devam etsin

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Nankördünüz on numara reisiniz varrr

Köprü var yol var

3,5 kelle gitti diye niye dırdır yapıyorsunuz

Diyen yokmu acaba aramızda
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

lethaldoze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bayramda doğudaydım. Savaş bölgesi resmen.
    Hep duyarız ama orda yerinde duyunca daha bi inandırıcı geliyor.
    Gittiğimiz köyün yakınlarında ki karakola bombalı saldırı yapıldığında 100 ün üzerinde şehit varken haberde 10 demişler falan. Diyen kişiler samimi olunca insan hepmi spekülasyon be diyor.
    Ne bilim 1 asker 1 polis bile şehit düşse içimiz yanıyor. Konuşulan rakamlar korkunç.
    Kimim en ufacık sorumluluğu varsa Allah bildiği gibi yapsın. Nasıl hesap verecekler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben sokakta kimseyi goremedim mitinglere gidenler nerede ?

grkm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mevcut yönetimi de zihniyetlerini de günahım kadar sevmem ama konuyu politikaya çevirmeye gerek yok, nitekim kendileri de neferleri de eleştiri kabul edebilecek erdemlikte değiller. Kırıntıları da oluklarından toplumun her kesmine akıyor, damlıyor.. Allah sevdiklerimizi esirgeyip bizlere bağışlasın, bu zihniyette daha çok çok haberler alırız.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sivas 'ın belli sosyal sayfalarına "şehit nöbeti"için toplanalım yazdım . Meydana gittim bekledim,hayır aksine sanki çok abest bir istekte bulunmuşum gibi adamlar "o olayla bunların ne alakası var" demeye getirdi. Şok olmadım,üstüne daha da üzüldüm.
    Buralardan yazıp çizmek kolay,kimse artık yalandan Türkçülük ve Milliyetçilikten bahsetmesin ülkeden gidebilme şansınız varsa gidin . Benim tıpam yemiyor,hem maddi hem manevi gidip yerleşecek düzeyde değilim. İmkanınız varsa gidin. Bırakın kim ne düşünürse düşünsün. Anneniz,babanız,kardeşiniz,eşiniz hatta çocuğunuz ya da doğacak çocuğunuz böyle bir ülkede neden yaşasın ? Anamın babamın sevdiklerimin olmadığı yaşantıyı yaşasam ne yaşamasam ne ?
    Bu ülke daha düzelmez,uzun yıllardır bunun sinyalleri belliydi ama tamamen zıvanadan çıktı. Üstüne eklenerek daha kötü bir moda girmiş bulunuyoruz. Makaraya falan almayın da gidebiliryorsanız gidin. Eğer canınızın kıymeti varsa tabii .

Ülkenin asıl tartışılması gereken şeyler tartışılmıyor ve hâla ölmüş ve dönemi geçmiş adamın muhabbeti yapılıyorsa "kemalist" diye korkun bu adamlardan.
    Acun tv 8.5 açıyor..
    imzasız..

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sehitlerimize ALLAH'tan rahmet diliyorum. arkadaslar yillardir sehit haberleri gele gele artik tvlerde max. 30 saniye haberi geciyor. milletin bilinc altina yerlesti anasini satayim olen askerimiz polisimiz yeterli tepkiyi gosteremiyor sorunun kaynagi nedir arastirmiyoruz.
    kahpeler 5 ton amonyum nitrat midir nedir onunla bomba yapmis. kimler bu maddenin ithalatcisi toptancisi saticisi? neden pesine dusmuyorsunuz yavsaklar. mevzu turk kurt laz alevi sunni mevzusu olmaktan coktan cikti.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

oguz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnsanımızın tepkisiz kalması beni ürkütüyor.. Darbe kadar korkunç olan kendi toprağında iç savaş halinde olman , 40 senedir çözüm yok, insanlarda kopmuş , kimsenin umrunda değil, 40 tane şehtte versek tek seferde yine kimsenin canı sıkılmaz ah vah eder yola dewam , zaten Durmak yok yola devam ....
    Beyin bedava...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanımızın tepkisiz kalması beni ürkütüyor.. Darbe kadar korkunç olan kendi toprağında iç savaş halinde olman , 40 senedir çözüm yok, insanlarda kopmuş , kimsenin umrunda değil, 40 tane şehtte versek tek seferde yine kimsenin canı sıkılmaz ah vah eder yola dewam , zaten Durmak yok yola devam ....
    Hayır yanlış düşünüyorsunuz. Şehit olunca eğer üzüntümüzü belli edersek,yapanlara prim vermiş oluyoruz.. DİMDİK ayakta durduğumuzu bilsinler diye sessiz kalınıyor lütfen.
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Feto için açtıkları savaşın 10 da 1 ini pkk yı bitirmek için açsalar pkk diye bir şey kalmazdı. Fetonun okuluna dersanesine gitmiş darbeyle uzaktan yakından alakası olmayan insanları bile işinden gücünden ettiler, fetonun bankasında hesabı olanlardan gazetelerini alanlara kadar açığa alındı. Cebinde 1 dolar taşımak bile fetocu olmana yetti. Aynı şeyleri pkk ile mücadelede kullansanıza. Bu bombaların paranın kaynağı kimler üzerinden nasıl geldiği kimlerin nemalandığı hepsi belli . Gitsene sonuna kadar pkk ya 1 lira dahi katkısı olanın bütün mal varlığına el koy fetoculara yapıyosun gerekiyorsa al tc kimliğini sınır dışı et. Kimin ilişkisi varsa bütün mal varlığına el koy cezalandır. Hem bu mucadelede sana tüm Türkiye destekde olur. Ama bizde pkk ile direk ilişkisi olanlar devletten milletvekili maaşı alıyor. Cenazeleri devletin araçlarıyla kaldırılıyor( Fetoculardan ölenlere devlet bırak cenaze aracı vermeyi mezar lık bile vermek istemiyor) yani çok fazla çifte standart var. Yukarda evren abi demiş aynen de katılıyorum. Bu hukümet kendi için ölenleri vatan için ölenlerden yüce görüyor çünkü kendi çıkarları herşeyin üstünde

vectra-tuner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1) Açılım Faturası
    2) Suriye'yi karıştırmanın , Arabistan Katar'ın piyonu olmanın faturası
    3) Irak'ta bizzat kendi elinle Kürdistan kurmanın
    4) T.S.K'yı ABD Planı ile bitirmen
    5) Cehalet

Bu coğrafyada 0 terör hiçbir zaman olmaz.. Ancak bu kadarı çok fazla ve tamamen yapılan hataların faturası , Çözüm boyun eğmekmi? kesinlikle hayır , devlet teslim olmaz mücadale edip terörü bitirmek zorunda yoksa yarın ışid gibi yada başka örgütler istanbulu ister izmiri ister ankarayı ister... Ancak Hangi Asker ile mücadele edeceğiz sorun burada.. T.S.K. çok yıpratıldı
    "Denenmişi Denemek Ahmaklıktır!"

kickbuttowski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tayyipçilerin konu teröre gelince kafayı nasıl kuma gömdüğü sadece benim mi dikkatimi çekiyor?

Konu paralelcilere gelince dili papuç kadar olan adamlar terör konusunda sağır-dilsiz...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Diyarbakır'da saldırı: 1 asker şehit, 6 asker yaralı
    Diyarbakır Silvan'da düzenlenen saldırıda bir asker şehit oldu, 6 asker yaralandı

Devam ediyorlar.
    imzasız..

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler