User Tag List

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
88 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kış şartları içinSUV Önerisi

hakotech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaan abını arasana be fatıhım dukkanda senlık arabalar var
    İNSTAGRAM KULLANICI ADIM : h.a.k.a.n.s.g.r

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı c20let Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Loading site please wait...

Fiyat biraz fazla ama araç baya temiz.
    Aynısının grisini bi ara alıp-sattım yakıt boru gibi onu geçtim tam masraf kapısı 2 defa kızdırmalardan sorun yaşadım bi defada mazot pompası patladı kapı ve cam sorunlarını saymıyorum
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

c20let - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynısının grisini bi ara alıp-sattım yakıt boru gibi onu geçtim tam masraf kapısı 2 defa kızdırmalardan sorun yaşadım bi defada mazot pompası patladı kapı ve cam sorunlarını saymıyorum
    Yakın arkadaşımda 2004 modeli vardı 1 yıla yakın kullandık hiç sıkıntı yaşamadık. Yakıtı ş.içi 11-12lt kadardı bu yeni motorlar 10lt yakıyor diyorlar bence anlattığın kadar kötü bi araç değil.

aykutsafakyaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    39 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4x4 sart degilse yeni renegade dusunulebilir.
    Alıntı mrbars Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçinde yaşamak zorunda kalmasak, gayet komik ülke aslında.

tylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın arkadaşımda 2004 modeli vardı 1 yıla yakın kullandık hiç sıkıntı yaşamadık. Yakıtı ş.içi 11-12lt kadardı bu yeni motorlar 10lt yakıyor diyorlar bence anlattığın kadar kötü bi araç değil.
    O zaman benimkinde sıkıntı vardı hala verdiğim galeri de araç bendeki yeni tip motordu 13-14 ten aşağıya düşmedim onlarda o civarlarda yakıyorlarmış ayrıca direksiyonu soyulmaya cok musait ta gidip gönende özel kaplatmıstım direksiyonu iç kapı kollarını boyatmıstım 6.000 zarara verdim şahsen ben önermiyorum alan alır beğenen beğenir o onun bileceği iş
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konunun bir üst leveli kaç yaşında milli oldunuz olur ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İlanla alakam yok. 4x4 arıyor olsam kesin değerlendirirdim. Bu arada araç high output..
    İlan no: 342896718

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Corvettin yanına bi amarok yakışır. Fiyatı arttırıp turuncu canyon ofroad lastikleriyle felan çok hoş olacaktır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ...

aybrskck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    amaç karda rahat etmekse forester ilaç
    Alıntı mami_makinen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen şuan stage 1 söküklükte
    Eğerki iddaa olunca stage 5 yapıyorum araca tangayı giydirip çıkarıyorum

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biraz fazla mı olur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Subaru forester al, kışın tepe tepe bin. 2.0 turbo diesel.
    Mitsubishi outlander için de aynı şeyi derim ama 2nci eli çok kötü, uzak dur.

TayfunS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TB4BSA

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski kasa X-Trail.
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

Gimifayf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzun donem kullanacaksanız da bır sezon bınıp satacaksanız da Duster onerıyorum.
    Deger kaybetmez. Kar kosullarında guzel bır kar lastıgıyle hıcbır yoldan ya da rampadan korkmadan ılerlersınız. Rampada 1. veya 2. vıtese atıp sabıt gazla cıkamayacagınız rampa yok guzel bır lastıkle ıddıa edıyorum. Bizzat Ankara ve Afyonda kis sartlarinda denedim onayladim hala da kullaniyorum.
    Ya ölürüm ya da kaskodan para alırım kafası.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ILongBoardDude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aman diyim Captiva'dan uzak durun tek tavsiyem bu.
    daha detaylı bilgi alabilsek diğer forumdan arkadaşlar da yararlanmış olurdu. inanın bu suv konusunda hiçbir bilgim yok

Alıntı Dean's Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracı ne kadar kullanacaksınız ? Bir sezon mu? Eğer bir sezon ya da kısa süreli kullanacaksanız Patriot çok çabuk elden çıkmaz. İkinci el sizin için çok önemli değilse Nissan Pathfinder de bakılabilir.
    valla çok fazla vasıta değişikliği yapan biri değilim. O yüzden biraz da arayış, 1-2 sene binerim galiba en az. dediğiniz arabanın 2007 2.5'ine baktım, çok fazla hoşuma gitmedi. Açıkcası biraz görüntü de olsun istiyorum, yani başkalarının değil de benim gözüme hitap etsin.

Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suv digil ama amarok 4×4 tavsiye edebilirim . Otomatiğinde zf8 var. 2.0 bitdi 180 hp yeterli geliyo arabaya.
    Alıntı MetalliHead Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pickup olsa da hillux bence . Yeni hilluxların iç kalitesi de iyi. Bir de bu var tabi
    bugün bi arkadaşım aslında önerdi, fakat pickup sanki şirket aracı gibi geliyor bana, şimdi anneyi ona bindirmek biraz uygunsuz geldi bana

Alıntı Kutluhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    50 değilde 60-70 arası Countryman olabilir, ilerde elden çıkarması daha çabuk olur.
    evet bugün onla ilgili de yakın bi arkadaşımla konuştuk, bikaç özellik söyledi bana, ekran ve xenon mu dedi ona bakıp alırsan full almış olursun dedi, fakat kar şartlarında seni üzebilir de dedi. bilemedim

Alıntı mert5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pajero veya Land Crusier
    Pajero'ya baktım tipi çok hoşuma gitmedi, land cruiser'ın de beğendiğim yüksek modelleri pahalı

Alıntı BaDCaT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dacia Duster 4x4 ?
    çok yakın arkadaşım yakında sıfır full duster aldı, çok iyi diyor, herşeyi ile, fakat tipi hoşuma gitmiyor.

Alıntı Sert@ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tiguan 2.0 tdi 4x4 dsg var dusunursen
    Gecen kis amarokla ciktigim yokuslari sorunsuz sekilde ciktim
    yolda gördüm az önce bi siyah bi de beyazını, siyahı daha büyük ve daha güzel duruyo sanki, ona bakıcam mutlaka, detayları hakkında bilgi verebilir misiniz biraz, kronik sorunları vs var mıdır?

Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cakma cukma sehirli sub yerine tas gibi bir Amerikan alinip hem amaca yonelik kullanilabilir hemde eglenilebilir .
    patriot hakkında mı bunu dediniz? bildiğim kadarıyla vw motoru varmış onda. önerilere açığım

sizin aradığınız suv bence bu tek geçerim konfor olsun araziye uygunluk olsun.motor şanzımanı anlatmaya zaten gerek yok. 2. eli hızlı yakıtı biraz fazladır ama lpg'ye tam uyumlu.
    arazi sıkıntım yok çok şükür ama çok beğenmedim, koltukları da rahat görünmedi gözüme. lpg de aslında bana komik geliyor suv araçta. dizel olsun benim olsun rahat edelim küfür yemeyelim

Alıntı darkmoon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    patriot almanın eşiğindne döndüğüm için aklımda kalanları yazıyım.. compass ile aynı evet kabukları farklı sanırım jeep birini outdoor maskulen birinide city car biraz daha sempatik bayanlarında yönelebiliceği bir tarzda üretmiş..

motoru hatırladığım vw motoru idi.. manuel demişsin otomatikleride var diye hatırlıyorum dizelde.. dolusunu alıırsan amaca uygun bir araç..
    malzeme kalitesi klasik amerikan kötü.. patriota has ib rşeyde değil genel olarak amerikanların kronik bir plastik sorunu var.. üst sınıf araçları olmadığı sürece bunu görüyorsun ..

gel gelelim donanım çok dolu değildi hatırladığım onuda outdoor olmasına bağladım ne kadar az teknoloji dağda bayırda zorlu yol koşullarında o kadar az sorun demek.. amerika avrupa da hardcore offroad versiyonları mevcut.. aftermarket çok aksesuar ve ürünü var.. jantlar led farlar indirme kaldırma kitleri , multimedia sistemleri v.b .. türkiye bu konuda kısır patriotta.

patriotun bir iyi yanıda varsa kasası kült jeep hatlarına sahip ve jeep genelde bu hatlara sahip araçlarını renagade ler wranglerlar olsun değiştirmiyor .. patrioat ta öyle şu anda sıfır kasası ile 2004 kasası arasında görsel olarak nerdeyse hiç bir fark yok aynı kasa.. ufak makyajlar dışındada ana görüntüden kopmaz.. yani aldığın araba hep güncel kalır oda iyi yanı..

compass makyaj yedi .. gc nin ön yüzünü compassa çakdılar.. önden minyatür gc arkadan eski compass karışık garip bir şey oldu.
    işte aradığım kan, valla otomatikleri varsa da ikinci el olarak ilanlarda yok. şimdi konfor da çok istiyorum corvette'den sonra bana opel bile konforlu geliyor, sanırım hangisini alırsam alayım bana iyi gelecek. Fakat a6, f10 konforunu yakalayabilir miyiz bilmiyorum. patriot bu fiyat aralığında baktığım araçlar arasında en güzeli gibi duruyor, yakından bilemicem. az önce yeni x5'e bindim, ondan daha da alçak gibi görünüyor, gerekirse jant lastik yapıcam yükseltmek için patriotu

Alıntı ILongBoardDude Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence forester,pajero ve land cruiser bu ligin liderleri.
    forester tavsiyesi gelmişti, sanırım onda mercedes motoru var? doğru mudur?

Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Subaru Forester ve ya Toyota RAV4 Öneririm. Rav4 hakikaten çok kullanışlı bir suv motor,şanzıman uyumu güzel donanımı genellikle full arazide yeterli, karda oldukça rahat kullanılıyor özellikle lastiklerle tabi ki, yakıtı biraz yüksek denebilir ama depo ufak. 2008 ve 2011 RAV4 almıstık sıfır km çok memnun kaldık her seferinde. Hayırlısı olsun..
    teşekkür ederim, ben çok zor beğeniyorum galiba

Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suv değil bunlar ama..

az bincem diyosan eski kasa jeep cheeroke al..pikapların 4x4 karda buzda nasıl bilmiyorum ama 4x2 olanları tutunmuyor bunu bilirim..

aldığın araç eğer arazi olcaksa yüksek olmalı sedanın yükselmişi değil ama cidden çamurluk lastik arası 15 cm gibi..

Ve bu mini jeep tarzı ufak araçları eldende kolay çıkartamazsın..tiguan amarok navara dmax hilux arası seçim yap bence..
    eski kasa jeep demişken, eve gelirken az önce aklıma geldi, eski kasa x5 3.0d, şu güzel gibi

Alıntı Ferhat_V Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eskiliği sorun olmazsada land curiuser ama benzinli..hatta range voque bile bulursun ama sorun çıkartırsa masrafları fazla olur gibi.
    bu önerinizi çok beğendim, range voque güzel gibi, bir sport değil ama çok mu sorunlu olur böyle birşey alsak

Fiyat biraz fazla ama araç baya temiz.
    derli toplu duruyor aslında, ekran falan da var, deri koltuk vs, bu araçlar hakkında bilginiz var mı peki? fotoğraflarda kötü duruyo fakat görünce iyi gibi.

Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaan abını arasana be fatıhım dukkanda senlık arabalar var
    valla abi bugün konuştuk daha, biz başka konularda sohbet ettik, bu durum hiç aklıma gelmedi ahaha sana da danışabilirim aslında sen bu konularda iyisin baya bu arada özlettin kendini

geneli mi böyle yoksa sizin şanssızlığınız mı? kaç lt yakıtı

Alıntı aykutsafakyaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4x4 sart degilse yeni renegade dusunulebilir.
    evet o da çok hoşuma gidiyor aslında, fakat 4x2 beni karda kışta idare eder mi, büyüklük olarak biraz daha küçük galiba? kronik sorunları falan var mıdır?

Alıntı Tunacan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlanla alakam yok. 4x4 arıyor olsam kesin değerlendirirdim. Bu arada araç high output..
    İlan no: 342896718
    valla vergisi falan fazla, lpg li vs ama beğendiğim araçlardan

Alıntı ertantamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Corvettin yanına bi amarok yakışır. Fiyatı arttırıp turuncu canyon ofroad lastikleriyle felan çok hoş olacaktır.
    yani büyük birşey daha uygun olur gibi dimi ondan alırsam arkayı kapattırmak lazım, 3-4 sene önce bi abimize gidip almıştık siyahından 77'ye, gidişi falan iyi gibiydi.

Alıntı mert5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patfinder

ya bunu bilmiyordum aslında hoşmuş baya,2006'ları falan güzel, daha detaylı bilgi verebilir misiniz? sorun çıkartır mı ? yüksek model için 2.5 TDI almak gerekli gibi.

Pajero

Polat Alemdar kasa

Cx-9

En iyisi

FX35

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30595573/detay

Ilanlar ornektir amg haric
    aralarında en sevdiğim cayenne, fakat vergisi yüksek. Touareg beğendim aslında baya. şuan aklımda patriot, touareg ve patfinder var. sayenizde seçenekler ekleyebildim kafama

Alıntı aybrskck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amaç karda rahat etmekse forester ilaç
    amaç biraz da beğenerek binebileceğim birşey aslında

Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biraz fazla mı olur

valla bence güzel hatta ben bunu beğendim
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...3729078/detay/

Alıntı Dayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Subaru forester al, kışın tepe tepe bin. 2.0 turbo diesel.
    Mitsubishi outlander için de aynı şeyi derim ama 2nci eli çok kötü, uzak dur.
    subaru cok hoşuma gitmedi maalesef ya, teşekkür ederim tavsiye için bu arada.

geçen buna bindim arkadaşımın, güzel gelmişti hoşuma da gitmişti, fakat başka bi arkadaşım bırak onu bakma bile dedi suzukiden için kararsız kaldım tercihlerime eklemeye.

Alıntı 220T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski kasa X-Trail.
    hoş değil hayır

Alıntı Gimifayf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun donem kullanacaksanız da bır sezon bınıp satacaksanız da Duster onerıyorum.
    Deger kaybetmez. Kar kosullarında guzel bır kar lastıgıyle hıcbır yoldan ya da rampadan korkmadan ılerlersınız. Rampada 1. veya 2. vıtese atıp sabıt gazla cıkamayacagınız rampa yok guzel bır lastıkle ıddıa edıyorum. Bizzat Ankara ve Afyonda kis sartlarinda denedim onayladim hala da kullaniyorum.
    aynen öyle imiş yakın arkadaşım hergün bunları söylüyor bana, ama gel gör ki kızın tipi güzel değil ahahhaha
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arkasının sw gibi kapatıyorlar ben onu pek sevmiyorum yarım kapanan şekilde olursa çok güzel olur. Polat kasa x5 de olabilir.

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende forester diyorum.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya arkadaşlar kafam karıştı aslında, yüksek araç kriterini kapat başka alternatifler de çıkıyor dedi, binek araç mı alsam bilemedim, a6 3.0 quatro veya 530d xdrive vs gibi uzuyor gidiyor kafamda deli sorular. Tabi şuan için düşük de ihtimal dahilinde de olsa, ama mantıklı da sanki

şöyle birşeye girişsem çok mu dertli olur, merso G 300D

bu da favorilerde, Grand Cherokee 2.7 CRD

artırıp freelander2 mi alsam diye de düşünmüyor değilim, baya hoş çünkü

( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler