User Tag List

Sayfa 10/11 İlkİlk ... 891011 SonSon
195 sonuçtan 172 ile 190 arası

Konu: Gürses Opel Rezaleti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Astra K ve diesel otomatik = 92-105bin TL aralığında geziyor rakam bu araç için?
    Kaza yapan otomobilin değeri/ederi 28bin TL ve ona karşılık/bu olayın kapanması karşılığında Asta K mı istemiş müşteri..

Tamam müşteri haklı olabilir ama bunu istemek de yüzsüzlük yahu.. Utanırdım ben şunu istemeye.. Dilim dolaşırdı söylerken.. Pes..
    Ayrıca 4 teker üzerinde geziyorsun.. Altından hava geçiyor.. Lanet edilerek verilen o otomobilden hayır mı bekliyor o çok mağdur müşteri..
    Genel merkez zorlaması ile vs bu teklifi kabul ettiyse ya da kabul etmek zorunda kaldıysa Gürses, şimdi mağdur durumda kalmış taraf onlar olmuyor mu..
    Adaletli bir çözüm olmamış..
    Araba deneme sürüşünde kaza yapsa neyse de ,adam 100 km kullanıp alkollü alemlere akıp kaza yapıp üstüne de olayın üstünü örtmeye çalışıyor . İnsignia otomatik isteseymiş keşke.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iyi yapmış, bu kadar rezillikten sonra OPC istese haklı. Ezebildiği kadar ezsin ki bir daha aynı pişkinliği yapmayı akıllarından bile geçiremesinler. Dinsizin hakkından imansız gelir demişler.

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yüksek ihtimalle Cruze üzerindeki hacizi kaldırmak için Astra K parası harcayacaklardır. Hesap kitap yapıp Astra K istemişlerdir.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben o şekilde düşünmüyorum. Tamam bir hata olmuş da bu istek vurun abalıya olmuş ki sizler de bu şekilde düşünüyorsunuz. Arabasının değerinden ötesi hakkı değildir arkadaşın. Aracın değer kaybı vs demiyorum bakın.. Aracın toplam değeri nedir? 28 mi.. 28 den fazlası hakkı değildir. Bu benim düşüncem.. Benim başıma gelse bu durum, dilim dolanırdı ötesini istemeye.. O kadar şark kurnazlığı yapamam, korkarım.. Çıkar bir şekilde çünkü..
    Müşterinin firmadan istekleri fırsattan istifade etmesi + uyanıklık / kurnazlık etmesidir. Başka bir tanımı yok bunun.
    Konu beni zerre ilgilendirmez lakin bu adalet değil. İlahi adalet varsa da iki tarafı da ayrı ayrı bulup, bir tarafa olumlu anlamda, diğer tarafa da olumsuz anlamda bulur..

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben o şekilde düşünmüyorum. Tamam bir hata olmuş da bu istek vurun abalıya olmuş ki sizler de bu şekilde düşünüyorsunuz. Arabasının değerinden ötesi hakkı değildir arkadaşın. Aracın değer kaybı vs demiyorum bakın.. Aracın toplam değeri nedir? 28 mi.. 28 den fazlası hakkı değildir. Bu benim düşüncem.. Benim başıma gelse bu durum, dilim dolanırdı ötesini istemeye.. O kadar şark kurnazlığı yapamam, korkarım.. Çıkar bir şekilde çünkü..
    Müşterinin firmadan istekleri fırsattan istifade etmesi + uyanıklık / kurnazlık etmesidir. Başka bir tanımı yok bunun.
    Konu beni zerre ilgilendirmez lakin bu adalet değil. İlahi adalet varsa da iki tarafı da ayrı ayrı bulup, bir tarafa olumlu anlamda, diğer tarafa da olumsuz anlamda bulur..
    bence bu iş bukadar uzayıp dallanıp budaklandığı için bu şekilde olmuş , ilk başta yoneticiler hızlı davranıp daha normal bir şekilde çozebilirlerdi diye düşünüyorum yanı karşı tarafa fırsat vermişler gibi duruyor yaşanılanlarda

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    olay sadece arabayla alkollü kaza yapılması basit bir trafik kazası değilki.. bu kadar basit bir şey değil..
    olayın detayına inerseniz bakmayın astra k bile az gelir..

O servisin isim değeri kurumsallık değeri var.. insanlar sırf 500 tl bin tl fazla veriyimde aracım kalıcaksa resmi servisde kalsın güvende olsun diye resmi servise aracını bırakıyor..

Kimse bu araç nasıl çıkıyor o servisden hadi çıkdı nasıl geri gelmiyor . kimse nasıl arayıpda aracı nereye götürdün geri getir demiyor..
    resmi servis işleyişini herkes bilir. Kendi aracını bakımdan almaya git seni yarım saat bekletir arabayı aldığına dair kağıt imzalatırlar..
    öyle arabayı aldım hadi sabaha görüşürüz deyip çıkamassın. o detaylara girilirse emin olunki o iş sil sile şeklinde çok su kaldırır..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işin ilginci herkeste gözükmüyormuş genel müdürlük ilanı bu bi işaret olabilir

para iyiyse anlaşabiliriz :P
    Yukarıda da yazdığım gibi bende de gözükmüyor veya yanlış yerden bakıyorum.

Day Walker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı jRMix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yukarıda da yazdığım gibi bende de gözükmüyor veya yanlış yerden bakıyorum.

Okul ve tecrüben yetmiyo senin de herkes de çıkmıyo.

İlanı görebilenlerde doktora yapmış mühendis adamlar. Görün bakın bizim formumuzu ne mühendisler ve doktorlar yönetiyolar @cem
    Yolların Ustasıyım Modların Hastasıyım

ozoozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Olaylar dava yada üst mercilere taşındığında bahsettiğin gibi olmuyor ki.. Sizin mantığınız ile ilerlersek kimse ne tazminat davası açıp trilyonlar kazanırdı nede başka bir şey.. Örneğin ilk samsung note 7 (yananlar) evi alev alan adam o zaman sadece samsungdan ev parası yada yada benim 3 koltuk 1 sehpam yandı karşıla derdi ..

Olaylar birbirinden farklı ancak mantık aynı. Ha üretim hatası olmuş ya böyle bir keko hata yapmış aynı şey. Eğer 28 binlik bir araç patladıysa 28 bin verip kurtulamaz firma. Kişinin mağduriyeti , markanın prestiji , o bayiinin prestiji vs vs derken o sırada Opel yada bayi 90-100 milyarı değil gidecek olan 500-600 milyarları hesaba katar

Eğer bu olayı başarıyla çözümlemezse zaten internette yeteri kadar dolaştı ve otomobil ile ilgili herkese ulaştı artık alakası olmayan insanlara da ulaşacak ve böylece bayi satış yapamayacak , satış yapamayınca danışmanlar aç kalacak , satış yapamayan bayi kotayı dolduramayacak , kotayı dolduramayan bayi Genel Müdürlükten ihtar yiyecek vs en sonunda showroom'da bomboş takılıyor olurlar

Koca Opel veya o bayi bu kadar salak değildir zaten olayın perde arkası da vardır , bahsettiğim kısımı da vardır.. Yoksa böyle bir şeyi sizin mantığınız ile düşünse direk red ederdi. Ayrıca red edecek durumları da yok , "Alkollü" aracı pert etmişler , "Ehliyet yok" olan birisi yapıyor bunu , üstelik yüzsüz gibi müşterinin üstüne çıkmaya çalışıyorlar.. Bence değil 90-100 liralık araba , ben müşterinin yerinde olsam tazminatta açar mağduriyetinden ötürü para isterdim çünkü bu tip firmalar için olayın bu kadar uzaması bile koca bir hata ve ayıp.

Ayrıca arkadaşlar bahsetmiş zaten eğer olay test sürüşünde veya servis sonrası bir şeyler denenirken olsaydı dediğiniz gibi olabilirdi ancak beyinsizin tekinin hatasını ben neden çekeyim ? iliğine kadar sömürürüm hakkım çünkü. Belki normal şartlar da adam o arabayı 28'e bile satamayacaktı ama hata hatadır yani burada müşterinin yaptığı bir yüzsüzlük görmüyorum.
    ABO TRADING
    STR

prodorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oğuzubillahimineşşeytanirracim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktora falan mı yazdın özgeçmişine ancak öyle VIP işşiz sınıfına alınıyosun

Açıklama için teşekkürler.

Opel de ki göreviniz nedir?
    Merhaba
    manisa bayisinde satış sonrası hizmetler müdürüyüm.
    PROJE DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE SATILIKTIR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olay sadece arabayla alkollü kaza yapılması basit bir trafik kazası değilki.. bu kadar basit bir şey değil..
    olayın detayına inerseniz bakmayın astra k bile az gelir..

O servisin isim değeri kurumsallık değeri var.. insanlar sırf 500 tl bin tl fazla veriyimde aracım kalıcaksa resmi servisde kalsın güvende olsun diye resmi servise aracını bırakıyor..

Kimse bu araç nasıl çıkıyor o servisden hadi çıkdı nasıl geri gelmiyor . kimse nasıl arayıpda aracı nereye götürdün geri getir demiyor..
    resmi servis işleyişini herkes bilir. Kendi aracını bakımdan almaya git seni yarım saat bekletir arabayı aldığına dair kağıt imzalatırlar..
    öyle arabayı aldım hadi sabaha görüşürüz deyip çıkamassın. o detaylara girilirse emin olunki o iş sil sile şeklinde çok su kaldırır..
    adamın görevi araç teslim etmekse kimse adama arabayı teslim ettin mi diye sormaz. Adamın zaten görevi o dur. Evraklarıda teslim ettim diyerek sahte imza ile dosyayı kapadıysa kimsede acaba imza sahtemi diye kontrol etmez edemez. Sırf bu işleri yapması bütün çıkan herşey doğru mu acaba diye 2-3 kişi daha istihdam ettirmen gerekir ki o adamlar bile sahte imzayı fark etmez. Bu yavşakta ben arabayı teslim etmek için alıyorum diyerek almış. Kimse de dur senin ehliyetin var mı demez adamın işi o ise. Kazadan sonra da evrak üzerine sahte imza çakıp dosyayı da kapattıysa firmada kimse şu araba ne oldu demez. Ben yavşağın ne yapmak istediğini anlıyorum müşteriyi oyalayıp cezaları ödeyip arabayı çıkarıp sanayide bi yerde çıkma parçalarla toplayıp müşteriye kitleyecekti. Kadın nasıl olsa anlamaz diyerek.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    manisa bayisinde satış sonrası hizmetler müdürüyüm.
    Takip ettiğim kadarı ile nev peugeot satış müdürlüğü/kiralama firmasında müdürlük son olarak SSH müdürlüğü tebrik ederim.

Bende en son Meriç beyi kayyum atanan bir bayi için aramıştım Bende görev değiştirip satış pazarlama tarafına geçtim. Ayrıca Gürses Opel GRS sigorta olarak bizim bölgemizde bulunuyor. Gürses'de Mehmet bey vardı SSH da oda ayrılmış.

Umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer.

Octane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dışarıda carrefourda satılan 10w40 yağın aynısını üç katı fiyata satan, değiştirmek için de bir o kadar para alan bir yetkili servisten sıfır astra k istemek mi hak yemek? Ben opc isterdim.
    Oversteer scares passengers, understeer scares the driver... (meali: kasko yok muska var )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Takip ettiğim kadarı ile nev peugeot satış müdürlüğü/kiralama firmasında müdürlük son olarak SSH müdürlüğü tebrik ederim.

Bende en son Meriç beyi kayyum atanan bir bayi için aramıştım Bende görev değiştirip satış pazarlama tarafına geçtim. Ayrıca Gürses Opel GRS sigorta olarak bizim bölgemizde bulunuyor. Gürses'de Mehmet bey vardı SSH da oda ayrılmış.

Umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer.

Kardeşim amacım genel mürlük olduğu için bu tarz bir karar aldım ssh da öğrenilmeli.

daha iyi olacak her şey bayi daha iyi yönetirdi hiç bir sorun çıkmazdı eğerki araç rehinsiz olsaydı bence daha büyük sorunlar yaşanıyor diğer marka ve bayilerde ama önünde engel yoksa sorun hızlıca çözülüyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı prodorian Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim amacım genel mürlük olduğu için bu tarz bir karar aldım ssh da öğrenilmeli.

daha iyi olacak her şey bayi daha iyi yönetirdi hiç bir sorun çıkmazdı eğerki araç rehinsiz olsaydı bence daha büyük sorunlar yaşanıyor diğer marka ve bayilerde ama önünde engel yoksa sorun hızlıca çözülüyor.
    Destek lazım olursa elimden geleni yaparım. Genel olarak distribütörlerin çoğunda contact noktalarımız var.

Eğer bayi koordinatöri vb. bir iş yapacaksanız mutlaka SSH da öğrenilmeli ancak satışı bırakmayın derim. Ben yıllarca SSH da çalıştıktan sonra zorda olsa attım kendimi satışa

Araçta bulunan rehin ve aracın kullanım mülkiyetinin başkasında olması zaten işleri karıştıran durum. Halledilecek ancak firma ismi biraz olsun öne çıktı.
    Bunu düzeltmeleri için yasal yollardan ilk olarak ekşideki konuların kaldırılması gerekli. Orası tam vurun abalıya oldu. Burda okuduklarım genel olarak olması gerektiği gibi yazılan şeyler. Ayrıca burası zaten bir otomobil platformu olduğu için burda konusu olması gayet doğal.

Fazla kafa açmadan kolay gelsin diyorum.

darkmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    107 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    farklı açılardan aynı şeylerden bahsetmişiz .. iş gene aynı noktaya geliyor .. dediğin şeyler doğru ama hukuk önünde yasalar önünde işleyiş önünde ve kurumsallık kalitesinde elle tutulur nedenler değil..

orda gene bir sürü evrak kürek işi vardır. dediğin şeylerde çok su kaldırır üstlerin belki haberide vardı duyarsız davrandılar belkide yoktur araştırmak lazım.. Benim yıllarca resmi servislere bir müşteri olarak opelde dahil olmak üzere götürdüğüm araçlarımda edindiğim gözlemim haberlerinin olmaması bence güç ihtimal benim fikrim..

evraklara sahte imza atıldıysa ki bilemeyiz ama yazdığın gibiyse bu sefer iş evrakda sahtecilik başkasının imzasını taklide kadar giderki işde gene aynı yere geliriz o iş çok su kaldırır.. heleki o evraklara üstler göz göregöre yani imzanın araç sahibinin değilde görevlinin attığını bilgisi dahilindeyse iş öyle bölye su kaldırmaz.. bunlar tamamen varsayım tabiki..

kısaca ondan dedim astra k azdır bile..

ben gecenin 2 sinde kaza yapdım çekici ile doğuşa arabayı bırakdık 2 saat orda evrak kürek işi yapdık bekledik.. 2 kişi karşıladı bizi güvenliği osu busu her geçdiğimiz yerde isim soyisim verdik.. yetkililer sanırım servis müdürüne falan telefon açdı bir sürü trafik döndü.. yani bu kadar kolay olmamalı değildirde zaten orda bazı kısımlar atlanınca ahmettir mehmettir bir şey olmaz bizdendir boşver olunca yani kurumsallık resmiyetten çıkınca bu tip sonuçlar doğuyor...

Opel merkezin bu olaya hangi bakış açısıyla yaklaşdığını bilmiyorum .. Benim fikrim iş o kadar basit yapdık kaza al paranı piyasası buymuş mevzusu olmamalı..
    Edebim el vermez edepsizlik edene... Susmak en güzel cevap, edebi elden gidene. [Yunus Emre]

Zenginin malı Züğürdün çenesini yorarmış.. (ZZ Rules)

jRMix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okul ve tecrüben yetmiyo senin de herkes de çıkmıyo.

İlanı görebilenlerde doktora yapmış mühendis adamlar. Görün bakın bizim formumuzu ne mühendisler ve doktorlar yönetiyolar @cem
    Ahahaha üye girişi yapmadım hocam ne bilsin okulumu yoksa on numara müdür olurdum da neyse

Post Thanks / Like
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı jRMix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahahaha üye girişi yapmadım hocam ne bilsin okulumu yoksa on numara müdür olurdum da neyse
    Mektebin dışında alaylı da olman lazım profildeki yaş doğruysa sen bi danışmanlıktan başla askerden sonra garanti falan derken 35 gibi müdür falan olursun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [QUOTE=oğuzubillahimineşşeytanirracim;8212033]Takip ettiğim kadarı ile nev peugeot satış müdürlüğü/kiralama firmasında müdürlük son olarak SSH müdürlüğü tebrik ederim.

Umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer.[/QUOTE

eyvallah kardeşim ; amacım hedefim belli artık herşey güzel gidiyor satış sonrası çok meşakatli ama genel müdürlük için olmazsa olmaz bu arada kulağın delik olsun görüşürüz

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler